Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie...chodíme v pondelok a vo štvrtok, lebo kolegyna je závislá od práce..a takto je to pre ňu najlepšie, mne to bolo jedno..... a ja by som tiež chcela ešte buď ten aerobik, alebo taebo...a kolegynka zistila že pondelok-streda-piatok o 18.00 hod precvičuju aj aerobik v tej škole...vedľa metropolu, ale cenu neviem...
Odpovedať
ahojte, neviem, ako to urobíme, povedzte vy. ja končím o tej šiestej
Odpovedať
Profilova fotka
aha...nooo tak to ja by som sa stihla ísť ešte prezliecť domov..že nepobehujem ako pajác ;-)... no a o tej šiestej by sme si dali stretko niekde hmm..pred strojníckou?? a šli by sme na taebo a potom na kafčo...;-) ako som to vymyslela?? :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja o šiestej budem odchádzať ešte len z práce, neviem, či sa mi podarí skôr, takže asi tam budem o niečo neskôr.
Odpovedať
alebo to môžme urobiť tak, že vy tam pôjdete o tej šiestej a ja prídem za vami. možno to aj nakoniec stihnem-uvidíme. ;-)
Odpovedať
dobre tak pred strojnickou - mozeme aj trosku skor tam byt, aby sme zistili co a ako...
Odpovedať
Profilova fotka
no môžme aj tak...alebo sa stretneme až o 18.15..aby si tam neblúdila..;-)
Odpovedať
ako chcete, ja sa prispôsobím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok..tak leni povedz kde mám prísť a o koľkej..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ked možem vam povedať o tom tabe na strojnickej minuly rok som chodila pravidelne, takže : chodte radšej skôr okolo 17,45 aby ste si obsadili fleky , lebo sa nahrnie vela ludi a každy hned dozadu.. precvičuje to chlap, a je to riadna makačka...da to zabrať...ale je to dobry pocit ked budete spotene..:-)) a tam sa neda flakať...ked povie ruky hore tak každy ich musi mať a kontroluje.. no podl amojho nazoru aerobic je slaby odvar taeba...ja mam radšej taabo ..
Odpovedať
ahojte baby, hlasim sa narychlo z novej prace. je to super! neviete mi poradit, ake su ceny v polsku - potravin, prip. taxi. neviem, kolko si mam zobrat penazi na 5 dni... :-|
Odpovedať
ahoj olgynka - no my dnes vlastne ešte nejdeme cvičiť, len sa infomovať čo a ako. že to je makačka, to verím. ale vďaka za info.
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeej uz som si myslela, ze si to tu vzada :-D , este chodievas na to taebo? a chodila si aj inam alebo v ine dni? uz ked mam zacat tak pravidelne a poriadne, raz do tyzdna cvicit nestaci...
Odpovedať
ahoj tina, takže v novej práci sa ti páči? taxíky sú v Poľsku asi o polovicu drahšie ako u nás.potraviny by mali byť lacnejšie.
Odpovedať
ja som bola na sluzobke, ceny bezia mam pocit zhruba ako u nas...radsej si zmen nejake zlote na Slovensku lebo vsetky zmenarne co sme nasli zatvarali bud o 4tej alebo 5 tej...a v banke sme nepochodili...
Odpovedať
livi, a nevies, aspon priblizne, co pytaju za 1 km? aby som mala aspon predstavu, ci si mam zobrat 100 PLN, alebo 1000 PLN, alebo kolko...
Odpovedať
Profilova fotka
leni chcem chodiť v piatok ale ked ešte mi to nevyšlo..kym sa dotrepem zo Smižian, kym najdem autobus ale musim začať bez vyhovoriek.. raz do tyždňa je malo, ja som chodila len piatky ale mala som fest dobry pocit zo seba ine dni chodim na spining.
Odpovedať
no ja to mam asi 100 m, a stale som nezacala...no od buduceho tyzdna naostro...pon. - posilka, ut. plavaren, streda-posilka,stvrtok-?,piatok taebo :-D - dobry plan nie? este to tak dodrzat :-D Olinka spinning chodis do Smizian?
Odpovedať
neviem tina - ale môžem zistiť u drahého, on si to pamätá, lebo je tiež taxikár ;-)
Odpovedať
livi, to by bolo skvele! vopred vdaka... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni dobra si...ta ty budeš kočka v lete.. hej do Smižian, fajne je..
Odpovedať
Profilova fotka
noo leni..fakt si dobrá s tými plánmi na cvičenie ;-)...ozaj ako chutil obedík??? mali ste s Líviou šampionky alebo segin??..;-) tina...tak podarilo sa mi objednať tu letenku...to mám marekovi zaslať len sms-kou to heslo? alebo všetko aj poštou?...aaa nová práca je v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI kam letis ??? TINKAAAAAAA ja sa tesim, ze sa tam mas supeeeeeeeer !
Odpovedať
segedin...bola si aj ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ivi..nie ja ale môj bratček príde domov...a ja "angličanka" som mu objednávala lístok cez internet.. :-p leni..áno bola som ... lebo včera som akosi nestíhala navariť.... rada by som si k vám prisadla, ale prišla som s kolegami..takže to bolo také hlúpe...iné by bolo keby som bola sama...
Odpovedať
no to som nevedela, že chodíš do Venuše..ja dnes už po dlhom čase som bola na poriadny obed.. k nám si zasa prisadli nejakí ľudia, lebo neboli inde voľné miesta :-|
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI ahaaaaa a kde je brasko ? priamo v Londyne ?
Odpovedať
Profilova fotka
livi..no ak si nedonesiem obed tak idem do sonaty alebo do venuše, podľa toho čo kde majú ;-) ivinka..je v Írsku v Dubline.... a už konečne príde natrvalo domov ;-)
Odpovedať
hmmm to je skoda, ...keby sme vedeli skor, ze sa chystas ...ja zvycajne chodim domov a obedujem s Lackom,...inac ta Venusa ma tymi cenami fakt sklamala...oproti inym...
Odpovedať
aj mňa..neviem, prečo zvyšujú ceny..inde dokonca keď si nedám polievku, tak je to lacnejšie a tam ti ju zaúčtujú aj tak ]-( a okrem toho majú asi najdrahšie závodné stravovanie v meste ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?