Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeeeeeee baby :-) dakujeeeeeeeem, ste straaaaaasne zlate, fakt dik moc ! TINKA pravdu mas, mudro vravis... dnes mam narodeninove volno a drahy ma tie dnes "home office" :-)
Odpovedať
wow, tak si to volno uzi! zasluzis si... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA dakujem... inak sledujes to brutal slnko dnes? ono tusim vie, ze ho milujem a ze mam dnes sviatok.. od rana normalne brutal pocasicko :) vytesena som ako maly jojo :-D mam totalnu euforku :-)
Odpovedať
to je fakt, dnes je nadherne. tiez sa tomu tesim...aspon nemam depku z posledneho dna. dufam, ze aj zajtra tak bude... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA zajtra pride novy krajsi zaciatok, treba veci brat pozitivne !!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte neviem kde mi dnes hlava stoji Ivinka ja idem na veltrh s mojim nastavajucim ideme hladat oznamka dufam ze si tam nieco vyberieme.
Odpovedať
prijemny vecer zelam kocky :-D
Odpovedať
Dobre ranko, pozeram, ze sa tu miname, nikto tu poriadne nie je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko.. tak dnes bolo hrozné vstávanie,, voda nám hrozne smrdí - samé SAVO či čo, keď som si umývala zubky až mi bolo nagrc.. :-S ...a ešte k tomu nám nejde voda tu v práci...sila!
Odpovedať
fakt? a to len dnes alebo uz dlhsie...?
Odpovedať
Profilova fotka
noo áno je to hrozné..Viki zobral vzorku k otcovi aby sa na to pozrel, tak som zvedavá čo zistí..a určite budem volať do vodárni... je to nemysliteľné... myslím že už aj neskoro večer smrdela...ked sa manželík umýval..
Odpovedať
dobré ránko baby, no Juli - to je fakt sila! Určite by som tam zavolala a pýtala si vysvetlenie.. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noo práve mi volal Viktor a vravel že chlor je v norme..ale že ešte urobia hlbší rozbor..tak som zvedavá... baby nejdete dnes niektorá na obed do sonáty?? a neviete ako sa dostanem a kde nájdem tv redutu?
Odpovedať
ja dnes asi nejdem na obed. tv reduta je v redute - len si nie som istá, z ktorej strany majú vchod.
Odpovedať
Profilova fotka
noo jasné...reduta=reduta ;-) dnes mi to akosi nechce páliť...ešteže šéfovia niesú v práci... to bude flákačka ;-)
Odpovedať
do TV reduta sa dostanes zo zadu - od Venuse...pojdes akoby do Sonaty, dnu su schody,vyjdes hore -tusim sidlia na prvom poschodi, ale nie som si ista...
Odpovedať
Profilova fotka
super...dík Leni...a ty ako? pripravená na test?
Odpovedať
aaale figu, teraz sa ucim - potajomky :-N , vcera dosiel manzel s 5timi DVDckami takze sme len pozerali filmy, nedalo sa odolat, hadam to stihnem cele prejst...
Odpovedať
Profilova fotka
noooo tak pekne.... ;-) ale neboj určite sa niečo na teba nalepí ;-) aa ako dlho budeš tu anglinu ešte študovať?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby ;-)
Odpovedať
do skoncenia mam 2,5 roka - ak zvladnem tento test
Odpovedať
ahoj ivinka :-) leni - fíííííha..tak dlho..a baví ťa to?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI a budes mat potom nejaky certifikat ? alebo nieco ? ;-)
Odpovedať
jasne, to sa konci statnicou alebo niecim takym, to je statna jazykova skola...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaj aha a kolko platis ?
Odpovedať
vies ze si uz nepametam, tusim to bolo 2600 Sk - za cely rok, super cena...
Odpovedať
livi vlastne bavi ma to - hodiny su perfektne, ale momentalne som na bode mrazu, musim sa premahat,
Odpovedať
Profilova fotka
leni...tak to ťa obdivujem..ja som chodila necelý rok ale, ani ten som poriadne nevydržala :-| ...
Odpovedať
no ved hej, ale zas nebudem spokojna kym tu anglictinu nebudem ovladat, hoci by tom malo neviem ako dlho trvat...ale chcem zacat aj s nemcinou a spanielcinou :-N , no mozno sa rozbehnem a do 40ky to zmaknem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI tak to je fakt super cena !!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?