Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni ideme vo štvrtok o pol piatej..ale ty máš asi anglinu vtedy, však? a ak zistíš niečo o taebo daj vedieť.. livi..tá cena neviem či bude aktuálna..lebo to bolo min.roku.. ale uvidíme..;-)
Odpovedať
to fakt? viem ze z KE sa da letiet priamo do Krakowa, sestra tak letela z KE cez Krakow do Milana... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vychodniarky akou spolocnostou letis?ak sky-europe tak sa priprav na to ze batozinu si budes musiet vyzdvihnut a opat na check in ju odovzdat maju to velmi zle zariadene. Inac dakujem za tie tipy na obchody v rakusku urcite sa tam vyberiem lebo v BA si neviem nic najst teraz v sobotu sa chystam na svadobny veltrh a buduci vikend asi pojdeme do rakuska na nakupy ja vam tak zavidim ten sneh co u nas napadol tu v BA nic iba tak dazd
Odpovedať
verlauti, dakujem za link. idem mrknut. ale z BA neleti nic priamo. dobre vediet, ze z viedne ano. lenka, na buduce budem vediet, ze leti aj z KE, tak sa pokusim, nech mi let vybavia cez KE. ja som si ho totiz nevybavovala. smejko, letim lufthansou a potom nejakou polskou aerolinkou..
Odpovedať
no vo stvrtok nemozem - piseme polrocny test...
Odpovedať
no kocky, dnes som si ten prsten co mi z neho cerna prst prelozila z ukazovaka lavej ruky na prostrednik pravej ruky...a vysledok? na pravej ruke necerna, ale zacal mi cernat prostrednik na lavej ruke - tam nosievam tiez prsten!!!nechapem... :-(
Odpovedať
lenka, to je dost cudne...nebude to fakt predzvest nejakej choroby? :-|
Odpovedať
dnes to tu nejak viazne...ivka ma skusku a ostatne asi makate, co? ;-)
Odpovedať
ja sem zakukujem, ale nikto nepise... tinka ides tam na skolenie?alebo sluzobka?
Odpovedať
Profilova fotka
huraaaaaahuraaaaaaaaaaaa babyyyyyyyyyyyyy :-D Ivka uz ma svaty pokoj...zase az do jula, kym nebude letne skuskove... nechcem sa chvalit, ale..citujem " kolegynka, bolo to excelentne" :-) som ani netusila , ze mam vlohy na pravo :-) takze som to uspesne dobojovala a mam zas pol roka veget :-) TINKA tak kedy dame dalsie kafe? :-) SMEJKO a s kym ides na veltrh do technopolu ? ja sa tiez chystam... LENI skus pohladat na nete nejake stanky s alternativnou medicinou, tam by nieco mohlo byt spomenute ohladom toho cernania.... a inak vsetkym pekny vecer, ja sa idem asi od radosti opit :-D
Odpovedať
Dobre ranko :-D ivinka blahozelam!!!!
Odpovedať
ivka, aj ja sa pripajam k blahozelaniu lenky k ukonceniu skusok! a bez opravakov! Absolutna jednicka! taktiez ti SRDECNE BLAHOZELAM K TVOJIM DNESNYM KRASNYM OKRUHLYM NARODENINAM!!!!! Prajem ti vela lasky, zdravicka, stastia a nech sa ti splnia vsetky priania! no a na kavu...tazko povedat - dnes som posledny den v praci, zajtra zacinam novu, tak sa musim najskor rozkukat. zajtra sa mozno stretnem s Matkom... :-D :-D :-D lenka, idem na skolenia...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobre ranko damy, a pripajam sa k blahozelaniu :-D a ostatnym prijemny start do noveho dna
Odpovedať
no toto, este aj narodeniny...dvojity dovod na oslavy!!! tak teda vsetko najlepsie, :-D
Odpovedať
ahojte ;-) ivinka - blahoželám ti k skúške a všetko naj k tvojim narodeninám, nech sa ti splní všetko, po čom túžiš :-) včera som tu bola len do pol jednej - poobede sme boli s drahým pozrieť jeden byt..no nič moc. inak je hrozný problém zohnať v SNV 1-izbový byt ]-(
Odpovedať
to hej, uz sa ma jedna znama pytala, ci o niecom neviem, takze uz ste dve a tiez vravela, ze byty v ubohom stave a ceny vysoke :-|
Odpovedať
ozaj taebo sa cvici na strojnickej v piatok o siestej ;-) ideme?
Odpovedať
noo..to by sme mohli. tento piatok končím o šiestej..niekedy sa mi podarí vypadnúť aj skôr, ale nikdy to neviem dopredu..
Odpovedať
to by som brala...
Odpovedať
co?? asi mi nedochádza.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ivinka aj ja sa pripájam ku gratulantkám...a prajem k narodkám všetko naj ;-) leni..ja by som šla... lebo ten aerobik asi neklapne..;-)
Odpovedať
to taebo by som brala :-D , musite ma k tomu dokopat, podte so mnou sama tam asi nedojdem 8-(
Odpovedať
ja tiež chcem :-D - ale bude u mňa asi ten problém keď som do šiestej každý druhý týždeň :-| a kto tam precvičuje, nevieš?
Odpovedať
Profilova fotka
leni ja pôjdem...a čo to stojí??
Odpovedať
to neviem, to som len dala zistit Lackovi ked tam uz chodi hrat futbal, aby som nemusela ja a pytal sa len skolnika, takze viac by som asi ani ja nezistila :-( treba ist pozriet...
Odpovedať
Profilova fotka
noo fajn...tak mohli by sme teraz v piatok zájsť len mrknúť..a potom alebo predtým niekam na kafčo...;-) čo vy na to??
Odpovedať
môžme, môj manžel ide do nočnej..takže neponáhľam sa domov ;-)
Odpovedať
dobre, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak super..v piatok sa dohodneme presne čo a ako...dúfam že to už klapne ;-)
Odpovedať
nejak to tu zas viazne...ivka sa asi doriadila vcera a dnes dospava... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?