Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahojteee :-) dnes je v PP hrozná situácia na cestách - ešteže vlaky nemeškali..hotová kalamita. :-| v prvom rade - ivi ti chcem poďakovať za krásne fotky :-o :-) sú fakt nádherné, neviem, ako sa ti mám odvďačiť..:-) ja som tiež rozmýšľala nad nákupmi v Rakúsku - poznám tie výpredaje, robila som vonku a je to niečo celkom iné ako u nás - tovar neporovnateľný - zľavy neporovnateľne nižšie..možnože na jar sa vyberieme. leni - čo ste sa neozvali, keď ste boli v PP? musíte niekedy prísť na návštevu ;-)
Odpovedať
jasne, poziciam (alebo vymenim? :-D ) Livka to pocasie bolo fakt hnusne, ponahlali sme sa aby sme niekde neostali "visiet", skocili sme len do Nay a do Lidlu (zase som neodolala a kupila puzzle - Anne Gedes) a maju tam pekne - nerezove davkovace mydla, tak to sme si tiez kupili ;-) , no celkovo sme tam boli asi pol hodinu...nabuduce ;-)
Odpovedať
ja som sa chystala, ale tiež sa nám nechcelo v tom počasí. tie dávkovače som aj ja chcela - koľko vyjdú v Lidli? ja už som tam dlho nebola - vlastne tam skoro vôbec nechodím :-N a aj tie puzzle sa chystám kúpiť, len neviem, kto ich bude skladať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI nie je zac...to bolo len tak narychlo ... som sa trosku pohrajkala.... takze ziadnu vdaku nepotrebujem naozaj... mne to robi radost :-) takze...rado sa stalo ! mas ich vsetky stiahnute ? mozem ich dat prec ? aby nebolo zle..
Odpovedať
davkovace-199 Sk a tie puzzle tam maju stale - takze pohodicka ;-) ivinka, ta tvoja posledna sa mi velmi paci (myslim ten autoportret)
Odpovedať
ivi - môžeš ich dať preč - a ešte raz ďakujem, urobila si mi fakt radosť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI este raz nie je zac :) a sme tu na to, aby sme robili inym radost, nie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI a ten autoportret vysiel.. ono zaklad je, aby ta fotka bola ostra, tie vase boli trosku z dialky, takze to bolo komplikovanejsie... ale ta tvoja prva sa mi vraj celkom podarila, kamoska sa vyjadrila ze " tak takto si predstavujem sipkovu ruzenku z rozpravky.." :-D
Odpovedať
:-D :-D teraz pozerám, že mne ich uložilo v takom malom rozmere, okrem tej prvej =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no do kelu :-) ja som ich uz vymazala :-( ale mam ich doma na PC , tak popripade poslem mailom... vecer z domu
Odpovedať
LIVI-> nadherne fotky , poklona , pripajam dalsi kompliment :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LIVKA mozem otazocku ? ta na tej sachovnicovej podlahe, to je kde fotene ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
verlauti - ďakujem. ivi - to nevadí, pošli mailom. ;-) inak tá šachovnicová podlaha - to je pred hotelom Flóra. Len tam strašne fúkalo, tak sme sa museli presunúť dozadu za hotel.
Odpovedať
áááhojte! co mi uniklo? dake fotecky? coze coze? aj ja chcem! ako inak po vikende? my sme mali zaujimavu sobotu, vecer a noc :-D dosli kamosi s Manchestru,takze bola zabava, a doniesli so sebou aj praveho nefalsovaneho tipka britskej narodnosti, a to bola este vacsia zabava :-D :-D hodil mi kompliment, ze som nanho urobila velky dojem! a hadajte cim... cajom... cely vecer som totiz pila caj... (vsetci ostatni skoncili mierne pod obraz bozi...) :-D :-D :-D
Odpovedať
lienka no ta puzzlemania uz vyzera ako zavistlost! ;-)
Odpovedať
simasi nieco mi hovor...prave mi volal manzel, ze chce 18 000ku, zomrem :-D - ak nechcem mat cely byt otapetovany puzzlami tak to musim zatrhnut :-D ,
Odpovedať
inac s tym cajom je to dobre...mne raz jeden casnik povedal, ze este nevidel zakaznika aby vypil tolko caju za jeden vecer ako ja :-D , ostatni obracali piva a ja caje :-D lebo som bola chora...a co ty? nepijes alkohol?
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI aaaaaaaaaaaaaaaaahojky dvojicka :-) no tak to si mala mily vikendik :-)
Odpovedať
tak co? vsetky ste zaneprazdnene?
Odpovedať
ja som momentálne voľná ;-) leni - čo zájsť niekedy na obed? alebo na kávu poobede - len dúfam, že sa to neskomplikuje ako minule :-D
Odpovedať
dnes tuším každý zarezáva.. :-D mne sa už nič nechce :-|
Odpovedať
lienka ale dala som si aj varenu cokoladu, mnam, maju novy stroj, a ta coko je neskutocne dobra, mnam mnam.... alkohol nemusim... niekedy sa necham ukecat na citrus fernet... ale fakt len niekedy... a inak zboznujem Mojito.... to jedine mozem do nemoty... ale tam, kde vacsinou chodievame to nerobia...
Odpovedať
prijemny obed zelam kam chodievate na kafe? alebo teda na tu dobru cokoladu? :-D
Odpovedať
hmmm ked vies ako som na tom s obedmi...a ja by som kecala a kecala... :-( mnam cokoladu milujem a varenu duplom, hmmm aj fernet moze byt a Mojito som este neskusala, asi sa dam ukecat - co v tom je? Inac neznasam konaky a im podobny alkohol
Odpovedať
tu v SNV kde pride, nemam tu oblubeny podnik, a co ty verlauti?
Odpovedať
verlauti u nas v Dev.N.Vsi lienka - mojito, hnedy cukor, rozstvrtene limetky, listky maty - medovky lekarskej, stava z limetiek, 2cl kubanskeho rumu, mineralka. robia to napr. v Garage, ale tam mi to nikdy nechutilo...asi nedodrziavaju ingr.
Odpovedať
normalne mi cerna prst od prstena - tenucky prsten z bieleho zlata a posledny mesiac sledujem, ze mi cerna od neho prst, neviete cim to moze byt?
Odpovedať
jasneeee uz viem, to mi raz doma namiesal manzel - az na ten kubansky rum, ale bolo to vcelku chutne :-D , to by som si mohla zapamätat ako sa tomu hovori :-N
Odpovedať
Profilova fotka
LENI moze to byt znak nejakej choroby....
Odpovedať
ivinka nestras, mam na jednej ruke tri prstene a vsetky z bieleho zlata a len ten jeden ukazovak cerna...fakt to moze byt znakom niecoho?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?