Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som to videla len na fotkách, sesternica sedela na stoličke, všetci hostia stáli okolo nej, mala vyhrnuté šaty tak, že jej bolo vidno ten podväzok. Ale netuším čo ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som už taka unavená, že pomaly nevidím. Idem si ľahnúť. Dobrú nôcku. Pa
Odpovedať
dobru nocku a sladke sny zelam / vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem aj ja, dobru noc baby a krasny vikend
Odpovedať
dobre ranko! tak my sme boli v sobotu nakupovat v rakusku a poviem vam, ze uz nikdy nebudem nakupovat na slovensku - ceny su polovicne, neskutocny vyber, vybrakovali sme skoro vsetko, minuli sme majland, mali sme plny kufor (mame fabiu combi)...tak som sa hanbila, ked som isla s plnym kosikom oblecenia k pokladni.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA ja tam chodievam nakupovat uz dlho... fakt je to o niecom uuuuuplne inom ! a kde konkretne ste boli ? a co pekne si si kupila ? pochval sa...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko... tina tak to je super...mať ja takú možnosť.. ;-) asi som tam každý mesiac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI ved sadni na ICecko a prid do BA :-) a z BA to mas potom uz len kusok :-)
Odpovedať
ivka, tie foto su strasne super! cudujem sa, ze sa ti fotografi nehraju s foto ako ty...potom by mali viac kseftov... ;-) kupila som si dvojo rifli, bluzku, asi milion triciek, polokosiel, sveter, a par elegantnych topov. drahemu sme kupili tiez asi milion triciek, hodinky, 2 bundy, a neviem co este. ked som potom vecer robila doma modnu prehliadku, drahy sa smial, ze ma doma pubertacku - take veci som si pokupila, ze vyzeram na 19 a dost independent... :-D :-D :-D julia, kazdy mesiac tam asi chodit nebudem, lebo tolko nezarobim... :-D :-D :-D ale na vypredaje urcite. ivka, kedy zvyknu byt vypredaje? viem, ze po urcitej sezone, ale aspon zhruba mesiac nevies? ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA dikes... vies, ono je to o tom, ze ak to clovek robi za prachy, tak to potom aj vyzera...kedze ja to robim pre radost a len vtedy, ked sa mi chce a mam naladu a nie vtedy, ked musim , tak asi preto je to rozdiel... aj ked myslim, ze este bude dlho trvat, kym sa zdokonalim :-) ale raz mozno pofotim svadby Vasim detom :-D :-D :-D TINKA a kde ste boli ? priamo vo VIedni alebo v nejakom shoppingu ?
Odpovedať
jaaaj, sorry, zabudla som napisat. chceli sme ist do Brucku a Pandorfu, ale ked sme skoncili v Brucku s nakupom, zostalo nam necele euro, tak do pandorfu sme ani nesli... :-D :-D :-D na vieden si zatial autom netrufam... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maťka súhlasím s tebou...tie ivinkine fotky sú úchvatné... ja som sa tiež čudovala aj našemu fotografovi, že ak by si len pozrel túto stránku, tak koľko inšpirácii by nachytal...ale on nie, stále robí každému to isté.. :-| ivinka..noo s tým cestovaním to by ma vyšlo dosť draho ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
julia, to je fakt. aj s tym cestovanim...vy zase mate blizko polsko...
Odpovedať
Profilova fotka
no to áno..ale je to len trh a takto v zime sa nikomu nechce nakupovať.. :-( a ktovie, aj ta kvalita asi nebude taká ako v rakúsku ;-)
Odpovedať
je to smutne, ale mas pravdu...
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooo inak v blavackych "nobl butikoch" sa tiez niekedy o kvalite moc neda hovorit... konkretne sa mi stalo pred par rokmi, ze som si kupila v polsku elegantne gate, vysli ma asi 300 Sk a presne tie iste som videla v Auparku, akoze "znackovy butik " a len boli vyzehlene, na skvelo vyzerajucom vesiaku, prepichnute "znackovou" vysackou a cena 2900 Sk , dokonca som ich mala oblecene tak mi kamoska pozrela dozadu na tu moju vysacku a boli zhodne... len cez nu bola este prepichnuta "znacka" toho butiku... psycho... desatnasobok ceny je podla mna viac ako prehnany !!!
Odpovedať
Profilova fotka
inak sa mi vcera zadaril celkom slusny autoportret :-) mrknite ak chcete :-D
Odpovedať
dobre ranko, vlastne uz den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI vitaaaaaaaaj :) aky bol vikendik ?
Odpovedať
wow, wow, ivka...ale nejako zanedbavas pracu... :-D :-D :-D a o tych "butikoch" mas pravdu, uplna hroza! ahoj lenka, a co ty tak neskoro? aj u vas tak fuka vietor?
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA preco myslis ze zanedbavam ??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tina áno fúka... ale je celkom teplo +2 stupne... ahoj leni,,tak ako? dnes to platí?
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, tak sa pridávam aj ja. Opäť je tu pondelok, našťastie máme v práci prekvapivo úplnú pohodičku.
Odpovedať
aaale dnes som mala frmol, ale uz je dobre a snad cely den bude ;-) vikend bol skvely, konecne sme sa dostali k DVD zo svadby, takze sme si zaspominali...v sobotu boli kamarati popozerat a v nedelu sme vyspavali do obeda, pozreli si tenis a sli do PP, ale pocasie bolo hrozne takze sme sa tam nezdrzali... Julia zatial to plati, snad to stihnem, lebo kvoli tomu DVD musime ist dnes do Levoce - vyplatit to cele a tak...takze dufam ze sa stihneme vratit do 18.30 (tak?), zavolam ti dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
okey leni... ja sa mam s kolegynou stretnuť o 18.15 takže uvidíš ako budeš stíhať..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako?, ste spokojný s DVD??
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka, máš pravdu, asi ťa poznám z Levoče, keď si tu chodila na gympel. Možno si bola spolužiačka mojich spolužiakov zo zákl.školy. Inak chodievam do toho kostola v Smižanoch, kde sa sa brali, drahý je totiž Smižančan. Ty bývaš v Smižanoch?
Odpovedať
Dobr ranko damy, ved prave o tomto som tiez uz na tejto webstranke pisala. Malokomu sa chce verit, ale je to tak, vo Viedni sa da ovela vyhodnejsie a lepsie nakupit. Krajsie veci, väcsi vyber, prijatelne ceny, super vypredaje ( az do 70% !) atd... TINA niet sa zaco hanbit, oni su radi, ked maju takych zakaznikov ( s plnymi kosikmy :-D ) Z bratislavy stoji (uz spiatocny ) listok len 300 sk ! takze sa tento nakupo oplati aj z tejto stranky, a zo spisskej ( bus ide z levoce a popradu, alebo vlak zo spisskej) stoji bus len nieco cez 1000 sk ( tam aj spät, a je 1 batozina v cene, bus chodieva casto prazdny takze sa smu zobrat urcite tasky aj do busu a zadarmo). Len odporucam! rada poradim kde sa da najlepsie nakupit, najlepsi vyber, atd... Prajem prijemne pondelkove ranko a start do noveho tyzdna :-)
Odpovedať
dobre vediet s tymi nakupmi, urcite sa vyberieme s manzelom ked bude lepsie pocasie... :-) zlatik byvala som v Smizanoch, ale teraz byvame v SNV, je to mozne ze sa pozname - mozno aj z nejakej akcie, ktovie :-) , z Levoce boli 3/4 gympla...a travila som tam dost casu... Julia s DVD sme spokojni, az na par "detailov", mna mrzi hlavne jeden a to ze tam mame len dve spolocne fotky, pricom sme kvoli tomu sli do Levoce a priniesli mu ich na USB kluci - no zrejme ich stratil alebo co...inac som vcelku spokojna, hlavne tam nedal zabery na vystrihy - tie som si vyslovene nepriala a tiez jeho "oblubene" pesnicky sme nahradili svojimi, takze fajn...mali sme dvoch kameramanov - spravilo to zazraky - je to dynamickejsie, aj pekne zostrihane...ok moze byt
Odpovedať
Profilova fotka
leni no tak super... ked už bude opozeraná, tak si ju mrknem s tvojim dovolením ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?