Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
SMEJKO a ty mas nadherne saticky, odkial su ??? a za kolko ?
Odpovedať
Profilova fotka
su z BA a vysli ma 10.500 plus zavoj ale este neviem ci si ho dam je tiez ruzovo biely alebo si kupim iba nejaku ozdobu do vlasov poradte prosim
Odpovedať
Profilova fotka
SMEJKO mas ich kupene ? alebo pozicane ? a podla mna zavoj podla toho, ako chces mat vlasky...
Odpovedať
ahoj smejko, mám ich stiahnuté z nemeckej stránky Deichmannu - ale žiaľ, aj ja som ich hľadala, ale na Slovensku ich nemajú :-|
Odpovedať
a tie tvoje šatičky sú nááádherné. :-o ja zbožňujem ružovú a aj ja som mala ružové šaty. ;-) bol trochu problém zohnať k nim topánky, nakoniec som kúpila sandále.
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI si este tu? ak ano, mrkni moj album :-)
Odpovedať
uááááu kráása :-D ďakujéém, hneď si ju uložím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI uloz... neskor spravim aj dalsie...ak chces, len teraz ponahlam na nakup pekny vikendik paaaa
Odpovedať
Profilova fotka
to som len tak narychlo skusila :-D
Odpovedať
ak budeš mať čas a bude sa ti chcieť ;-) inak táto je moja najobľúbenejšia http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, želám vám krásny víkend.Ja sedím doma a čakám na môjho drahého, pracuje a pracuje.... A ja som sama a neskutočne sa nudím. Asi ma zachráni telka, ale program nič moc. Inak aké máte plány na víkend. Ste tu len cez týždeň, či sem zavítate aj cez víkend? Tak pa
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK ahoj... ja som tiez doma, mala by som sa ucit, mam zajtra 2skusky...ale nechce sa mi, tak sem mrkam jednym ockom :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja ako tradične browsujem týmito stránkami a hľadám inšpirácie. V telke totiž samé bludy. A čo študuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
masmedialku a kde mas draheho? ja sa trosku hrajkam...robim livke nejake fotocky, som jej slubila.... mrkni v mojom albume ak chces...
Odpovedať
Profilova fotka
Tie fotky su fakt zaujímavé, ja mam však najradšej klasiku alebo čierno-biele, prípadne dohneda ladené. Môj drahý dnes prišiel z KE a ani som ho nevidela a už odišiel do PP na fušku. Tak som trošku nahnevaná, lebo som myslela, že príde okolo siedmej a vyzerá to, že príde až v noci. A ty máš drahého kde?
Odpovedať
rozmyslali ste ist na nakup ( toho co na vychode nenajdete) do viedne? okrem uzasneho vyberu ani tie ceny nie su az take zle ako by sa dalo ocakavat. vo viedni nakupuje velka cast blavakov. hlavne znackove a sportove veci su lacnejsie ako na SK. A listo na bus tam a spät stoji len nieco cez tisic korun. Oplati sa co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivinka, ty si zo SNV? A ako prípravy na svadbu? Máš už šaty, sálu, hudbu a ták???
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som chcela nákupy riešiť v SNV a PP, nechcem to preháňať. Dnes som bola v salóne Jasmine v SNV, majú dostať 3 kusy šiat z novej kolekcie, tak som bola pozrieť fotky tých šiat, žial páčili sa mi "až" jedny z nich. Vidím to na salón Sissi v PP, pozerala som na nete ich stránku, myslím, že by som si vybrala.
Odpovedať
Profilova fotka
VERLAUTI my chodime do viedne na nakupy bezne... autickom, pohoda... ak su vypredaje, tak je to uplne super a oplati sa to, dokonca znackove veci su omnoho lacnejsie ako tu u nas a hlavne mas ovela vacsi vyber... ZLATIK ano som zo SNV a zatial okrem manzela nemam nic :-) ale v podstate mam skoro vsetko "rodinne zabezpecene" , jediny problem su saty...tie idem skusat asi o 2tyzdne ked budem doma
Odpovedať
ivinka-> ved aj teraz sa zacali vypredaje , a kam chodievas nakupovat vo Viedni? mas nieco specialne?
Odpovedať
Profilova fotka
specialne ? ani nie... chodime vacsinou do shoppingov... mam tam sesterku, tak ta aj priamo vo Viedni pozna dobre miesta
Odpovedať
co vravite na tieto sandalky? http://www.stiefelkoenig.at/glitzergl...
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiiha velmi pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm baby, mať tak prachy tak nepremýšľam. Dnes som dala tisíce za nábytok a to sme ešte neskončili, takže sa musím na čas uskromniť. Na druhej strane aspoň budeme mať krásny bytík. V marci sa chceme sťahovať, tak snáď sa to podarí. Inak je plesová sezóna, idete sa niekam baviť??? Ja chcem ísť 3.2. na ples v Redute
Odpovedať
ze? nemozem od nich oci odtrhnut :-D surfujem na nete za topankamy a drobnostai na svadbu.... a nasla som modrucky podväzok :-D to by bolo celkom mile prekvapko pre nevestu, co vy na to? vopred ako malu pozornost dat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
VERLAUTI no vravi sa, ze by mala nevesta dostat nieco modre :)
Odpovedať
Profilova fotka
Moja sestra sa vydávala min.rok, mala aj podväzok, len akosi nedával jej ho nikto dole. Na SR sa to ešte asi nerobí. Sesternica sa vydávala v USA a máme pekné fotky z tohoto aktu. Kedy sa to vlastne dáva dole?
Odpovedať
vies ze ani ja neviem =-) v july som bola vo viedni na svadbe (obaja boli rakusania ako aj drviva väcsina hosti) a nevidela som ziaden modry podväzok :-o sice niekedy o 22 hodine prisla k nam aj nevesta ( zenich sedel uz dlhsie pri nas) a dala som jednoducho dole puncosky ( ako sa to vola ...nadkolienky ? :-p ) a navliekla ich zenichovy na hlavu :-N no trosku divoky parik :-D ae asi by to bolo mile prekvapenie, je to roztomilej svetlomoderj farby a patri k tomu bielucke priesviten vrecusko - tasticka, celkom milo to vyzera x-) ZLATIK a ako vyzeral ten akt skladania podväzku v USA? ako to okomentovali?
Odpovedať
uuups.... myslela som ze si nevesta sama dalo dole ( nie je :-p ) :-o :-D
Odpovedať
chyba za chybou :-o ospravedlnujem sa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?