Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
my tiez mame jednu skrinu na vsetky veci,takze neviem neviem kde to dame vsetko. .........ale doma su uz brat aj segra radi ze sa im uvolnia skrine ;-) ,....ale mamka by si najradsej nechala doma :-(
Odpovedať
Profilova fotka
megy..presne môj prípad...môj mladší bratček sa nevedel dočkať, kedy sa odsťahujem :-D ..samozrejme myslel to v dobrom... ;-) teraz má väčšiu izbu a urobil si ju podľa svojích predstáv... noo ja sa na chvílu odmlčím..idem pracovať vedľa do kancla..
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI no veru, su vsetci z toho na prasky... :-( vies, rodinny milacik...mali ho 13 rokov, pockaj, dam ho do albumu na chvilku.. . ma rakovinu hrtana a vzhladom k veku by operaciu neprezil, takze u len doziva :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a inak ja ked som kupila tu v BA bytik, tak som ho mala tiez absolutne prazdy skoro pol roka , spala som na 2matracoch este z detskej poschodovej postele :-) telku som mala taku malilinku ciernobielu rusku na krabici od vysavaca a veci poukladane po obvode pri stene na baliacich papieroch v kominkoch a tak :-) ale bol to super pocit vlastna strecha nad hlavou :-D
Odpovedať
halooo to tu nikto nieje?uz mate vikendik alebo co? u nas v robotke je dnes pohodka sme tu len traja,sefa mame na sluzobke 2kolegovia ochoreli.ale ja nemam velmi rada taku pohodicku,lebo sa mi strasne vlecie den,rada robim pod stresom-asi som blba co? 8-)
Odpovedať
čaute, ja sa sem nemôžem dostať - stále nejaká robota :-| megy - samozrejme že deň rýchlo zbehne, keď máš robotu. ani ja nemám rada až takú nudu. iba niekedy po stresových dňoch to dobre padne :-)
Odpovedať
a uz si si zvykla v PP?kamoska sa tam tiez po svadbe prestahovala lebo manzel ma tam pracu a ked som ju bola pozriet tak mi to vsetko pripadalo take cudzie a straaasne bludisko na sidlisku.....no neviem ci by som si skoro zvykla. :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj livi...:-) myslím si že každý ma radšej keď má práce tak primerane.. aj u mňa to je tak :-D a dnes to vyzerá, že mi to zbehne rýchlo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
huraaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaaa mam novy fotacik :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ejha.... niekto sa má...;-)
Odpovedať
baby?viete nieco o tom ze sa z gumenych medvedikov nepribera?alebo aspon ze menej?citala som to na nejakej stranke o chudnuti ale velmi sa mi to nezda........ =-) ale ked je to pravda tak :-D :-D :-D :-D milujem medvedov Haribo..
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja som zasa niekde čítala, že tie medvedíky sú strašne nezdravé... :-| ale ja ich mám tiež rada :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
MEGY neviem sice, ci sa pribera alebo chudne, ale viem, ze zo zelatiny su lepsie vlasy a nechty
Odpovedať
no ved aj ja viem za tam je sama chemia a zrazu........su normalne zdrave??? .......hmmmmm ktovie kde je pravda?.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka to vážne??...tak asi začnem robiť agré častejšie...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI ze vraj ano... samozrejme n primeranom mnozstve :-) a fotacik som dostala na 30tku od nasich, prave mi ho kurier doniesol do prace, tak som cela vytesena lebo je skvely... konecne nieco polo profesionalne :-D to sa bude fotit, hura !
Odpovedať
Profilova fotka
ivi..tak teba fotenie určite baví však??..aj fotky v albe máš super... ;-) okey..idem niečo zbodnúť.. pa
Odpovedať
megy - ja som v podstate zvyknutá, lebo už pár rokov žijem napoly v PP a napoly v SNV. Poprad mám rada, páči sa mi tam. :-) ivi - tie fotky sú fakt dobré, tiež som na nich pozerala, že sú také netradičné, páčia sa mi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI jooooooooj veruze bavi...moc moc :-) ja som sa totalne minula povolanim :-) a tie fotky...to je take moje "antidepresivum" ... proste ked mam depky a som smutna tak fotim, potom sedim hodiny a hodiny za PC a hram sa s tym a upravujem a niekedy z toho vyjdu celkom pekne kusky :-) ak chces, mrkni na azete nick ivinka7777 tam ich je kopeeeeeeec no a mala som fotacik, taky super, z ameriky,a aj ked bol uz na dnesnu dobu "stary" tak som mala k nemu normalne skoro az citovy vztah :-) a brasko mi ho " odfajcil" :-( oprava by stala 6litrov a to sa neoplati, tak mi nasi kupili na 30tku novy, ale uz o dost lepsi a ja som si este nejake peniazky dolozila, aby ich to nevyslo zas az tak draho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka.. určite si tie fotky mrknem.. tak musíš byť z toho foťáku úplne nadšená... :-)...môj manželík má tiež taký z lepších foťákov, zdedil ho od brata..myslím že Pentium.. ale niesom si istá...a tiež má záľubu vo fotení..ale skôr zvierat ako ľudí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme s darlingom obaja tak trosku magori do fotenia :-) a nadsena som, hned ho cez vikend otestujem , tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Odpovedať
ivinka, tak to by sme ta mali "vyuzit" na nejake paradne fotecky! 2in1 :-D dzula a nie je to nahodou Pentax ;-)
Odpovedať
ivi - ja som sa mrkla - kráásne, naozaj niektoré sú vážne dobré, nechcela si byť fotografka? ale vážne sú dobré 8-) a niektoré aj odvážne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simasi...máš pravdu... ;-) ...ja sa do toho nerozumiem,,takže sa mi to poplietlo.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI klido pido... moooooozes, ja rada :-)
Odpovedať
inak baby - pozdravuje vás Lenka - bola som dnes u nej na super palacinky :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka...tak aj ja som na ne mrkla...a fakt sú úžasnééééé.... super... :-D :-D :-D fakt by sa tomu mohla naplno venovať..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULA noooo mohla... lenze myslim, ze keby som to robila za prachy, asi by to stratilo prave to caro, ktore to pre mna ma :-) takze si to robim len tak sebe pre radost :-) ale ak by ste chceli, mozem vam nejake fotocky spravit alebo poupravovat... kludne poslite :-N LIVI a keby si videla ten zlepsovak, ako som to fotila :-) kedze nemam stativ a nemal kto fotit mna, tak som to fotila tak, ze som pred velke zrkadlo dala fotak na nejaky podstavec do poterbnej vysky a polohy, a nastelovala som sa a cvakala som to samospustou a vo velkom zrkadle som vlastne videla odraz toho, co by som videla vo fotaku, keby som ho mala v ruke :-) dobra sranda hehe :_) ked som to vravela kamoske profi fotografke, tak sa rehnila, ze nech si to dam patentovat :-D ze ju by to nenapadlo ;-)
Odpovedať
a to si sa fotila sama? no žasnem :-o super, škoda, že nebývaš v SNV. ale keď budem chcieť upraviť nejaké fotky, určite pošlem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ivi...tak to by nenapadlo ani mňa...;-) aj ja som sa na tom zasmiala :-D livi..ozaj ako s Lenkou?? dohodli ste sa nejako??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?