Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
hmmmm...všetky syry síce nepoznám,možno by mi naozaj "nevoňal", no ja mám celkom rada aj napr. olomoucké syrečky :-D
Odpovedať
mnam syry :-p
Odpovedať
Livka budem doma, zajtra si zavolame - mohla by si dojst trebars aj ku mne...chcem upiect palacinky... :-D
Odpovedať
a kde je Julia? asi ma dnes vela prace, keby mohla aj ona...
Odpovedať
mmmm palacinky, už dlho som nemala :-D no mne je to v podstate jedno, ale kôli mne si nemusíš robiť starosti, mne stačí aj káva :-D
Odpovedať
no Júlia tu myslím nebola ani včera, asi má veľa práce =-)
Odpovedať
aaale uz sa ich chystam robit treti den, takze piatok to isti - a konecne by som mohla navarit aj ja nieco, nielen manzel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA vidis... tak som sa rozkecala, ze som na to aj zabudla... a vlastne... tam sa fajci? :)
Odpovedať
no dobre, dáme si vedieť zajtra ;-)
Odpovedať
aaaaaaaaaaaaaa mam to! ivinka tak trenuj, od 1.2. musis zacat rozpravat este viac, a na cigaretku ani nepomyslis :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dvojicka ty si hlavicka !!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...áno mám kopec práce.... ani to tu nestíham čítať... :-| leni..aj ja sa dnes chystám piecť palacinky ;-) môj manželík ich zbožňuje....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeej DZULKA nam ozila !!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka...ale tiež len na páár minút..lebo musím bežať vedľa do kancla a makať... takže sa aj lúčim..majte sa krásne...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja bezim, domkoooooooooooooov majte sa pa
Odpovedať
dobre ranko! neodfuklo vas? :-D
Odpovedať
dobre rano tinka,ja som ani nevedela ze fuka az rano mi to vraveli v praci. a u vas to bolo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA ja som to cele prespala ako mrtvola :-))) MEGY dobre ranecko
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko... no to je teda počasie..komu sa chce takto pracovať... :-( mňa ten klopkajúci dážď na okno uspáva.. 8-(
Odpovedať
no ja som sa zobudila o 2:15, ze nieco strasne plieska, akoby nieco uletelo. ked som sa pozrela von oknom, bol to iba dazd, ale vietor bol straaaasne silny, bala som sa. ivka, no a manzel tiez ani nevedel, ze nieco bolo..iba rano bol prekvapeny... u nas neprisi, ale este stale fuka. po ceste do prace som videla billboardy po zemi, privesne voziky "oprete" o auta, vyvalene brany, takze poriadne to tu vycinalo. som rada, ze vedla nasej budovy stavaju novu, vyssiu - cca 26 - 27 poschodovu, lebo si neviem predstavit, ako by sme sa dnes zas kyvali (sedim na 19. -tom). raz sa uz totiz stalo, ze som si myslela, ze sa mi toci hlava, ale to sa kyvala budova... :-D :-D :-D ale pocit to bol velmi neprijemny...
Odpovedať
Profilova fotka
maťa to vážne sa kývala budova???? ja som tiež pozerala po ceste do práce či niečo neuvidím...ale nič také sa tu neudialo - našťastie...
Odpovedať
Profilova fotka
TINA to vazne sa ta budova kyvala ? ty koki... uff a co planujete na vikendik baby ?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja ešte neviem... uvidíme..v sobotu budem doma a manželík v práci... :-| a v nedeľu budeme spolu...ale asi tiež iba taká papučová nedeľa.... a ty??
Odpovedať
Profilova fotka
ja dnes drvim do ranka bieleho :-) zajtra dalsia skuska... a cely vikend som sama, lebo darling ide k rodicom do ZA, umiera im psik, tak ho ide asi posledny krat pozriet... :-(
Odpovedať
my budeme dokoncovat nase hniezdocko a mozno budeme prvykrat aj spat uz v dokoncenom ;-) .takze pracovny weekend. ale uz by mohlo byt poobedie,vobec sa mi tu nechce byt :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ivi..tak to musí byť pre rodičov riadna strata... :-( megy... ani mne sa tu nechce byť... dúfam že dnešok nebude taký uponáhľaný ako včerajšok... aa čo ešte potrebujete spraviť v bytíku??
Odpovedať
tak vcera sme este posledny krat malovali chodbu a dnes este dokoncime podlahu a maju nam prist zapojit plyn a zajtra DIGI TV.,a vsetko si este musim poumyvat.takze asi tak :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak to je super.... aaa zariadenie už máte komplet do celého bytíku?? my sme začínali bývať asi tak, že sme spali na matracoch, a varili tak, že sme mali sporák na krabici..;-) ale bolo to super.... 8-) :-D lebo sme boli sami...
Odpovedať
tak spalnu mame komplet a linku s varnou doskou a to je vsetko ;-) ;-),piect nebudem neviem ako este dlho a cosa tyka pracky a chladnicky tak to mame "zdedene",a v obyvacke mame staru sedacku a jednu skrinocku na telku x-) x-) ale kupelnu mame komplet prerobenu tak to som stastna ze mam vsetko ciste a vlastne. ....a v jednej izbe mame uplne skladik ;-) ;-) ;-) ......takze takto zaciname,ale tiez sme stastny ze budeme KONECNE sami.
Odpovedať
Profilova fotka
tak určite ten pocit prevyšuje všetky nedostatky...;-) nám ešte tiež treba kopec vecí dokončit... napr. obývačku vôbec nemáme - tam je sklad vecí, lebo taktiež ešte potrebujeme skriňu do spálne... noo a o takých maličkostiach ako zárubne, dvere,skrinky do kúpelne a do chodby..ani nehovorím ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?