Menu Forum

Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

24. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 no tak o tom pochybujem...cakala som len jedno slovicko - prepac, ale asi sa ho nedockam emoticon
15. jan 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
Registrovala sa 15. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1356 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
livi
Registrovala sa 15. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1356 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
 najhoršie je, že niekedy to tým chlapom vôbec nedochádza. Pre nás je to pritom dôležité a oni si to vôbec neuvedomujú.
15. jan 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 pripajam sa k Livke, nemozes to tak brat, chlapi su proste iní! im vela vecí nedochadza a ani nikdy nedojde emoticon treba sa s tym zmierit a vsetko pojde lahsie emoticon ...vlastna skusenost...
15. jan 2007 o 11:23  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 ja som ale za to, že kompromisy sa musia robiť na oboch stranách. a nie aby sa musel vždy iba jeden prispôsobovať a druhý si robí čo chce. ja sa snažím môjmu vždy vysvetliť ako to vidím ja a aby sa vžil trochu aj do mojej situácie (nie je to vždy ľahké emoticon ). ale treba si určiť jasné pravidlá.
15. jan 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
JUVI - svadobné a bytové dekorácie
Júlia Cvengrošová PRO

Svadobný obchod - Okres Spišská Nová Ves
1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 livi maš pravdu, chlapi sú nedomýšľaví...mne sa napríklad stalo ešte na začiatku, že bol Valentín a môj drahý to bral ako všedný deň, prišiel ku mne až neskoro večer a akože nič-až som revala,..ale vyjasnili sme si to...on to nikdy neoslavoval...ale kedže už mal mňa tak som mu povedala že to budeme oslavovať a basta!!

leni... vieš možno ho to ani nenapadlo, že sa tak cítiš...skús mu to normálne vyklopiť...
15. jan 2007 o 11:58  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 presne - chlapom treba na rovinu. oni nemajú žiadnu intuíciu a nevedia bohužiaľ čítať medzi riadkami..to som sa za tie roky vo vzťahu naučila.
15. jan 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 vies simasi ono to je trosku zlozitejsie...lebo na tuto temu - oslavy sme sa bavili tyzden dopredu a tak som to necakala...Julii aj Livii som o tom hovorila, no uz je to aj tak jedno...
15. jan 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 Muzi su z Venuse a Zeny z Marsu... emoticon ci naopak? v podstate to je jedno...kazdopadne si musime uvedomit, ze su proste z inej planety emoticon a veci vnimaju niekedy absolutne opacne emoticon to, co je pre nas podstatne, su pre nich nepodstatne hluposti a naopak...
napriklad mna minule ten moj tiez tak strasne nastval, ze dovi dopo... a to len koli blbym tupym nozom emoticon normalne hadka storocia hehe emoticon
15. jan 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ivinka to tvrdi aj ten moj, ze ja som z Venuse a on z Marsu emoticon
15. jan 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 lienka, moj drahy raz poznamenal... "preco by mali muzi mysliet ako zeny? ked su muzi? ved v tom je ten rozdiel! ja som mu tiez robila oslavu v podniku na "29" a potom na "30" tiez vikend oslav (piatok kamarati, sobotu rodina z otcovej strany, v nedelu z maminej strany) dokonca dosli aj moji rodicia a brat aka velikanska to bola udalost... v kutiku duse som si myslela, ze na moju "25" mi pripravi nieco podobne... a prd... 23.7. bola nedela a my sme cely ten vikend museli makat na dome... emoticon musela som "preglgnut" a ist dalej... nerozculovala som sa, proste som to len predychala... a v pondelok vecer ma ten blazon poziadal o ruku emoticon ... bolo to krasne a dojimave... a teraz mi ostava cakat dalsich 5 rokov na "okruhlicu" snad bude aj oslava! emoticon

a ked mne je najhorsie vzdy si poviem, este nie je tak zle, aby nemohlo byt aj horsie... a pomaha to... emoticon
15. jan 2007 o 13:35  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 SIMASI spraaaaaaavne ! treba mysliet pozitivne... inak by sme sa z tych nasich "chlopoch" zblaznili emoticon aj ked...na druhej strane co by sme bez nich robili ??? emoticon samozrejme, ze aj oni bez nas ! emoticon
15. jan 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia158
Registrovala sa 15. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 23. júna 2007
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lucia158
Registrovala sa 15. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 23. júna 2007
    okres Spišská Nová Ves
 Ahojte baby zo SNV, prave som sa zaregistrovala lebo ma celkom zaujala tato stranka, my mame svadbu v Park hoteli na Cingove, len sa neviem rozhodnut pre DJ alebo pre zivu hudbu, neviete niekto nejake kontakty, pracujem uz totiz 6 rokov mimo SNV, tak sa mi niektore veci tazko zhanaju
15. jan 2007 o 14:12  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 dvojicka, no jo! tych "sklamani" este bude...
ok, ja uz dnes koncim. pekny zvysok dna. papa emoticon
15. jan 2007 o 14:19  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 lucia poslem ti IP s kontaktom na kapelu - BISQIT - boli sme s nimi velmi spokojni, hrali super ...dokonca sme sa s nimi stretli o dva tyzdne na dalsej svadbe - podali nam ruky zvitali sa ... a hrali rovnako dobre emoticon , DJ ziadneho nepoznam emoticon
15. jan 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinafarkas
Registrovala sa 14. januára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 529 príspevkov.
  • Svadba bola 20. augusta 2005
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
tinafarkas
Registrovala sa 14. januára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 529 príspevkov.
  • Svadba bola 20. augusta 2005
    okres Spišská Nová Ves
 ahoj lucia, mozem potvrdit, ze bisquit su fantasticki - hrali aj nam na svadbe v hoteli Satel v Levoci. hrali by aj dzule, keby jeden z chalanov nebol ich sused pozvany na svadbu... emoticon DJ tiez nepoznam, ani som nad ziadnym nikdy neuvazovala...
zeny su z Venuse, muzi z Marsu... emoticon moj sa snazi prestahovat na venusu...aspon ma pochopit...niekedy ma fakt prekvapi (a cim dalej tym castejsie), ked vie citat moje myslienky...baby, obcas je to otrava... emoticon emoticon emoticon
15. jan 2007 o 14:44  •  Svadba bola v auguste 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 lucia...presne tak ....Bisquit je super skupina... ja som mala tú smolu, že jeden bol môj susedko...no čo už..ale zábavu zato robil perfektnú emoticon

baby..práve som mala pohovor so šéfom a musím sa pochváliť....... vravel že mi dá zmluvu na neurčito, že so mnou ráta aj po materskej......takže sa moc teším...aaa ešte čo ma prekvapilo...mohla som prísť o druhú funkciu už teraz v marci..ale posunul to až na neurčito tzn. kým neotehotniem a nebudem to zvládať... síce zasa budem mať o nejakú prácu naviac...ale za tie prachy to stojí emoticon
15. jan 2007 o 14:59  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LUCIK no ty sa mas...tak pekny zvysok dna dvojicka emoticon
TINKA no pozrime sa na nu panicku, nie aby skakala od stastia po plafon, ale ona sa nam tu este stazuje ze otrava... pche ! emoticon emoticon emoticon
15. jan 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 jasne baby, aj tak vdaka emoticon
15. jan 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 no juli - super, tak to máš dobrého zamestnávateľa. málokto je totiž nadšený tým, ak mu zamestnanec odíde na materskú emoticon
15. jan 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 livi...tak ti poviem že aj ja som sa čudovala že čo to hovorí....ale som rada že to takto berie emoticon
15. jan 2007 o 15:21  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 DZULKAAAAA super, gratulujem...tak teraz sup sup do toho !!! emoticon
15. jan 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 Julia tak blahozelam a tesim sa s tebou, to znamena, ze si velmi sikovna a niekto to vie aj ocenit emoticon !!!
15. jan 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 tak by to malo byt !!!
DZULI a co ty vlastne robis???
15. jan 2007 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ďakujem veľmi pekne emoticon

...ivinka..robím sekretárku a už vyše roka aj fakturantku v špedičke emoticon
15. jan 2007 o 15:32  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 DZULI tak super, len tak dalej... mozno raz z teba bude aj GR emoticon
15. jan 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 emoticon emoticon emoticon ... noo asi nie... emoticon emoticon

...oukey...tak ja sa lúčim, idem popracovať.... a prajem Vám krásny zvyšok dňa... pááá
15. jan 2007 o 15:40  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 aj ja sa lucim, idem domov
paaaaaaaaaaaaa
15. jan 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 tak sa majte pekne. emoticon
15. jan 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 dobré ránko prajem....

tak konečne máme dvierka na kuch. linke emoticon
16. jan 2007 o 08:12  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dobre ranko kocky... DZULI gratulujem k dvierkam emoticon
16. jan 2007 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš