Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no nie je určite jednoduché zvládať 2 funkcie =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale dá sa to len niekedy je toho veľa.... ivinka...tak ako budeš vedieť to preložiť??
Odpovedať
Profilova fotka
JULI mala som nejaku pracu, ale uz to mas v IP paci sa
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka...si zlataáá...mooooooooooooocccccccccccc mooooooocccc ďakujem.... ja sa s vami rozlúčim lebo o 10 min padám...tak sa majte krásne a krásny víkend... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keby som bola zlataaaaaaaa tak som davno v zalozni a tolko prachov moj Matko nema, aby ma vybral :-D :-D :-D mimochodom zlato neznasam :-) ficim domkov, krasny vikendik babulky
Odpovedať
tak sa majte pekne babky ;-) príjemný víkendík ;-)
Odpovedať
dobre rano!!
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, Leni, tak ako po oslavách ??
Odpovedať
hmmm, unavene
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti teda verím...ja som mala včerajšok naprd.... síce spala u mňa kámoška a potom sme boli celý deň spolu, lebo manželík prišiel z čiech až večer....ale čo mi pokazilo celú nedeľu..tak to, že prišla "tetka z ameriky" :-( ...a tak som dúfala!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooojte bre ranicko, ako? oddychnute po vikende ???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivinka..tak ja som celkom oddychnutá... a ty, ako si strávila víkend?
Odpovedať
Článok sa načítava...
my sme mali vcelku prijemny vikend - az na ten nepodareny piatok, no ale co uz...ale aj tak mam naladu pod psa...a to Zio otvaraju tento vikend...pozerala som z okna v sobotu lebo sme si neboli isti, ale bolo zatvorene...boli ste niekde vonku s kamoskou?
Odpovedať
cafte baby. tak aj ja som uz konecne v praci. v piatok ma chytil zachvat kaslu, tak som sla radsej domov...bude mi smutno za sefom, taketo veci vedel pochopit... inac, k tym oslavencom - brat mal v sobotu narodky - dostal kilo zele medvedikov - tie miluje, no a zaroven drahy mal meniny - dostal 10 benatovych tyciniek (lizatka), takze take sladke oslavy. sranda bola v sobotu, ked ma drahy zobudil - tu mas ranajky, musis zobrat tabletky... a ja jemu, ze ty tiez (mal chripku)...po chvilke ma napadlo - ved takto to asi bude vyzerat o 50 rokov... :-D :-D :-D strasne sme sa narehnili - musis zobrat tabletky.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni.. áno boli sme, ale až v nedelu...vo venuši na kávu......v sobotu sme pôvodne chceli do toho zia, ale neboli sme si isté či je otvorené....a potom aj mne večer bolo dosť zle...takže sme len kecali u nás... ináč... ked sa ti bude chcieť niekedy večer vypadnúť vonku,tak sa kludne ozvi.;-) ak budem môcť tak rada pôjdem... maťka... tak to ste si aspoň precvičili...ale takto skoro fakt začínať nemusíte ;-)...ináč aj babka je chorá a aj Adamko..síce on už včera nemal teplotu....bola som ich v sobotu pozrieť...a zaspomínali sme aj na Rasťa, že má meniny ;-)
Odpovedať
nasi mi hovorili, ze adam je chori, ale babku nespominali...dufam, ze bude OK. inac julia, to, ze ste "zaspominali" na Rasta - to znie tak pohrebne...on predsa este zije a dlho bude! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maťka..sorry..ale spomenuli sme ho v dobrom ;-)...len v tom najlepšom.. :-D :-D
Odpovedať
julia, nedrazdi! spomina sa na mrtvych, na zivych sa mysli... :-D :-D :-D inac zaucam novu babu, tak tu budem coraz menej, kedze mame len jeden pocitac...no a nemusi vsetko vediet... :-p
Odpovedať
ahojte ;-) náš víkend zbehol dosť rýchlo. v sobotu sme boli v Tatrách, ale len krátko, lebo dosť fúkalo a ja som chorá. ešte sa nám podarilo zapadnúť s autom :-| a dobú polhodinu sme sa pokúšali ho dostať preč až kým nám nepomohli ho jedni ľudia potlačiť. večer šiel drahý do nočnej. a v nedeľu sme boli v Spišskej u našich na obed. Leni - a ako to nakoniec dopadlo s tým piatkom? Potom ste oslavovali v sobotu spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
no moj vikendik tiez ubehol ako voda... v piatok oslava 30tky naj kamosky,celu sobotu som sa z toho liecila :-D a nedelu som mala "zienko-domacku" pranie, zehlenie, upratovanie...
Odpovedať
no piatok som ostala doma a v sobotu sme oslavovali s rodicmi - prisli okolo 13-tej, odisli okolo 20tej a potom dosli este jedni znami a kecali sme do druhej rana...ale predstavovala som si to inac :-(
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ako inac??? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
leni...no tak ta sobota bola dlhá !! ja som tiež šla spať až okolo druhej ;-)
Odpovedať
inac? no jednoducho spolocne...tesila som sa na piatok, ze sa zabavime a nakoniec to chlapi spravili bez nas - bez zien...a ked nie tak aspon nejaka romantika vo dvojici ( ale cely tyzden chodil neskoro z prace a potom bol unaveny...)a na mna nebol cas...som jednoducho sklamana
Odpovedať
Profilova fotka
leni..tak to mi je ľúto... neboj určite ti to nejako vynahradí ;-) aj ked ten víkend čo si zažila určite už nič nevráti...hmm...tak ten piatok ma mrzí teraz ešte viac...:-(
Odpovedať
ahojte baby? u nas bol vikendik suprovy... v sobotu stretko v nedelu stretko... vobec som nevarila, teda ani riady neboli, ani som neupratovala, neprala, nezehlila, len sme si uzivali pohodu, rodinu a vselijake dobroty :-) aj nas nabalili domov... takze vynikajuci vikend... mohlo by to byt aj castejsie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simasi...tak niekto sa má..;-)
Odpovedať
okrem toho sme havinovi kupili budu... hmm taku skladacku, hmm a ten navod bol skutocne originalny, po styroch hodinach "logickeho" myslenia sme to vzdali... vecer sme zbehli do hornabachu, nafotili sme si original, a doma v detskej sme ju uz bez problemov zlozili... ale veeelmi sme penili... aj sme ju chceli ist vratit, lebo taky "smejd" sme uz dlho nevideli... ale drahy je sikovny, a ma potrebne nacinie, tak ju "doladi" inak viete aky je dnes dobry biznis predavat psie budy? ceny idu od 6tis... vyssie, podla velkosti psika...
Odpovedať
dzuli ako vravis, uz sa to nevrati...ale je mi do placu...
Odpovedať
tak to ti verím. škoda, keby môj mal nočnú tak by sme niekam vyrazili aj my.. hádam si to uvedomuje a pokúsi sa to napraviť ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?