Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
čo už narobím - musím tu byť, nie je to dobrovoľné. ale na druhej strane - náš šéf je v pohode a máme dobré pracovné podmienky, dokonca až veľmi dobré. manžel mi vždy hovorí, že môžem byť rada, že mám také zamestnanie.
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak to áno... s manželíkom súhlasím...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI ahaaaaaaaa , nevedela som, ze panicka si chodi fajnovo na 10.00 do robotky :-D :-D :-D
Odpovedať
hej fajnovo :-D ale niekedy by som prišla radšej skôr a odišla o tej pol štvrtej. a teraz keď dochádzam z PP musím tak či tak vstať o niečo skôr :-|
Odpovedať
my uz od vcera oslavujeme manzelovu 30ku :-D , vlastne aj dnes a aj v sobotu, takze sa musim ponahlat domov nieco pripravit ale nedelu si chcem vychutnat a oddychnut si...
Odpovedať
leni - a čo si mu kúpila? Môj má o necelý mesiac tiež narodky a vôbec netuším, čo mu dám =-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI tak to ano, to mas blbe... :-( LENI manzelik ma 30tku? aj ja budem mat o necele 3tyzdne uff a co si mu kupila ???
Odpovedať
inak my budeme tento víkend trošku oslavovať drahého meninky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI kedy ma tvoj muzik ? ja mam 31.1
Odpovedať
zajtra - 13.1. tvoj je Emil?
Odpovedať
teraz mi došlo - ty si myslela asi narodky :-N :-D narodeniny má 6.2. riadne som to doplietla, veď si spomínala, že tvoj drahý je Maťo. :-D a aj ty si Vodnár?
Odpovedať
hmm, a niekto zo "strojariny" by sa tu nenasiel? Ivinka, som ti hovorila, ze kym sa "otukam" chvilu to trva... ale aj tak vzdy radsej pocuvam... co chystate na vikend? my ideme zajtra na rodinnu "seslost" k "svokrovi" a v nedelu pozriet havinka k "svokre". tinka tie obklady... ja vidim ten rozdiel, ale strati sa to, vyzera to akoze "naschval" a musim sa pochvalit, veeeelmi dobre sme vybrali! vcera nam zblbol alarm, tak sme tam este vecer frcali... este ze mame skveleho suseda, lepsi nez strazna sluzba alebo strazny pes!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak aj ja sa pripájam k oslávencom... aj môj milý ma narodky 25.2 a meniny hned nato..
Odpovedať
juli - a už máš nejaký nápad, čo drahému kúpiš?
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no veru doplietla, drahy je Mato, ale ja mam narodky na Emila :-) SIMASI tak to pofot ako to vyzera a posli fotecky
Odpovedať
ja mam strojarinu simasi - ale vysku :-D drahemu som kupila Lacoste - dalsiu do zbierky(uz ma tretiu, tusim mu chyba uz len jedna - takze na meniny :-D ), nejake spodne pradlo a chystam pre nas oboch dovolenku na leto alebo este skor...chcela som mu podarovat vikend v Parizi, ale financne mi to tento rok nevyslo...a este predtym som mu chcela prenajat na 1 den porse (alebo vikend) - to mali niekde taku akciu, ze sa to dalo, ale presvihla som to...skoda, tomu by sa potesil asi najviac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI to je super napad... moj Matko je tiez brutalny "autickar" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Livi, tak vôbec netuším čo mu podarujem..... dúfam že ma ešte niečo napadne...musím ho poriadne počúvať či niečo nespomenie, že potrebuje...;-) Leni...no môj sa veľmi nerád voňavkuje...takže škoda, lebo kozmetika je dobrý darček... simasi..aj my sa chystáme k svokrovcom...lebo "mamička" si natiahla sval a má krk v golieri..takže ich zajtra pôjdeme mrknúť..
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejo slnieckooooooooooooooooooooo !!! :-D uplne krasne svieti, ja sa tesiiiiiiim !!! posielam kusok aj k Vam na vychod babulky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo u nás je to počasie šalené... keď sme šli na obed strašne fúkalo a pršalo, a teraz už svieti slniečko... ďakujeme ivinka .-)
Odpovedať
ja som drahému dala minulý rok na výročie parfém Boss no.6 - ten mám na ňom najradšej a aj on ho má rád. ten sa mu už minul a na Vianoce dostal od mojej mamky parfém od Avonu. takže kozmetiku mu kupovať nebudem. on by chcel autorádio, lenže teraz to finančne asi nebude veľmi možné. nemá rád, keď mu niekto bez jeho vedomia kúpi darček (pokiaľ to nie je náhodou to, čo chcel), takže radšej sa ho opýtam. a na meniny vymyslím niečo jednoduché - my si nedávame nejaké extra dary, skôr iba niečo menšie.
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI ved nie je dolezita velkost a cena daru... dolezite je, ze si na cloveka, ktoreho mame radi, spomenieme... mna napriklad ovela viac tesia malickosti... ked mi darling len tak donesie nieco male, len preto, ze na mna mysli... napriklad lizatko hocikedy, aj ked nemam sviatok, tak je to ovela milsie...
Odpovedať
no veď jasné ;-) ja tiež mám rada také maličkosti ;-) za tie roky som už dostala od neho veľa darčekov, ale najkrajší bol minulý rok na valentína, keď mi poslal do práce kvety x-) on totiž nie je nejaký veľký romantik, preto som to od neho vôbec nečakala..
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no ono to tak chodi, najst v dnesnej dobe chlapa romantika... to je dost velky problem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloo baby je tu ešte niektorá čo vie dobre po anglicky??
Odpovedať
Profilova fotka
DZULIK co potrebujes???
Odpovedať
Profilova fotka
napíšem ti IP...
Odpovedať
Profilova fotka
ok napis
Odpovedať
ja som tu, ale neviem dobre po anglicky ;-) juli - veľa práce?
Odpovedať
Profilova fotka
livi áno... akosi sa mi to v poslednej dobe dosť kopí.... ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?