Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ahojte spisiacky. Vy sa mate! kaficko! my sme s drahym vcera dosli o 22-tej z "prace" a popri tom sme este stihli obehat vsetky mozne predjne, lebo co cert nechcel, chybalo nam par kuskov z tych uzastnych obkladaciek! podarilo sa nam nieco zohnat, ale by ste neverili, mi povedali, ze ten odtien co mame my uz tak skoro nevyrobia... tak nam dali iny... som zvedava ako to bude vyzerat, mozno sa to ani nebude lisit, snad!
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI no ajoooj dvojicka, uz som sa bala, ze sa pod tebou zlahla zem :-D
Odpovedať
ahoj simasi. dobre, ze si na kafco nebola...boli by sme mlcali dve... :-D :-D :-D ale nie, Ivka je super! a ten odtien je velmi odlisny?
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA nebooooj slubujem, ze nabuduce si prelepim usta a budes mat slovo len a len ty !!! :-)
Odpovedať
no to som zvedava... :-D :-D :-D kde ste vsetky? a co je s juliou?
Odpovedať
ivka, uz prestan hladat tu postel a venuj sa mi... :-D
Odpovedať
ahojte :-) kto sa vyzna, ten rozdiel zbada... hmm tak ako som si hned vsimla, ze nam ten pan obkladac, tie krasne a drahe listely nalepil hocijako, ako mu prisli do ruky... no hruuuuza, ale opravil to.uff som si vydychla... mam taky pocit, ze dnes ked si nieco neurobis sam, tak ti to "majstri od fachu"dokaslu... tina - mne by vyhovovalo byt ticho a pocuvat... ja som taky pravy opak ivinky :-) by sme sa doplnali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA :) :) :) :) :) SIMASI presne tak, bud to sfusuju, ak nad nimi nestojis so sekerou v ruke alebo si to radsej spravis sama :-( a mimochodom, my sme asi dvojvajecne dovjicky :-) ked si opacna :-)
Odpovedať
simasi, musim potvrdit. my sme si davali robit dom na kluc a keby som tam nechodila kazdy druhy den kontrolovat, tak by ten dom vyzeral uplne inak! horor! baby, frcim, prisla mi mamka, tak idem pockat...
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA skvele, mne dnes prisiel ocko...prave mi pisal darling z domu, ze "sedim si tu a vegetim a zrazu bum bac, svokrik dosiel " :-D
Odpovedať
Dobre rano...zase som dnes zaspala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby :-) hura huraaaaaaaaaa piatoooooooooooooook !!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobré ránko prajem.......my sme si dnes privstali, zobudilo nás odstavenie vody :-( ...takže ráno o ničom
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa dnes uz o 5.00 zobudila, lebo som tu mala ocika a on nemoze spavat, tak uz o piatej zacal lozit po byte, sprchovat sa, varit si kafe, robit nam ranajky a tak .... DZULI a co ta tvoja matika na strednej ???
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka...bola to p.Kotuličova ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULA lebo ak by to bola nahodou p. Tomkova, tak to je moja mamina :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vážne???? tak to viem ako vyzerá tvoja mamka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tento týždeň mam hrozný...kopec práce a všetko sa kašle...takže aj dnes tu len sem-tam nakuknem...tak nech Vám to zbehne...
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI veru veru vazne :-) ked sme boli predvcerom na kaficko s TINKOU tak sme sa bavili o strednych skolach a prezradila mi, ze si chodila na banicku, tak ma hned napadlo, ci ta neucila :-) vidis, vies ako vyzera a ake hlasky pusta :-) vid predchadzajuce prispevky :-) a Tomko je moj ujo :-) ocinov brat :-) a Kotulicova je nasa suseda :-) a kto ti bol triedny ???
Odpovedať
paani tu sa to zamotava... :-D uz nech je koniec lebo odpadnem - sli sme spat okolo druhej rano a zbudila som sa po siedmej, ze mi nezvonil budik a o siedmej som uz mala byt v robote...esteze sefovci prisli neskor...straaasne sa mi chce spat |-|
Odpovedať
Profilova fotka
LENI sme dve, aj mne sa chce :-( tiez som tomu spanku moc neublizila... len nejake 4 hodky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka...triednou mi bola Kotuličova ;-)...tak ak ju uvidíš tak ju pozdrav ;-).. leni.. a čo ty tu...ako som čítala mala si mať dovolenku... aj som ti trochu závidela ;-) mne sa tu tiež nechce byť... ani chvíločku!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
to hej ale som si ju nestihla odobrit lebo vcera som tu nemala sefov a tak som to nechala tak, ale vecer som to uz olutovala :-p , no co prezijem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
áno.. prežijeme to... veď čo iné nám zostáva.... ;-) čo máte v pláne cez víkend?? môj manželík v sobotu v noci cestuje do čiech a príde v nedelu poobede..takže budem sama..
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze prezijeme ved je piatooooooooooooooooooooooooooooook !!! :-) ja mam dnes oslavu, kamoska ma 30tku, tak sa velmi tesim :-) a cez vikend asi budem len vegetit a lenosit a nic nerobit a vytesovat sa z toho, ze sa konecne nemusim ucit :-)
Odpovedať
ahojte :-) ja sa dnes cítim tak pod psa :-S najradšej by som zaliezla pod perinu |-| ale nedá sa a dnes tu tvrdnem do šiestej ]-(
Odpovedať
juli - nás zasa učil Kotulič matiku na hotelke. nie je to jej manžel?
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI do siestej ? preboha to preco tak dlho? ved je piatok !!! a Koulic je jej manzel, mas pravdu :-)
Odpovedať
lebo my sa s kolegom striedame - keď chodím na desiatu, som tu do šiestej :-| robíme v doprave, takže preto tu vždy musí niekto byť do večera.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
...livi...toľko obete pre firmu - to sa cení...;-) len či to aj oni vedia oceniť..!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?