Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
dnes o pol štvrtej a potom frčím na vlak domov :-)
Odpovedať
achooj,baby.nemate niektora skusenosti so svadobnym salonom Fatima z PP?bola som tam skusat par siat a celkom sa mi to aj vidi,este som si ale nic nerezervovala. 8-(
Odpovedať
megy - ja nie, nepočula som o tomto salóne. leni - neskočíme tento týždeň niekedy na obed?
Odpovedať
ani ja som nic o nom nepocula =-) livka tento tyzden mi to velmi nevychadza...zajtra nemozem a v piatok asi zoberiem dovolenku
Odpovedať
nevadí, tak možno niekedy budúci týždeň ;-)
Odpovedať
čo budeš robiť v piatok - chystáte sa niekam?
Odpovedať
ten salon na namesti v PP,akoje pasaz tak na poschodi. a bola som aj v sisi ale ceny tych krajsich siat od cca 9000 a vyssie.to sa mi zda moc a nebude to ani az taka velka svadba od 30-50 ludi :-D
Odpovedať
to naozaj? Sissi mal ceny najdrahších modelov z novej kolekcie 6-7 tis. Žeby tak dvihli ceny?
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak ja mam kopec práce.... ale už by som mala mať teraz volnejšie, lenže čo z toho, ked každá z vás o chvílku končí... no nič...
Odpovedať
Megy ahoj ja som bola tiež v tom salóne a jedny šaty sa my páčili a požičanie zo všetkým stálo 4800,- celkom slušná cena. A bola tam taká príjemná pani. Ja ešte skúsim ten Kežmarok a potom si vyberiem. A v SNV je nejaký saón čo stojí za to sa tam ísť pozrieť, Takže salón Sisi je až taký drahý?
Odpovedať
Profilova fotka
emka..no Sissi asi fakt dvíhajú ceny z mesiaca na mesiac...lebo ja som dala za moje až 8 tis. a to som mala svadbu o mesiac neskôr ako Livi... a v SNV sú celkom dobré salóny, len keď som ja hľadala šaty, tak nemali také aké som chcela... vieš najhoršie na tom je, že som si vyhliadla šaty na nete a v skutočnosti ich nájsť to nebolo až také ľahké.. ;-)
Odpovedať
tie saty ktore sa mi pacili boli tie z drahsich,bola to nejaka talianska kolekcia,ale je aj pravda ze z mansich cisel mali vacsi vyber,take 36-tie boli mozno aj lacnejsie,neviem. emka:ta fatima je celkom fajn nie?ta pani je fakt ochotna ;-) :-) ,ten kezmarok som chcela skusit tiez,potom sa ozvi ze ako... pa,idem k telke
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
DOBREEEEEEEEEEE RANECKOOOOOOOOO BABULKY :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo halooooooo dnes tu nikto nie je ? :-(
Odpovedať
dobre ranko...ja som prave dorazila..."zaspali" sme... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA a co ste stvarali v noci ??? :-p inak dik za to kaficko vcera, som veeeeeeeeeeeeeelmi rada, tesim na buduce... :-D Mato dosiel pre mna na NIvy a kukal na mna, ze co som taka vysmiata, ze ci som mala rande s nejakym Bradom Pittom :-)
Odpovedať
ivka, vcerajsi pokec bol super! skoda, ze sme na to mali len 2,5 hodiny... :-D :-D :-D inac, s manzelom som sa bavila o nasom stretku a pytal sa, ci tvoj brat nebol nahodou na vojne v rokoch 96 - 97 v kosiciach na leteckej akademii?
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA moj brat, flakac najhrubsieho zrna ! nebol nikdy na vojne a dost sa to na nom odrazilo :-) a jak na to manzelik prisiel ? na niekoho sa podobam ? ci co ? :-D
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
nic sme nestvarali... ;-) no manzel, ked videl, ze som dostala darcek, tak sa pytal, ci som mala rande s chlapom, lebo baby si darceky nedavaju... :-D :-D :-D ale pacilo sa mu to mooooooooc
Odpovedať
blbne mi stranka aj vam?
Odpovedať
:-) dobre rano - len tak mimochodom :-D
Odpovedať
livi ahoj! manzel ta nevidel, len podla mena... :-D :-D no nic, nateraz musim koncit, lebo prisla baba, ktora nastupuje po mne a musim ju zaucit... :-S ale iba doobeda, dufam... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA nooo ja okrem toho, ze som ludofil a slnieckofil :) tak som aj darcekofil :-) milujem darceky, ale este viac davat, ako dostavat :-D a naozaj je to len malickost, takze no problem... mi to len tak narychlo vcera v TT frnglo do ocka v jednom obchodiku kedze si tiez pani slnecnickova :-) LIVI , LENI ahojte , mne nic neblbne :-)
Odpovedať
co skuska, ako bolo ?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI noooo bolo to dost tazke a zakon schvalnosti funguje, nepodstatne talafatky, ktore som sa neucila, tak prave tie dala a to co som sa ucila jak blazen, to nebolo treba... ale nieco som tam obkecala, tak uvidime...mozno motyka vystreli :-) o tyzden mam vysledky
Odpovedať
typicke.... 8-( , ale hadam si to ustala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI uvidime, ved ak nie, tak opravak :-) este som na ziadnom nebola, tak aj to by som si mala vyskusas aspon raz nie ? :-D
Odpovedať
cafte, tak tu babu som poslala domov, lebo uz nevladzem a okrem toho som sa dozvedela nieco hrozne (pre mna hrozne - nejde vsak o zivot), tak nemam naladu....idem sa vyvetrat... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA a co? bola zla? ci co ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?