Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
dobre ranko :-) dnes ma manzelik zobudil uz pred 5tou, takze mam dlhy den...do siestej sme kecali a potom mi urobil ranajky a kavicku, hmmm keby kazde rano bolo tak nadherne :-D
Odpovedať
ivka, a ty co tu robis? uz aj do skoly na skusku! :-D :-D :-D lenka, to znie dobre. len neviem, ci by som zareagovala pozitivne, keby ma moj rano zobudil. vtedy som strasne nevrla... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIENKA uzasny pocit, ranajky do postielky ze? :) ja som toho moc nenaspala, drvila som na skusku, tak o chvilu ficim do TT , drzte palce !
Odpovedať
kokso, ivka, som nervozna aj za teba... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka..tak držím palce..určite to zmákneš ;-) leni... tak znie to super...ale asi by som bola tiež nervózna z toho že som tak skoro hore...;-) mam dosť ked vstaneme o šiestej, tak ako nám zvoní budík... ale väčšinou vstávame až niečo pred siedmou...a s raňajkami sa s manželíkom striedame...raz ich urobí on a raz ja ...a väčšinou raňajkujeme v postielke pri telke ;-) tinka tak ako v práci? spokojná? už si v tej novej však?
Odpovedať
julia, keby som bola v novej praci, tak nie som zavesena cely den na nete... :-D :-D :-D to sa nepatri... zacinam az 1.2.
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA neboooooj nestresuj... sak nejak bolo, nejak bude a ked nebude... opravak :-D a ked skoncim, tak ti dam vediet, ako som na tom a kedy to stiham za tebou, oki ? tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim !!! x-)
Odpovedať
ahojte, dobré ránko :-)
Odpovedať
Ahoj Livi aj tebe dobré ránko už si v práci, lebo ja hej
Odpovedať
Profilova fotka
LIVKA cafko
Odpovedať
aj ja sa tesim. ale uz aj utekaj do TT, lebo to nestihnes! som tiez zvedava, ci stihnes vlastnu svadbu... :-D :-D :-D dobre ranko livi
Odpovedať
drzim vsetky prsty!!!! :-D , ty si ale pohodacka...ale tak to ma byt... ;-) inac ja tiez zurim ked ma rano zobudia, ale teraz sme sa rozpravali po tme a nemusela som otvorit oci, takze som kvazi spala :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
TINKA neboj, stiham... idem az o 10.00 a mam to o 11.00 alebo o 12.00 , kazdu hodinu je jeden termin, takze pohodicka... :-) LIENKA no chvalabohu ze som sa taka narodila, inak by som asi z tych vsetkych stresov okolo mna zarucene osedivela a oplesatela :-D
Odpovedať
to dnes mame rano - totalna hmla, ivinka davaj pozor na cestach ;-)
Odpovedať
lenka, nestresuj, u nas je krasne, slniecko svieti, teplucko, mozme sa ist kupat na Zlate piesky. Co ty na to Ivka? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA suhlasim, ale jedine na hoľaky :-D :-D :-D
Odpovedať
u nás je hnusná hmla :-p emka - povedz niečo bližšie - kde budete mať svadbu, či už máš vybraté šaty..
Odpovedať
ja budem mat plavky, lebo nieco na mna leze. kaslem jak tuberak... :-|
Odpovedať
neviem, či je teraz nejaká viróza vo vzduchu - včera som bola u našich a obidvaja sa doliečujú z bolesti hrdla a mňa začalo bolieť od včera.. :-|
Odpovedať
Svadbu budeme mať u nás v kostole a potom v Poprade vo Vagónke je to dosť veľká miestnosť A šaty som bola pozrieť len v jednom salóne ale ešte sa chystám do Kežmarku, že vraj tam otvorili nový salón, ale v nedeľu sa to chystáme povedať doma tak potom pojdem pozerať s mamkou niejaké šaty
Odpovedať
takže budete mať asi takú väčšiu svadbu - keďže bude vo Vagónke. a si priamo z Popradu? ja teraz bývam v Poprade, predtým v SNV, zatiaľ aj robím v SNV a dochádzam.
Odpovedať
Profilova fotka
livi a ako sa Ti býva...je to super však ;-) emka..a v akom salone si bola? ja som mala šaty z PP zo salonu Sissi...;-)
Odpovedať
Nie som priamo z Poprade asi tak 14 km od Popradu. Som z Jánoviec, keď ideš autobusom do SNV tak cez nich prechádzaš. Ja robím v Poprade. Dzula: bola som zatiaľ iba pozrieť v meste neviem ako sa volá ale za požičanie pýtajú 4800,- a zo všetkým celkom dobrá cena nie?
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak to je super cena...ja som dala oveľa viac...ale to bolo v tom že to bola nová kolekcia... potom prihoď fotky do alba ;-)
Odpovedať
ja som mala tiež ako dzula zo Sissi na Juhu. dala som asi o tisícku viac ako hovoríš, tiež to boli šaty z novej kolekcie.
Odpovedať
Profilova fotka
och ...škoda že je to už za nami a že to už nezažijeme...dala by som si repete ;-) baby...dnes mam hrozný deň...som ako medzi 2 mlynskými kolesami - šéfom a zákazníčkou a ani jeden nechce povoliť....ale keby to aspoň bolo na vážnej veci..ale na takej blbosti...SILA!!!!!!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
juli - býva sa mi super, konečne máme súkromie. aj keď to dochádzanie nie je bohviečo, ale vždy sa teším domov k manželovi :-D
Odpovedať
akurát včera som na to myslela..že ako to zbehlo, o necelý týždeň bude už pol roka čo sme manželia. :-)
Odpovedať
baby, čo máte toľko práce, že tu nikto nie je? =-) ja sa nudíííííííím :-|
Odpovedať
no co livka kedy dneska koncis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?