Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI u vas je pekne? no...tu to vyzera vselijak inak ale pekne sa to neda nazvat :-( uz mam nervy z toho pocasia, ani zima ani teplo, take o nicom :-( TINKA nooo skuska je zo zakladov jazykovej kultury... take celkom zaujimave talafatky :-) to by si urcite spravila, mas na to preddispoziciu... :-N
Odpovedať
no doteraz svietilo slniečko :-) teraz pozerám, že sa nejako zaťahuje :-|
Odpovedať
Profilova fotka
co je to SLNIECKO ??? to uz som zabudla do kelu...ja chcem letoooooooooooooo !
Odpovedať
ivka, kukni von oknom, teraz to svetlo medzi oblakmi - to je slniecko... :-) ako si na to prisla, ze mam preddispozicie na jazykovu kulturu? co to vlastne je? :-D :-D :-D
Odpovedať
uz som hladna. idem sa najest. tak paaaaaaaaaa za dve hodinky.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA su to talafatky o komunikacii, o tom ako vznikali rozne jazyky a reci ... :-) s tym problem myslim nemas :-))) a dobru chut, idem aj ja
Odpovedať
dobrú chuť baby, aj ja idem niečo spapkať. a dať si teplý čajík, dnes na mňa dačo lezie :-S
Odpovedať
ahojte, nejako to tu zamrzlo... ;-)
Odpovedať
Ahojte nepoznáte náhodou nejakého dobrého kameramana a fotografa v jednom?
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA no ako? napapana ? co si mala ???
Odpovedať
emka - zial, ja ti neporadim, mala som fotografa brata a kameramana kolegynu. ale ostatne baby mozno... ivka - uplne super nezdraveho McDonalds... :-D a ty?
Odpovedať
tina - ja milujem jedlo z mekáča, môj drahý o tom nechce ani počuť.. :-D ale taká strava pre mňa prichádza do úvahy tak 1x do mesiaca :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Livi ty si sa už vydávala akého si mala kameramana a fotografa? keď možeš tak prezraď
Odpovedať
my sme mali kameramana p. Klapáča zo Spišskej a boli sme s nim maximálne spokojní. a fotografa tiež zo SNV. ak budeš chcieť kontakty, pošlem ti do IP.
Odpovedať
Môžeš mi poslať na neho kontakt a a koľko berie?
Odpovedať
emka - máš IP.
Odpovedať
ahojte som spat, skor sa nedalo, ach jaj dala by som si taky hamburger,hmmm :-) emka my sme mali p. Adamkovica z Levoce - ale kazetu este stale nemam =-) takze neviem ...ale ani mi nechyba - mali sme skveleho fotografa a tie fotky su lepsie nez video :-)
Odpovedať
Klapáč? to je kamoskim otec :-D zase nieco blizke, z domu. ja mam jedneho kamosa (ak sa to tak da nazvat) a viem, ze on tiez robieval natacanie svadieb, a potom este Robo Toporcer z Tarce, ak este nezmenili cisla, poslem ich v IP ;-) akosi nestiham, my mame stale kopec prace... ale dodam ze v "mekaci" zboznujem ladovu kavicku, mnamky, hmm a davam si k nej hranolky... da sa povedat, ze sme s drahym na nej "zavislí" :-D :-D :-D
Odpovedať
ja zboznujem ich omacky x-) , este dobre ze najblizsi McD je v KE!
Odpovedať
našťastie - ináč by každá moja desiata bola z mekáča. :-o to by som vyzerala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA ja som mala salat s krabim mäskom SIMASI nepridas sa k nam zajtra na kaficko ???
Odpovedať
inac fakt, ja tiez nechodim casto do McD, ale tiez som zavisla na ich ladovej kave, hoci kavu nepijem... :-D tak teda morske potvory nemusim...toto je zatial jedina vec, na com sa ivka, nezhodneme... :-D simasi, dobre, ze si sa ozvala. pojdes s nami zajtra poobede na kavicku? alebo si sa zas zahrabala do prace? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
huhuuuuuuu DVOJICKAAAAAAAAAA ??? :-)
Odpovedať
zachvilu padam baby...je cas... ivka, tebe drzim palce na zajtrajsej skuske a dufam, ze sa nam podari stretnut sa, ako sme sa dohodli. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA dik moc, mam co robit celu noc :-) budem spat na knizkach :-) pekny vecer baby paa
Odpovedať
ivka, ako ta poznam :-D :-D :-D , teda este len tak trochu... :-D :-D :-D tak to tak aj bude... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA no samozrejme ze ano :-) ved uz som pisala, ze najlepsie vykony podavam v maximalnom strese, takze pridem domov, dam si kaficko, cigarko, mrknem nieco v telke a okolo 23.00 sa zbadam a zacnem stresovat, ze by som sa mala aj nieco ucit :-) prepnem sa na vysokovykonny a vysokorych,lostny rezim a do 03,00 to mam zmaknute, potom este 5 hodiniek klido pido pospinkam a rano idem na to !!! ....and life is so beautiful ;-)
Odpovedať
dobre ranko! vstavame, lenosky! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, vyspinkane??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko... !!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?