Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
julia, presne si to vystihla. absolutne sme nestihali. chceli sme byt aj tam aj tam, trochu sme sa aj hadali a svokrovcom som hovorila, ze chodime jak idioti od jednych k druhym aj 3 - 4x denne.... ale inac bolo super.
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA no ved zadaj suradnice a ja sa dostavim... a mozno aj SIMASI hm? co ty na to dvojicka ? :-D
Odpovedať
ok, dnes zistim, ako pracuje manzel a zajtra dam vediet. kedy to tebe najviac vyhovuje? o kolkej koncievas v praci? inac, vdaka za novorocnu SMS, velmi potesila... ;-)
Odpovedať
baby skusme uz tento tyzden nieco vymysliet....zistila som tel. cislo na tom plagate, mam tam zavolat alebo co robime???
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA ja po 16.00 hocikedy... niekedy aj skor, ked ubziknem z prace... teda...ked som ubzikavala :-) za starych dobrych cias :-D a nemas za co, som rada, ze som potesila...ved aj ty mna !
Odpovedať
OK, tak zajtra sa ozvem. dnes koncim uz za 9 minut, idem pre draheho a konecne budeme oddychovat!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
o 15.00 koncit? to co je za snobaaaaarna ! sa nehanbis??? :-D :-D :-D uzi si to tinus... ! pekny vecer !
Odpovedať
leni - ak máš číslo, skús tam zavolať. uvidíme, čo ti povedia.
Odpovedať
Profilova fotka
DOBREEEEEEEE RANKO :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko.... leni tak ako? maš nejaké novinky??...ja mam kopec práce, takže som tu len sem-tam... :-| tinka..a to behanie medzi rodičmi to sme mali taktiež.. ;-)
Odpovedať
dobre rano, este nemam nic...zavolam dnes - cez den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI ahoj, dobre ranko, tak pekne pracu... bude z teba slachta :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivinka...no to určite :-D :-D ..ale vôbec sa mi nechce.. :-(
Odpovedať
dobre ranko baby... ivka, dnes si tu nejak skoro...ci uz je tolko hodin? no, tie skore odchody si zatial mozem dovolit, ale od 1.2. to bude o inom... :-| inac, co sa tyka stretka, tak by to mohlo vyjst zajtra. co ty na to?
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA no vies, novy kocur, nove moresy :-( a zajtra moze byt, mam sice skusku, ale cely den dovolenku a z TT by som sa mala vratit uz niekedy pobede , takze pohodicka klido pido som za! kedy a kde by ti to vyhovovalo ?
Odpovedať
no toto! dalsia skuska? drzim palce! o kolkej asi predpokladas prichod? ides busom alebo autom? mohli by sme sa stretnut u mna v praci - pri nivach.
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA no veru dalsia... 6 uz mam, 5 ma este caka :-( ale to sa zvladne... a keby aj nie, tak naco su opravaky? :-D idem autickom a myslim, ze v BA by som mohla byt uz aj okolo obeda... ty kedy mozes? a tie Nivy mi vyhovuju...
Odpovedať
tak sa drz, zajtra mi povies. ziadne opravaky nebudu! :-D :-D :-D ak sa teda stretneme u mna v praci, tak mozem kedykolvek. napisem ti instrukcie do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA oki doki budzem še trimac jak hluchy dzveroch :-D
Odpovedať
ivka... :-D :-D :-D co tu nikto nie je okrem nas dvoch? hadam len nepracujete, baby? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA no asi nie...mame intimco ;-)
Odpovedať
ahojte, ja som tu ;-) ivinka - držím palce pri ďalších skúškach a prajem pevné nervy. obdivujem ľudí, ktorí študujú aj popri zamestnaní, ja by som nemala nervy =-)
Odpovedať
ahaaaaaaaa, livka je tajny pozorovatel... ;-)
Odpovedať
aj ja sa priznavam :-D , obcas sem nakuknem :-) mne sa tak strasne nechce, mam neskutocne nutkani vziat si dovolenku!!!
Odpovedať
lenka, dalsi speh! :-D :-D :-D ivka, ziadne intimco na tejto stranke... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LIVKA dik moc "spionik" :-) ja na stastie a vdakabohu mojej povahe na nervy nie som... beriem to tak, ze nejak bolo, nejak bude a ked nebude, tak opravak to isti :-) mam kopec inych starosti ako si lamat hlavu este aj nad blbou skolou :-) ja som nastastie vecny optimista ! a ako tvrdi moja maminka: " aj väcsi dementi skoncili vysoke skoly ! " :-D
Odpovedať
:-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI dam ti tu svoju zajtrajsiu dovcu, pojdes za mna na skusku ? :-)
Odpovedať
ivinka - ja som zasa skôr pesimista a vždy myslím najprv na to najhoršie - čo je na moju škodu, ale čo už :-D a mamka má pravdu ;-) leni - aj ja by som najradšej bola doma alebo niekde inde. práve som ráno drahému hovorila, že dnes je tak pekne, že mám chuť si urobiť výlet do Tatier namiesto byť v robote :-p
Odpovedať
ivka, ja pojdem, povedz mi len, z akeho predmetu....a nerucim, ze prejdes... :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?