Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ivka, ja nie som flakacka.... ]-( ]-( :-D :-D :-D bolo super, aj ked pracovne, ale super. doma je predsa len doma... citala som si vase vykecavanie...a ze kto sa flakal... ivka, este si neprezradila, ake si dostala darceky - okrem spodneho pradelka... :-D
Odpovedať
kde ste kto? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA nooooo pradielko, kopec veci na oblecenie, strikovany sal a ciapku taky styl retro velmi pekny, parfemy, taku velku cervenu sadu sviecok roznych, potom sadu otvaracov na vinko, osobnu digitalnu vahu, fen, 2 zupany take tie ulne mäkkulilinke , satenove pyzamko, ponozko-papuce :-) , a kopec kozmetiky nivejkovej, lebo ja inu nemozem... a ty ???
Odpovedať
dakujeme tinka, aj tebe vsetko dobre! ;-) vikendik bol super fajny,prakticky som bola sama celu sobotu -nedelu, aspon som sa povenovala sama sebe a venovala sa konickom :-)
Odpovedať
ivka, ty si fakt musela posluchat! :-D :-D a co z toho bolo od draheho? som ja ale baba zvedava, co? :-D najvacsi darcek som dostala od mazelika - auto, aj ked 2 mesiace pred vianocami... :-D a potom uz len symbolicky - pyzamko ruzovucke, foto ramik, tricko, salatovu misu, protismykovu podlozku do auta, vesiak do auta, sveter a peniazky. ozaj, ivka aku ste mali cestu domov v sobotu pred vianocami? ja som nevychadzala z udivu, ked sme z BA v piatok poobede odchadzali o 14:00 a domov sme dorazili o 19:00 s asi 1/2 hodinovou pauzou! Tak prazdne cesty som este nezazila!
Odpovedať
lenka, a co drahy? bol v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA nooo ved som si aj myslela, ze to su darceky uz na 5 rokov dopredu :-) lebo s tym mojim posluchanim si nie som celkom ista :-) a cesta bola fajn, uplne prazdne cesty, ziadne auta ani magori ani poladovica, super proste !!! ozaj a kedy dame kaficko novorocne ? ;-)
Odpovedať
ahoj tina, tebe tiež všetko dobré, nech sa ti darí v novom roku ;-) leni - sťahovanie nakoniec dopadlo dobre - stihla som sa za dve hodinky vybaliť a nájsť miesto pre moje veci(ktorých nebolo málo :-D ). včera sme boli odprevadiť švagrinú na autobus. uvidíme, kedy ju môžme očakávať doma =-) no aj ja som zvedavá, čo Júlia zistila..
Odpovedať
Profilova fotka
LIVKA a kam si sa stahovala ? nejak mi to uniklo :-(
Odpovedať
do Popradu k manželíkovi. :-) konečne už bývame oficiálne spolu :-D
Odpovedať
jeeej tak to je super, takze ste to vcera oslavili? tinka v podstate bol v praci, ale to tak dobrovolne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI jaj vy ste byvali oddelene? to som ani nepostrehla :-) no skveleee ! tak gratulujem !!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
no šampus sme neotvárali, ale dali sme si vínko ;-) ivinka - svokra nám navrhla aby sme bývali v jej byte, pretože ona je celý rok v Taliansku a má tam svoj byt. je to trochu komplikované, ale ja som sa chcela nasťahovať, až keď sa z bytu odsťahuje švagriná (mám určité dôvody, prečo som s ňou nechcela bývať v jednom byte). a manžel je konečne spokojný :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI ahaaaaaaaa uz zacinm chapat :-) vies...bloncka :-D a doteraz ste vlastne byvali kde? u vasich ?
Odpovedať
každý doma :-D drahý keď mal voľno, tak chodil za mnou do Spišskej a ja cez víkend do PP.
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI aha, no tak to ste dost dlho vydrzali takto fungovat, nebolo to na nervy ???
Odpovedať
trochu hej ;-) ale ja som sa nechcela sťahovať, kým sa nevyrieši to so švagrinou.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... tinka.. aj tebe všetko dobré do nového roku ;-) aaa ani ste nás nedošli pozrieť ]-( ale asi ste nestíhali však? leni a livi...noo zistila som to, že Taebo...ešte nevedia kedy a ako -lebo sa ešte s tým dotyčným nedohodli..a čo sa spinningu týka..tak voľný majú štvrtok asi okolo 17.30 a stojí to 60,- za hodinku.. utorky a piatky už majú zaplnené....mam aj číslo tej cvičiteľky ak by sme sa rozhodli ;-) ten pán mi povedal že môžme prísť v utorok mrknúť ako to vyzerá a potom sa rozhodneme...tak neviem..
Odpovedať
no..neviem, štvrtok mne práve veľmi nevyhovuje..skôr pondelok alebo streda..
Odpovedať
Profilova fotka
baby ak sa mozem do toho namontovat, tak taebo vrelo odporucam... chodila som k Fredymu 2 krat do tyzdna asi pred 5timi rokmi, bola to sice makacka,ale po uprave stravy som zhodila za 2 mesiace 13 kil a mala som postavicku v sexy tricku :-D takze do toho !!! drzim palce !
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka..tak dík za odporúčanie.... livi..ja by som skôr počkala na to taebo ;-) predsa tam je človek celý v pohybe..
Odpovedať
no aj ja som za. tak ešte počkáme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja len dúfam že mi do toho nič nevkročí...;-) no ved uvidíme ;-)...okey idem na obedík ...tak zatial... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bru chut
Odpovedať
a co aerobic a stepaerobic? ja potrebujem zamestnat utorky - vecer (aby som nebola sama doma) a vlastne mozem aj kazdy den len nie v tu istu hodinu... ten spinning asi vypustim, tiez sa chcem poriadne rozhybat - a hlavne potrapit cele telo ;-)
Odpovedať
aj tak stvrtok mam v tom case anglictinu :-(
Odpovedať
Ahojte baby, konecne mam trosku volneho casu, a ako tak pozeram, nikto tu teraz nie je :-S Vas obdivujem, ze sa vam chce chodit cvicit... nas novy clen rodiny Viky nam robi mensie problemy... ten maly spunt vyhnal vlciaka Atosa z jeho vlastnej budy!... a ten ustupil a spal vonku... hmm sice vyzera hrozitansky ale on je taky dobracisko, najprv sme sa bali, aby nevznikla bitka, a nakoniec nas maly Viky dava ten "starobinec" do "parady" a najlepsie je, ze ty dvaja starusici ho ani nedohonia... tak si robi, co chce...ma navrch! :-D
Odpovedať
vdaka baby! ivka, no na kavu by sme niekedy mohli skocit, skor, ako odidem "na koniec sveta", ci ako si to miesto nazvala... :-D :-D simasi, takze havino dal do pozoru nielen rodinku ale aj "domacich havinov"? :-D super!
Odpovedať
Profilova fotka
leni..tak aerobic..ten robia skoro všade, potom by mi skôr vyhovovalo niekde bližšie ;-) napr. som počula že v metráku je tiež.... len treba pozisťovať časy a ceny... ak budem mať chvílku tak sa na to mrknem..ale nesľubujem ;-) možno to trochu potrvá..
Odpovedať
ešte som si na niečo spomenula - taebo robí aj jeden náš sused z PP - viem, že precvičuje tu v SNV. keď ho náhodou stretnem, tak sa opýtam, alebo sa opýtam manžela, či nemá naňho číslo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?