Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska111, @kacenka_1 mne sa tiež nic nepačilo a hlavne ma všetky tlačili ale v nejakej teme tu som sa dočitala že v Blave urobia aj na mieru. Vola sa to farebna nevesta a su tam topanky od 40 do 70 EUR ale mozte si ich vyskladať podla seba - aký opatok, aký tvar, aký materiál, velkost vykrojenia atd..........a za tri týždne su hotove paráda
Odpovedať
Dievcata z Trnavy, tie ktore si myslia, ze poznaju vela, vela ludi z TT, prosim Vas, napiste mi IP.
Odpovedať
Babule, poznate nejaku naozaj dobru krajcirku z Trnavy a okolia?? Dakujem ;-)
Odpovedať
dievcata, viete tu odporucit nejaku dobru nechtarku? co vie aj poradit a jej praca jej kvalitna?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@veronikavb aj my ideme na smolenicky zamok kedy ste sa objednali? o kolkej?
Odpovedať
Profilova fotka
@gumo ahoj my sme sa tam boli pýtať ešte minulý rok, nakoniec sme sa rozhodli, že ideme do skanzenu v nitre
Odpovedať
Profilova fotka
@gumo aj ked stále máme zámok v rezerve ak by pršalo, ako vnútorné priestory :-) a fotiť sa budeme v piatok 27.7. a vy?
Odpovedať
@veronikavb @veronikavb aha my ideme v sobotu v den svadby
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte vie mi nikto poradit miesto pre 30 ludi kde by mi zorganizovali aj sobas pod holym nebom kedze uvazujem svadbu doma pod holym nebom, ale bojim sa , ze pocasie nevyjde podla mojich predstav. Tak pre istotu hladam miesto , ktore ked ma oslovi tak by sme si ho zarezervovali. To miesto by malo byt v okoli Trnavy okrem Dolnej krupej
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, elmily80 skús Phoenix, je tam vonku terasa, ktorá je krytá, samozrejme vysunutý bar a všetko čo je treba na oslavu, majú krásnu záhradu :-) V prípade, že by ste potrebovali naše služby, alebo rady, sme Vám k dispozícii :-) :-) Agentúra Výzdoby.sk
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@emily80 Ja som bola na jednom v Jasl. Bohuniciach, v kastieli, myslim, ze je to vhodne pre mensiu skupinu ludi :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte nevestičky, je tu niekto, kto mal svadbu na Tulipáne? Aké máte skúsenosti? :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ahojte my chystame svadbu buduci rok zatial este ziadne plany zrejme az v druhej polovicke roka - nad cim sa treba pomaly zamyslat? najskor sala a potom kostol, fotograf, DJ-, saty atd?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ženušky prosím o pomoc. Viete niečo o fotení v cukrovare alebo v nejakej podobnej budove v Trnave??? Snažíme sa zohnať nejaký priestor.. Ďakujem vopred za info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte chvíľku budem otravovať. Riešite aj solárko pred svadbou? A keď áno viete mi poradiť nejaké dobré po prípade aj s cenníkom permanentiek??? Dikičko :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ahojte baby, chcem sa spytat ci nemate nejaky dobry tip na kadernicku +vizazistku v jednej osobe v Trnave alebo okoli.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@mima0105 ahoj sestra si kupila od Loreal samoopalovaci sprej a ma nadhernu kozu z neho, ale ze na moju svadbu si kupi radsej samoopalovaci krem ten isty ze to sa lepsie nanasa, tak aj ja to vyskusam.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikinka1988 Dajujem za typ :-) ja som sa teraz trosicku opalila na slniecku ale tym samoopalovacim kremom sa doladim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mima0105 rado sa stalo :)
Odpovedať
@sedmokraska1 ja mam sympaticku babu-je tu aj medzi PRO - vanda pigments.sice je z BA ale v pohode pride a poplatok za dopravu nie je si myslim vobec vysoky :)
Odpovedať
Ahojte viete aky je v sucasnosti v Univerzitnom kostole? Robia sa tam svadby?
Odpovedať
Kto ma 13.9.2014 svadbu v hrubom kostole?
Odpovedať
@ivuliak22 my máme 13.9. v hrubom kostole svadbu ... sme hned prvi, cize o 14tej ... vy mate kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivuliak22 svadby sa teraz tu nekonajú z dôvodu rekonštrukcie. Ani na výnimku
Odpovedať
My o 16 hod. ako budes riesit vyzdobu? Zevraj tam skoro ziadna nebude...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa snazili vybavit v univerzitnom a nedalo sa ani pri znamostiach , tak mame v hrubom :) 16.8. o 16.00 je tu niekto este 16.8.?? :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivuliak22 to by aj mna zajuimalo aka vyzdoba ja som sa tam bola pozerat a nic moc ani stolicky navlecene , len par masli na laviciach to je vsetko, a kedze pred nami aj po nas je obrad nemam cas vyzdobovat ani nikto iny
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?