Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 ahojky. my chystáme svadbu v Pemine v septembri.
Odpovedať
@smejlicka Ahoj... prosim a kolko vas bude? nevies mi povedat aj nejaku orientacnu cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky tak plánuje cca 74 ľudí ale to neni ešte na 100% isté, uvidíme či všetci prídu alebo nie :). Cena za osobu je 27€. Výzdobu spravia oni, len treba si priniesť štóly, sviečky, servítky a dekoráciu. Hudbu nám tiež ponúkli, tak sme od nich zobrali 230 €.
Odpovedať
@smejlicka Ďakujem ti... aj my budeme mať tak nejak ľudí čo sme rátali...
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 neni zaco :) treba si pomahat
Odpovedať
@smejlicka teraz mam marodku, ale ked mi skonci, budeme musiet pobehat saly...pojdeme aj do modranky.... kolko dopredu si si tam objednavala salu?
Odpovedať
moj kamarat mal svadbu v pemine a boli veeeelmi spokojny :) aj my nad tym uvazujeme a este nad club cube :) aj na to som pocula chvalu...a ceny su podobne :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si tam zavolala či majú voľný termín..a potom sme sa už len dohodli na stretku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 asi pred mesiacom som tam volala
Odpovedať
@smejlicka hej? ja som myslela že to tam majú plnšie... no aj tak tam pôjdem kuk
Odpovedať
Profilova fotka
neviete kde sa dá zohnať Krémový oblek? V Trnave nic nemaju
Odpovedať
ja som práve dnes videla krémový oblek v Bratislave svadobný salon St. Valentino ale to je asi len na požičanie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@karolina_123 može byt aj na požičanie pozrem to diki
Odpovedať
Ahojte. Kde robia fakt pekné aj kvalitné gélové nechty v TT? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska111 http://firma.prehladfiriem.sk/78335-n...
Odpovedať
@katuska111 ja chodím na jeruzalemskú , tam kde je aj kaderníctvo a kozmetika je tam nechtárka Danka a robí veľmi dobre a hlavne kvalitne .
Odpovedať
ahojte, viete mi, prosim, poradit v Trnave krajcirku, ktora by mi usila svad. saty? Najlepsie ak mate osobnu skusenost? Dakujem
Odpovedať
Ahojte, poradte nejakého dobrého osvedčeného starejšieho na svadbu do TT:) vdaka pekne:)
Odpovedať
Profilova fotka
@margareta1379 môžem ti doporučiť Horeckú Moniku, Kollárová 21, trnava šila mi jedny spoločenské šaty a teraz mi šije popolnočky. Som sňou veľmi spokojná je to šikovná krajčírka. Jej kolegyňa zas šije oblek môjmu drahému :-D
Odpovedať
@veronikavb super, nasla som. dakujem velmi pekne. nemas nahodou foto tych siat, aky bol vysledok?
Odpovedať
Profilova fotka
dám ich do albumu prípravy
Odpovedať
Profilova fotka
ak sa môžem opýtať kam sa idete fotiť?
Odpovedať
Profilova fotka
my sa ideme fotiť na Smolenický zámok, jeho okolie a potom by sme chceli ešte nejaké fotky pri hradbách.
Odpovedať
čaute nevestičky, má niekto z vás skúsenosti s fotografom Petrom Cagalom z TT? dakujem za všetky odpovede
Odpovedať
Profilova fotka
@beba1985 toho nepoznám, ale my sme mali digital studio a fotky aj Fotenie bolo super ;-)
Odpovedať
ahojte, viete mi poradiť, kde zoženiem svadobné topánky v TT? myslím, nejaké predajne, kde majú väčší výber a hlavne chcem pohodlné topánky :-D vďaka
Odpovedať
naozej nie... v žiadnej normalnej som nič nevidela... jedine u takých "tých lacných" ale neviem či to zrovna je to pravé....
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska111 @kacenka_1 baby skuste v Maxe v obuvi Altero na 1.poschodi.tak tam maju svadobne topanky, viac druhov.aj biele aj smotanove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 Ja mám z altera už pár topánok a som s nimi maximálne spokojná. V auguste chystáme svadbu a aj keď som tam už dlhšie nebola, altero beriem ako obuv, kde si topánky na svadbu určite kúpim.
Odpovedať
Ahojte, neviete kde by som zohnala kvetinovu pergolu (slávobránu) a nejaky menší svadobny altanok, budeme mat svad. obrad vonku :-) Dakujeeem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?