Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@murinko60 nie nemala cirkevný len civilný myslela som , že ju sobášil myslím viceprimátor ale nie kňaz , to tuším nie je na slovensku ani povolené
Odpovedať
@katrinka333 Aha,ja som myslela,ze sobasit moze len primator,alebo starosta daneho mesta/dediny. :-) Nevies mi poradit,na koho sa mam teraz obratit? Na viceprimatora,alebo zas na matriku? =-)
Odpovedať
@murinko60 môžeš ísť na matriku a opýtaj sa kto v Trnave , teda ktorý hotel to má povolené tá známa mala sobáš v Prestige ale presné info neviem , odišli už do zahraničia na nie sme v kontakte
Odpovedať
dakujem;-)
Odpovedať
@murinko60 neviem, ci to este tak je (overila by som si to na matrike - to je jeden telefonat, alebo mail) - sobasit moze aj clen zastupitelstva. dolezitou vecou pri civilnom sobasi je napr. aj to, aby tam bol statny znak, aby bol viditelny a aby nan videli vsetci pritomni. teda toto mi povedali asi pred 8 rokmi.
Odpovedať
@cerler ahoj, ako sa mas ;-) ? tiez vzdy patram po tejto teme, tiez nerozumiem, preco ju neustale premenovavaju :-| . jedine co mi napada je, ze sa dievcatam nechce citat predosle prispevky a hladat odpovede na svoje otazky, tak premenuju temu a daju jej taky nazov, aby rychlo dostali odpoved na svoju otazku a aby nemuseli zakladat novu temu. mozem sa, samozrejme, mylit. niet sa potom co cudovat, ze aj napriek tomu, ze dievcata ocakavaju odpovede, pomocnu ruku, radu, tak pri neustalom premenovavani temy dievcatam, ktore uz mali svadbu a mohli a chceli by poradit, tak ani nekliknu na temu, alebo jej nevenuju pozornost. napisala som to dost krkolomne, ale hadam by sa to dalo pochopit. kompetentnu odpoved by mohli dat dievcata, pripadne admini, ktore/ri pristupili k takemuto kroku.
Odpovedať
@murinko60 - citujem z tvojho pripevku "...s priatelom by sme chceli obrat v Trnave,lenze ani jeden z nas nie je odtial. Boli sme sa spytat na matrike,ci uz maju sobasne dni na rok 2012 a povedali,ze nie,ze az v oktobri. Dokonca nam bolo aj povedane,ze "pan primator" nas vobec nemusi zosobasit,lebo dava prednost obcanom z TT..." to ze terminy budu az v oktorbri, to mi nepride cudne, aj ked mne osobne pride cudne (mozno je na to nejaky zakon, alebo nejaky uradny befel), ze hradni páni urcia terminy, kedy sa mozeme prihlasit, aby nas zosobasili...divne mi pride aj to, ze sa, ako pises, "pan primator" rozhodne nezosobasit vas, lebo nie ste z tt-y..ja by som sa ako primator tesila, ze sa chcu ludia, aj napriek tomu, ze nie su z tt-y, sobasit prave u mna..pre mna by to bola cest..a keby chceli, tak ich zosobasim trebars aj hore na vezi, aj keby som trpela zavratmi..inak toto je celkom zaujimava tema na reportaz do telky.. ;-) zaujimalo by ma, kto konkretne vam toto povedal a ci ste s tym pohli nejakym smerom..drzim palceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE BABULE...TAKZE SA PRIPAJAM...MY SME CHCELI SOBAS 01.11.2011 ALE NEBOL TERMIN ,ZE AZ 08.11.2011...MYSLIM SI ZE JE TO CUDNE PRETOZE BY LUDOM MALI VYCHADZAT V USTRETY A MOHLI BY BYT RADI ,ZE SA ESTE V TEJTO CUDNEJ DOBE LUDIA CHCU SOBASIT PRETOZE TO TERAZ STOJI KOPEC NERVOV A HLAVNE KOPEC PENAZI...MY SME CHCELI OBIST KOSTOL PRETOZE JA SOM KATOLICKA A MOJ NASTAVAJUCI JE EVANJELIK TAK SME SI TO CHCELI ZJEDNODUSIT ALE NEVYSLO NAM TO TAKZE TEPRVA TO MAME V KOSTOLE LEBO NA TENTO TERMIN UZ SME MALI PAR VECI DOHODNUTYCH...
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka ahoj :) tak ja velmi pracovne... ale spomienky z dovolenky este zive :) a ty? kedy svadba? no ohladom nazvu tejto temy, som pisala adminovi... ziadna odpoved... ale pozeram, ze opat iný nazov... to je uz smiesne ako sa to v poslednej dobe meni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@emili42 hlavna vec, ze ste spokojní... a dopadne to dobre... bolo vela vybavovaciek v kostole, kedze ste kazdý ineho vierovyznania?
Odpovedať
@lomnicka Este sme sa nikam nepohli,pisala som mail panovi primatorovi,ze ako to vlastne funguje. Jasne,ze neodpisal :-) Ja som myslela,ze budu viac ustretovi a skusia nejako poradit. Ved su to predsa len extra peniaze do kasy mesta...Neviem,ci im tam mam volat teraz,alebo pockat do oktobra. Treba vybavit tolko veci a nie len matriku...Ak mam pravdu povedat,som z toho sklamana. Len by ma zaujimalo,ci to je naozaj tak,ze nas vobec nemusi zosobasit,lebo nie sme z TT. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@cerler AHOJKY...NO ZATIAL SA TO DA ...ESTE MAME DVE SEDENIA...NO UZ TERAZ JE TO TAKE CUDNE LEBO MAM POCIT AKOBY NANHO TAM INAC POZERALI AKO NA KATOLIKA A TO MA VELMI MRZI PRETOZE JE TO SKVELY CLOVEK TEN MOJ NASTAVAJUCI...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@emili42 myslis, ze knaz sa na neho inak pozera? ci daky iný snubenci s kt. mate tie sedenia... v oboch pripadoch si z toho nic nerob... ludia su len ludia, kazdy je individualita... a neda sa podla spravania jedneho (napr. aj knaza) posudzovat tak isto aj ostatných... my sme napr. chceli mat povodne sobas v nasom farskom kostole - ale nejak sa mi osobne nepacil pristup knaza, kt. vedie tieto predmanzelske sedenia... o nic v podstate neslo, len som bola z toho odmeraneho pristupu znechutena - a pritom obaja sme katolici... manzel nahodne stretol o par tyzdnov jedneho skveleho knaza, pre kt. nebol ziadny problem ani so sedeniami a pripravou celeho obradu... a nakoniec ten zazitok bol nielen pre nas ale aj ostatných pritomnych uplne uzasný, mamina casto spomina aku peknu kazen mal a ako to bolo vsetko z jeho strany skvelo zorganizovane... nakoniec sme sa s nim skamaratili a niekolko krat do roka nas nastevuje... takze si z toho nic nerob, dolezite je ze sa mate radi, skvelo si rozumiete a ste skveli ludia :) zelam prijemny den...
Odpovedať
Ahojte kočky, tému som priznám sa nečítala celú, ale chcela by som Vás poprosiť, ak máte referencie na DJ Mareka Totku sem s nimi, budem Vám povďačná...
Odpovedať
Ahojte Trnaváčky, svadba dopadla úžasne, úžasný kostol, sála, fotografka, DJ...:)))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@bono34 rozprávaj a prehánaj :-D daj nejake tipy co ste mali a bolo ok nam co to mame este len pred sebou :)
Odpovedať
@lenushka_th tie prípravy neboli pre mňa nejaká pozitívna vec lebo som nestíhala keďže chodím neskoro z práce...ale svadobný deň bol krásny. AK môžem odporučiť DJ jednoznačne Jaro Blesák, skvelá zábava, ktorá nebola len o tancovaní, odčepčenie - ľudovka zo Špačiniec - bolo to krásne, vtipné a iné ako klasické odčepčenie, fotografka Zuzana šebovaá, foto zatiaľ nemáme, ale čo nám ukazovala foto vo fotáku tak boli neskutočné. Hostina reštaurácia Relax, Aquapolis, sála krásne vyzdobená a jedlo super aj ke´d teda moc som toho nenajedla. Nemôžem povedať ani jedno negatívum na nič :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bono34 ja sa idem do Špačiniec " privydať" :-D no Jarka Blesáka máme zajednaného aj my , sálu Relax - pod VUC oproti poliklinike ...dobre to začína :-D mam stale dilemu kde dať spraviť kvety,ty si mala odkial ked možem vedieť?
Odpovedať
ja som mala z kvetinárstav co je prinemocnic, ako je tá nová budeva. kvetinárka je moja kamoska takže aj to bolo super. Ale výzdobu sme amli uplne jednoduchú co sa auta týka a aj kyticu. ked budú foto tsk dodám :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bono34 oki som zvedavá...tam som pár krát kupovala kvety a vždy pekne :-D
Odpovedať
oni tam robia pekné kytice...a kto ťa maluje a češe?
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja vam mozem odporucit kadernictvo ada v trnave na jeruzalemskej a kvety z krizovan co mate kusok od TT - pekne a aj lacne :-)
Odpovedať
kvety jednoznačne od Botíkovej vedľa sociálky cena, úprava , prístup nemá chybu
Odpovedať
hmm peknu kyticu od Botíkovcov som ešte nevidela :-|,ale je to otázka vkusu každému sa páči niečo iné a miera vkusu je u každého iná,v Trnave je veľa kvetinárstiev treba len hladať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th krasne kytice robia v pasazi Zornica, ale tie su aj netradicne, co sa mne pacilo, ze su hlavne originalne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja odporúčam kvetinárstvo na Štefánikovej ulici - Atelier Papaver. Mne urobili veľmi krásnu kytičku.
Odpovedať
33 to je fakt že to je podľa vkusu ale to si prehnala asi si ich ešte veľa nevidela
Odpovedať
Profilova fotka
baby a čo tak skúsiť v cíferi? tam pri obecnom.. robia fakt krásne kytičky a aj za v pohode ceny... treba vyskúšať... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi co kto hlada... ja som nechcela kyticku podla predlohy, chcela som nieco ine, originalne a to som aj dostala :)
Odpovedať
@katrinka333 práve,že videla chodím pravidelne okolo a vidím tie výtvory a peknú kyticu som tam ešte nevidela,ale ako vravím je to otázka vkusu každému sa páči niečo iné ak sa Ti to páči je to ok :-) .Nepíšem sem preto ,aby som sa s niekým hádala len vyjadrujem svoj názor s ktorým nemusí každý súhlasiť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?