Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Caute kocky, potrebujem poradit so salou na hostinu. Paci sa mi Holiday Inn alebo Prestige. Holiday inn si uctuje za prineseny alkohol 3.32 eur na flasu,co sa mi zda prehnane. Je to vobec normalne?Uctuju si aj ine hoteli a ak ano kolko?? Pripada mi to ako vykoristovanie.Ponukaju menu za 40 eur na osobu a este si musime platit tak vela za prineseny alkohol?Som z toho dost sklamana,lebo minuly rok to napriklad takto nemali. Mate s tym nejake skusenosti?Mali ste svadbu v Prestige? Tento hotel nema skoro ziadne fotky na stranke,ale viem,ze si neuctuju korkovne,co je super. Pisala som im 2 maily,na prvy ani neodpisali a na druhy velmi strucne :-| O inych salach neviem,som v zahranici,takze je to o to tazsie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 skus pripadne pozriet: http://www.hoteldream.sk/restauracia/ my sme tam sice svadbu nemali, ale su tam pekne priestory, vonku aj na fotenie ;-) manzel tam mal vianocne posedenie z prace - menu mu chutilo... pripadne ak to tam niekto z buducich neviest , kt. sem chodia poznaju nech napisu svoje postrehy...
Odpovedať
@murinko60 Ahoj ja mam svadbu v Holiday Inn, je to s tym alkoholom smutne, a pritom nealko sa musi brat od nich, a ked som to rezervovala v oktobri tak mi bolo povedane, ze nealko od nich, alko si mozeme doniest. No a v decembri uz zasa zmena, korkovne. Ale vraj sa to bude dat rozne vyriesit, napr. zaplatis jednorazovo nejaky "pausal" a mozes si potom alko doniest. Alebo napr. vina vziat od nich, a tvrde si mozes doniest...este uvazujeme ako to urobime.
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 murinko a chces svadbu priamo v TT??? Lebo ja budem mat oslavu v Dolnej Strede, platime 25 eur na menu (polievka, 4 hlavne jedla, pripitok a kava), alko, nealko, kolace, vsetko co len chceme si mozme priniest sami, dokonca ta pani majitelka je strasne zlata, este nam odporucila, v dedine rovno je velkosklad s alkoholom, ze mame povedat, ze sme od nich, boli sme tam a mozme nakupit alko a co sa neminie, zoberu spat (ale musi byt samozrejme neotvorene). Su tam dve saly, jedna tak okolo 50-60 ludi, druha asi na 120 ludi, majitelka je strasne prijemna a napomocna. Je tam krasna zahrada a maju aj ubytko ak by si potrebovala :-) A najom sa tam neplati za salu, takze vlastne len tych 25 na osobu a priniest si vsetko mozes sama :-) A dokonca nam povedala, ze ked si objedname priklad 5 izieb, ale niekto sa rano rozhodne, ze tam spat nebude a pojde domov, tak nam to nezapocita, zapocita len pouzite izby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 Ahoj, neviem koľko budeš mať ľudí? Moja kamarátka mala svadbu v ŽOS - tam majú dve sály, každá je úplne samostatná, my sme boli v tej väčšej, je to celkom fajn prerobené, oproti tomu keď som tam malapred 10 rokmi stužkovú. V MOdranke je Pemino, tam sme mali krst, cenovo fajn, maju peknu terasu(cca 2 roky dozadu hovorili menu cca 700Sk). Ešte reštauracia Relax (na Slávií) a novú majú v bussines centrum Aquapollis, pod VUC oproti poliklinike majú ďaľšiu - bývalý Brick. Ale u nich nepoznam podmienky ani ceny. Dúfam, že som aspoň trošku pomohla.
Odpovedať
velmi dakujem baby :-D cerler: V Dreame som praxovala 4 roky a je to tam super,vsetko cistucke,ale dost male,lebo budeme mat okolo 80 ludi :-| andrea9999: Je to viac,ako smutne |-| Mne sa to zda dost nefer. Sice je to krasne a ''luxusne'',ale na druhej strane to podla mna nestoji za to. Myslim,ze tymto si dost pohorsili,lebo urcite tam bude mat menej ludi svadbu. Napriklad,priatelov oco je dobry vinar a robi aj palene. Pripada mi postavene na hlavu,aby sme platili nejakemu hotelu zato,ze budeme pit jeho vino a palene :-| A natahovat sa s nimi cez maily sa mi tiez nechce :-) Ked sa s nimi dohodnes na tom poplatku,dala by si mi prosim vediet kolko to je? Bybi: Najlepsie by bolo v okoli Trnavy,hlavne kvoli doprave :-) Ale to co pises,vyzera lakavo!Je vidiet,ze pani nejde len o prachy,ale hlavne o spokojnost ludi.Keby bolo takych viac... jarkova: Diky moc,uz som rozposlala maily ;-) Najviac sa mi pozdava Relax v bus.centre. To Pemino tiez nie je zle,maju aj zahradu,co je super. Kolko dopredu ste si rezervovali salu? Boli ste sa informovat na smol.zamku? Dakujem este raz a dobru,ja uz ani nevidim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 no toto bude tak 20 min autom z TT. My mame obrad v Trnave a potom sa presunieme tam :) a salu sme bookli v oktobri a svadba bude v auguste :) vy kedy planujete svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky, kde ste kupovali v TT svadobné poháre? A aké sú cca ceny? ;-)
Odpovedať
@leila13 ja som kupovala v OD Jednota, na 3 pos. obchod sa vola Celebration tusim...maju tam katalog poharov treba si ho u predavacky vypytat - cca 29 eur pohare 2 ks
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 - ďakujem. Pôjdem tam pozrieť :-) a dávali ste si na ne aj niečo napísať? Bolo to v cene?
Odpovedať
@bybi hmm...to nie je az take zle ;-) my mame az nabuduci rok,lenze na Slovensko pojdeme v auguste a potom az rovno na svadbu,takze musime vacsinu vybavit cez maily. Ale v lete to vsetko obehnem a rozhodneme sa. Mozem sa opytat,ci mas svadbu v kostole,alebo na urade?
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 svadbu mame na urade a tiez vsetko vybavujeme zo zahranicia :-) Doma sme boli na tyzden vo februari, vsetko okolo svadby sme obehali, boli sme aj tam v sale dohodnut menu, teta bola velmi mila. Budeme mat prve jedlo normalne a potom buffet styl, ale nam to spravila tak, ze bude 6 druhov masa, 6 druhov priloh a 6 druhov salatov a ona to spravi do poctu porcii kolko by sme mali a takto bude mat kazdy ovela vacsi vyber ze co chce jest :-) A potom este kapustnicu budeme mat na koniec :-) My sme si vsetko bookli cez maily, alebo nam nasi pomohli a teraz sme to len obehali :-) A v auguste by ste este mali byt v pohode s bookovanim na buduci rok hocikde. My sme bookovali koncom oktobra. Ale viem ze tam to maju dost plne, lebo jedna znama sa snazila booknut si tam svadbu asi tyzden po nas (jej sestra sa tam vydavala) a uz mala problem, mali plno... nakoniec to presunuli niekedy na september :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@leila13 no mi sme si vybrali tieto len ine mena a keby sme chceli datum to sa doplaca...stali nas 39 eur. Su tam aj za 29 eur rozne tvary poharov,a tusim aj napisy su v cene....skus sa tamzastavit uz si to ja moc nepametam
Odpovedať
Ja som nasla krasne pohare na stranke svatebnidekorace, v prepocte vyjdu 36 eur (tie dva do srdca tvar ruciek) aj s gravirovanim. Inak som ich videla na slovenskych strankach za 60-80 eur bez gravirovania.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, ak by ste chceli mám na predaj jedny svadobné šaty. Kúpila som ich švagrinke ale nakoniec sme kúpili červené. Ak budete niektorá chcieť pošlem foto.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarkova daj foto a velkost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th Šatky sú nové, biele, veľkosť 36-40, majú šnurovačku. Objednávala som ich švagrinke, ale nakoniec sme dokúpili červené, tak tieto mi zostali. Na foto sú čerstvo vybalené z balíka, tak sú pomačkané.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, neviete mi poradit dobru kozmeticku resp. vizážistku a kaderníčku, ktorá má v ponuke aj príčesky?
Odpovedať
@lomnicka Orchidea
Odpovedať
ahojte baby, po namahavom skusani siat, som natrafila na tie prave :-)) San Patrick - Elixir v smotanovom prevedeni
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslavatt - super. :-) Tie sú krásne. Verím že v nich budeš spokojná nevestička
Odpovedať
@leila13 dakujem, rozhodovala som sa medzi Madeirami a tymito a nakoniec vyhrali Elixir
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mali ste niektorá zákusky od pána Zvolenského zo Zelenča?
Odpovedať
Profilova fotka
@slavik svagryna dala u neho pred rokom robit tortu ku krstinam... mne osobne nechutila - biskvit suchy, plnka mastna... ale zas kolegyna ho velmi chvali... takze treba vyskusat...
Odpovedať
Profilova fotka
@slavik ja som strašne spokojná so zákuskami a tortami od pani Moniky z Majcichova. Ale určite treba vyskúšať, 100 ľudí- 100 chutí.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarkova ahoj ja som z majcichova :-D myslis siskovu ?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th ahoj, rýchlo som nakukla na jej stránku a je to ona. Máš s nou nejaké skúsenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@jarkova vraj pečie úžasne ale dost draho,ale to je tiez individualne co je drahe pre teba...osobne skusenosti nemam ale počula som iba chvalu na nu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th neviem, či je drahá alebo nie, robila mi len väčšie torty, tam sú ceny podľa kg. Ale robí chutné a hlavne krasne. Raz som si zmyslela neskoro a už nemala možnosť mi upiecť, tak som išla na Prednádražie a bola som sklamaná. Ak máš možnosť porovnať tak cenník zákuskov ma aj na nete. TTatovi som objednávala akurát na 50, ale len pár.
Odpovedať
Profilova fotka
ono asi ani v meste nenajdes lacnejsie ale ludia na dedine maju pocit ze ked je to na dedine mala by mat lacnejsie ale zase tie torty su prekrasne... vraj niekde na kopanke dobre pecu ....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?