Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, dnes bola len tak popozerať topánky v maxe v john garfield, a mali tam celkom pekné. Možno nie zrovna ako svadobné (biele - ale mali aj tie), ale možno k popolnočkam, ak by ste zháňali. Skúste vybehnúť pozrieť. :-) A dajte vedieť, či ste si niečo vybrali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a ešte ma tak napadlo, kde v meste predávajú nejaké pekné spoločenské a nie drahé kabelky? súrne potrebujem sesterke na svadbu.
Odpovedať
@ alisska , maju tu na nete http://www.coolboutique.cz/17-1-k-dop... akurat su vypredane, inak mysli tak 490KC. Treba si odsledovat a casom asi doplnia tovar.
Odpovedať
Ahojte baby, neviete kde by ma v TT pekne nalicili na moju svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslavatt Skus popytat v obchode Rodal na Stefanikovej - je niekde v tych miestach ako ocna optika - asi ho tam nebudu mat, ale mozno by ho vedeli doviezt z podnikovej predajne (my sme boli totiz priamo tam)... inak vela stastia... zohnat hnedy oblek je celkom makacka :-D
Odpovedať
@alisska ahoj,skus pozrieť v Malom obchodnom dome, hned na ľavo je bižutka. Ja som si tam kupovala kabelku a videla som tam aj spoločenské, maju aj doplnky do účesu a krásne štrasové náramky. Hlavne za super ceny.
Odpovedať
v OD Jednota maju tam aj spolocenske saty...a neviete baby ci tam maju nejake jednoduche taketo nieco ??
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 musis pozriet.... :-) ja som si tam kupila take jednoduche, ale velku inovaciu od modelov v tych obchodoch tam necakaj.... mne to prislo vsetko ako saty z polska, vsetko na jeden styl
Odpovedať
baby viete mi poradit kde by som si mohla pozicat popolnocne saty? ale nie moc draho:)))
Odpovedať
neviete ktore kvetinarstvo je dobre a hlavne za dobre ceny v TT ? tie ceny sa pohybuju rovnako vsetkych kvetinarstvach ci je tam aj drahe kvetinarstvo? a poznate kvetinarstvo pri soc.poistovni??
Odpovedať
@dracica6663 pri socialnej poistovni - rada don chodim, nechavam si viazat prilezitostne kytice, alebo ak potrebujem, tak si tam vzdy vyberiem z naviazanych. z mojej strany spokojnost. ked som sa pytala na svadobne, tak uviazu aj podla obrazka, maju tam katalog, resp. skor taky obal s obrazkami cenovo neviem teraz ako to je - ale luxusne kytice svadobne uviazu s pasazi zornice (teda dufam, ze sa to tak vola) na zaciatku pesej...svagrina mala odtial kyticku (vydavala sa vo februari) a bola prenadherna a ina. inak spokojnost z mojej strany bola aj u hadzimu na studentskej - ale opat to boli prilezitostne kytice. zalezi od toho, aku chces kyticu a ci si ju chces dat uviazat v trnave, lebo skvele prace (podla fotiek tu na ms) som videla aj zo serede. @verwalk skus salon na studentskej asi pred rokom som bola v pozicovni spolocenskych siat na frantiskanskej..ci tam este je, to neviem a nejaku novu pozicovnu spolocenskych siat som registrovala vcera pri pizza cica. a este mi napadlo - orchidea v modranke
Odpovedať
@lomnicka aha dik nechcem nejaku komplikovanu len biele ruze a nejake modre kvety do nej...mam predstavu. A v OD Jednata tam ake je kvetinarstvo nevies?? a pri tej soc.poistovni ako cenovo ako sa ti zdali tie kytice prilozitestne?? A ozaj nevies kolko treba kvetin??? kyticu pre mna,pierko pre zenicha, ikebanu na stol....do kostola asi jednu a este nieco???? lebo netusim kolko ich treba
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lomnicka caf.... opat musim suhlasit - z kvetinarstva pri SP uz par rokov dostavam kvetinky a kytice, aj tam kupujem a spokojnost stale inak mne sa aj tak najviac pacia kytice, ktore si mala v albume ako svoje vytvory :-) @dracica6663 cenovo su myslim velmi dobri no a "potrebujes" kyticu pre seba a pierko pre zenicha... to je zaklad co sa tyka kvetin do vyzdoby - to zalezi od kostola a miesta hostiny, ako mas s nimi dohodnutu vyzdobu, ze ci su v cene aj kvety, ale ich dokupujes Ty
Odpovedať
@dracica6663 previsla kytica je o nieco komplikovanejsia, ako gulata (tu uviazem aj ja alebo ty)...ak spravne rozumiem, tak by si rada asi gulatu viem, ze taku stredne velku pribuznej uviazali za 500,-sk, ale to bolo pred 4 rokmi a to kvetinarstvo uz neexistuje...sa pozriem na fotky, ze kolko tam mala kusov, ak sa nenahnevas tak neskor, lebo odchadzam od pocitaca... v jednote - na prizemi su dve kvetinarstva - v tom od roh-ka, tam som videla len kvetinove dekoracie, ktore pripravovali a tie sa mi velmi pacili - jednoduche, vskusne na prizemi smerom na parkovisko - tak tam netusim, kytice, ktore tam mavaju, tak sa mi zdaju velmi jednoduche...ale aj take sa mozu pacit pred jednotou - odtial som videla jednu kyticu uvizanu do gulata z ruzi a bola pekna ono gulata kytica je stale in a nevesty si ju ziadaju..nizkym a oblejsim nevestam sa vsak neodporuca...neviem, ale mas saty a akej si postavy...na druhej strane, ak taku chces, tak preco nie ;-) poistovna - zalezalo od kvetov, ktore v nej boli naviazane - ak to neboli sezonne kvety, tak bola kytica drahsia...osobne som bola ochotna investovat tak 10 - 15 max 20 euro (to uz bola okruhlica), ale myslim si, ze sa da aj za menej fuha svadobna, tak minimalne 40,- evracov by som tak tipovala aj s pierkom kvetinova vyzdoba + kytice - to nie je o tom, ze kolko treba, ale kolko chces a si ochotna investovat...ak by som bola kvetinarstvo a niekto si u mna chce objednat kvety, tak ponukam z viacerym moznosti - ak si vezmete toto a toto, tak toto mate gratis..takze komunikovat, pytat sa, este lepsie navrhnut..vsetko je to obchod...ak chce obchodnik prist k peniazkom, tak nech poduma kvetinarstvo na frantiskanskej pri cukrarni - tak tam som sa pytala, ci aj poziciavaju vyzdoby - bolo to pred rokom - poziciavali...skus zajst komu vsetkemu - kytica nevestina, pierko zenichovo, kytica pre maminy ako podakovanie napr. pri odobierke, alebo na hostine (moze a nemusi byt); alebo urob ceremoniu ruzi na hostine a tam staci ruzicka ako podakovanie; ak budes mat druzicky - moze mat kazda v ruke rovnaku kyticu a to z kvetov, ako mas ty svadobnu, samoska, ze nie taku honosnu a krasnu; ak mas malu druzicku, tak malu kyticku - 3 klinceky a zelene okolo;, alebo im strc do ruky umelohmotne - aj tie byvaju krasne a na nerozoznanie od zivych; ikebana na hlavny stol, a na stoly pre ostatnych hosti - pocitaj s tym, tam budu flase a pohare a neviem, co vsetko; kostol - obycajne kostoly mavaju aku taku dekoraciu kvetinovu - pokecat s oddavajucim; ak mas vela penazi, tak do vysokych stojanov nejake viazanie a postavit but po staranach, kde stojite (bacha bude sa tam pohybovat farar, kamera, fotograf..alebo to dat pri vchode do kostola...tie potom mozes vziat (poveris niekoho), aby ti to odniesol na hostinu a polozil ich ku dveram do saly... viazania mozes mat zo zivych kvetov, alebo umelych...casto aj miesto, kde sa kona hostina ponuka nejaku kvetinovu vyzdobu - neviem, kde to mas, ale napr. v prestigi sa da dohodnut a vyzdoba je elegantna..videla som..njam njam...samoska, ze da sa viac i menej a lepsie a kreativnejsie i jednoducho, ale v celku by som tom hodnotila (pri vsetkej ucte) na dvojku (hodnotim podla svojich narokov a predstav a toho, co som videla, co sa da vycarovat z kvetov)..pani prevadzkarka je naozaj velmi sikovna osobka tie kvetinky ti pozriem neskor...oki?
Odpovedať
@ianitka ahoj, slniecko...ako sa ti dari? dakujem za pochvalu...na jesen som nasadila tulipany vsade, kde sa dalo a tesim sa aj na skorosvokrynu zahradku ako sa zas vyblbnem...ale sem tam pre potesenie nejaku tu kyticu uviazem...hlavne, ked nemam cestu okolo kvetinarstva a tu kyticu potrebujem - lidl to kvetinami isti... jo jo, aj mne sa pacili :-D ...len som cely album nedopatrenim =-) a neskusenostou :-N z novej formy stranky vymazala :-p nuz moja "sikovnost"..a nemam kedy pohladat fotky a prasknut ich tam naspat...ale pokusim sa prinavratit ich na stranku ;-) uz fakt frcim, lebo mi odrci dalsia MHD..
Odpovedať
@lomnicka no uplne kompletna odpoved :-D ja by som chcela tuto, ale rada sa este poradim s kvetinarkou...
Odpovedať
@dracica6663 no autobus odfrcal, tak preorganizujeme si plany :-N =-) :-p elegantna jemna kyticka...minimalne 12 ks ruzi...ale ked si tak predstavim kyticu, tak pocitaj 15 a viac kuskov + pierko + ak by si chcela do ucesu... kytica pre teba a pierko su najdolezitejsie...ked aj maminy a druzicky kytice mat nebudu... inak, ked som tak presla v hlave kvetinarstva v trnave, tak do 20 by som sa zmestila a mozno aj viac... ;-)
Odpovedať
@ianitka nejake fotky som pohladala a dala do noveho albumu...ale tu polnu kyticu neviem najst... :-(
Odpovedať
@lomnicka no neviem ani kolko mam pocitat za kvety kedze neviem kolko ich budem mat.Druzicky nebudem mat...ze vraj sa rodicom nedavaju kvety jedine ked da zenich mojej mame...ale ako ja ze to sa nedava,lebo ja dostavam kvety od druhych...a vlastne aj od rodicov to som pocula ale neviem .... v kostole budu nam robit vyzdobu oni ale...ze to sa robi ze sa donesie aspon jedna kytica k oltaru aby tam bola... aj do saly by som chcela par kvetiniek ale to mozno zozeniem...mimo kvetinarstva...
Odpovedať
@ianitka určite čo sa týka viazania a cien najlepší sú pri tej sociálke to je tuším pani Botíkova , ale čo sa týka originality tak v pasáži Zornice nemajú chybu. Videla som ale aj kytice kvetinárstvo Sofia to je vedľa tej krčmy u Tibáka aj tan robia celkom originálne kytičky
Odpovedať
@katrinka333 a nevies ako sa vola to kvetianarstvo pri soc. ci nemaju webstranku
Odpovedať
neviem ale kontakt je : 0902 347 655 p. Botíková
Odpovedať
Profilova fotka
my tiež príležitostne využívame hlavne kvetinárstvo pri socialke, ale pre mňa najkrajšie sú v pasáži pri Zornici. Robí tam aj mladý chalanisko, ktorý robí z kvetov zázraky. Nevyhovujú každému, pretože nie sú žiadna klasika, skôr extravagancia. Vždy vnesie niečo super aj do klasickej kytičky. Fotky už asi nenajdem, Ale najskrajšiu som od neho mala pre kamarata na pohreb, všetci boli príjemne prekvapení.
Odpovedať
Profilova fotka
a kde je pasaz pri Zornici? V meste poznam len Pasaz Europa a Svateho Pasaz ... mna by zas zaujimalo, v ktorom kvetinarstve mi spravia kytice a pierka z vlasnych dovezenych kvetov? Viete niekto? Samozrejme v ramci TT
Odpovedať
Profilova fotka
@silvika CAuko, ja nad nim rozmyslam, ale na terase, teda na tej krytej, mne sa vo vnutri vobec nepaci, male miestnosti a prepojene len dverami....ked tam, tak jedine vonku na tej krytej terase, ci ako by som to nazvala.....
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 napriklad ja som na oltari (obetnom stole) mala vlastnu svadobnu kyticu polozenu
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka ja zatial celkom fajn - len sa deju nejake zmeny (ked bude chvilu cas, napisem viac ;-) ) kde je ta pasaz vedla Zornice? budem teraz potrebovat jednu vacsiu kyticu, tak ma to celkom zaujima
Odpovedať
Profilova fotka
@joyance no neviem, ci takeho niekoho najdes, zatial som sa stretla s tym, ze to skor odmietali
Odpovedať
Profilova fotka
@ianitka no ved ja si tiez myslim, ze to nebude take jednoduche, ale mohlo by to vyjst. Kvety si viem zohnat priamo od zahranicneho dodavatela a za podstatne lacnejsie peniaze. Nemate niekto nejaku kamosku alebo znamu v Trnave, co viaze kytice?
Odpovedať
@ianitka dobre, tesim sa. zornica - ides od evanjelickeho domu smerom k mestskej vezi, kracas po pravej strane a kukas, teda hladis, uplne presne ti nepoviem, bo ja sa stale zamotam a nesla som tade uz dost dlho, ale je to vedla parfumerie; akoby si vliezla do velkej drevenej brany, ktora je otvorena, mozno tam budu aj nejake viazanai vylozene; kachlicky na zemi su take celkom leskle sede (teda ak si dobre pamatam a nemylim si to s neicim inym) a pred pasazou zvykli byt take dva velke ozdobne crepniky vylozene a v nich nejaky stromcek...vlezies a na konci je take volaco mrnave presklene. nic ine v tej pasazi nie je. ci je tam aj nejaky napis hore, tak to netusim, ale urcite, ked budes kracat pomaly a pozerat pozorne, tak to nemozes nenajst.. ak baby vedia lepsie poradit, tak poradte..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?