Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahojte, babule, balim na dovcu...vobec neviem, co mam zabalit a ani sa mi nedari premyslat...ked som pozrela v letaku billy, co stoja potraviny v chorvatsku, tak mi sa mi oci pretocili...a ani prepoved pocasia nie je bohvieaka... tak sa ozvem, ked prideme... nevestickam buducim zelam pokojne pripravy, vesele a vydarene svadby a nevestickam zienkam prijemnu dovcu, a ked uz po dovci, tak prijemne dni... :-) @cerler na ten kataster sa opytam a dam ti vediet...ale asi ako pise ianitka
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka stastnu cestru
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, my sme boli v chorvátku pred dvomi týždňami - počasie super ale tiež tie ceny sú pre nás vysoké. my sme boli nabalení konzervami a sáčkovými polievkami, a len sem tam sme isli na zmzku a pizzu. napr. normal pizza tam ide okolo 45-50 kuny
Odpovedať
@ianitka dik :-) @gabika87 snad pol kufra su len potraviny...a to som este nezbalila saty a ostatne veci ako plutvy, lebo tie u nas musia byt...zevraj aj mineralky su tam drahe..pozerala som billacky letak chorvatsky, no dakujem...takze sme nabaleni...aj my asi len pizza a zmrzka...vlastne ako po minule razy...aj vtedy sme tak sli...len sme boli dvaja...teraz sme traja... :-) uz spia..len ja tu chodim ako bez duse a tusim zacinam byt nervozna...vstavame skoro rano, takze netusim, ci si vobec pojdem lahnut, lebo miesto toho, aby som to pomaly balila, tak som este posledne dva dni lietala ako sarkan...tam som cakala 1,5 hodiny, hentam 30 minut, zapchy vsade...dokoncit rychlo veci potrebne...jaaaaj...ale uz len natlacit do kufrov a ide saaaaaaa... :-) tak sa zatial drzte...papa... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, dostala som na vas doporucenie,tak snad mi poradite ;-) chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti s impiq-om? aa,zacinam zhanat saty,ale kedze som prave skoncila vysku a nezarabam a tak,no proste nepotrebujem tie najdrahsie.. neviete mi pls poradit nejaky dobry salon s rozumnymi cenami? pocula som,ze v senci a coponi ci ako sa vola ta dedinka-cosi pri seredi . a vcera sme boli pozriet aj obrucky,ale na tie som tiez dostala typ,ze sered (vraj tam zozenie obtucky aj o polovicu lacnejsie nez v tt),neviete pls este o nejakom inom zbytocne nepredrazenom zlatnictve v okoli? nech mame na vyber.. mam tych otazok viac,tak sa nezlaknite :-D mozte mi doporucit nejakeho dobreho fotografa v tt? rozmyslali sme,ze keby je pekne pocasie,fotili by sme sa pri hrubom kostole a keby skarede,tak neviem..mate nejaky typ? a nemate niekto naahodou skusenost s nejakou autodopravou-zhaname totiz mikrobus. este som mala par otazok,ale tusim som zabudla..no ved mna to este neskor napadne..dakujem zatial moc za pomoc s tymto..
Odpovedať
Profilova fotka
terezka - takze aj tu sme - v seredi asi myslis zlatnictvo Stacho - http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... - ono to je predajna - hlavnu predajnu maju v ockove - my mame tiez odtial, aj ked nase im velmi nevysli - maju chybu, ale ochotni hned opravit . vyreklamovat prip. dorobit nove, ale ono to vyzera, ze maju jednu reklamaciu za rok, takze my sme uz tento rok vycerpali :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inanitka,ty si tusim vsade :-) jaj,si zlata,vdaka ti mooc za pomoc.. jak som vcera zacala stresovat,tusim som hned kludnejsia :-) hej,hej zlatnictvo stacho to je.. takze mame vybehnut tam a nevymyslat,hej? lebo mam obavu,ze asi dalsie s normalnejsimi cenami a kvalitne tazko budeme zhanat,co? ozaj a jak som sa pytala,na to fotenie,tak som sa tu zastudovala a odpoved som uz nasla (upz aj pekne skopcila a ulozila si ju do kompu) ,takze rusim otazku,s tou uz neotravujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dominika to vyriesila :-D :-D uz aspon nemusim pobehovat z jednej temy do druhej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D hej hej :-D aj ja tu beham jak blba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babule a nemate ziadna skusenost s tym impiq-om? aa nejaky ten mikrobus tiez nikto neobjednaval? mooc pls
Odpovedať
Profilova fotka
moja musis chcvvilu pockat... nie kazdy tu na tejto stranke az tak zavislaci... ja mam este posvadobnu naladu stale... tak sa tu poflakujem ked sa vrati lomnicka z dovolenky tak Ti urcite nieco poradi zatial sa hod na fotoalbumy - vyber si svadobne a zacni si ich prezerat - ak najdes trnavu mozno sa inspirujes tie pripravne oc nepozeraj, lebo budes mat hlavu v smutku :-)) autobus - mikrobus skus SAD normalne, oni robia taketo prenajmy inak k tomu impiqu som este nepocula o nikom, kto by mal svadbu,ale nemusi to byt zle
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja vieem,so nedockava.. to mi aj drahy hovori :-D tak uz sa krotim teda.. ..no,zacala som vlastne s vybavovanim,navyse som objavila toto forum aaa najradsej by som vsetko mala,vsetko vedela a tak :-D okis,idem teda popozerat ine veci.. ok,dik k tomu busu.. hm,pekne s tym impiqom,no som zvedava teda..mozno budem prva,ktora o nom poda spravy,snad dobre..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak cerler mala v tom impiqu posedenie sopm prave pohladala
Odpovedať
Profilova fotka
a kde si to pls nasla? na akej strane,mrknem.. alebo teda,boli spokojni? :-p dakujem moc inak!!!! zasa ;-) idem jej skusit aj napisat..
Odpovedať
Profilova fotka
cerler tu do tejto temy sem tam chodi, - skus kuknut o starnu dozadu, posledny prispevok ma - tak jej napis IP,
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Baby , neviete mi pomoct zohnat marhulove navleky na stolicky a anglicky hovoriaceho farara? Uz som z toho zufala,ale nejako sa mi nedari...
Odpovedať
Profilova fotka
beatri,ja by som aj vedela poradit toho knaza.. jak pride mamina z prace,pisnem ti sem kontaktnu adresu,ok? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tereza info o impiq-u mas v IP :-) inak pre vsetkych ostatných - my sme boli s ich sluzbami velmi spokojni... mali sme malu svadbu...
Odpovedať
Profilova fotka
beatri by to mala mat v IP,ale pre pripad,keby niekto zhanal- Michal Strizinec, fara Luzianky pri Nitre-anglicky hovoriaci knaz (znamu oddaval aj v anglictine) a co sa tyka vzdialenosti,nema problem prist (aspon ako ho ja poznam).. a cercler-dakujem! :-)
Odpovedať
ahojte Trnavacky, prosim vas, viete mi poradit, kde sa da pekne fotit v Trnave vo vnutri v pripade zleho pocasia, alebo vonku? pozerala som pri hradbach okolo hrubeho kostola a na kapitulskej ulici... mate este nejake tipy? kvetinarstvo - zatial som nasla 2, kde robia aj svadobne kytice - v jednote a na druzbe. to na druzbe sa mi celkom pacilo, mala som moznost drzat kyticu, ktoru tam mali urobenu a bola fajn poznate prosim este dake ine? bizu - nasla som celkom dobry vyber v ulicke na ceste k MsU, ale nemali tam spony do vlasov. .viete poradit, kde maju? kameraman - zatial sa mi ziadneho nepodarilo najst :-| fotograf - dohadovala som sa s Norikou, ale do dnes sa nam nepodarilo stretnut ani mi nevolala, napriek tomu, ze slubila, tak neviem.. hladam dalej prajem vam prijemne pripravy a malo stresu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@errilo: ja som si dala robit svadobnu kyticu v kvetinarstve na Stefanikovej ulici za mestskou vezou - teraz si nespomeniem ako sa presne vola :-) (takmer oproti domu svetal...)... bola som velmi spokojna, aj v minuosti som si tam dala robit kytice-vacsinou pre mamu k narodkam... ale teraz som si spomenula aj na kvetinarstvo Boorova - pri kruhovej krizovatke - pri nemocnici (taka zelenoseda nova budova) - v poslednej dobe si tam davame robit kytice (je to teraz blizsie... po svadbe som sa prestahovala... a toto kvetinarstvo je naskok, a kytice tam robia originalne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@erillo: neviem ci v tej "mojej" bizuterii maju spony do vlasov - ale skus sa zastavit v malom obchodiku pri mestskej vezi - Dasen... ja tam velmi rada chodievam, aj svad. nahrdelnik a nausnice som tam kupila... a ak tam bude taka mlada baba - mas vyhrat, je velmi mila, ochotna poradit a hlavne ma prehlad :-) a mozno budu mat aj spony, a ak nie mozno ti poradi kde inde v TT by si mohla kupit...
Odpovedať
cerler to je blizko mna, asi sa tam pjdem kuknut..ani som nevedela ze tam su kytice...ja tam vidim vzdy len cafe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@biela.ruza: a maju otvorene aj v nedelu... my tam obcas zajdeme s manzelom, len tak popozerat, mali tam naposledy krasnu tmavofialovu orchideu -taku len s korenmi, bez koflika a hliny... ale bola dost draha... a chodime aj na rady - co s nasimi izbovymi kvetmi, lebo v poslednom obdobi (od svadby) vzdy nieco dostanem - od svokry, nasich, ci manzela... dobre poradia... su tam taki ustretovi... treba sa zastavit a vidiet :-)
Odpovedať
a ceny su ake za svadobne kyticky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@biela.ruza: to netusim... svadobnu som si tam nedala robit...
Odpovedať
tak musim skuknut diik za tip, moc dakujem
Odpovedať
obyčajné sponky majú v TESCO, aj v roznom farebnom prevedení ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte po dlhšej dobe. S Impiqom nemám osobnú skúsenosť a to, čo som počula je rok staré, takže treba to osobne preveriť. Napríklad to, že sála je umiestnená tak, že keĎ sa zažne, všetci z bytovky oproti čumia na svadbu. Kuchyňa vraj bola dobrá, ale za rok sa mohol vymeniť personál. errilo, fotenie za dažďa sa riešilo pár strán dozadu a venovalo sa tomu dosť priestoru, skús trochu popozerať. Svadobnú kyticu ti urobia v každom kvetinárstve, daj si ukázať katalóg, alebo si prines vlastný obrázok. Ide len o cenu, ktorú ti za kvety a úpravu budú účtovať. Cena sa odvíja od počtu a druhu kvetov, od použitých ozdôb, aranžérskych potrieb a roztoku na kvety. Od 23€ po 160€. Sponky skúste pozrieť v obchodoch všetko za 1€. Tam je to najčastejšie dostať. Autobusy a mikrobusy buď cez SAD alebo ja cez roľnícke družstvá. Anglicky hovoriace kňaza ti doporučia na farskom úrade, stačí tam zavolať a spýtať sa. Radi poradia.
Odpovedať
Profilova fotka
@errilo: co sa tyka toho kvetinarstva,tak ja si budem davat robit kyticu na studentskej.. videla som uz odtial zopar kytic,aj dostala na promocie a davala kamaratke pri vinsovani na svadbe a vzdy sa mi velmi pacili a aj cenovo v pohode..(a hlavne cenovo,podla toho,co si ty navolis,kolko budes chciet investovat..ale aj za mensie peniazky robia krasne kytice,teda aspon podla mna a mojej buducej tchyne a tchana-ci ako sa tomu nadava na slovensku :-D a buducej svagrinky, lebo ti mi doporucili toto kvetinarstvo) @michala: diik za tie busy..a aj impiq! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?