Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
áno, Nova Rosa
Odpovedať
este som tam nebola, no maju dobre referencie...hmm ale neviem ci budu mat nejaky kompromis na mna..nexcem tradicne saty
Odpovedať
baby viete mi poradit co si obliect ked nexcem tradicne saty ale nejako skombinovat take spolocenske saty? obchody..lebo biele zrejme vsade nemaju
Odpovedať
@biela ruza skusat svadobne? sla by som...len ci by som sa do nejakych navliekla, to je otazka... :-p ale nie..vliezla...v kare som si skusala jedny, tak tie boli paraaadne...ale do dalsich som sa nevliezla, boli cez boky uzke..takze u mna prichadzaju do uvahy strihy - empir, alebo princezovske...ziadna morska panna, alebo tubusove satky...no jo... teraz som tu pozerala albumy a bola jedna nevesta, ktora mala (teda aspon si myslim) nie celkom biele saty a povedala by som, ze dvojdielne - korzet a sukna...fotili ich z digihelionu...o chvilu odchadzame het, tak sa mi nechce hladat... mimochodom - dostala som saty k promociam :-D :-D :-D , teda na promocie..a podarilo sa mi k nim zohnat aj nausnice :-D :-D :-D ...len ich potrebujem skratit..teda tie saty skratit...straaaasne sa mi paaacia...dajte rychlo cislo do ip na nejaku sikovnu krajcirku v tt-e, ktora mi ich expresne skrati...vopred dakujem...ked odfotim, pridam...uz len splasit, kto ma ucese a nagebri... uz musim frcat..pekny vecer...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, potrebujem tip na kozmeticku - dobru ;-) - na cistenie pleti
Odpovedať
@ianitka neporadim...netusim... kam si zmizla? zmenili ste termin?
Odpovedať
lomnicka ja mam rada empir ako styl, takze to by mohlo vyjst len maju take i v nasich salonoch? x-) a inak neni som typicka 36tka, takze tiez uzke strihy nemozem
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka - nic sme nezmenili, vsetko plati :-) len uz sa to krati, takze musim este plet tento tyzden doriesit, na dalsi je uz asi dost neskoro
Odpovedať
biela ruza .. videla som jedny, ked som hladala spolocenske, v salone Bliss v TT, a hned som hodila poznamku, ze jej tieto mi pripomoinaju silno svadobne .. take tusim smotanove .. len mali take kamienky .. co bezne nebyvaju na svadobnych
Odpovedať
aha ano Bliss ma zaujal..a tie saty maju celorocne ako stalu kolekciu?
Odpovedať
hm .. to neviem ..ale bola som tam nedavno, a mali ich tam .. tak neviem ..
Odpovedať
lenze svadbu mam o rok, a ked tam ted pojdem tak si myslim ze ma vysmeju tie predavacky ze tak skoro
Odpovedať
Článok sa načítava...
hehe .. ale tie mozes mat na haku :) .. a neviem, ci nahodou tie saty nie su aj na predaj .. sak za opytanie nic nedas ;-)
Odpovedať
baby, komu chodite na kozmetiku, ak chodite? co si davate robit? viete niekoho odporucit?
Odpovedať
Profilova fotka
keira, stale k niekomu inemu, neviem najst nic dobre
Odpovedať
skusenosti so salonom Jansenn nemate? ianitka: a kde vsade si bola? (nech viem, kam nemam chodit :-D ) a preco si nespokojna? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
keira - nebolo to tak, ze som bola nespokojná, len som nebola uplne spokojna 8-)
Odpovedať
tak supni dake detaily :-D
Odpovedať
ahojte dievcence,zaradila som sa k vam trnavcankam,ale este nou niesom,ba dokonca ani svadba nebude tam ale na vychode,ja este v zahranici,ale drahy uz pracuje 2 roky v TT a tak sa mu tam paci,ze sa ideme stahovat.byt uz mame,zatial v prenajme lebo chceme domcek.))vydavam sa 18.9.a tak zbezne uz mame vseeeetko vybavene,i ked to riesim z dialky 2500km..dari sa zatial..)uz len doladime malickosti ked pridem domov tak tesi ma o necele 2 tyzdne som doma.)
Odpovedať
@kinkinga tak vitaj medzi nami... :-) dva tyzdne ubehnu ako voda, hlavne, ak mas vzdy co na praci..lebo inak by sa to vlieklo ako tyzden pred vyplatou... budes urcite pekna nevesta a vsetko dopadne dobre... ;-) tak sa drz... :-)
Odpovedať
no tuto to celkom je umrtvene ted...to sa nikto nevydava v lete v TT? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja, 21. augusta :D
Odpovedať
@biela ruza tie satky su zo salonu pri univerzite? ak, ano, to ti ich dovolili odfotit? @gabika paradny uces ti spravilii na skuske? to kde ta cesali? :-)
Odpovedať
nie nie su
Odpovedať
dakujem za mile privitanie,no pracujem este do buducej stredy a v sobotu uz letiiiim...dnes mi vzali mojich 43 kilogramov oblecenia...))som zvedava kedy dojdu do trnavy,dufam ze skor ako ja..)) som rada,ze aspon touto cestou spoznam nejake ,,nevesty,,lebo inak v trnave nikoho nemam okrem draheho..(
Odpovedať
gabika mas krasne saty ;-)
Odpovedať
kinkinga vitaj a neboj da sa tu najst kopec zaujimavyh ludi ;-)
Odpovedať
gabika87,ten uces je super,ja rozmyslam nad niecim podobnym,no mna skuska caka az o mesiac...tesim sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
kinkinga :-) vitaj - ani ja nie som povodne z TT, aj svadba bude inde.. lomnicka - stresujem, ale tak v norme keira - detaily mas v ip
Odpovedať
no super,tak tu nebudem sama =-) normalne mam trocha strach....snad to zvladnem..) viete mi poradit nejake dobre zlatnictvo,este nemame obrucky...dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?