Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
baby a co sa vam salony v TT nepacia ked idete len do NR a BA? :-D :-o
Odpovedať
ja som ani nebola v TT pozerat salony lebo sa mi hned zapacili saty m.sottero ved svadba je len raz za zivot, teda ako u koho :-D a zas tie sumy za saty su neni nejak moc zavratne
Odpovedať
gracy a jakeho mas fotografa, pripadne ine sluzby? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitajte nové nevesty. Súhlasím s ružou, hlavne málo stresu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza ja pôjdem určite aj do salónu Nova Rosa a Kara, sú tam tiež pekné šatky, aspoň čo viem z referencií. ada, my budeme s priateľom 28.8.2010 spolu 6 rokov a chcela som mať vtedy aj svadbu keďže to vychádza na sobotu. Dohodli sme sa nakoniec až na budúci rok 27. augusta, lebo si chceme ešte nejaké peniažky našetriť. Ale kamošky aj kolagyne v práci ma nahovárajú nech to spravíme tento rok, tak ktovie, možno nakoniec aj zbúcham svadbu za mesiac :-)
Odpovedať
fotografa mam zajednaneho pana Bohunickeho a kameraman bude pan Cierny to mi poradila jedna nevesticka z tohoto fora, pehinka pamatate si ju mozno niektora ;-) kvetinarstvo tiez tu na druzbe na clementisovej vedla cerevezy som pocula tiez dobre referencie, a tiez som preluskala takmer celu tuto temu kym som sa rozhodla definivne. Hostina bude v sale v Červeníku, co som pocula ze je to tam ok takze tak :-p
Odpovedať
z.junasova aj jaj mam svadbu v buducom roku a tiez pocujem o Kare dobre spravy, i o Rose, ale zas aj v Blisse som videla nejake pekne saty...
Odpovedať
gracy6 mas pravdu, ten salon je super! v piatok sa tam opat chystam :) na morena som pocula iba same dobre referencie. aj kamoska, ktora sa teraz vydavala, si tam davala robit vlasy a mala fakt krasne. biela.ruza mozem ti salon el len opdporucit a v roku 2011 stihnes uz aj novu kolekciu, ktora vychadza v oktobri. videla som ju na nete a je nadherna. co sa tyka cien, tak nie su az tak premrstene. v salone el, mas k satam: ozdobu do vlasov, pompadurku zavoj alebo bolerko v cene siat. pokial viem, tak vo vacsine salonov za vsetko osobitne doplacas. z.juhasova, drzim palce. daj potom vediet, ktore saty sa ti pacili, prip. pripni fotky. andreapolacik, drzim palce...hlavne klud :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeee som tu davnejsie nebola, nestiham.... my sme boli v sobotu na svadbe v romantiku v Dolnej strede, bolo tam perfektne, maju tam vzadu prekraaaaaasnu zahradu, uplne ze dokonalu :) a sala je dost velka,len tam chyba nejaka klima v tomto horucom case... ale dalo sa sediet aj vonku , len nas zrali komare ale straaasne :) inak OK, jedno chutne:) bola som sa dat cesat v BIBI CHIC a som bola spokojna, 20€ som platila, asi ako vsade, ale super!! baba sa hrala s tym :) a dopadlo to dobre, dala som si tak nabok akoby cop ale natoceny... a vzadu po pramenoch pochytane...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, a este.. obrad bol v Hrubom kostole som bola velmi sklamana, o nicom-! odverklíkovane, strasne!! bez citu, ani neviem, co ten mlady holohlavy knaz hatlal.. no proste hruuuza!!
Odpovedať
ja som za tuto sobotu videla asi 3 svadby ale z dialky, lebo sme sa akurat poflakovali po meste a tu co bola v Univerzitnom kostole sme videli zblizsia...tooolko hosti a kopec z nich aj dlho meskalo :-D radsej mat asi mensiu skupinku a pojde nacas..ale nevesticka hned zmizla v kostole, takze som ju moc nevidela, asi sa hanbila :-D
Odpovedať
@katrin21 ahoj, veru davno si tu nebola... si mohla povedat, ze si tu, teda, ze sa chystate na svadbu...som ta mohla prist stuchnut... :-D hruby - no ak mas jednu svadbu za druhou, tak je to fakt tak...verklik, sup sup prstene a sup dalsi par na sobasenie... uplne krasne su obrady, ak farar pozna nastavajucich...ak aj nie a je ustretovy, tak sa da obrad prespikovat...zazila som...paradne... a nemas nejaku foto zo svadby? ze by sme mrkli, aki ste boli s drahym fesaci... ;-) babule, idem varit..papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
biela ruza my sme vychadzalo 14.50 ;-) Marika, slniecko :) aj ma to napadlo ked som vychadzala z kostola... ze " boze ja krava" som mohla vyuzit cas a zavolat baby, lebo bolo tolko ludi ze kym sa pogratulovalo aj 20minut.... :-p no co uz... nestihla som... som teraz akosi v jednom kole....aj dobre, ze sa nakoniec este nevydavam, lebo by som etraz nemala vobec na nic cas, este aj vikendy mam take napoly pracovne a cez tyzden ani volno nemam kedy vziat... dnes som bola v praci zase do 17,30... idem dat foto do albumu :)
Odpovedať
katrin myslis z Univerzitnehoi? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, z hrubeho
Odpovedať
@katrin fesanda si bola...dobry uces, velmi ti sekol aj ked si mala okuliare...a tie satky...hmmm...nadherna bordura...kde si ich splasila? predpokladam,z e niekde u vas... ad foto, kde mas napisane "len to slnko" - tie tiene, ktore vrhaju stojaci a fotografujuci svadobcania je perfektna...ako by sa po vas sapali nejaki duchovia alebo mimozemstania... ad foto,kde sedis na lavicke...velmi pekne...paci sa mi to... zahrada v romantiku je skvela...a vobec..je tam prijemne a pekne..teda mne sa tam pacilo... :-) tiez neviem, kde mi hlava stoji...sme tak trochu plavali, tak teraz vsetko susim, aby to nechytilo plesen, co niekedy nestiham, takze niektore knihyskoncili v kontajneri... asi pojdeme na svadbu, tak som bola vcera so stuplicou riesit pre nu nejake drobnosti...videla som krasne balerinky pre nu...velmi sa mi pacilo, ze zahlasila, ze by jej nevadili cervene...boli take krasne rubinove...tak uvidim, ci ostane pri nich, alebo vytiahneme tie co mala pred polrokom... :-) vsetky ostatne babulky zdravim a odchadzam sa krutit do jedneho kola... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cervene topanocky su super! :) no tie tiene ani neriesim, to sme sa len tak narychlo fotili a vlastne oni tusim ani ziadneho oficoš fotografa nemali, aj kameru im zajednala mama na poslednu chvilu, lebo nechceli.. no takze tak.... mam viac dobrých fotiek,ale nedala som tam..:) s tou lavickou mam 3 ,,to som dala instrukcie mojej polovicke, odkial pokial zaber, naaranžovala sa a cvak a potom kuk co odfotil a aj tak nidky nedal tak ako som chcela( zaber) no ale nevadi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... no napr. aj tu.. vobec to neposunul,aby tam nebolo to sako na stolicke a mal dat vyssie a tak.... no ale co uz.. chlap.. a ja som na fotky detailista.. mna by fotit bavilo,.len to neviem teoriu.. tie clony a to... chcem rychlokurz.. nevies o nejakom? :-D
Odpovedať
@katrin na teoriu su knihy..prax je prax... :-D si robim teraz srandu... 8-) uf, rychlokurz...cosik som tu videla davnejsie, ale teraz neviem, co to bol rychlokurz na fotenie, alebo dobre mienene rady, ako ty ako zakaznik rozlisis dobre svadobne fotky od nepodarenych...neviem, takze nebudem zavadzat... sme boli opat mrknut tie botky...ale uz to prvotne nadsenie opadlo..tak to neriesim..vcera nebol den na nakupovanie..brrr... :-(
Odpovedať
ahojte, dievcence... trochu mimo temy sa spytam - co je v dnesnej dobe obliect si na promocie, ak si idete prevziat diplom a nebudete mat moznost skryt svoj odev pod talar? dlahe, kratke, ksotym suknovy, nohavicovy, monterky, overal? alebo co si mam obliect? absolutne nemam predstavu...a kde v trnave by som a mohla mrknut po nejakych satach? dik za kazdu radu... @katrin topanocky cervene balerinkovske stuplici na nohe vobec, ale vobec nesedeli...nuz, bola som trochu smutna, ale aspon sme usetrili na ine...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, ja som mala minulý rok na promóciách krátke červené šaty. Niektoré baby mali aj dlhé, bolo to tak pol na pol. My sme vtedy mali strašné teplo, tak som bola rada že mám krátke. Kúpila som ich v Jednote na 1. poschodí, vzadu ako sa ide na wc. Majú tam super výber dlhých aj krátkych šiat, bola som tam asi predvčerom a nevedela som si vybrať, hľadám totiž šaty na svadbu. Ešte majú zaujímavé kúsky v MAXe oproti novej bižutérii, myslím že sa ten obchod volá TOP. :-)
Odpovedať
myslela si tú bižutériu vedľa obuvi Garfirld- dolu na prízemí? by ma to tiež zaujímalo
Odpovedať
Profilova fotka
nie, toto je oproti banke, myslím že je to ČSOB. Hneď ako vojdeš do MAXu z tej strany ako je Kenvelo, pôjdeš doľava a potom to musíš zbadať. Je tam toho strašne veľa a veľmi pekné a za super ceny, teda ak ti vyhovuje obyčajná bižutka.
Odpovedať
jáááj viem, tam chodím často, fakt pekné veci aj ceny. som sa zľakla, že myslíš to oproti Garfieldu, tie talianske vecičky s veľkými cenami
Odpovedať
@z.j. dakujem, pojdem mrknut... lebo dlhe satky mam, bola som v nich na svadbe, takze nie som si ista, ci sa to hodi... citala som si v teme o promociach a tam dievcence debatili, ze dlhe satky, take skoro by om povedala, ze plesove, ci opery sa na promocie nehodia...tak sa radsej pytam... viem, ze rozhodnut sa musim sama, len by som nerada vyzerala ako niekto, kto nevie, ako sa ma na promocie obliect... preco nemozem sediet v hladisku? :-o :-o :-) :-) 8-) 8-)
Odpovedať
z.junasova saty na svoju svadbu ci ides niekomu? mne mna je to tiez orisik, lebo zejme asi nexcem tradicne, a neznasam nakupovanie a skusanie siat, cize pre mna to bude problematicke :-D
Odpovedať
@biela ruza som na tom podobne ako ty... nemam rada skusanie siat... ]-( ]-( ]-( obzvlast, ak si mam vybrat nieco co potrebujem nutne v najblizsej dobe a mne sa nic z toho, co vidim,nepaci :-( :-| :-( ...nemam potrebu byt extra, rada chodim po obchodoch a pozeram sa a ak mi nieco padne do oka, tak zvazim, ci to potrebjem pripadne budem potrebovat (trebars viem, ze sa mi rozpadavaju tenisky a ze aj tak si o 3 mesiace budem musiet kupit nove), tak si to kupim...ale teraz trpim...musim si kupit saty... :-( :-( :-( :-( z.junasova no tak som dnes skocila do jednoty...preliezla som prve poschodie a z nedostatku casu som nestihla vliezt do tej rpedajne, o ktorej si pisala...viem, ze tusim minuly tyzden mali na figurinach satky v cyklamenovej a ruzovej farbe...celkom pekne...skoda, ze mi dnes nevysiel krok...skusim buduci tyzden... :-)
Odpovedať
lomnicka a kedy mas svadbu? :-D ..ano ja tiez prakticky robim - kupim si to co aj vyuzijem niekde inde, napr. co ja viem nejake elegatne kostymy co vyuzijem aj na inych podujatiach,nie iba raz...preto tie svadobne, asi fakt nebudu tradicne..ale daju sa aj ine, ved v tych salonoch maju i spolocenske a su lacnejsie na pozicanie..napr v Kare som videla aj take nieco medzi svadobnymi a spolocenskymi, len tam treba uz len vojst, ale sedenie a vyzdobu vo vnutri maju uzasnuuuuu :-p len ja na take nie som,proste vojst, vybrat si, zavriet sa do kabinky a este mi bude predavacka obskakovat ze ci mi pristanu...to nie som ja, cize nexce ist niekto za mna skusat? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza sú to šaty na svadbu priateľovho bratranca. :-( A už som si ich po dlhom premýšľaní kúpila nakoniec v MAXe v tom obchode oproti bižutke čo som spomínala a za celkom fajn cenu. Majú ich aj vo výklade len sú červené a ja mám cyklaménové. Na svoju svadbu mám jedny vyhliadnuté v salóne na Študentskej. Našla som ich aj v jednom obchode v Nitre za "neuveriteľných 250 € !!!! ". Lomnicka škoda, snáď nabudúce, potom daj vedieť či sa ti tam nejaké páčili alebo si si aj nejaké kúpila. :-)
Odpovedať
myslis Novu Rosu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?