Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
takze to tam odporucas? :-D ..lebo nechcem tam ist sama takto prilis skoro keby som im povedala ze si este len robim prieskum, citila by som sa hlupo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy mas svadbu? ano odporucam.. ak by sa ti nejaky ine pacili, z katalogu, tak ti cih kludne objedna :)
Odpovedať
az na buduci rok 8-) ..ale urcite si davam Karu do zoznamu na prve miesta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, task to mas cas, jasne...
Odpovedať
kati, to oproti kinu Hviezda sa volá Balakovo
Odpovedať
@katrin21 aj ja som mrkla cestou na anglictinu tu karu...mile kocky tam boli...satocky som velmi nepozerala,len tie, co boli vo vyklade, ked som isla okolo, ale pozerala som ozdobky do vlasov, lebo mali pekne celenky s roznymi aplikaciami, jednu som potom videla na nejakej dame na odovzdavani Ota. a to obchodne centrum, to ti uz povedali...Balakovo...opakovanie je matka mudrosti... :-) vsetky vas babulky zdravim... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vo vyklade s tou tylovou suknou su uchvatne a stoje 270.. a vsetky su nove, tym ze teraz otvorili :)))) ale treba na ne vacsie prsia a tie ja nemam, zajtra som sa objednala do Diamondu v nr, podjem aj so segrou, ona tam byva :)
Odpovedať
Profilova fotka
inak tek Bakalov.. sa mi marilo ze Bajkalov :-) takze sok bola blizko... aj tak to zase zabudnem :-D
Odpovedať
@katrin myslis pozicovne 270? alebo cena siat? teraz som nebola asi 2,5 tyzdna v meste, max tak do skolky a spat, takze neviem, ci vymenili satocky vo vyklade...ale co som poprosila, aby mi jedny ukazali, len tak, ze ich zvesia z toho dlheho vesiaku,tak tie zrovna neboli ani biele ani maslove, boli takej jemnej sedomodrej, alebo ani poriadne neviem, ako by som popisala tu farbu...ale boli uzasne...myslim, ze by sa mi tiez celkom pacili...sla by som do diamondu s tebou, ale som rada, ze som rada...inak tam v okoli diamondu je este nejaka pozicovna, ak nie aj dve pozicovne...jedna ma saty iana stuarta a tusim pepe botelu, ale nazov salonu, no pripuc ma, nepamatam si... :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozicovne :))) cena siat nie, ved to by bol šit...
Odpovedať
Profilova fotka
sgra ma tie saty co som dala do albumu z Anna Garden v NR :) ale su draheeeeeeee
Odpovedať
pocuj katrin, ja mam opacny problem, ja mam dosti velky hrudnik, preto mi zrejme nebudu vhodne akekolvek saty, nechcem byt vulgarna a taka hrosica tam hore, vies... :-D ...inak videla som tam akurat minule skvele saty..biele a mali cervenu stuhu okolo pasa..nadhera :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katrin jeeee, ako sa so segrou podobate... :-) pekne...obnovovali manzelsky slub? satky boli krasne...anna garden ma tiez celkom fajn vyber..teda aspon to co som videla na vystave... @biela ruza urcite nieco na seba najdes...a pridu aj nove kolekcie... :-) babule, dostala som vcera taku naaaaaaaadhernu kyticu, ze mi sanka padla...ty vado, taku nadhernu som este ani nevidela a ani nedostala...musim si ju odfotit, len netusim, ci sa mi zmesti do kukatka :-D :-D , lebo je fatk velka a uzasna...sa na nu neviem vynadivat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...
Odpovedať
Profilova fotka
teda lomnicka, ja pozeram Tvoje fotro a tie Tvoje kytice su uzasne, keby som mala svadbu v TT alebo sa ta kytica dala preniest, tak hned si u Teba objednam :-)
Odpovedať
@ianitka dakujem za pochvalu..ale to ja len tak sa bavim, ked mam chvilku a material...kvetinky mam rada...urcite by som sa chcela naucit aj krajsie robit, ale nie som vystudovany florista a nepoznam tie finty, ktore urobia kyticku trvacnejsou..mam len take, ake som si sama myslela, ze by pomohli..ako napriklad nechat tulipany alebo gerbery plavat celu noc vo vani s vodou :-)...tak zese, ked budem mat chvilku a budu kvetinky, tak nejake spravim pre potesenie ociek tu pritomnych dievcat... do humenneho je to daaalekooooo :-( inak, narcisy pod balkonom mi uz vykvitli, a co som si myslela, ze mi vymrzli pivonky, tak sa tlacia von zo zeme...jupiiiii...parada... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sikovnica si... no nic, co uz svadbu nepremiestnim :-) ale keby si mi aspon poradila, aka kytica by sa mi k satam hodila ... ;-) vzdy som chcela tulipany, uplne jednoduche, ale zrazu sa mi k tym satam nehodia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj zabudla som napista saty mam v albume - tie druhe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk na nove saty v mojom albume a napiste nazory :)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacili tie predposledne ;-) kocka si v nich
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, to zlatnictvo v tej Seredi je kde presne? mozno by som sa tam skocila pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem, este som tam nebola :-D musim si to tiez kuknut na mape..ale mozno keby sa opytas., tak ludia vedia..bude to niekde v centre.. sered je mala :)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ujo google povedal, ze je to niekde pri autobusovej stanici
Odpovedať
Profilova fotka
no.. tak to je v centre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej to bude niekde v tych obchodikoch - bud na stanici, alebo na tej ulici oproti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak u mna to bolo tak, ze kazda obrucka, ktora sa mi na obrazku pacila, na ruke vobec nesedela - a opacne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved toho sa bojim aj ja :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam sice jedny vybrane, ale nie som o ich uplne presvedcena
Odpovedať
Ahojte Trnavacky, ak vam mozem skocit do debaty, to zlatnictvo (predpokladam Stacho) v Seredi je napravo od autobusovej stanice (ked stojite otocene smerom k nej) v tom malom komplexe obchodikov, medzi drogeriou, bankou, a T-com. My mame odtial obrucky tiez, no ked sme tam boli, mali len par vzorov, tak sme nakoniec isli do Ockova, kde ich mali vsetky, a potom sme si ich vyzdvihli v Seredi. Takze mozno by stalo za to tam najprv zavolat, kolko toho priamo v Seredi maju, aby ste neboli potom sklamane a nemerali si cestu zbytocne. Zatial sme s obruckami velmi spokojni :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?