Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@sasettka Mozes odporucit? @monitt Citala som, dakujem, skusim sa dohodnut s priatelom. Neviem preco, ale stale som bola v tom, ze mame rovnaky termin. :D V starsej IP som nasla, ze mas iny.
Odpovedať
@fuska niet zaco... u nas este stale plati 15.5. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauje vsetky kocky :-) my sme mali malu svadbu takze sme taketo nahanacky za zivou hudbou ci DJ nemali... a fotil nas kamarat, kt. ma kapelu a priniesol PC aj s hudbou... tak sme neboli bez hudby :-) a inak? som rada, ze som uz zdravotne ok, a ked sa tak mrknem o rok spat, myslim, ze v tomto marcovom obdobi som zacala aktivnejsie pozerat na nete po style siat ako inspiracii na tie svadobne a koncom marca som sla do prveho salonu a vybrala :-) tak vela trpezlivosti vsetkym ktore ste prave v tejto faze hladania a vyberania... najma tým majovým :-)
Odpovedať
Ahojte, dakujem Vam za tipy na fotografov. Nasla som nejakych, ktorych praca sa mi paci. Ked budeme na 100 % dohodnuti, hodim Vam sem ich portfolia... ;) Pre DJ este stale nie sme rozhodnuti.
Odpovedať
Ahojte Trnavacky, chcela by som poprosit o pomoc pri vybere resturacie v Trnave pre rodinnu oslavu (20-30 ludi). Hladame nieco na vyssej urovni, na cene nezalezi (idealne by bolo nieco na sposob nitrianskeho Zlateho klucika, ak to poznate). Trnavu poznam iba zbezne a o ziadnej takej restauracii neviem, tak by ste nam velmi pomohli (mozte do IP). Dakujem! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pallacinka :) ak chces nieco na vyssej urovni, prve ma napadol hotel Dream /Kapitulska ulica/, maju tam peknu restauraciu v pivnicnych priestoroch, varia tam aj specialitky... mali sme tam raz jedno posedenie a bolo to fakt noooobl :-N a este dalsia je Venue restaurant na Kapitulskej...tam su tusim este vacsi seeeefkuchari ;) http://www.venue.sk/ osobne neodporucam restauraciu u Jozefa, mali sme tam stretavku, prostredie je sice prijemne, no pekne sa na nas snazili zarobit :-| ps...nitriansky zlaty klucik som si dala do googla :-D
Odpovedať
kocky, mohli by ste mi pls poradit, kde v TT, resp. BA, graviruju pohare? Mame vlastne, ale nemam paru, kde hladat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
z.junasova: kde si skusala tie saty, v Diamonde v NR? tie posledne poznam, tie su kráááásne... mne sa od nich pacia velmi saty,ale ako vychadzaju cenovo?? mna tu poznaju asi len stare osadnicky... :-D :-D ale svadba sa blizi a je este nemam nic.... ani saty, ani nic... kedze si stale hovorime, ze je to mala svadbicka, len take posedenie a nic extra,ale saty chcem samozrejme a aj nejake zakusky budem musiet pozhanat, aj ked teda asi to vyzera na 90% ze svadba bude u mna v Prievidzi, a tu evru ani priestory nie su bohvieco... tak uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
cau katrin, no skoda, ze nejdes v tt vyberat saty, hned by som sla s tebou :-D uz mam abstaaaaaak .... asi tak, ako z toho, ze dnes nejde MS ani MK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monitt, a este to som chcela k tomu gravirovaniu, mne niekto vravel, ze v tescu, kde je ta oprava obuvi a neviem co este, tak maju tam aj gravirovanie na objednavku, tak mozno aj pohare graviruju, ked tam dakedy naaahodou budes, skus sa spytat ;-)
Odpovedať
diky moc sasettka, tam som uz bola a gravirovanie robia v pobocke v poluse, takze ked nic ine nenajdem, skocim do polusu :-)
Odpovedať
@katrin21 ahoj, slnko...ako sa maju tvoje slnka? ;-) neboj casu dost...hlavne nech je kde si sadnut a co to popapat...to ostatne sa zvladne..ty si sikulka...nuz a ze to bude v pd-i, tak to budeme na teba aspon mysliet... @sasettka venue je na jeruzalemskej, nie? :-N @monitt gravirovanie - nepomozem, lutujem... :-( neuverite mi, babule, ale mam taku chut na zakusky :-p a tekutu horucu cokoladu :-p , ze az jaj :-o ...tusim idem roztopit nejake vianocne zvysky kolekcii... :-N :-o :-D :-) ;-) a este mi napadlo, ze som bola pozerat nejake jarske topanky, lebo zima mi uz teda lezie krkom a v balakove na konci som videla nadherne ivory satenove topanocky pre male druzicky, pripadne na prijimanie...no keby take nieco bolo aj v mojom cisle a sla by som sa vydavat, tak nezavaham...takze, ak niekto zhana botinky per babulky, tak toto som videla... idem na tu cokoladu...cest praci..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lomnička, zadrž! Konečne som zhodila, tak neprovokuj! U Jozefa by mohli gravírovať a poháre robia dole v Jednote hneď pri vchode od ROH. Možno dajú typ na prstene. Katrin, KĽUD, zvládame. Dáme spycha a vyriešime. Zákusky ti dodám vysokej kvality, to prevezieš, šaty si vezmeš cezo mňa, priestory môžme odkonzultovať s Vašim primátorom alebo skús Handlovú Máš to kúsok a je tam jeden pekný priestor na hlavnej ulici a varia tam dobre. A čo tak v u vás v tej novej rotunde? Tam je to celkom fajn, nie? Venue je na úrovni a dobrá kuchyňa. NA Jeruzalemskej ulici. Ešte ma napadol Ptriot na Jeruzalemskej a pivničné priestory sú urobené dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli pred svadbou skusat jedlo v patriote - jedlo chutilo, priestory v pivnici - su vyborne, ale nam na svadbu nevyhovovali... mozno na nejake posedenie, ale na svadbu nie. venue - osobnu skusenost nemam, chceli sme tam ist vyskusat obed + pozriet priestory, ale zrovna mali nejaku firemnu akciu... ale boli tam spoluziaci - mali sme stretavku zo strednej - ja som zrovna marodovala... a nadavali, na jedlo aj na cenu... nieco tam dokafrali...
Odpovedať
Profilova fotka
katrin21: Šaty sú z Diamondu v Nitre, skúšala som ich na výstave "Svadba od A do Z" v Nitre. Mne osobne sa šaty od Maggie Sottero páčia najviac. Ešte som nenašla krajšie. Páčia sa mi aj Leoni, takže to budú buď tie alebo Tabrett.
Odpovedať
Dakujem vsetkym za skvele tipy a informacie, Venue u mna na zaklade stranky doteraz viedlo, no teraz neviem- kazdopadne tam zajdeme na cvicny obed nez to objedname. Velmi sa mi paci aj Patriot a aj hotel Dream, tak sa velmi tesim, ze mame z coho vyberat. Dakujem najma za osobne skusenosti, tie pomozu najviac, kedze je akosi nad nase sily vsetko to otestovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, jasne, Jeruzalemska...šom ša pomýlila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
katrin 21: ešte k otázke "ako vychádzajú cenovo?", to je ten jediný problém. Cena sa pohybuje cca 400Eur požičovné. Keď som si konkrétne zisťovala cenu požičovného šiat Leoni, tak v BA vychádzajú cca 395Eur a našla som ich aj za 315Eur. Takže ceny sa asi budú pohybovať okolo 300 až 400Eur.
Odpovedať
Profilova fotka
z.junasova: ja som akurat denska pozerala saty Maggie Sottero, co maju u nas v PDv salone Milady a viem, ze tam asi ceny su trochu nizsie ako v TT, min, rok tam mali nove tak za 8,5tisSK.. na €neviem :-D tak kuknem aj tam.. ale teraz mam zalusk stale na tie La Spoza , co mam v albume, ale aj tie stoja akoze zo slavoou 350 :-p co je vela... ale dnes som nasla velmi podobne aj v Maggie Sottero, teda.. no .. podobne, dali by sa prirovnat, ze su take uzsie... tak uvidime...aj v Salone Natalia u nas maju nove zbnacky a pekneeee lomnicka: no , zakusky, zo ja moooozem furt, a ved preto sa tych vysnivanychh stale nezmestim, skor naberam :-( :-p :-D Miška: no... :-D rotundu neviem,aku myslis, kde? rozmyslala som nad Penzionom Termal, ale som tam bola a viem, ze tamrobia male svadby, ale su tam dost stlpy a nezda sa mi to bohvieake idealne..ale zase cenovo sa da.... este som rozmyslala v Sabbii sa ist opytat, neviem ci poznas, take mile to tam je, len ceny musim zistit... venue - to je take, co tam maju aj letnu terasu? to milujem, skvele cestoviny tam robia :))) aj ked co sa jedenia tyka, u mna vedei Wetzelerov dvor, skoda ze nemaju priestory na svadby, hned by som si dala ako menu ich kuracie prsia na brusnicovej omacke... mnáááááááám !!!! :-p :-x Miska, zakusky by som asi aj vedela, ze kde, ved ich nebude treba vela, bude nas cca. 20, mozno 23.... a este rozmyslam, ze co s hudbou... ze ci len niekoho nnahovorit, nech nam tam ide pustat CD :-D :-D ,alebo normalne ci za rozumnu ceny by sa dal nejaky chalan... stacia CD.. ale co ma s priestormi primator? :-D inak, ked se pri tom, ja som na MSU pecena varena, ved som tam asi 7 rokov spievala na svadbach a MSU ma platil, jeeej, to boli casy.. odspievane , 15 rokov v tom case 700sk mesacne ako studentke za " nic" len spievanie + zakusky vzdy ... no nasi sa vzdy tesili co donesiem :-D :-D takze matrikarky poznam aj sobasiacich, cely obrad naspamat :-D , chcela by som zamok,ale ja im 15tis za obrad nedam, nech sa vspamataju.. :-p a fotit nas bude kmotor,Oto Kmeť :)) on foti svadby :))) neviem, na co este treba mysliet... aha- obrucky... no my mame kazdy svoju.... zeby??? dokonca po EX mame este jednu dmasku, ona ju nechcela :-D inak su kráááááásne, nechcete?? co s nimi.... :-p :-D :-D fakt rozmyslam predat ich na bazare.. ved ako zlokove zlato to nema cenu a chceme nove.ale tie ceny... kde su najlacnejsie? nie je nejaky sukromnik?? taky, ze doma to robi a za super cenu? diky ! sory, som boladlha dneska.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak z,junasova: ak by tie saty u nas stali napr. o 3tis menej, tak sa ti ich normalne oplati od nas zobrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marika: este si sa pytala na slnka :) no Kika od vcera ma nejku cervni chripku, nie ze by vela vracala a tak,ale ju boli bbrucho tak sme boli dneska ulekara a zajtra som s nou doma.... na druhem fronte nic nove, mame za sebou zase nejake tahanice,ale inak OK :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Katrin21: no, ja som bola taká šikovná, že som do salónu Milady písala mail a odpísali mi že požičovné za šaty Leoni je 315Eur, aj som si to prepočítavala aj s cestou a naozaj by sa mi to oplatilo.
Odpovedať
Profilova fotka
hej? tak super, ze ti aj po telefone povedali.... no... to hej... ja sa tam pojdem niekedy kuknut ososbne... inak , tie saty Tabret tu mala jedna baba, uplne uzasna, taka modelka, aj fotky mali take ine, pri takych zrucaninach, viem, ze bola z Nitry ale bolo to asi este v roku 2008 co sa vydavala.... fakt uzasne.... neviem, ci sa nevolala zuzana... aj chalan bol na zozratie.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ti la sposa maju u nas v salone tusim MAgnifica sa vola... je v centre pri klastore.. velmi lahko by si ho nasla..
Odpovedať
Ahojte kočky :-D Ako sa dnes máme?
Odpovedať
Profilova fotka
ja nic moc.... este aj strecha nejde... mam abstak :-D
Odpovedať
katrin: len sa nestresuj. ..v pohode to všetko stíhate...už si si to tu s nami prežila a teraz je rad na tebe :-D :-D tak úsmev a pevné nervy :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja sa praveze vobec nestresujem... len tak pomaly zacinam rozmyslat, ze uz by som sa aj mohla rozhybat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No Kati, vidím, že ti treba iba všetko spísať, aby si si mohla fajkovať vybavené. Luci, ako sa ti darí?
Odpovedať
@michala mudro, pravdu mas... ;-) spisat, fajkat... mas sa? uz si prekonala tie chripky a virozy? lebo bacha, prisla jar a ,vid u nas, my mame sople...takze ziadne vychutnavanie si jarnej vone...ale kvapiek do nosa a sirupy na kasel... @katrin21 som pozrela album... obrucky - pekne...urcite vyberiete spravne...ta hranatost - bratova skusenost - pocas gratulacii, asi tak v polovici, som videla na jeho tvari taky bolestivy vyraz...povedal, ze ako mu gratuluju, tak mu ta obrucka brutal derie prsty a boli to...to, ze ju odvtedy navlecie vo vynimocnych pripadoch, je asi ako to byva u chlapov normalne..takze vysledok bezneho nosenia na jeho prste z jeho slov nepoznam... saty - tie prve, ktore ti boli uzke, tak tie sa mi k tebe (sudim podla fotiek), hodia asi najviac...ty si taka šik šmrncovná baba...joj, sla by som s tebou, aby som ta videla v reale, ale to nie je realne :-( ;-) :-) @lucia ani sa nepytaj...akosik vsetko ide rychlo a mam pocit, ze mam stale malo casu... @pallacinka mala si neskutocne nadhernu, dych vyrazajucu svadobnu kyticu...parada...taketo nieco som videla v zahranici na veltrhu, kde naozaj velmi vskusne a elegantne nakombinovali aj take kvetinky, o ktorych by som ani nepovedala, ze sa hodia do svadobnej kytice a skor by som ich hladala niekde v skalke...paci sa mi, ked su floristi tvorivi a ich klienti maju odvahu aj experimentovat, resp. nechaju im volnu ruku...aj ked samozrejme sa moze stat, ze sa obe strany nestretnu, co sa tyka vkusu..ale to je vec pohladu a nazoru..kazdopadne, tvoja kytka sa mi velmi paci... tak frcim, cas tiez frci...zelam vam krasny den...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?