Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
neviete, kde predavaju krabicky na zakusky a kolko to asi stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
chod k Janosikovi to je oproti pracharni...tusim to volali stara Jednota, je tam taka hneda brana zelezna vojdes dovnutra a tam sa spytaj na vratnici. Ja som od neho brala a tusim to bolo 0.30 centov za kus, takze docela pohodka.
Odpovedať
Diky, uz asi viem, to je take papiernictvo, ze? Som tam bola pozerat vizitkovy papier.
Odpovedať
@uk2000 a tinkerbell uk - som pristahovalec, povodne nazvy mi nic nehovoria, ale ak je to v tej ulici, do ktorej abocis od radnicnej cukrarne smerom hore kbernolakovej brane a po pravej strane budes mat optiku a potom vyssie neviem, co je a potom takak obrovska brana, do ktorej vlezies a potom zabois do prava, tak ano, tam mavaju tortove krabice..ale cenu netusim... tinkerbell - ak by si chcela s kvetinovou potlacou, tak viem, ze ich ma studio skerak v bratisalve, v jednote na 2.poschodi, a v majcichove pani monika.. o inych neviem...mozno cukrarne..radnicna...alebo este na stefanikovej je taka nova cukrare, co ma zmrzlinovy pult do ulice, tak tam ma pani tiez...treba sa spytat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! ahojky marika! ako sa darí? ja mam take male tajomstvo.. kuk od pasu... ale drahy mi tozakazal zatial hovorit ;-) a je mozne , ze sa to zmeni, ak by som bola tehu dovtedy .. ale aj tak sa strasne tesim a kedze to nikomu nemozem povedat, tak aspon Vááááám !!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, lomnicka, no jasneee, ze zvysi ;-) inak na zakuskove krabice asi pojdeme do metra, maju tam viac velkosti...a asi aj najlacnejsie...a hned tam kupime aj alkohol...a bude...takze metro to isti :-N
Odpovedať
@katrin :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D kedy budes v tt-e? @sasettka ano, aj to mi napadlo...ale tam nema kazdy pristup, preto som to nepisala...aj ked, cesticky sa najdu... ;-) inak, vcera sme mali tvorive dielne...stuplik kreslil a vystrihovala..a kedze bude svadba a chceme byt pekne, tak som jej vcera podla vzoru vyrobila motylika do vlasov...ked odfotim, dam do albumu...sa z toho tesim...len este zohnat taky nejaky maly stipec, na ktory to pripevnim...
Odpovedať
ahojte babulky, ako prebiehaju pripravy na svadbu, co nove?? my by sme mali mat zajtra uz konecne tie nestastne obrucky, moju museli zvacsovat, lebo mi bola mala, tak som zvedava, ci uz bude a hlavne ci mi bude dobra... :-) inak, v sobotu som bola na skuske svadobneho licenia v parfumerii christy a bola som uuplne nadsena, perfektne ma namalovala, uplne super....tak sasettka, ty sa tam tusim chystas, odporucam...uz aj kolegyna moja sa k nej objednala, co ma svadbu v septembri.. inak baby, chcem sa spytat, ako to budete ma vyriesene s dopravou svadobnych hosti na obrad, budete mat objednany autobus...alebo pojdu vsetci na obrad na svojich autach??
Odpovedať
Profilova fotka
cau pehinka, a kedy ma kolegynka svadbu v septembri? kolkateho? ja uz som normal zajednana, tiez sa z toho tesim, ze si bola spokojna ;-) a ako bolo na svadbe? ja som schytala zapal spojovky, takze som skor trpela, ako sa bavila :-( ale dufam, ze na mojej svadbe sa mi vsetky zdravotne problemy vyhnu....pevne dufam, bo ja a svadba sa rovna pohroma.... doprava? mame zajednany autobus pre svad.hosti /ten ich povozi aj na obrad, aj na hostinu, niektori vsak pojdu aj na svojich autach - ti, co budu v mieste hostiny prespavat.../ a aj mikrobus pre kamaratov na neskor, co ich dovezie a bude k dispozicii aj na skore rano, aby poodvazal hosti nas5 do TT....
Odpovedať
@sasettka mysli optimisticky...moja svadba - bomba super zazitok a akcia... baby, asi som sa zblaznila :-N :-o =-) ..kupila som si uplne tmavofialove saty...ale ked som si ich obliekla, samozrejme len tak zo srandy, lebo som bola zvedava, ako v tej farbe budem vyzerat, tak som bola rozhodnuta, ze dalej ani skusat nebudem...myslite si, ze strieborne doplnky by k tej farbe isli v pohode? aby ste mali predstavu, ze aka tmava fialova, tak kuk do svadobneho albumu...fialova - druzicky http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, oooooooo, pjekna veru fialkovaaaa ;-) jasneee, striebornymi doplnkami urcite nist nepokazis :)))) no mysliet sa pokusim optimisticky, ale tesit sa na svadbu radsej nebudem, bo vzdy, ked sa tesim, tak to dopadne zle... :-N |-| 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, nahodou neviete, kolko stoji melir na dlhe huste vlasy u Frederica morena?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sunset tak to netusim... :-( @sasettka tak to aby som sla zhanat kabelku...boty uz mam...z promocii... :-)
Odpovedať
sunset:nemaju webstranku?
Odpovedať
ahojte baby... sasettka, svadba bola v sobotu super, perfektne sme sa zabavili, ozaj velmi dobre bolo...ja mavam tiez problemy s ocami, cely den v praci pozeram do pc a k tomu nosim kontaktne sosovky, tak casto mavam cervene oci, no pre istotu som si zobrala so sebou do kabelky zvhlcujuce kvapky, no nebolo treba... kolegynka sa vydava 19.9. na cervenom kameni.. inak, uz mame konecne oznamka, tak som prve rozdala v praci, cez vikend pozyvame rodinu, aj buduci tyzden..uz sa nam to veru krati... sasettka, urcite vam svadba dopadne dobre, nemozes mat z toho strach, obavy mam aj ja, ci bude vsetko ok, preto som sa pytala aj na ten autobus, nasi tvrdia ze nebude potrebny, ze hostia pojdu na autach, no bojim sa, ze bude z toho chaos...okrem toho mame obrad na radnici, tak neviem, ci budu mat vsetci zaparkovat...mate niektora obrad na radnici, ako riesite dopravu??
Odpovedať
Profilova fotka
pre zetie: mam v abume konecne foto pierok, kt. som robia zo ziveho rozmarinu...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, lomnicka, ano je to presne tam...Inak vam poviem, ze vycackane krabice je fakt zbytocne kupovat...aj tak sa to zamasti od zakuskov a kazdy to aj tak vyhodi do kosa...a stoja podstatne viac ako iba tie obycajne biele...ja som sa s tym veru nehrala, kupili sme obycajne biele a bolo a nikto sa nestazoval, kazdy aj tak rychlo otvori krabicu a povie si mnaaaaaaam zakusky :-) a nebudu stacit ani pozriet na krabicu :-D vlastna skusenost na vlastnej svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme krabice - take klasicke, obycajne - kupili v papiernictve, prizemie obch.domu jedmota... a nakoniec boli aj ta najlepsie male - zakuskove... i ked sme niektorym davali vele-tortove...
Odpovedať
Profilova fotka
achojte, pehinka, dakujem za povzbudive slova :) ja s ocami som nikdy nic nemala, skor naopak, sokoli zrak, videla som, co ini nevideli...a taaaaaaaaaak :-D proste ako naschval :)) mne kvapky vcera dosli :))))) je mi to smiesne preto, lebo som ich mala na tyzden, ale ked ja si dakedy trafim na piatykrat tam, kam mam, tak sa minuli ovela skorej :))) dnes som si bola vyskusat saty "moje", juuuuj, krasny pocit, tesim sa z nich prevelice :))) jooooj a mala tam teta aj nove modely, jedny boli uuuchvatne, len predsalen mi lepsie sedia tie moje vybrate, ale kraaaaaaaaasne, som tam slintala nad nimi :-D my sme dostali zakusky v krabici tusim od nejakych syrov, este bola hore nalepka 50% zlava...a iba sme sa na tom pobavili :))) a k tej svadbe na radnici, no ked sa pojde autami, zaparkuju to tam na parkovisku pri bernolakovej brane, tam by sa hadam mali pomestit...a ked nie, tak zo strany maleho obchodneho...to sa bude dat, ved v sobotu poobede nie je vela aut v meste ;-) a ani sa neplati ten parkovaci poplatok, ci hej? neviem.... frederico moreno, uff...vela, sunset, velaaa :))))
Odpovedať
@cerler dik ze si na mna myslela idem to vykukat do tvojho albumceku inak uz mam vizaz aj kadernicku zajednanu vsetko v jednom a dokonca pride ku mne rano domoy kedze ja budem teda ten den zacinat velm iskoro, kedze fotime sa uz o desiatej rano....ale tesim sa z toho a nausnicky co som skusila objednavt na e-bay su uz tiez doma:-) hodim to do svojho albumu keby ste chceli vykukat @lomnicka ta fialova ma dostala. mam take fialove nausky a naramok na ruku co by sa k nim uuuuuplne hodil:-) a keby si chcela poslem ti aj ja oznamko:-) ach jo uz sa to blizii, akurat tento vikend idem do PHOENIXU vyjednavat menu tak mi drzte palce
Odpovedať
@zeltie juuu, keby ti to nevadilo a mohla by som si ich pozicat, tak velmo sa potesim... a aj oznamkoooo potesiiiii...dakujeeeeeem...tesim sa... ked sa budem moct vytrepat z domu, tak sa dohodneme cez ip, ze ako ssa stretneme a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
a inak - nepoznate tieto babenky, kt. mam v albume - naaaahodou? :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
@cerler ja nie...lutujem... :-(
Odpovedať
ahojte baby... :-) ako sa mate, co mate nove...? ja som dnes bola na druhej skuske svadobneho ucesu a som z toho dost na nervy...aky budete mat vy uces, budete mat rozpstene vlasy, drdol, rovne alebo vlnite, ci uplne kucerave...? neviem sa rozhodnut, na prvej skuske mi urobila uplne vyzehlene rozpustene vlasy, iba boky ta pekne vypnute, ako celkom dobre, len ked som si dala na to doma zavoj, nejako sa mi to k tomu nehodilo spolu, skor bez zavoja s nejakym kvetom vo vlasoch by to bolo dobre, no ked uz ten zavoj mam, chcela som ho...priatelovi sa ten uces pacil, taky uplne rovny... tak som dnes isla na skusku vlnitej verzie a to sa mi uz absolutne nepacilo...urobila mi taky falosny cop, ci co to je..no ja som si to predstavovala inak, uplne vsetko rozpustene a natocene kulmou, no tu tam nemala, ze ju zobrala domov akurat, tak mi natocila vlasy na natacky a to som vedela, ze nebude uz tak ako som chcela... tak poradte, pripadne budem moc rada, ked mi do ip poslete fotecky ucesov, ake si date vy...na inspiraciu... rozmyslam aj ci nepojdem inej kadernicke aspon na skusku, no zas tejto by sa to asi aj dotklo, chodi k nej cela moja familia, aj buduca svokra a ja od 15 rokov...hm, poradte...
Odpovedať
ahojte kocky, potrebovala by som radu - dilema = svadobna torta. Chcela od p. Siskovej z Majcichova, ale ta ma na september obsadene uz od janura :-( :-( ma totalne prekvapila a teraz neviem, koho mam objednat. Chcem nieco pekne, ziadne tony marcipanu a na vrchu 2 holubice. Dakujem za rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, pehinka, no ja som tiez bola skusit cosi...mam to aj pofotene, ale len mobilom, dost nekvalitne, ale hodim to do albumu...a mam tam aj taku kolaz z fotiek, ze ako by to cca malo vyzerat...i ked aj mne sa pacia take polovypnute abo uplne rozpustne vlasy, s nejakym kvetom, abo jednoduchou ozdobou a da sa to pekne skombinovat so zavojom :) ale ja radsej vypnut hore, ked bude horko, tak by som sa v rozpustenych vlasoch asi uvarila :-N a este ten zavoj k tomu...uff :))) chcem zavoj urcite...ale nemusel by byt pevno zabudovany do ucesu :-D radsej nech sa da dat aj dole...a lahko :))) no mala by si byt so skuskou spokojna, nech vyskusa este raz, s tou kulmou...a ked ani vtedy to nebude prave orechove...tak uz naozaj neviem |-| bodovka, my davame robit tortu do Zelenca takemu mladikovi :))) a este som pocula dobre ohlasy na cukraren na Prednadrazi...Laguna? tusim, neviem isto :-N
Odpovedať
sasettka, dakujem za info. Mate s nim nejake skusenosti? Nema nahodou internetovu stranku? Ja som z toho zufala, spoliehala som sa na ten Majcichov a naraz BUM :-S Prosim, hod mi kontakt do IP, dakujem :-N
Odpovedať
ahoj sasettka, dakujem za tvoj nazor a radu, nakoniec si dam asi tie vyzehlene vlasy, polovypnute na bokoch, kupila som si aj taku ozdobnu sponu s kamienkami, tak myslim ze to bude nakoniec ok, pozerala som si v mobile fotky svadobnych siat, ako som si ich skusala v salone a skusila som si to predstavit aj so zavojom a celkom sa mi to hodilo...no dufam, ze nebude moc sparno, lebo budem ozaj spotena na krku.. :-) bodovka, ja som tiez najrv chcela tortu od p. siskovej, no bola som od nej odhovorena,my sme sa rozhodli pre cukraren laguna na prednadrazi, doniesla som im presne obrazok fotky torty co chcem z internetu a vybrali sme si aj figurku zenicha a nevesticky, co bude na vrchu, bude to trojposchodova torta, kazde poschodie ina prichut a este sme si dali robit tortu v tvare srdca, su inak aj dost lacny, ta velka ma stat okolo 2000 sk a ta mala tusim 450 sk, boli sme dost prekvapeny z ceny, mam na nich osobne referencie od rodiny, ktora si dava torty robit len tam a su vzdy spokojny...
Odpovedať
Ahojte babenky, som sice Trencanka, no planujeme svadbu na Smolenickom zamku..Potrebovala by som najst niekoho v blizkosti zamku, kto by nam mohol spravit tortu aj zakusky, ak by poskytovali aj dovoz, bolo by to super, ak nie, aspon aby to bolo blizko, aby sa nam torta v auguste neroztopila( az buduci rok, nezhanam na poslednu chvilu, nebojte)..Viete o niekom dobrom a nie predrazenom??? Dik moc moc!!!
Odpovedať
katka napisala som ti do ip..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?