Menu Forum

Nevesty z Trnavy, pridajte sa

1. dec 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zeltie
Registrovala sa 16. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 8. augusta 2009
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
zeltie
Registrovala sa 16. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
    okres Trnava
 no tak teda uvidime, zajtra sa (teda dnes) chystame do TT tak asi zbehneme do toho ockova a aj k Jozefovi a nieco snad najdeme. iank nejake sikovne a cenovo rozumne kvetinarstvo neviete poradit? ja poznam jedine tak hadzimu, ale to skor len na oslavy a pohreby...
20. jún 2009 o 01:56  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
Registrovala sa 27. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov a 1 album.
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
Registrovala sa 27. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov a 1 album.
    V Trnave, okres Trnava
 ja si davam robit urcite kyticku v kvetinarstve na sidlisku druzba, robia tam krasne kytice, tak urcite tam, pondelok ju akurat idem zajednat aj manzelovi pierko..
20. jún 2009 o 19:35  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinkerbell (32 r.)
Registrovala sa 27. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 136 príspevkov a 2 albumy. Okres Trnava.
  • Svadba bola 22. augusta 2009
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
tinkerbell (32 r.)
Registrovala sa 27. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 136 príspevkov a 2 albumy. Okres Trnava.
    V Trnave, okres Trnava
 neviete, kolko taka kyticka stoji?
20. jún 2009 o 20:08  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
Registrovala sa 13. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1189 príspevkov, 4 albumy a 4 inzeráty. Má 42 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
Registrovala sa 13. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1189 príspevkov, 4 albumy a 4 inzeráty. Má 42 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 hej pehinka, aj mna by zaujimalo, kolko cca ta ta kyticka aj s pierkom vyjde...tiez uvazujem nad tym kvetinarstvom, mam ho tod kusok emoticon))
ale pocula som dobre ohlasy aj na kvetinarstvo pred frantiskanskym kostolom a dakde na hlavnej ulici... viaze tam zaujimave kyticky chlapec...len mozno cenovo trosku vyssie...
zeltie, no co ako ste dopadli?
20. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
 sasettka, zajtra mam dovolenku, tak okrem ineho sa chystam do toho kvetinarstva, tak dam potom vediet, kolko to vyjde...no az utorok, lebo vecer ideme na koncert mojch milovanych depeche mode.. emoticon
21. jún 2009 o 16:27  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunset (35 r.)
1
Registrovala sa 6. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 10 priateľov.
    V Dolnej Strede, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
sunset (35 r.)
1
Registrovala sa 6. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 10 priateľov.
    V Dolnej Strede, okres Trnava
 ja som akurat v sobotu zajednala kyticku u Hadzimu. cena zalezi od kvetov, ja mam klasika z ruziciek a vyjde 50 eur.
aj ja som pocula chvaly na jedneho chalana na hlavnej ulici.
akurat rozmyslam nad farbou kyticky... ked mam saty biele a vyzdobu zlatu, tak moze byt kyticka biela? alebo skor smotanova? aby nesplyvala....hm
21. jún 2009 o 23:38  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 nooo...aj ja zatim planujem taku klasicku z ruzi...mozno dacim obzvlastnenu...ale netreba to prehanat emoticon baby a co kozmeticka? uz ste zhanali dakoho, kto vas nalici? vobec netusim, ako sa pohybuju ceny za licenie...ale nebudem na tom setrit...sak je to asi len raz za zivot, co ma bude dakto iny sminkovat, tak nech to stoji za to emoticon
a kde je to kvetinarstvo u Hadzimu? a ta farba...no cistobiela na bielych satach naozaj nevynikne...a nebudes mat nieco okolo omotane? alebo listy po obvode? moze byt aj smotanovozlata emoticon

pehinka, no co, ako bolo na DM? emoticon
22. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zeltie
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
zeltie
    okres Trnava
 sasettka, no nakoniec sme nasli veelmi pekne obrucky v ockove, z bieleho zlata jedna strana je matna, druha je leskla a ja som si tam este dala aj maly diamantik, nech to uz teda vypada, ved nenadarmo sa hovori ze diamonds are girls best friendemoticon))))) ale hladali sme hlavne nieco jednoduche, klasice a nasli sme a povedali nam ze to bude stat spolu do 8500 korun, co ma velmi potesilo

pehinka aj vy ste tak zmokli na depeche ako my? ja som prisla domov a zmykala som od bundy cez nohavice, ponozky, vsetky tricka co som mala navrstvene na sebe, no proste vsetkoemoticon
22. jún 2009 o 22:55  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 zeltie a nevies mi povedat, ci v tom ockove beru aj zlato ako protihodnotu? ze si prinesieme svoje stare retiazky a oni nam to odrataju z ceny? inak som rada, ze ste nasli...a aj ta cena...suprovaaaaa
...my sme boli uplne nahodou len tak pozriet do zlatnictva v jednote a som sa buchla do jednej obrucky emoticon strasne dobre vyzerala na ruke....len tam by nas tie obrucky asi nevysli zrovna najlacnejsie.... emoticon
23. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zeltie
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
zeltie
    okres Trnava
 sasettka posielam ti telefonne cislo aj www adresu do IP, skus tam zavolat je to priamo cislo na zlatnictvo v ockove a povedia ti ci to beru
23. jún 2009 o 13:08  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 dikyyyy emoticon
23. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
 ahojte baby...
tak koncert bol perfektny, ozaj super...az teda na to pocasie zeltie..my sme zmokli komplet, lebo sme nemali prsiplaste, zmykali sme tiez komplet vsetko, aj spodne pradlo, dobre co? tak dufam, ze nebudem chora, lebo necitim sa veru bohvieako... emoticon
kyticku som si uz zajednala aj s pierkom, pani v kvetinarstve na druzbe hovorila, ze by mala vyjst 1200 max. 1500 skk.
bude jednoducha gulata, kombinacia bielych a bledoruzovych ruzi a frezii..taka chutna, ja mam rada jednoduche veci, tak nechcela som nic komplikovane..
sunset, urcite si nedavaj cisto bielu kyticku, lebo ti bude zanikat pri satoch, skus jemne nakombinovat s nejakou farbou..aj ja som chcela pôvodne cisto bielu, no nakoniec som sa rozhodla pre bielo-ruzovu kombinaciu, aj vyzdobu saly chcem bielo ruzovu...
baby a co torty, mate uz zajednane? ja si asi budem davat robit v cukrarni na prednadrazi, cukraren laguna, no este som ju nebola zajednat..
23. jún 2009 o 18:44  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 ahoj pehinka, dik za info emoticon
tortu, zakusky uz mame zajednane zo Zelenca, musim tam dakedy v lete zaniest stuhu, co chcem na ozdobu torty, mala by som ju uz asi kupit, kym to mam v hlave emoticon))) inak sme dobre spravili, ze sme sli zajednat skorej, uz boli nejake akcie na nas datum a nas zobrali ako poslednu objednavku...dufam, ze tie sladkosti aj budu stat za to emoticon)))
23. jún 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
 sasettka, asi myslis toho chalana zo zelenca, ten vraj robi super torty aj zakusky, no na nas termin uz mal komplet plno...
zakusky mame objednane z pezinka, len tu tortu este nemam, no mam uz aspon vytlacene tie co sa mi pacia, tak pôjdem uz len zajednat asi túto sobotu...
v sobotu idem inak aj na skusku ucesu, tak som zvedava ako to dopadne, ci budem spokojna...
a malovat sa chcem dat v parfumerii christy na frantiskanskej, tiez by som tam mala ist najprv na skusku, tak fakt netusim ze kedy, najskôr tiez asi v sobotu a rozmyslam, ze az na budúcu, to ideme kamaratom na svadbu, tak by som to hned tak spojila...
23. jún 2009 o 19:07  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 nooo, ja som si dnes bola farbit vlasy u mojej svagrinky kadernicky...tak sme aspon pokecali o tom ucese emoticon)) na skusku pojdem asi tak 2-3 tyzdne pred, ved sa uvidi....a ty ides kam na uces?
hmmm, isla som prednedavnom okolo tej parfumerie...tusim sa tam pojdem kuk, ze ako to tam na mna zaposobi emoticon)) bola som totizto v jednej kozmetike, ale nejaka ze ustretovost sa nekonala... emoticon

inak vsetky doplnky na teba aj na zenicha mate? emoticon
23. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
 viacmenej mame uz vsetko, len topanky este nie, ako drahy si kupi urcite hned, este nebol pozerat, ved s tym problem by nemal byt, no ja mam malu nohu a nemaju nic co by sa mi pacilo a ak sa mi paci, tak zase velke cisla...ty si si kde kupila botky? daj tip.. a ani popolnocne nemam, potrebujem cervene sandalky..
ja chodim kadernicke uz cele roky p. Zwirzinovej a to kadernictvo je v byvalom sibamacu, je tam aj autoskola durinik..som spokojna s nou, aj kolegynky k nej zacali chodit a este jedna vyhoda, nie je draha.. emoticon
23. jún 2009 o 19:38  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
 na mna posobila ta pani v parfumerii christy fajn, bola ochotna, aj fotky prac mi ukazovala, tak urcite jej planujem volat a objednat sa k nej...
23. jún 2009 o 19:40  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
Registrovala sa 6. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 372 príspevkov. Má 6 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
Registrovala sa 6. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 372 príspevkov. Má 6 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
 ahojte babenky, my sme mali obrucky od Jozefa kuknite album su nadherne a zatial som velmi spokojna vysli cca 550 Eur...co sa tyka kvetinarky mala som kvety od Hadzima...nadmieru spokojna robili mi kyticu, pierko, a aj vankusik na obrucky a aj vyzdobu saly....pozrite fotky
23. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
 uk, ten tvoj prstienok je naaadherny, tiez som taky chcela, no nakoniec sme sa rozodla pre iny, nam este stale moju obrucku prerabaju, davala som ju zvacsovat, tak cakam kym zavolaju ze uz je hotova...
23. jún 2009 o 19:55  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 jediny tip na pekne topanky ti mozem dat obuv sanchez na namesti...obehala som celu trnavu a nikde nist...zufala som nabehla tam a kooonecne sa postastilo, kupila som svadobne, aj popolnocky, predavacka sa mi tam venovala, len som povedala, co hladam a na tretikrat som si obula popolnocky, co mi sadli ako popoluske a nebolo o com emoticon)) a svadobne..tie som zbadala na policke a hned som vedela, ze su to ony emoticon) inak foto mam v albume emoticon

kadernictvo som ani nevedela, ze tam je...a to ani nebyvam daleko a sem-tam idem tam do potravin emoticon)))

prstienky naozaj peknucke, kebyze si ich nedava robit moja kamoska, tiez ich zvazujem emoticon)) jaaaaj, ja fakt netusim, kde je to kvetinarstvo emoticon
23. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
 sasettka myslis to kvetinarstvo Hadzima? Ak myslis to, tak to je na Studentskej ulici, vedla je papiernictvo a senk Saigon..neviem ci sa to este stale tak vola a aj blizko je Svadobny salon...je to ta dvojprudova ulica co ju deli stromova alej emoticon ak pojdes smerom od mesta tak je to po lavej strane
23. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
 pehinka, dakujem emoticon tu v UK mi ho vsetci obdivuju emoticon
23. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 dakujeeeeem, stacilo dat ulicu, ale bolo to zlate, cely ten opis emoticon chodim dost casto po studentskej, ale nikdy som si nevsimla, ako sa to kvetinarstvo vola emoticon a vysla ta cenovo ta tvoja kyticka cca na kolko?
24. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zeltie
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
zeltie
    okres Trnava
 ahojte, to som netusila ze v hadzimovi vedia robit aj pekne svadobne kyticky, zatial som odtial nic nevidela, iba take klasicke bezne kyticky. inak v blave sa tie ceny pohybuju za taku vacsiu kyticku okolo 3000 sk, mensia tak 2000 sk, skoro sa mi oci prekotili ked som to pocula.....ale co ked budem prave kyticku potrebovat hned o desiatej rano v blave, kedze sa tu budeme fotit. nepoznate silnou nahodou nejake sikovne kvetinarstvo aj v BA kde robia kyticky za hlavne rozumnu cenu?
24. jún 2009 o 22:03  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 ahojte dievcence...
som tak vcera dumala, ze hadam by som si mala zhanat aj kadernika pre tu moju malu slecnu druzicku, aby ju pekne ucesali...neviete, kto vie pekne cesat dievcata? a neviete mi povedat, kolko sa za ucesanie - vytvorenie ucesu - plati...ucesala by som ju aj sama, ale to by bolo akurat tak nakulmovanie vlasov a chcela by som, aby mala pekny uces...dakujem za kazdu radu... emoticon
25. jún 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michala
1
Registrovala sa 12. januára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 535 príspevkov a 2 albumy. 67, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
michala
1
Registrovala sa 12. januára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 535 príspevkov a 2 albumy. 67, okres Trnava.
 AHoj lomnička,

na sídlisku Podjavorinskej, salón Vivien. Slušné ceny, skvelá práca. Inak - je to pani Erentová.
25. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @michala
to je pri futbalovom stadione? teda cez cestu niekde medzi domcekami?
25. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zeltie
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
zeltie
    okres Trnava
 ahoj lomnicka, bola jedna sikovna kadernicka na studentskej hned pri tej velkej krizovatke (kedysi davno tam bol detsky zubar a robili tam strojceky este za tazkeho socializmuemoticon a tam je take male kadernictvo, sestra tam chodila dat cesat nase male dievky a celkom pekne vycesane fesandy odtial chodiliemoticon je to hned ako je zastavka autobusu a novinovy stanok, tak hned za tym stankom (oproti na druhej strane je krcma saris a cukraren)
25. jún 2009 o 14:46  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
pehinka
4
    V Trnave, okres Trnava
 diky sasettka, ja som v tej obuvi na namesti uz pred casom bola, no nic ma tam neoslovilo, velmi spicate sa mi zdali tie topanocky a dost nizke opatky, no asi tam skocim este raz, pre istotu...mozno nieco vyberiem..
25. jún 2009 o 19:07  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 nooo...vtedy im tam akuratne prisiel novy tovar, tak som mala dokonca aj na vyber emoticon)) a praveze ja som vsade videla len vysoke opatky...ale spicate, to mas pravdu....no drzim palce, nech na nejake poriadne natrafis emoticon inak videla som pekne topky v salonoch...len by vysli skoro 2x viac, ako v normalnych obchodoch...

ja kadernicku neporadim emoticon ja sa zastrihavam doma sama emoticon
25. jún 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš