Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
pehinka to je nahoda! mne tiez vravela do telefonu, ze su prva liga,ze su krasne... neviem, ci si ona nahodou nenahadzuje nejaku proviziu k tomu. zda sa mi to neseriozne a pri tej konkurencii zlatnictiev v Trnave ich nabuduce urcite obidem. uvidim, ako tam zajtra priatel pochodi.
Odpovedať
sunset, aj mna to veru nahnevalo, este v obchode sme sa nahlas cudovali, ze ake su lacne..a gravgirovanie hovorila, ze je v cene..najprv sme ho ani nechceli, no presvedcila nas, nech si ho dame, ze je zdarma..tak rozmyslam, ze ci nahodou to gravirovanie este nepripocitali.. dali sme si vygravirovat datum svadby, ze ked budeme stari a nebudeme si vediet spomenut na datum, tak nech si to pripomenieme... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pehinka my sme tiez odtial taki spokojni odchadzali,ze ako sme dobre pochodili. :-) to s datumom je dobry napad. my sme si dali len inicialky, pretoze ja som si dala kamienky po obvode v 4mm vzdialenostiach a to jedine sa voslo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, co sa tyka tych vyzdob...tak vyzdobu stale este robia len proste ten obchod nechali...asi im to neslo neviem...maju aj webovu stranku a tam kontakt najdete normalne vyzdoby.sk tak dufam, ze som vam pomohla :-) co sa tyka toho zlatnictva tak my sme mali od Jozefa...ani som nerozmyslala ist dakam inam veru...ale asi ma malo zakaznikov a tak preto si takto nahana hmm no neviem neviem veru
Odpovedať
aj my sme boli nadseni, ze ako dobre sme sa rozhodli...najprv som chcela obrucky zo zlatnictva sara, tam mali take iste, a teraz vlastne ked si to uvedomim, za tu istu cenu, no rozhodli sme sa pre edi lux, ze kazda koruna dobra a usetrime..no aj prd sme usetrili, no dufam, ze budu naozaj pekne, lebo by ma porazilo, keby sa mi nepacili alebo nebodaj, ze by nam nesedeli velkostou...tak zajtra tam chceme ist..som zvedava.. a pozeram sunset, ze mate tiez svadbu v auguste, no my skor, uz osmeho.
Odpovedať
@uk uz som si klikla na stranku a napisala cislo...tak tam zavolam zajtra...
Odpovedať
@pehinka ale ved sa nemrac na tie vyzdoby...tak skus aj ty mrk mrk na ich stranku a potom cililingni im...a ked nic, tak vyzdob je v trnave a okoli habadej...ked som zhanala pre znamu, tak som si niekam pisala aj poznamky...ale nie som momentalne doma, takze tu nemam tie poznamky...buduci tyzden staci? drgni do mna cez ip...jedno viem ale, ze cenovo su tieto vyzdoby velmi vyhodne...ved uvidis, ako sa dopatras... ;-)
Odpovedať
lomnicka, ked najdes tie kontakty, urcite mi ich posli na ip, ked budes moct...ja sa nemracim na ten obchod, len uz by som to potrebovala riesit, lebo zachvilu je svadba a nemam to vybavene..
Odpovedať
@pehinka ;-) nezabudni do mna drgnut, ze huhuuuu, navleky a vyzdoba... 8-) ;-)
Odpovedať
ahojte babenky, tie vyzdoby urcite neskoncili, len sa z rodinnych dovodov prestahovali do Hotela Inka a maju otvaracie hodiny len v utorok a stvrtok, ale urcite fachcia:-)
Odpovedať
Profilova fotka
pehinka, takze vy mate 2 tyzdne pred nami :-) nas sa kazdy pyta,ci uz mame vsetko vybavene a vzdy sa vystresujem, ci uz akoze mame mat 2 mesiace pred svadbou vsetko zariadene :-D ale ako sa poznam,tak si necham kopec veci na poslednu chvilu. Kde to budete mat? co sa tyka vyzdoby, tak sesternica mala studio esprit a mali to velmi pekne.
Odpovedať
ok lomnicka, drgnem to teba, neboj buduci tyzden... inak, pozerala som stranku tych vyzdob a maju tam stale uvedeny kontakt na tu zarnovu.. obrucky sme neboli dnes zobrat do toho zlatnictva, chystame sa pondelok... sunset, ty si nebola pre tie vase...?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. No, som sklamana, ze tie vyzdoby zrusili. A o tom zlatnictve ani nehovorim. Aspon viem, kam nepojdem :-(. A co vam povedali na tu zvysenu cenu ked ste si boli obrucky zobrat??? pehinka : O tej Eleganze som pocula. Zevraj tam je pekny vyber, ale osobnu skusenost nemam. A aj tak je to smutne, ze na okoli nic ine nieje. A ake su obrucky? Pacia sa?
Odpovedať
Holky a chcela by som sa opytat, ci bude mat niektora z vas cokoladovu alebo napojovu fontanu. Neviete mi poradit kde by som to zohnala? Dakujeeem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja mam zajednanu cokofontanu a som spokojna...aj s pristupom, aj s cenou, poslem viac info do IP ;-) a tie vyzdoby nezrusiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))))
Odpovedať
Ahoj sasettka.Dakujem.A kde su?Su naozaj len prestahovany???
Odpovedať
Profilova fotka
sak hej, ved to tu baby pisali, ze su v hoteli Inka, ale maju obmedzene otvaracie hodiny na 2 dni v tyzdni...ale cez internet sa s nimi podla mna da normalne dalej komunikovat...ved vyskusaj ;-)
Odpovedať
ahojte baby, vandabo, ked ti poviem, ako sme dopadli s obruckami, budes mat dost...dnes sme si pre ne sli, peniaze nachystane..pani ich vytiahla zo sacika, naozaj su krasne, uplne ako sme chceli, priatelovi sedela uplne super, no mne bola mala, ako/ natiahla som ju na prst,no mala som ju zarezanu a ledva som ju dala dole...taaakze nic ine neostava, musia ju uplne nanovo urobit a zvacsit o jedno cislo, ja mam velmi male prsty, objednala som si 49,5 a musia mi ju zvacsit, nevedela som sa rozhodnut, no nakoniec o jedno cislo. tak dufam, ze zas nebude velka..pointa je, ze samozrejme za to budem musiet zaplatit, asi 1000 sk, tak sme ozaj nic neusetrili, no co uz... :-(
Odpovedať
ahojte, co som tu sama?? co porobate hm, co mate ktora nove???
Odpovedať
ahoj pehinka, mame rovnaky datum svadby:-) kde budete mat sobas a oslavu potom?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam nove - mam po skuskach :)))) takze huraaa do priprav...ideme tiez na obrucky /hmm, viem, ktoremu zlatnictvu sa vyhnut oblukom :-| /a musime ist aj do restiky zajednat vsetky potrebne veci vratane ubytka...a tak...este nejake doplnky mi chybaju, oznamka som minuly tyzden dala tlacit, teraz sa z nich vytesujem... :-)
Odpovedať
ahoj sasettka, ubytko mi riesime pre tych hosti, ktori potrebuju prespat v hoteli, ktory je za jednotou, ako bola postova banka volakedy, tusim sa vola hotel premier, je to novy hotel a celkom pekny aj izby, aj cena je vyhodna..oznamka nam robi priatel / je grafik/..a obrucky..to zlatnictvo co sme spominali ma peknucke obrucky, len sme mali tie peripetie, preto ho moc neodporucam, no je to len a len na vas...
Odpovedať
sunset, a ako si dopadla ty s obruckami, su vam dobre, take ake ste chceli?
Odpovedať
Profilova fotka
hotel premier je fajn...raz ked sme tam boli na kavicke, dali nam domacu strudlu k nej x-) takze maju moje sympatie :-D my tiez dost vela ludi budeme musiet poriesit v penzionoch, kde mame hostinu...pekne to navysi naklady :-| a oznamka....samovyroba...ale musela som rychlo spravit, kedze som chcela aj spoluziakom rozdat...a uz teraz by nebola prilezitost, kedze do skoly uz tento sk.rok ani nepachnem :-D a obrucky...no...uvidime, poculi sme aj kladne ohlasy na zlatnictvo v Očkove pri PN...mozno aj tam sa pojdeme pozriet...
Odpovedať
sasettka, aj my sme poculi na ockov dobre ohlasy, znamy mali od nich tiez obrucky a boli spokojni, tak dobre vyberte..
Odpovedať
sasettka, vies mi prosim povedat blizsie kde je to zlatnictvo v ockove? este sme nezacali riesit obrucky, kedze v blave je to strasne predrazene, a chystam sa teda do TT a okolia do zlatnictiev. Ked som vsak pocula na jozefa a to zlatnictvo na namesti, tak sa zacinam bat ist aj do TT do zlatnictva....ach jo veci svadobne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pehinka, no nakoniec bol v zlatnictve pre ne iba priatel, lebo zjednaval este cenu, tak trochu nam zlavili. mne sa zda ta moja obrucka tiez akoby mensia, nemam ju zarezanu, ale ked ju davam dole, tak to nejde lahko. Hm, ja vobec neviem, ci je to OK. aby sa nestalo,ze ju neskor nebudem moct vobec nosit :-o ked mi priberu prsty.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby!!! hlavne tie co ma poznaju : michalka, lomnicka, lucka, dominika...... No.. moc sem nechodim, teraz asi po 2 mesiacoch.. skor chodim na konika do snaziliek a temy endometrioza... zatial babo sa naepodarilo, zacala som aj merat BT( co by som teda nikdy neverila, ze zacnem :-D :-D ) ale zatial 3 mesiac cnazenia nic... a bud. tyzden idem na sluzobku do Tal. akurat cez plodne dni, tak si hovorim, ze je to na nic.. a ak to nevíjde v lete na dovči , tak uz neviem kedy... stale zo mna nie je trnavacka, ale obzeram sa po nejakej robote, a bud rok aj keby sekery padali sa chceme najneskor stahovat do domu,, zatial to ide veeelmi pomaly, a dvakrát sa mi stahovat nechce.. jedine, ze by to babo vyslo.. a vy ako? Dominika sa neozvala, ako sa ma Samko? aj som jej pisala IP , ale nic... hadama je vsetko OK.... Mne sa teraz vydava kolegyna a normalne ked som to hovorila mojemu, tak som sa potom rozrevala a ma chytil, ze som truhlik, ze ved on si ma chce zobrat a vezme si ma, ale ze teraz neni dobry cas na to( kriza, dom....)... ja neviem.,.... ale inak vseko OK. Takze tak :-) majte sa krasne a obcas si na mna spomente :-) príp. stretku sa nebránim, obcas sem mrknem , slubujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zeltie, a co je na Jozefovi zle? ja som zatim nist zle na jozefa nepocula... v tom ockove som este nebola, ale je to dakde pri PN, toto je ich stranka: wewewe.zlatnictvostacho.eska...a ako tak pozeram ten ockov na mape na atlas.sk, je to este dalej za piestanmi, smerom na Vrbove...a vyzera to byt malinka dedinka, tam ked prideme, to zlatnictvo urcite lahko najdeme :) sunset...hmm, no mala by ist obrucka lahko dole...moja ucitelka na ZS mala cely prst natrvalo cerveny a to z toho, ze jej zhrubli prsty a ona si tu obrucku nemala dat ako dole...ako jej ju potom dali dole...sme sa my, male deti, nespytali :-D :-D
Odpovedať
Ja som mala 50 rocneho kolegu, co mal strasne tucne prsty a na jednom mal uzky prsten, com mu bol asi dobry pred 30 rokmi, a vzdy ked som sa s nim rozpravala, tak som mu na ten prsten pozerala a som sa zamyslala na tym, ze preco si ho neda prestrihnut, aby jeho prst vyzeral normalne. A to nebola obrucka, len nejaky obycajny prsten. Ani ja som nepocula na Jozefa ziadne staznosti, mam odtial zasnubny prsten.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?