Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
cerler aj ja si chcem kupit pod saty sandalkove. pretoze bude leto a teplo, pretoze ich nebude pod satami vidiet a potom ich vyuzijem aj po svadbe. a pancusky este uvidim :-) ale skor nie
Odpovedať
ahjte babenky, chcela by som sa spytat ci ste poculi / mate referencie na podnik phoenix, a DJ erniho. termin svadby sa mi blizi, nejako popri praci nestiham nic vybavovat...dik vopred za radu
Odpovedať
@cerler urcite bez pancusiek, ak mozem poradit, ovsem ak mas otvorenu spicku, ak by si mala zatvorenu, tak kludne aj pancusky:-)
Odpovedať
Profilova fotka
taaaak som konecne kupila topanky... v TT, jemnej smotanovej farby, kozene, na vysokom podpatku - bohuzial spicate... ale su velmi pohodlne, treba len skusat v nich chodit - docela sa mi dari... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
peknuckeee....a tusim aj viem, kde si ich kupila...aj mne sa prave v tom obchode kooooonecne zadarilo...tak teraz ich pekne rozchod a uzi si v nich supersvadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak konecne mam vsetko a zacinam si uzivat bezstresove obdobie... :-)
Odpovedať
@cerler super...tak chvilku uzivaj alen sa kochaj vsetkym, co uz mas... ;-) bizu je paradna... inak, tie navleky na stolicky maju krasnu farbu... pekny den zelam vsetkym :-)
Odpovedať
ahoj lomnicka, ako sa mávaš???
Odpovedať
ahojte baby, som sa tu zasa objavila ako obcasnik, tak ze vas aspon pozdravim :-) ljenockaaa, teeda, ty si sa schovavala? taaak dlho som ta tu nezazrela... ako sa mas? lomnicka, ty sa ako mavas? skola? cerler, topanky su peknucke, ja som mala inu znacku, ale vyzerali tak isto, len boli uplne hladke. strasne sa mi smykali :-( ak su hladke odspodu, treba ich asi trosku zosuchat. do remienkovych topanok urcite bez pancusiek ;-) a ako pise lom, bizutka je naozaj paradna ;-) uz sa vam to veru krati, tak nech to dobre dopadne a uzivajte si to, nestresujte sa zbytocnostami ;-) zeltie, ak si dobre pamatam z minuleho roku, na phoenix neboli prave dvojstranove chvaly... :-S
Odpovedať
@vivere veru tak... :-p zajtra aj buduci tyzden...dala som si pauzu, tak pijem kavicku a pozeram si nove fotecky a potom zaleziem do postele aj s knihami... =-) :-N inak, ked pises o tom smykani - skus si, cerler, na podrazku nalepit pasik leukoplastu...nie rychloobvazu, ale leukoplastu...
Odpovedať
ahojky babulky posielam vam srdecny pozdrav z egypta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviete kde by sa dala surne zohnat takato vyzdoba na sv.tortu? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak tie moje topanocky maju taku jemne zdrsnenu podrazku - nie su totalne hladke (smyklave)... ale D. za rady... :-) dnes sa chystam zostrihat ten balik latky, kt. som si kupila na stolicky a zajtra si to pomalicky poposijem...
Odpovedať
ahojte babay, dik za radu za ten phoenix, tiez som na to pocula take fifty fifty nazory, ale jedna kamoska tam mala svatbu a ten priestor mi asi najviac sedel ta zadna terasa pod strechou. dam si ale pozor urcite na pani prevadzkarku inak celer tie topanocky su upne uzasne:-)
Odpovedať
Kocky prosim poradte, nechcem zakladat novu temu, nejaku slusnu restiku v TT, kde by mohol byt slavnostny obed?
Odpovedať
lomnicka, tak drzim palce ;-) elanor, tebe sa zijeeeeeee :-) :-) :-) urcite ti teraz viacere zavidime :-p cerler, nie som si ista s tou postavickou, ale podobne malo kedysi tusim studio esprit, skus kuk na ich stranku ;-) eryykah, mne sa paci u marka, v tej novej casti napriklad. ale aj v inke sme si svojho casu dali obed a bol veeelmi fajny. ale asi mas na mysli skor nejaku restauraciu v hoteli, v poslednom case dost ide hotel prestige...
Odpovedať
@elanor bacha na faraonovu kliatbu :-o =-) :-N ;-) :-) @vivere vdaka... :-) @eryykah asi by som volila prestige, ako pise vivere... a musi byt len v trnave? lebo potom by som skusila kastiel v bohuniciach...je to nejakych 13 km od TT...sice, nemam ani tucha ako tam varia... @zeltie drzim palce pri vybavovani... @cerler postavicky - netusim... ako si na tom? uz ti to klope na dvere...tak vela energie, zdaru a nervy na spravnom mieste... :-) zelam vam pekny den...
Odpovedať
ahoj vivere... nikde som sa neschovala, len nejak nie je času písať :-( .... práca síce šľachtí, takže by som o chvíľu určite mala byť minimálne šľachtičná, ale nepripadám si tak. Pripadám si narobená, unavená, znechutená a zdeprimovaná :-) :-) ..... Už asi potrebujem pracovnú zmenu...... proste odchod..... a inak ako sa mám? inak sa mám dobre. Teším sa na leto, dúfam a pevne verím, že nájdeme nejaký dobrý last minute a že si pôjdeme niekam oddýchnuť a načerpať trošku slnka a energie.... chceme ísť na Krétu, tak dúfam, že to vyjde.... . a inak stále budujeme nejaké veci na dome, takže stále je čo robiť, ale nám to nevadí. my sme také akčné typy :-)) a čo ty? ako sa máš??
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: tak konecne zajtra dovolenka... :-) vsetko je hotove - vcera som bola na skuske siat - myslela som, ze na jedinej a poslednej, ale idem este zajtra :-( vcera som dosivala paradny obrus a navliecky na podusky... asi do 24.hod., sledovala som pritom film od Agaty Christie... skoda, ze davali tu cast , kt. som uz videla... ale aj tak som vnimala len zvuk... a pokazil sa mi sijaci stroj, ale vsetko som dosila, tak je to uz nezaujimave :-) dnes som bola este na spovedi a trocha sa poprechadzat po rozkopanej Trnave... a trocha v zahrade :-) takze taky fakt uz relax... a tesim sa na zakusky... mnam , mnam... a vsetkym zelam prijemne dni :-) :-) :-) bez stresu.
Odpovedať
Kocky dakujem, obzriem tie restiky. V Bohuniciach je velmi pekne-bola som tam kuknut, no taktiez netusim ako tam varia a nechcem riskovat.
Odpovedať
ahojte babulky. chcem sa spytat, viete mi poradit, kde mozem kupit pekne svadobne topanocku, v predu s plnou spickou nie moc spicatou, pobehala som asi uz celu trnavu a nic pekne som nenasla, ak aj boli pekne boticky tak nemali moje cislo, mam 36 /tky..diky za radu
Odpovedať
Ahojte holky.Chvilu som tu nebola.Nejaky problem s netom.Ale uz je to fajn. :-) sasettka: Dakujem za gratulaciu.No, roky plynu rychlo. :-D Inak holky odkial mate vinecko?viete o nejakom dobrom?A co tvrde?Poradte prosim.
Odpovedať
Profilova fotka
vandabo...plynu rychlo, to mas pravdu...uff, to ked ja s tym mojim budem 12 rokov, tak to je este naozaj daleka buducnost :-D vinecko...no, mame od jedneho sukromnika zo zahoria, je to znamy mojich rodicov a vinko robi naozaj skvele...ale este mozem odporucit jedneho pana zo Zelenca, aj ten uz ma svoju reputaciu ;-) ale predsalen nas to vyjde lacnejsie tam na zahori...a tusim aj to vinko je tam o stupen lepsie :))) tvrde budeme riesit kusok pred svadbou, to neutecie :-D pehinka, no ja som svoje topanky nasla v obuvi na namesti ...inde akoby po peknych bielych topankach lahla zem :))))
Odpovedať
ahoj sasettka, dakujem za info, pojdem tam pozriet b uduci tyzden, dufam, ze nejake zozeniem, kolegyna ktora sa tiez vydava si topanky kupila v svadobnom salone a dala za ne 2600 sk, co mi pride brutalne vela..v svadobnych salonoch je vsetko strasne predrazene, podla mojho nazoru..
Odpovedať
sasettka: No tak Vam drzim palce na vela spolu stravenych rokov. :-) Takze budete mat vinecko zo zahoria? No tak to bude dobruckee. A kolko litrov beriete? A takze na tvrde je este cas? A dobre pozeram ze to mate 5.9.09? Ozaj a co ti este chyba takto par mesiacikov pred datumom? Alebo uz mate vsetko pripravene? A holky poradi mi este niekto ohladom vina?Kde treba hladat?Nejake dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
pehinka, no veru....nech sa na mna nehnevaju, ale za to, ze maju biely podpatok, podrazku a par cipiek navyse, hned musia stat 2x viac, ako ine? ach jo...kazdopadne drzim palce, nech najdes tie svoje, bol to tazky boj aj pre mna :-D vandabo, no ked chces, mozem ti dat par kontaktov na vinarov do IP, to sa hodi, nie? :))) aspon budes mat moznost vyberu :-D berieme vina vela prevela, bo mame obaja take viac-menej vinarske rodiny...takze 100l bieleho, 30l cerveneho...to som teda zvedava, ci sa to vypije :-D :-D :-D a hej, mam to 5.9....a co mi chyba? take drobnosti, co sa budu riesit cez leto...a este na faru treba ist, obrucky este nemame...a taaaaaaaaaaaak :))))
Odpovedať
Sasettka : Bozinko ze 130l. Tak to znie dobre :-D a budem vdacna za vsetky kontakty. Dakujem. :-) pehinka: No ako pokracuje hladanie topanok v TT? Nasla si nieco? Inak to vazne su tam take ceny?To je neuveritelne. Drzim ti palce.
Odpovedať
dakujem sasettka, verim ze nejake pekne kupim-.. a ozaj baby, este by som potrebovala poradiť ohladne svadobnej torty, kde si davate robit? nechystate niektora dat si robit tortu v cukrarni laguna na prednadrazi? boli sme sa tam pozriet a cenovo su od nich torty celkom v pohode, pôvodne som chcela tortu od p. Siskovej z Majcichova no buduca svokra ma odhovorila..aj ked som pocula, ze robi pekne torty, aj chutne, no drahsie...
Odpovedať
@pehinka cukraren na prednadrazi - nepoznam, neporadim myslim si, ze cena torty sa odvija aj od jej hmotnosti a materialu...narocnosti pripravy... pani siskova robi nadherne torty, teda aspon to, co som videla na veltrhu a v albumoch...chutovo pecie vynikajuce zakusky, tortu som este nemala cesst ochutnat...ale myslim si,z e by som bola veeelmi spokojna... inak chvalia cukrara aj zo zelenca, pani matulovu z kopanky...na rodinne oslavy a sviatky berieme zakusky z kajalu pri galante a torty nam pecie jedna pani z paderoviec...a teda tie nam velmi chutia... topanocky - no ja som bola tiez pobehat po obuvach, ale kvoli inym topankam a pravdu povediac, nic, co by pasovalo na moju nohu som nenasla...modely niektore boli pekne, ale 7 a viac cm opatok je nad sily mojich noh :-o :-N =-) :-( no a o svadobnych botach, tak to je naozaj posledny polrok problem...aspon ja mam ten pocit...takze ostavaju salony..a tam tie cceny su naozaj take, ake su... @vandabo hovoria ze z Dolan je dobre vinko...vo vinach ssa nevyznam, lebo nelubim, nepijem, nerozoznam...teda viem len tak poradit, ze pocula som...
Odpovedať
Ahojte baby.A ma niektora z Vas kontakt na tu p.Siskovu z Majcichova?Ozaj a kolko stoji taka svadobna torta? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?