Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@blanchetka mas ip... :-)
Odpovedať
@lomnicka jasne, cez IP je to lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky a manzelky. k tym topankam s ciernom podrazkou, ja si myslim ze aj tak ti pod satami nebude vidno, jedine ze na foteni by si davala nejake specialne pozy. ja mam s bielou ale uz boli raz pouzite tak biela uz nie je uplne biela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ma kolegyna vystrihala od topanok s ciernou podrazkou... ani nie kvoli foteniu... ale z ciernej podrazky sa lahko pri zakopnuti oskrie lak, ci koza a ostavaju flaky... moja osobna skusenost je tiez z podobnych ciernych podrazok ale na farebnych letnych topankach... az potom som si uvedomila, ze som toto ani pri vybere vobec neriesila :) ja zatial tie svoje svadobne nemam :( nai v TTm ani v NT, ani v Seredi, ci v Ba som nic nenasla :( kolegyne mojho buduceho manzela sa o mne vyjdrili, ze som dajaka narocna... buduci vikend sa chystame s kolegynou do Madarska - na nakupy... nie kvoli svadbe, len tak... otestovat nove auto :))) tak mozno budem ma stastie aj na tie svadobne topanky :)))
Odpovedať
@cerler na kolegyne sa vykasli... neviem si predstavit, co by povedali potom o mne...ja som teda naozaj narocna... drzim palce, nech sa zadari u susedov nieco zohnat..pochodila osm dnes zopar obuvi a skonstatovala som , ze des bes... :-o stare topanky mi urobili dnes take otlaky, ze som sa plazila domov... :-p :-o :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby !! davno som tu nebola.. obcas vas citam... keds bude stretko, aj ja chcem dokjst ak budem v TTa budem moct:-) my sa snazime o babo... zacala som merat BT, ale zatial nic... dnes mi klesla BT ,takze asi zas dostanem... doprčic... ja uz chcem byt Trnavacka na trvalo !!!! aj s bejbinom ! smeji, luci, zeby sme to zmakli vsetky naraz? potom budeme ´na MD spolu a budeme chodit kocikovat :-)
Odpovedať
@katrin ale vitaj...ze citam..a napisat takto nic? :-o ;-( :-N =-) ;-) :-) drzim vam palceky...mna to sem tam tiez pochyti.. :-) stretla som sissik..vobec sa nezmenila..len ten kocik tlaci teraz s babenom...ma krasne ocka... :-)
Odpovedať
Ahojte nevesty. Tak ma napadlo, ci niektora z Vas nerozmysla, ze by sa dala nastriekat tym samoopalovacim nastrekom, alebo ako to tu volaju- suntan.A neviete nahodou kde v TT to robia?Nema s tym niektora z Vas skusenosti?Dakujem.
Odpovedať
@vandabo82 ak prelistujes debaty tak spred pol roka roka, najdes tam aj pokecy o tomto nastreku :-N ;-) osobnu skusenost nemam... |-|
Odpovedať
Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti s hotelom Dream v Trnave? Mal tam niekto svadbu?
Odpovedať
ahojte babulky keby sa nieco pohlo so stretkom, ta ma prosim informujte... uz som tak dllllllho nevidela ;-) ;-) inak prave si vychutnavam soundtrack k angels and demons, hmmmm, perfektna hudba... juch a dnes vecer ideme na predpremieru, ledva sa nam usli listky na co k comu miesta...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, viete poradit sikovnu kadernicku? pripadne aj s cenou svadobneho ucesu. toto je asi moja nocna mora, velmi mi zalezi na vlasoch a mam obavy, aby to nedopadlo zle. mam predstavu o natocenych dlhych vlasoch, trochu povypinanych a trochu pustenych
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sunset v zelenci...kadernictvo maria... @tina netusim, ake su tam svadby...vyhoda je, podla mna, ze je tam terasa, velmi pekna zelen s jazierkom...co sa tyka personalu, podmienok, obsluhy, tak to neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka a vies mi dat do IP kontakt na nu? cez google som si neporadila. Dik
Odpovedať
@sunset fuha..cisielko nemam...strihala moje byvale kolegyne, vzdy velmi dobre, strihala aj mna, velmi som bola spokojna..co sa tyka ucesov spolocenskych, neviem...ale suseda je kadernicka, tak sa skkusim opytat... inak to kadernictvo v zelenci lahko najdes...vlezies od trnavy do zelenca a ides stale po hlavnej...budes hladat domcek po lavej strane cesty, taky stvorcovy a tabula bola tusim taka zelenkava...mozno by babenky vedeli poradit...myslim si, ze ak s opytas niekoho domaceho, tak ti poradia... ;-) neviem viac pomoct... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka dakujem :-) pojdem si to mrknut. podla toho popisu by som to mala urcite najst :-)
Odpovedať
Ahojte nevesty.Odkial mate zakusky? Poradte kde robia nejake chutne.A kolko tak asi objednavate???Dakujeeeem. :-D
Odpovedať
A co tak poradit nejaky svadobny obchod v TT? Nieco kde by som nasla nejake drobnosti ako bizuteriu, podvezok,drobnosti na vyzdobu?Je take nieco v TT?Dakujem za odpovede.
Odpovedať
Profilova fotka
vandabo, my objednavame zakusky cast zo Zelenca, cast z Modranky :-) vsetci vravia, ze su mnam :-D a kusov? hmm, ratame 3ks na osobu na hostinu a do vysluziek sme ratali 15-25ks, plus take vacsie do prace atd...a nazbieralo sa nam dokopy vyse 1000ks ... a obchod taky jeeee...vyzdoby.sk su na zarnovej ulici...to je ta, ako sa ide do nemocnice a este aj v Jednote na druhom je tiez takyto specializovany obchod a mila predavacka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vandabo my mame polovicu zakuskov zo Zelenca a druhu polovicu pecie buduca svokra (je to jej zaluba). zakuskov tiez pocitame tak 3 ks na osobu. a doplnky na seba kupis aj v salonoch. ja som vcera akurat pozerala podvazok v Nova rosa na studentskej, smotanovy s modrou stuzkou. ale este chcem kuknut aj inde, nech ceny porovnam. baby vy si kupujete vankusik na obrucky? a kyticu kde si davate robit?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, sunset, pekne saticky si si skusala...vidim, ze v novarosa dostali nove modely ;-) aj su niektore z nich uz vybrate? :) vankusik ja osobne nebudem mat, skor nieco take, ako mam v albume....a kyticku este rozmyslam...ale zatial som pocula dobre ohlasy na kvetinarstvo na Druzbe, pri Cervezy, ak vies, ktore myslim.. a byvam aj blizko, takze aj kvoli tomu zatial vyhrava :)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka veru bola som skusit nove modely :-) vybrala som si tie druhe, aj ked na prve som mala lepsie ohlasy, druhe su originalnejsie :-) skusala som ich aj v bielom, ale to nebolo ono ten napad na obrucky je perfektny! akurat dufam ze sa nestratia v tej zaplave kamienkov :-D no ale tusim som sa inspirovala! asi viem ktore kvetinarstvo mas na mysli, obcas idem okolo do opravy obuvi :-) ja som rozmyslala nad kvetinarstvom na studentskej, zvykneme tam kupovat kvety, ale este som odtial nevidela ziadnu svadobnu kyticu, tak by to bola asi macka vo vreci...hm
Odpovedať
Ahojte nevesty.Dakujeeeem sasettka: Jeeej to vyde az tak vela?Ozaj kolko budete mat ludi?A kde bude svadba ak sa mozem opytat?A prosim ta nemas nejaky kontakt na ten Zelenec? ;-) sunset: Nova rosa?To je pod ROH?Prepac nejako si to mylim.A co tie ceny?Kolko asi vyde taky podvazok?Nech porovnam ceny aj ja. :-D No a na kvetinarstva su vacsinou dobre ohlasy, len svadobnu kiticu som tiez este nikdy nekupovala.Tak neviem.ale vacsinou su baby spokojne.No a vankusik?Naposledy som niekde videla foto, kde boli prstienky zapichnute akoby v piesku, v takej sklenenej miske, alebo tanieriku.Vyzeralo to uzasne.Dokonca aj ten piesok bol taky dvojfarebny.Len este neviem. A kde kupim klasicky vankusik???
Odpovedať
Profilova fotka
sunset, ved to, radsej sa spolahnut na overenych dodavatelov, ako ist do niecoho, co nepozname...ako si napisala, macka vo vreci :-D a este som pocula kladne ohlasy na kvetinarstvo na Frantiskanskej, tam na rohu...a aj na Hlavnej je vraj dake, kde je sikovny chalan, ktory poradi...mozno aj tam sa pojdem spytat :-) ale ked vidis aj na Studentskej, ze su tam sikovne baby, tak aj tam sa skus ist spytat, mozno maju aj dake portfolio ich prace, si mozes pokukat dake fotky....ak ich maju :-N a satky su peknucke ;-) a to na obrucky, no uz mame doma taku tacocku, aj kamienky, este som to neskusala instalovat, kedze nemame obrucky :-D , ale hadam to pojde...a ja sa skor bojim, ze ked to bude niest nejaky maly druzba/druzicka, tak zakopne a obrucky sa rozkotulaju kade tade :-D :-D :-D vandabo, my mame cca70ludi + nejakych 30kamaratov na neskorsi vecer, to sa velmi rychlo nazbiera take mnozstvo zakuskov, aj ja som sa dost cudovala :))) hostina bude v Romantiku, v Dolnej strede pri Seredi...aaaaaa, ten kontakt ti poslem do IP ;-) a vy ako? kedy mas vlastne svadbu, hm? :) a kde? :-)
Odpovedať
@sasettka z Romantiku som bola ocarena...mohla by si mi do ip poslat rozpocet, aky vam dali a aj menu...a infosky okolo toho..som nestihla sa spytat, ked som tam bola... ale zahrada je paradna...a vraj je tam viac miestnosti... @vandabo82 mne vo voacerych cukrarskych vyrobniach povedali, ze tak 3-5 zakuskov na osobu na hostinu a 10 ks do vysluzky plus kusok torty...ak budes mat trebars cokoladovu fontanu, tak tych zakuskov menej...zalezi aj od toho, ci budes mat na stoloch aj slane...potom, zalezi aj od rocneho obdobia...moj bracho mal cca 60 ludi na svadbe a viem, ze 1000 ks zakuskov bolo len tak tak...je to individulane..pocitaj potom aj s tym, ak chces vziat do prace... Nova Rosa je na Studentskej... Femina je pod ROH-om vecicky na svadbu dostanet aj v salonoch, ale odporucam v jednote na druhom poschodi Celebrate...najdes tam naozaj vela zaujimaveho...aj vankusiky... podvazok tusim tak okolo 150,-sk...niekde viac...mozno aj za menej zozeniete... kvetinarstva na studentskej u hadzimu robia prenadherne kytice..ak nejaku chcem na vynimocnu prilezitost,t ak frcim tam...svadobne, netusim... na druzbe pri socialnej poistovni viazu velmi pekne, tam ked potrebujem rychlo nejaku, tak vzdy najdem uviazanu...maju katalog svadobnych kytic, hovorili, ze dokazu uvaizat aj podla obrazka... na pesej v pasazi Zornica - kvetinarstvo orchide - spokojny ako kto..moja svagrina velmi spokojna, nevesticka minutka spred par dni tu na ms spokojna nebola..chalan viaze nadherne a stylovo ine kyticky... skratka, nadherne...
Odpovedať
Ahojte. sasettka : Diky za radu.No ja sa budem vydavat az na rok v aprily, len som momentalne v zahranici a tak skusam zhanat info co a ako. Uz musim zacat a vzdy ked pridem domov musim vybavit co najviac. Ludi pocitam tak 50-60 .No a potom vecer kamosi. Zatial mam zajednany len hotel Prestige v Trnave.Ozaj nemate nejake skusenosti s tymto hotelom?A tebe kto bude hrat na svadbe? lomnicka :Dakujem aj tebe moja za info.No tak vidim ze 1000 ks zakuskov nie je vobec vela.A ty mas kedy svadbu?Asi uz tento rok.Ze?A kde?Ak sa mozem opytat. No a holky akej farby vyzdobu budete mat?Ja som rozmyslala nad fialovou.Najskor som nechcela, ze to je take chladne, no ked som vydela foto, tak to bolo krasne.No ale ved kazda farba je pekna.A menovky na stoly ste si robili same?
Odpovedať
Profilova fotka
vandabo, nemas za co :))) prestige je super, aj ja som najprv chcela svadbu tam, ale rok dopredu uz bol na nas termin zajednany... svadby, co tam doteraz boli, dopadli vzdy super, nepocula som nist zle na nich, jedine teraz zabudli vytiahnut knihu hosti, tak z toho bola nevesta smutna... :) na svadbe mame DJ a Trnafcana ;-) vyzdobu vidis v albume, aku budeme mat....hlavne preto je taka, lebo sa hodi do priestorov...fialkova je pekna, v nejakej kombinacii s jemnezelenou by to mohlo vypalit super :-D menovky budem robit sama...vlastne skoro ako celu vyzdobu ;-) a kde v zahranici si? to aj s nastavajucim? :)
Odpovedať
sasettka :Prave som dopozerala tvoj album.Mas tam krasne fotecky.A to ty si taka sikovna, ze si robis celu vyzdobu sama?A ako prosim ta budes robit menovky?To nejak cez pocitac?A potom sa to vytlaci?A co papier-treba nejaky specialny? No ja som v Anglicku. Priamo v Londyne. Uz sme tu spolu s mojim drahym 4 roky. No a dokopy sme spolu uz 11rokov. V den nasej svadby budeme mat presne 12-te vyrocie. :-) Tak dufam, ze vsetko dopadne ok.inak v tvojom albume si pisala, ze ste boli nieco podpisovat na matrike? Dobre si to pamatam? A to treba?Jaj co vsetko este neviem????
Odpovedať
Profilova fotka
vandabo, kluuuuud, mas casuuuuuuuuu :)))) ved aj ja som sa tu na tejto stranke tolko veci podozvedala, hehe:))) na matriku staci ist par mesiacov pred, vypisete tam taky siahodlhy dotaznik, treba tam priniest rodne listy a OP....to vlastne ziadate o uzavretie manzelstva a s tym dokladom, co ti oni daju, pojdes potom na faru...ak teda mate sobas v kostole... fuuuuuuuha, ze 12 rokov...ajajaaaaaj, no pozehnane :)))) gratulujem, pekne ciselko :))) no mna to vytvaranie vyzdoby velmi bavi, je to take prijemne odreagovanie ;-) menovky, no daju sa vselijako robit, tu v pripravnych albumoch najdes kopec inspiracii, daju sa aj vytlacit a nalepit na nejaky kartonovy podstavcek...a taaaaaaaaaaaak :))) alebo aj takych motylikov na pohari som videla, aj to je pekne...aj napisane na liste brectana....atd atd... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby... padam od unavy... boli sme na nakupoch v madarsku... :-( topanky om nekupila, jedine co vyhovovali ako tak kriteriam stali na nase cca 3000 sk :-( myslite si, ze by sa hodili pod saty aj sandalkove - remienkove vysoke topanky? bez al. s pancuskami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?