Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
cerler: Ahoj, tym as svadbu 30. maja?a v Katedrale???
Odpovedať
ja tiez zhanam topanky, potrebujem smotanove, ale nic som vhodne zatial nenasla....pacia sa mi take satenove na povrchu, len sa bojim, ze to sa raz dva zaspini a potom to nepojde vycistit, hm? A este vobec nemam saty po polnoci....neviete poradit, ci v Blave alebo Piestanoch by som mohla nieco zohnat?mam 34, takze preto v Trnave bez uspechu....a chcem si radsej kupit ako poziciavat... a neboli ste nahodou na spolocenske saty niektora v HOdonine?vraj tam je velky vyber....
Odpovedať
a kde si davate robit tortu??
Odpovedať
Profilova fotka
cerler, ak ma pamat a aj jej album neklame, ma svadbu v kostole sv. helenky...takze trosicku mensejsi kostolik v porovnani s katedralou :)))) ja som pekne saty videla v novarosa na studentskej...mali tam vselijake velkosti...inde poradit neviem...ked mas moznost do blavy, tak skus pobludit po obchodnej, vzdy je tam satov habadeeeej :))))
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka: spravne - v tom najmensom a najstarsom kostoliku v TT :-) sv.Helenky inak na topanky idem vo stvrtok do Nitry... :-) dufam, ze nieco konecne kupim, bo sa mi moc neche lietat kde kade...
Odpovedať
Ahojte babule, nemá náhodou niektorá z Vás v pláne požičať si šaty zo salonu Michaela v PK?
Odpovedať
Profilova fotka
cerler, kup aj mneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D helenka je inak uzasny kostoliiiiik...len moc moc malicky...by asi vela ludi vonka stalo...ale aj ked som sa na fare pytala na iny kostol ako hruby, tak ma hned zrusili, ze inde sa nesobasi...to si ako dokazala, ze mas svadbu tam? :))) dominika, ja nie :-N
Odpovedať
ja som si myslela, ze v Trnave sa sobasi le v sv. Mikulasa a sv. Anny. To ste si museli poziadat o nejaku vynimku?
Odpovedať
no jasne, ze aj mne povdali, ze len v hrubom, ze oni s katedralou nic nemaju, ale minuly rok tam mala sestra svadbu a aj spoluziacka tam mala, tak smo vedela, ze sa to mozno bude dat..napislaa som ziadost a povolili...len su tesne pred nami este 2 sobase tak som sa chcela s tymi babmi dohodnut ohladom vyzdoby a tak....
Odpovedať
no asi skusim behnut do tej blavy, uvdime...len aby ma tam neprekvapili moc aj ceny, ake budu vysoke....neviem...
Odpovedať
@donna111 ono sa to sice asi dat nebude, ale skus oslovit farsky urad a spytat sa na mena neviest a skusit vytiahnut z nich kontakt...alebo este mi napadlo, na poucenie spolu nechodite? ja teda neviem, ako to chodi, ci to chodi kazdy par zvlast, alebo viacerie pary... cien topanok myslis? ja som pred troma rokmi videla u cinana velmi elegantne biele topanocky spicate s otvorenou patou na remienok asi tak 5 cm podpatok a stali 150,-sk tak mi napadlo, ze keby som si mala ist kupit topanky vtedy a to len na par hodin, tak tieot by zodpovedali, pretoze pod satami ich aj tak velmi nie je vidiet a elegantne boli...no a potom by som sup do platenych alebo nejakych tenisiek... :-)
Odpovedať
inak, aj ja som dnes bola u cinana v malom obchdnom a jedny sa mi tam clekom pozdavali..inak som nic nenasla, co by mi vyhovovovalo farebne a cenovo, kedze 1500 sk za topanky na jeden den, kotre mozno znicim sa mi zda vela... a lomnicka, cisla ana nich uz mam , som tam bola v pondelok oytat sa na to a bez problemov, tak im musim zavolat co a ako planuju....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dona111 a este mi napadlo, ci nebudu prijimania...a vtedy je kostol vyzdobeny...sak ty si sikula, ty zistis... @dominika86 ja nie... ;-)
Odpovedať
lomnicka: zistila som, ze vraj sa tam robi vyzdoba, neviem ci nejaka kostolnicka alebo organistka, tak uvidime...ale segra si tam minuly rok robila sama....
Odpovedať
Profilova fotka
tak dievcata: vratila som sa z Nitry a topanocky som nekupila... akoby zalahli pod zem vsetky obchodiky s obuvou... boli sme v novom nakupnom centre (objavila som ho asi spred 2 rokov) pri vystavisku... tam som jedny skusala - talianska obuv, neboli drahe - cca 998skk... ale mali lakovany podpatok a to mi zrovna nepaslo... :-( ale milacikovi sa dnes postastilo, aj ked bol od rana mrzuty... kupili sme paradny oblek, koselu, kravatu aj topanky... a za necelych 217eur (oblek + kosela +kravata), 180eur (topanky)... tak aspo on je uz vyrychtovany :-) :-) :-) takze na topanky pojdem este daktory vikend do BA...
Odpovedať
babule, firma z tejto stranky ma v ponuke toto http://www.victoriadesign.sk/victoria...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka supeeeeeeeeeeeeeeeeer, tusim sa tam skocim kuknut, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem za tip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cerler: to som rada, ze tvoj drahy uz je vybaveny! ja toho mojho nemozem k tomu dokopat a to este ani ja nemam topanky!
Odpovedať
Ahojte ja som si kupila topanky v Diamont salone v Nitre ale zistila som, ze v nich asi nevydrzim celu noc .... tak som nabehla do cinskeho obchodu a kupila som za 121 Sk a su pekne jednoduche a vobec nevyzeraju ako od cinana len ten smradik luftujem uz tyzden :-D
Odpovedať
121 Sk? to kde maju tak lacno?? aj ja by som chcela vediet
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte trnavacky :) Ja som sice z PK, ale chcela by som Vas poprosit o info. Zhaname latku na oblek a krajcirka nas poslala do TT, vraj ze je tam dobry vyber. Ja ale mesto vobec nepoznam, neviete mi prosim poradit, kde najdeme nejaku metraz?? Pomoze len nazov ulice... DAKUJEM!!
Odpovedať
ahojky babulky neviete niektora co je s dominikou?
Odpovedať
@andelik8 metraze, kam chodim ja, najdes vsetky v centre na hlavnej= pešej zone, ktora sa premeni na už nie pešiu zonu to je štefanikova... niekde v strede pešej je predajna metraze - volaju ju pod stlpami, je to tak trochu zastrcene (nie, nie je to v pasazi), len tak posunute (neviem ako to povedat), skratka pozerat a hladat take tmave presklenne vyklady s knihami...potom kusok vyssie je v ulicke dalsia metraz - margo - z pesej musim zabocit pred CSOB-kou do ulicky - je tam pizzeria cica mica, alebo tak nejak sa to vola..najdes to lahko, lebo teraz napesej vylozili slnecniky a stoly, takze tam do ulicky zaboc...ked budes po pesej pokracovat vysie a vyssie az na tu stefanikovu, tak prides k predajni "Cieľ", červene rámy na výkladoch, tam som zakaždým kúpila aj na oblek aj na kostým...no a mozes skusit aj jednotu na prvom pochodi predajnu... drzim palceky
Odpovedať
@fidorka2 tam maju krasne boty od menburu..jo jo... @tinkerbell veru veru...aj som pisala, ze pred dvoma rokmi som videla pekne za 150,-sk a vo vizazi sa veru nelisili od tych za 1500,-... ja som si kupila krasne balerinky biele za 180,- pred dvoma rokmi... @elanor nie neviem, uz som aj ja dumala, ze ako sa ma..a aj katrin21 tu davno nebola...este ze michala sem skoci raz za cas... @kuratkott s chlapmi je tazko...
Odpovedať
lomnicka mno ja som tu tiez dlhsie nebola, ako nieje cas pisat,ale aspon ze citat ano ;-)
Odpovedať
neviete, kde by som mohla zohnat popolnocky, velkost 34?v Trnave stale beham a ak neratam jedny asi za 300 eur, co je nehorazmne vela, tak smo nenasla asi ziadne, co by sa mi pacili a sedeli po vsetkych strankach...nemozem na seba nic zohnat a je5 tyzdnov do svadby.... ked uvazujem o siti, tak to sa zasa neviem rozhodnut, aky strih siat.najradsej by som si kupila....
Odpovedať
@tinkerbell kupila som ich na pesej zone u cinanca teraz si neviem vybavit ake obchody su vedla myslim ze 101 je to v podchode a vedla je nabytok. Najprv tam predavali len take lacne hovadinky a teraz uz aj topanky . @lomnicka .... krasne boticky, ale asi som sa rychlo rozhodla su s otvorenou spicou a ja som ich kupila za skoro 2000,- a na svadobnom veltrhu ich mali za 1000,- tak si vies predstavit ako som zurila 8-( ... a nejako ich nemozem rozchodit hnusobky jedny :-S
Odpovedať
@fidorka2 asi viem, ktory model, pretoze mne sa tiez velmi paci..videla som ich v diamonde v bratislve...a na veltrhu zvyknu byt zaujimave zlavy...pred rokom som zhanala topanocky na bratovu svasdbu, jedny sa mi pacili, co som nasla na nete a nasla som ich potom na veltrhu v stanku menburu...tak som si ich sla vyskusat, mali ich vo velmi velmi dobrej cene...lenze som mala zlomenu nohu pred dvoma rokmi a jednoducho som citila, ze noha este odmieta topanky na vysokom...takze som si ich nekupila... :-| :-( a boli kraaaaaaasne... na rozchodenie - skus si obut mokre ponozky a tak lodicky a doma chvilku chodit...
Odpovedať
cavec babulky... tak som trosku sondovala... a podarilo sa mistit aspon toto - nasa dominika ma synceka Samka :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je super, DOMINIKA srdečne gratulujem!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?