Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
babule, som bola vcera v tej novo otvorenej agenture na ul. zarnova... maju vypredaj satociek - aj spolocenskych aj svadobnych... ak som spravne pochopila, tak satky nepoziciavaju, len predavaju...tak neviem... maju tam aj sviecky, kravaty, ozdoby do vlaskov, serpy na stolicky a dekoracne drobnosti, ukazky dekoracii vo farbach...nie je toho vela, ale da sa...
Odpovedať
Profilova fotka
kde presne na zarnovej - nevsimla som si, ze je tam nieco nove... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Je to vraj vedla OTP banky oproti figaru, volakedy tam bola pekaren
Odpovedať
Profilova fotka
Je to vlastne ako keby si isla do nemocnice tak na rohu je banka OTP
Odpovedať
Profilova fotka
no lomnicka, asi tam zajtra nabehnem, mam konecne volno, si ma navnadila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
taaaak mame konecne aj termin: 30.maj 2009 :-) vcera som chcela nabehnut konecne do nejakeho svad.salonu... vybavovala som aj ine veci - nakupy po meste a kazdi bol vcera otrasne neochotni... tak ma presla chut vobec vojst do salonu a llen popozerat po satach :-(
Odpovedať
Profilova fotka
cerler, no super ;-) tak to mas za chvilku :)))) a hej, nist nie je horsie, ako v obchodoch postretat kopec neochotnych predavaciek...je po nalade:))) ale podla mna by ta v niektorych salonoch tety dobre naladili :))) mna vlastne vsade okrem Bliss-u ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bliss to je ten hore na pesej zone? nad starou pekarnou?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ten hore na poschodi, co tam maju vystavene saty a vzdy ich zo spodu okukujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tam som bola aj ja a otrasna predavacka tam je, stale je nervozna ako keby jej vcely uleteli a predala by aj seba keby mohla
Odpovedať
Profilova fotka
jj, preeeeeeesne tak, proste otras.... som tam bola s kamoskou - tiez nevestou a obsluhovala nas tam taka ina, starsia...a ked kamoska vysla v satoch, som ju pofotila...a potom tam za nami prisla ta druha divna osoba a zacala mi tam vraviet, ze nech nefotim, ze to vraj zdrzuje :-D som jej povedala, ze absolutne nechapem, co tym chce povedat...a bola ticho... taky dovod na nefotenie som este nepocula...a hlavne pri skusani svadobnych siat, ked sa rozhodujes a chces sa na ne pozriet aj neskor doma....a tak, no :)))
Odpovedať
@cerler super... salony...volakedy sme boli byvali tuto s babulkami zostavili top rebricek najhroznejsich salonov, co sa tyka obsluhy (alebo ako to mam nazvat)...jednoznacne vitazil ten, o ktorom pisete (tam ja napriklad nevkrocim, aj keby som si mala zaclonu omotat okolo seba, lebo by to bol jediny salon na svete), za nim s tesnotkou sa umiestnil salon vedla parnych kupelov...a potom take premenlivo oblacno, tak to bolo pod ROH-kom... velmi prijemne panie su v nova rosa, v modranke v orchidey je velmi prijemna pani... ak zbehnem mimo trnavu, tak dobru skusenost mam v salone diamond v bratislave a v salone angels v senci - nebolo to priamo v senci, ale na veltrhu...zlate babeny... myslim si, ze v tych salonoch, kde je to premenlivo oblacno zalezi velmi na chemii, ako zafunguje..myslim tym vzajomna pritazlivost a nepritazlivost a tak... @sasettka potom som zvedava, ako na teba zaposobi agentura na tej zarnova...nechcvem ovplyvnovat, potom si napiseme...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noooo, povedala som, ze tam dnes skocim...ale to uprsane pocasicko ma straaaasne odradzuje od toho :-N idem sice teraz do mesta...ale ta Zarnova je kapanek od ruky...kebyze sa naahodou dostanem tam na ten okraj mesta, urcite tam skocim...no uvidi sa... :-) a ta chemia...no viem, ako to myslis :) ved ta pochybna tetula v Bliss div nevliezla viete kam takemu pariku, co tam po nas prisiel...my sme jej asi prisli ako dake baby, co sa idu bavit skusanim siat...a ti dvaja jej mozno prisli serioznejsi, alebo co... ten salon pri byvalych kupeloch /tusim La Robe/ este funguje? ja tam vobec neplanujem ist pozriet...
Odpovedať
@sasettka k blissu - bez komentara, lebo zodvihnem cukor ]-( pri parnych - funguje...radsej by som skocila do galanty, alebo serede, alebo trebars aj do orchidey...
Odpovedať
Profilova fotka
v Galante som bola...v Mercedes nieco...nespomeniem si presne na nazov....a tam uz mali 2/3 siat na moj datum obsadenych :-D aj to som sa vcelku pobavila...hmmm :) myslis orchideu...v modranke? aj tam uz som bola...dvoje ma tam aj zaujali, hehe :)) myslim, ze som pobehala vsetko....ted si uz len konecne vybrat :)))...ja viem...strasne so mnou...no idem uz do toho mesta, majte sa tu zatial pekne :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, prepacte ze Vam skacem do diskusie... Pred dvoma tyzdnami som bola v LaRobe a uz tam nemali ziadne svadobne saty. Zato vsak mali nove spolocenske na pozicanie a vazne klobuk dole - velmi pekne, nevsedne. Som bola milo prekvapena, lebo doposial som ten obchod zdaleka obchadzala...
Odpovedať
Profilova fotka
Inak neviem preco sa tak La Robe strasne zmenilo, ved volakedy tam mali naj saty v TT nebola som tam veru pozriet daaaaaaavno
Odpovedať
uk2000 tak to muselo bzt riadne davno... odkedz si pamatam vzyera to tam strasne... ked sme s kamoskou uvideli tie 300 rocne zazltnute saty, okamzite sme sa otocili na opatku a utekali kade lahsie...
Odpovedať
Baby neviete poradiť dobrého DJ,takého čo by to zároveň aj trošku organizoval? ďakujeem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kočky po dlhej dobe. Vrátila som sa z Izraela...Keď sa spamätám, budem tu častejšie. ;-)
Odpovedať
a ja som sa vratila z veltrhu z brna :-) :-D :-p a tiez sa spamatavam..hlavne ma caka varenie a kooooooopec pradla...tfuj... a baby, nalsa som svadobne a snubne prstene take, ze mi padla sanka...a ja take chcem... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: a ake... mas foto?
Odpovedať
nemam :-( ale bolo to nieco, co mi slahlo medzi oci a povedala som, ze tak toto su prstene, pre ktore si pojdem aj 300 km...
Odpovedať
ahojte :-) nastvajuce nevesty ak mate zaujem kuk: :-) http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Profilova fotka
mate niektora osobne skusenosti s restauraciou v hotely Impiq?
Odpovedať
@cerler ja nie... :-( a tie prstene som videla v casopise...a z brna mam nejake foto, ale velmo som nemfotila... :-( @michala cize aklimatizacia... 8-) nedame v stredu predpoludnim kaveeee?
Odpovedať
Profilova fotka
cerler, viem, že ju veľmi nepoužívajú, nemajú veľa hostí. Lomnička, dobre. IP
Odpovedať
Profilova fotka
michala: my sme si zatial zajednali priestor... vyskusame ich kuchynu, dufam, ze nesklamu... minulu nedelu sme pobehali viacero restauracii a hotelov... a boli sme zufali... nakolko nas odradilo viacero detailov... tuna sa nam priestor pozdaval... tak uvidime aka bude komunikacia s personalom a kuchyna... dam potom vediet :-) ak by mal niekto v buducnosti zaujem - priestory su ale len pre take mensie svadby - myslim, ze len take posedenia... ale ako som tu citala na fore... tak vacsina ma tie svadby vacsie :-) :-) :-) nie ako my
Odpovedať
Profilova fotka
cerler, bude to dobré. Toto poznáme všetky. Vyberieš niečo a aj tak sa to môže dos.... . ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ahojte,zhanam dobreho vizazistu z TT,s dobrymi odporucaniami ,a hlavne musi byt dobry v tom co robi ,na cene nezalezi.Ak viete a mate skusenosti ,popripade foto ,tak prosim poradte a poslite.Vdaka vopred
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?