Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@michala no veru, sobasia...starosta sa snazi... @sunsett šamrhooole...to ja moooozem...za schodaaaaami? no musim juknut lepsejsie... @lucia tak to budes zase v bielom?
Odpovedať
Profilova fotka
jej baby, s tym busom ste ma potesili :-) dakujem za info lebo ho veru budeme potrebovat, prave dnes sme zajednali Romantik v Dolnej strede. tak sa tesim ze aspon toto mam z krku a mozem sa pustit do zabavnejsich casti svadby. Napr.skusanie siat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, sunset, mas Romantik, tak to sa tesiiiiiiiiim, aspon mi potom povies, ako tam bolo ;-) a co sa tyka ceny za osobu, kolko vas to vychadza? ze ci to po prechode na euro nejak nezmenili, hehe :-N lomnicka, ak tie samrhole boli na mna, co asi aj hej...tak len pekne chod :))) este som mala kinder kocku, ci ako sa to vola....najprv mi to prislo take male prditko, ale skoro som to ani nedojedla, ake to bolo syte....a hlavne mnaaaaaam....ty koky, musim sa krotit s tym sladkym, heh :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka,my sme tam chytili posledny volny termin tento rok :-) vychadza to 25 euro na osobu,co je celkom fajn.ja len dufam ze sa tam neuvarime,kedze klimu nemaju.
Odpovedať
Profilova fotka
a ktory to mas teda termin? ak straaaaasne letny, tak to ti potom odporucam dat na stoly vejare...je to haluska, ale ked uz tam ma byt naaahodou horuco, urcite pridu vhod :-N ty brdo, ze posledny volny termin...no ja myslim, ze to hovori za vela :-) a hej, nam povedali 700-750...takze moc nemenili :)
Odpovedať
Profilova fotka
miska: sissik este neporodila... teda aspon vcera pisala na konikovi v teme Porodnica Trnava :-)
Odpovedať
@sunset pardon - tie samrhole patrili sasettke... @sasettka ano, tie samrhole patrili tebe...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte babenky, uz som tu straaasne dlho nebola, ale mam taky maly problem. Zajednala som si salu v ZOS velku a dala som zalohu 5000 sk. Lenze rozhodli sme sa, ze chceme malu svadbu :-N . Takze ak niektora z vas potrebuje salu na 30.5.09 a este nic nenasla rada ju prenecham za vratenie zalohy inak mi prepadne. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
fidorka, podpísla si s mnimi zmluvu? Je tam klauzula o nevratnej zálohe? Sú tam aj iné dojednania? Pretože ešte majú 4 mesiace na to, aby sálu na tvoj termín prenajali. Nemyslím si, že by tá záloha mala byť nevratná. Neurobili doteraz žiadnu službu, takže nie je to nárokovateľné, pokiaľ si im to dobrovoľne nepodpísala. Kati, bola som sa pozrieť na tú tému, kde písla sissik. Teda, polovici vecí som nerozumela, keď som rodila ja, nič také nebolo a som rada, že to mám už dávno za sebou. TO máš aké dieťa na rukách? Sunset, gratulujem. TO bude svadba podľa tajných snov!!
Odpovedať
babenky, poradte mi, kde by som si dala tu v trnave urobit studene misy na oslavu..nechce sa mi velmi varit a robit chlebicky a jednohubky a tak...viem, ze na spacinskej ceste je pred jednym domom tabula - poznate ich sluzby, ponuku, ceny? dakujem - každá rada poteší..
Odpovedať
Profilova fotka
miška: to je babatko mojej kamosky z TT, menovkyne Katky... mala Zojka... narodila sa v októbri... mam tam na konikovi album a tam je to napisane... lebo aj ja take chcem :-)) za mesiac zaciname snazilkovat....( aj ked som vzdy hovorila, ze nechcem sa vydavat zase tehotna.. ale pri mojej diagnoze ide aj o cas, takze ideme na to.. milacik sa uz nevie dockat :-D ).. hadam sa zadari, lebo co citam, tak vacsina bab s endometriozou musi ist na IVF...( umele oplodnenie.. :-p ).. ale teraz tri otehotneli v decembri... takze sa tento rok uspesne zacina ;-) ... a mozno keby to fakt vyslo, tak svadbu aj odlozime, a mozno aj nie.. to este uvidime.. ale uz sa o tom realne bavime, len termin nemame este presny..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lomnicka, je to tam na špačinskej, ceny, kvalitu a služby nepoznám. Na MTT chodí reklama´na Adriku -wewewew adrika sk, tie celkom chvália. Dobré misy robia aj v Barbakane, Malom ríme a Phoenixe, ale tam je tá cena dosť iná. MOhla by som ti zabezpečiť kočku, čo sa tomu venuje amatérsky, ale jej výtvory sú krásne a chutné. kati, budem držať všetky palce.Moja kamoška podobný projekt predostrela svojmu manželovi a tým, že treba makať, lebo ktovie ako dlho to bude trvať. On sa samozrejmetešilna kopec sexu a vyšlo im to hneď na prvý krát. Má trochu pocit, že ho život o niečo ochudobnil...
Odpovedať
sevaste babulky... ja teraz trosku sliedim po salonoch, hladam spolocenkse na ples, ale akosi tento rok nemaju bohvieaky vyber. setko maju strasne tmave farby. a ked konecne neco pekne, tak zase malunkave cislo. ach jaj...
Odpovedať
@michala dakujem...predostriem drahemu...mas nejake fotky z vytvorov tvojej kamosky? mohla by si mi dat na nu kontakt..lebo ja netusim, akos i to moj drahy predstavuje a hlavne nakedy a kolko hosti...dakujem vopred... @katrin drzim vam palceky..ja som vcera v posteli na chvilu zaspominala na casy tehotne a to ked bola stuplik mala...veru, zatuzila som byt znovu tehu a mat babo... bola som mrknut do toho salonu v malom rime...tak majut am zatial spolocenske a 2 ks svadobnych siat...spolocenske su dlhe po 60euro, kratke po 50,-euro..uprava siat je v cene...saty vyberies v piatok, vratis v pondelok...modely - nekomnetujem, lebo nezhanam... a nova cukraren - ochutnala som bratislavsky rez - bola som zvedava... maju vlastnu pekaren, pecu si sami, ale mali aj vyrobky od inych dodavatelov...a mali aj male slane pagaciky...prijemne sedenie...drzim im palce, aby im ta zastrcenost za schodami nezlomila vaz...treba vyvesny stit, reklamu a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Buduci vikend by sme chceli ist z drahym popozerat po Trnave nejake saly na svadbu. Poradte mi, kedy je dobre ist, sobota nedela, alebo rano, poobede, vecer? poradte mi prosim tie ktore uz takeho vyberanie mate za sebou. Este by som bola rada ak by ste mi dali nejake typy, co sa tyka cien, kolko asi stoji prenajom saly, ake cena je ok, a co je uz vela. Alebo suma za osobu? diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. Lomnicka a kde je ta nova cukraren? to by mohlo byt vhodne miesto pre mna - snad sa tam nefajci... obcas mam chut zajst na cokoladu, no po tych zafajcenych baroch urcite nie. a ten salon v malom rime co pises, ved ten je michalin, nie?
Odpovedať
@dominika salon - nie..to je ten, co bol na tej bucianskej, v panelaku pri druzbe, ktory zavreli..tak tam ho zavreli a nasli miesto v malom rime, ked vojdes a prejdes cez dvere, tak na pravo...maly priestor...to ked si predstavim, ze ake salony su v nemecku a v rakusku, tak mi to pride dobry nepomer..na druhej strane v nemecku a v rakusku si saty v salonoch viacmenej kupuju, u nas poziciavaju... cukraren - v malom rime nevykracas hore po schodoch, ale zajdes za schody...nefajci sa tam..otvorili v nedelu...cokoladu, tak to neviem, ci tam maju..mne oci pasli po bratislavskom reze a kave...
Odpovedať
ak ma niekto rad svadobne veltrhy a ma tento vikend cestu do gyoru, tak moze najst inspiraciu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, dominika, ako bruško? Luci, čo fotky? Lomnicka, išla by som sa kuknúť, dokonca ťa rada vzala, ale mám ŠKOLENIE celý víkend. Vraj v krásnom prostredí, čo mi je to platné, keď budem v nejakej zasadačke na zadku od rána do večera do tmy :-( . Viete niečo o valentínskych večierkoch v TT? Vraj sa nejaké chystajú. JA teda ani obraz ani zvuk, tak uvítam informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
cukraren - aj ja som si najprv chcela dat cokolaaaaadku horucu, ale ze na nej sa este pracuje :-D no som zvedava, ci tam bude, ked tam pojdeme nabuduce, hehe pegas, ja som zacala obehavat od nejakej desiatej...pol jedenastej, teda pred obedom, prevadzkarky tam akurat boli a este nebolo vela ludi, to vies, o takom case este vela ludi neobeduje :))) a v prestige uvitaju, ked im vopred zavolas a das vediet, ze prides, i ked ja som prisla neohlasene, ale nebol v tom problem, len som si chvilku pockala, no :-N a ceny, okolo 1000/33€ 8-) / su v TT normalne...niektori za salu pytaju, ini nie, fakt to treba obehat a popytat sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka a tie 2ks svad. siat vyzerali k svetu? :-)
Odpovedať
@sasettka asi som narocna...mna neoslovili vobec... @michala a ja som na skuskach...a prednaskach...takze tiez nic... :-( idem spat, bo vyzeram asi takto 8-( bruuu noc..
Odpovedať
tak sissik ma Zuzanku, bola som smirovat v Januarovkach 2009 :-N Pise: Caute kocky, volam sa Zuzana a jedine dve cisla, ktore si moj tatino pamata, su 3890 a 51. Foto v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som z tej sisi v šoku. Dnes porodí a už o dvanástej píše na modrý koník. Pozrela som si malú, má rozkošnú pusinu A je dosť veľká. Kati, mala by si sa od nej "nakaziť". ;-)
Odpovedať
pegas174, tiez myslim, ze by bolo lepsie sa dohodnut s prevadzkarmi na presny termin stretnutia. nie je totiz iste, ze tam budu. ak chces ist len na obhliadku, tak si tam skus dat obed alebo tak. /hehe, ako my, najedli sme sa do prasknutia a potom sme ani nevladali s prevadzkarom hovorit :-D/ teeda, sissik gratulujem k zuzanke ;-) :-)
Odpovedať
@sissik gratuluuuuuujeeeeeeeeeem... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
KOčky,máte trnavské Echo? Sú tam temíny všetkých sobášnych dní v Trnave. Zaradili aj 9.9.2009. V článku píšu, že očakávajú žiadosti na sobáše na netradičných miestach, vraj zatiaľ nikto nič také nechcel...
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez som to citala ale podla toho, co som pocula je hlavne pan primator neochotny sobasit inde ako na urade. ]-( Ten termin 9. 9. sa mi pozdava, uz len spracovat moju polovicku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. michala, brusko dobre :-) dakujeme za opytanie..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?