Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: to som tu "odkukala" od jednej kocky a len som to stiahla a upravila podla seba.. :-)
Odpovedať
kurattkott: co sa tyka svadobnej vyzdoby v TT; co ja viem, tak viem, ze jedna je na Hlavnej, ale blizsie info nemam, a kamoske sa chysta robit AT Studio, myslim,z e to maju v ponuke, a potom asi kazda sala ma v ponuke nejaku vlastnnu klasicku vyzdobu, zalezi , ake su tvoje predstavy ;-)
Odpovedať
kuratko, v inke mala svadbu aj zuzulik 82, skus napisat aj jej ;-)
Odpovedať
a aj lenkariso mali hostinu v inke. oprava: zuzulik82
Odpovedať
som dolamana, unavena, aaaale veltrh sa mi pacil..tak si predstavujem "výzorovo" veltrh...velmi prijemné, vsetko rovnako osvetlene, ziva hudba, velmi mili vyškerení vystavovatelia...priniesla som si 5 kíl letakov, propagacnych materialov, albumov a tak...neocakavala som od veltrhu nic svetoborne, som velmi spokojna, potesilo ma niekolko drobnosti, z ktorych som bola az nadsena...ak by niekto cakal, ze by si rad vyskusal nejake saty, tak to nie...salony mali na figurinach zopar modelov, ziaden zo salonov nemal kabinku, kde by sa dali saty vyskusat...na to treba zajst do budapesti tuto sobotu nedelu do kongresoveho centra..tam si poskusate a potesite oko, ak ste fanusikom mody...a druhy veltrh je v termine ako je ten nas slovensky v bratislave...a ten je v nejakej velkej sportovej hale...ale vo viedni mna potesil model od iana stuarta...bol paradny...a este zopar drobnosti..chybali mi tam vystavovatelia, ktori by mi ponukli topanky...ostatne bolo tak vyvazene..ani vela ani mala toho, ci toho...vstupne 12euro/osobu (trocha dost na moju penazenku, parkovanie v parkovacom dome pri vystavisku - parkovne odstupnovepodla dlzky parkovania - my sme platili 9,8, stali sme tam cca 5 hodin...vystavisko z dialnice od bratislavy sme v pohode nasli...v troch pavilonoch bolo co pozerat..sme to prefrcali, co nas nezaujimalo, nezaujalo, to sme len pozreli a sli dalej, pri niektorych sme sa zastavili dlhsie...teda ja...a kedze je tesne po vianociach a sladkeho mam dost, tak som ochutnala len zopar ponukanych sladkosti a bombonov...a bolo ich dost...a ake pritazlive...keby mi tak ponukli taketo v auguste, tak nevaham... ak by ste nieco chceli vediet, pokojne s pytajte...
Odpovedať
ahoooj dominika.... zisiel by sa konecne nejaky ten zraz, co vy nato babulky?? uz sme sa tak davno nevideli, ze neviem neviem ci by som vas este spoznali, a ci vy mna. mno sice som mnou by ste vela roboty nemali, taka jezibaba ako ja sa tazko ignoruje :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ake mate skusenosti s Rosenthalom v Ruzindole?
Odpovedať
sunset, rosenthal je vraj pekny, pristup trocha horsie, je tam vsak pohostinstvo /dolu, ci vedla?/... u mna nie. a co ten penzion v suchej?
Odpovedať
@elanor suhlas...ze jezibaba... :-D to jedine v pripade, ze by si priletela na metle :-D :-D :-D ja sa chystam si novu kupit uz pol roka a akosik furt zabudam, alebo sa mi to nechce vlacit... :-p @e.lle a bola by si ochotna mi ten obrazok posalt..mne sa straaasne paci...brachovci mali tento motiv na oznamkach - teda len v inom zoskupeni a v zajati obrucok...a mne sa tie postavicky pacia, tak by som si to na pamiatku chcela prilozit k ich oznamku..oni si na flase vyrabali sami tiez, ale iny motiv...dakujem...smiem ti poslat mailovu do ip? @sunset skusenosti nemam... @kuratko este mi napadlo, oproti mestskemu uradu je predajna, ktora ma stite, ze svadobna agentura...ale oni len poziciavaju navleky a stuhy...a za straaasne vela penazi...osobne od svadobnej agentury ocakavam trochu sirsi ponukovy list ako len pozicanie navlekov...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnikca: jasne, posli mail
Odpovedať
@e.lle ip :-) :-) :-) dik
Odpovedať
Profilova fotka
mas to tam
Odpovedať
Článok sa načítava...
lomnicka - ak by som si dovtedy stihla vybavit na tu metlu vodicak, tak na nej urcite doletim, ak nie, tak hold peso... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vivere, myslis pristup majitelov alebo ze sa tam da tazko dostat? to pohostinstvo neuzavru? penzion v suchej nepoznam,vies nieco blizsie? hladam pre max.80 ludi
Odpovedať
sunset, ano, myslim pristup majitelom, minuly rok sa tu niekto stazoval, ze nic moc. a svagrovi sa zasa nepacilo pohostinstvo. neviem, ako sa vola ten penzion v suchej, ale je tak pre cca 40 ludi, takze to je pre vas asi male |-|
Odpovedať
oprava: pristup majitelov :-x
Odpovedať
Profilova fotka
no lomnicka, ty si si uz nabehala tych veltrhov ;-) inak treba si kupovat listok uz skorej, alebo staci na mieste? sa tu vravelo, ze byva naval...tak asi v predstihu, vsak? inak ten salon tu na Tehelnej...tusim skoncil, uz tam nie je ziadna tabula, tak asi neprofitoval..tusim je nieco na dverach napisane, mozno zajtra pojdem kuk, ze co....
Odpovedať
@sasettka :-) urcite nie tolko,kolko by som chccela... :-( mam rada vltrhy a vystavy a je mi jedno, ci je tam vela, alebo malo ludi...ale mam radsej troska vzdusnejsie - to je samozrejme...potesi, ak je tam ludi menej... :-D tak to netusim, ci sa da listok kupit skor, alebo nie...my sme prisli, odlozili sme si kabaty, vosli dnu a az tam sme si kupovali listok... salon - asi nemal klientelu..predsa je to len od ruky..skoda nestihla som...zato som bola vcera v ramci prechadzky pozriet salon v modranke...pani majitelka velmi pekne a vkusne podoplnala ponuku siat svadobnych...prisla som a na figurine boli ivory jednoduche satocky s jemnym vinovocervenym vysivanim...ja take mozem...som sa zalubila do nich...lenze co z toho...tam boli dalsie nadherne veci...ach jo...lenze, mohla som len ocumovat, kedze svadbu nechystam... :-( ale potesila som svoje srdiecko...a spoločenske mala tiez krasne...by som si vybrala... @e.lle dik..uz len najst farebnu tlaciaren... :-N alebo kupit farebny toner...
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, som to počítala, už piatykrát sa tu navrhujestretko a ani raz sa neuskutočnilo... Tak niečo vymyslite. Ale viete, naposledy som sa stretávala sama so sebou :-( Teda, ak vás nezlomí chrípka. U nás už je je taká, že to ide vrchom a spodom a ešte aj s teplotou nad 38,5.
Odpovedať
@michala nemozem si spomenut, ako si mi to zvykla po chorvatsky pisat, tak ti napisem po rusky..."vydiržaj pionér, búdet lúčše"... drž sa...
Odpovedať
Profilova fotka
po chorvátsky je to MORAŽ. ;-)
Odpovedať
@michala jaaaaaj...moraž... :-p tak MORAŽ!
Odpovedať
Profilova fotka
bola som pozriet Rosenthal,ale je to pre nas prilis male, v tej sale by sme nemali kde tancovat. Co hovorite na Restauraciu Romantik pri Seredi. Mate osobne skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Za Romantik som všetkými 10-timi. Ak máš civilný sobáš a bude pekne, tak ti ho tam v záhrade urobia. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunset, ja tam idem mat svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a lomnicka, hej, listky sa kupuju len na mieste :-N vidim, ze rada fotis...snubenec je tiez fanatik :-D co mas za fotak? a do modranky sa aj ja chystam, ked budem mat free, po skuskach...tiez pocujem vela dobreho na ten salon :-)
Odpovedať
@sasettka canon a nejake vecicky k tomu... :-) babenky nemate kontakt na cukrarsku vyrobu v hornych a dolnych salibach a na pani Hupkovu z EFEKTU v Pezinku? dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
caute trnavacky. nie som sice priamo z Trnavy, ale planujeme tam svadbu. Celkom sa nam pacil Olympia, uz sme tam boli na viacerych svadbach. Ale nakolko este stale nevieme termin, ci tento rok alebo az buduci, tak sa trochu obavam, ze sa neskoro spamatame a uz to tam bude obsadene. viete mi pripadne poradit este nejake dobre miesto v TT, ktore mozno nie je az take vychytena ako Olympia?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pegas - Olympia je vychytena?? hmm...no ja odporucam hotel Prestige, novy, pekny, mily personal...a tiez aj podla toho, kolko ludi planujete :-) ale ten je naozaj vychyteny, co sledujem :) lomnicka...no canon to vzdy isti :))) aj snubenec ma...super znacka, no nie? :)) ja kontakt ee :-|
Odpovedať
ahoj pegas- my mame svadbu v marci a mame ju v Malom Rime. Dlho sme vahali nad Olympiou, ale odradila nas jedna vec-treba si veci vypratat zo saly uz rano, co viem, ze budu vsetci ustati a bol by to problem......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?