Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem. trnafcan poznam, oni trenovali u nas na MtF a hravali ked sme mali akcie a plesy. Su skveli, len chcem nieco modernejsie, aj ked kby moj ocino zbadal cimbalovku, tak by sa tesil ako maly chlapec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ak mozem aj ja nieco do temy... :-) v univerzitnom som sa dozvedela, ze sa uz takmer vobec nerobia sobase...v prvom rade hruby..a ak je vela svadieb, tak este anicka... v pemine je svadba fajn, aj dobre navaria, aj sa postaraju, veduci je sympos :))) jedine sa mi nepaci ten bar, co tam chodia stari stangasti...ale to sa vraj uzatvara, takze ok :))) ak myslime ten isty brick...tak teraz je to restauracia relax...a je to ako lomnicka vravi...ale svadba a ine akcie sa tam robia, a je tam vcelku pekny interier...urcite by som sa tam sla spytat ;-) a co sa trnafcana tyka, vraj su tento rok bez cimbaaaalu :-( skybaby, v prestige som sa bola pytat na cenu, vychadza to cca 1000 na osobu..+ - ...oni mi tam dali taku peknu A4, kde to bolo vsetko krasne vypisane, aby som mala predstavu :) no, hadam som nezabudla na nic, na co som chcela cosi napisat :-N pekny dnik prajem vsetkym :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
evelyna, skor UCM ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky,chcem sa opýtať či máte niektorá nejaké skúsenosti s líčením od Marianky - Mary Kay????? A či náhodou mi neviete odporučiť niektorý salón v Trnave kde majú pekné spoločenské šaty, vhodné ako popolnočné? Vopred ĎAKUJEEEEM ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaach...chcela by som tie pripravy a vsetko okolo toho este raz zazit... :-)
Odpovedať
@borabora co pisali babulky v albumoch, tak boli spokojne... a spolocenskepekne - na studentskej salon nova rosa @dominika ahocek syslici..ako sa vam dari? @sasettka to aby som oprasila cimbalove palicky a zaklopala im na dvere :-o 8-) ;-)
Odpovedať
Caute babulky, vsetko dobre do noveho roka :-) borabora - my sme mali svadbu v PEMINE v Modranke, boli sme celkom spokojni az na par detailov. Mali sme 40 ludi a po 9-tej vecer nam prislo zopar kamosov, je tam moznost v saloniku vedla. Na vacsi pocet ludi by to bolo asi dost plne, tych 40 sa nam tam akurat zmestilo. Urobili nam vkusnu vyzdobu, servitky, sviecky, stuhy sme si zabezpecili my, maju tam celkom pekne vazy, umele kvety, ktorymi to doladili. S barom vedla sme nemali nic spolocne, vobec to nerusi, pretoze dvere boli zatvorene. Vyhoda bola capovane pivo z baru, pretoze sme mali vela hosti - pivarov a v nas den svadby 6.9. bolo neskutocne teplo. Chybala mi tam miestnost na prezlecenie a ulozenie veci, nemaju tam nijake take priestory. Cena bola 650SK/host, alkohol nam veduci nakupil za nakupne ceny a platili sme len to, co sa vypilo. Pripomienky by som mala k hudbe, DJ od nich bol fajn, ale menej komunikativny a casto ho tam nebolo... chybalo mi viac hovorene slovo a vyzyvanie hosti do tanca. Boli sme dohodnuti aj na roznych hrach - balonovy tanec a tak a nic z toho nezrealizoval... ku kostole na kopanke - Student je fajn, robi podrobnu pripravu, ak ti vyhovuje taky mensi kostolik, spravi velmi prijemny obrad, bola som tu na par svadbach. My osobne sme mali sobas v Hrubom kostole, ten sa nam viac pacil. Ak by si chcela nejake podrobnosti o Pemine - kludne sa pytaj.
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, no ja by som bola len rada :))) s tym cimbalom to ma predsa svoje caro a teda tajne dufam, ze do nasej svadby sa daky sikovny cimbalista/cimbalistka ;-) najde, hehe:)))
Odpovedať
Profilova fotka
neviete niekto poradit kde by sa dali zohnat taketo topanky? pisala som aj autorke albumu, z kt. som to skopirovala, ale neozvala sa mi :) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,som tu nova. Planujeme tento rok svadbu a zhanam teraz nejake priestory v Trnave,resp.aj kusok mimo TT. Mate niektora kontakt na byvaly Brick?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sunset, mas IP
Odpovedať
Profilova fotka
vraj mam :-) naco potrebujes? nie som v tom velmi zbehla
Odpovedať
Profilova fotka
:))))) to je zlateeeeeee...no klikni na to hore...co mas teraz cervenym, ze mas novu spravu, hehe :)))
Odpovedať
Profilova fotka
:-))))) jaaaj, ja zaspata, som myslela ze IP adresa pocitaca :-) a to je interna posta
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, mala som ti to rozpisat, ked si tu nova...moja chyba :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojik kocky...mam otazocku, resp. otazocky... vedela by ste mi niektora poradit odkial si mam vypozicat vyzdobu na svodobnu hostinu??? a mate niektora skusenosti z hotelom inka? alebo s byvalym Brickom? dakujeeeem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v tom byvalom bricku tu mala jedna babula svadbu, nick ma lenustek, tak jej skuste napisat, alebo aspon fotky pozrite...ze ako to tam vyzera...a co sa vyzdoby tyka, treba sa najprv aj v sale spytat, ci oni tu vyzdobu nezabezpecia...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...v bricku teda teraz uz v relaxe vyzdobu nezabezpecia, musite si ju komplet vybavit sami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau e.lle...no a ty sa mas akooo?? uz vsetko povybavovane a pripravene?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lomnicka, dakujeme za opytanie. mame sa fajn :-) rastieme :-) ako sa mate vy vsetky "nase" baby? este sem chodi nasa stara partia? tusim uz malo, uz su tu same nove nevesty tusim..
Odpovedať
@e.lle páči sa mi obrázok, že na zdravie novomanželom...to ste si robili, alebo ste si dali tlačiť? @sasettka to nestiham...som uz zabudla kao sa hra... :-( ale skusila b som si to este raz...to by musel mat den 72 hodin.. @dominika to je super..tak pohlakdaj a poskrabkaj..uz sa aj mrvite? @cerler skus vyckat, mozno sa ozve neskor...alebo jej znovu napis... @kuratkott vlani na veltrhu soms a rozpravala z pani majitelkou agentury z hoste...ale netusim, kde mam vizitku...a potom prijemny su aj v nitre, ale to tiez musim podumat, ze ako sa volali..tusim su aj vo firmach..sidlili oproti prioru v nitre...potom este vyzdobu by pozicali aj v kvetinarstve na frantiskanskej, skus sa opytat v salonoch, napis do studia esprit... ale najprv sa opytajv mieste, kde budes mat hostinu, ci zabezpecuju vyzdobu abo nie..lebo napr. vo phoenixe teta vyzdobu ma...ale z marhulkovej farby neupusti...
Odpovedať
babule neviete, ake su cesty do viedne? chcem ist na veltrh...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka...nestihas to do piateho septembraaaaaaaaa....skodaaaa :-( no budu to musiet trnafcanci nejak vymysliet...alebo co:) a na aky veltrh to ides?
Odpovedať
@sasettka svadobny...vo viedni som este nebola...myslim na veltrhu..snazim sa zistit v akom stave su cesty...
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaaa, no tak ja pojdem do BA...vieden ma ani nenapadla...:)) a cesty? hmmm, no teraz to je take vselijake, ja ti s tym nepomozem... :-S
Odpovedať
@sasettka do blavy by som rada aj ja... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm...a na kolkych takychto veltrhoch si uz bola? mam sa na co tesit? tak mozno v BA do seba dzugneme :-D
Odpovedať
@sasettka vlani som bola v budapesti (tam boli v jeden den dva) tento rok je jeden buduci vikend a potom koncom januara a v bratislave, a predtym len v blave... zazila som v blave v inchebe v kongresovom centre - tak to bolo o hubu, maly priestor a potom v pko, tam to bolo lepsie, aj ked v niektorych priestoroch malo svetla, co je taky psychologicky efekt, ze sa tam zdrzujes malo a ono keby to urobili tak, ze by stanky mali aspon nejaky rovnaky face s tym, ze nech uz si to zariadi a vyzdobi ako kto chce...ono som trochu zodvihla obocie nad "expoziciou", tkora pozostavala zo stareho stola prekryteho zajdenym bielym obrusom a starej stolicky, ktore zazili este tvrdu normalizaciu...je to o peniazkoch... v budapesti to bolo o kusok lepsie, ale len tym, ze tie stanky a vystavne priestory boli o kusok viac premakane...a bolo to tam toho straaasne vela...sice horsie sluzby, co sa tyka obcerstvenia...v tom obrovskom kongresovom centrebolo malo flekov, kde sa clovek mohol obcerstvit...ani som to poriadne nepochodila...no a pri 1/3 stankov sa na mna krivo pozerali, ze preco fotim, pri niektorych na mna volali ochranku, pri zvysku to bolo v pohode...ale to som sa poriadne venovala mozno 1/4 stankov a ostatne som rpefrcala, lebo a jeden den toho bolo dost..a tie veterany...hmmmm... tak jo...v blave sa mozno stretnem...aj ked ja svadbu nechystam..ale bavi ma vsetko okolo toho...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?