Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
baby : stastny novy rok !!! zelam nam , co sa chceme vydavat( ze marika ;-) ), aby sa nam to podarilo a aby manzelstva uzavrete tento rok boli veeeelmi stastééé!!! kuratkott.... boze, ja v rychlosti tvoj nick vzdy precitam nejak inak... a vyjde mi z toho vzdy jedno slovo..... som hrozna... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marika.. ved ja viem, ze si chora... ale mohli sa ozvat aj dalsie baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stastny novy rocik 2009 prajem a dakujem za vsetky odpovede, co mi prisli... :-) rozmyslali sme nad hotelom Inka a tiez aj nad Brickom...
Odpovedať
babulky - zelam vam stastny a uspesny novy rok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym tu tiez zelam stastny novy r.2009 - hlavne vela zdravia, lasky a rodinnej pohodicky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj je tu niekto y okolia Sambukusovej ulice?neviem presne ako sa to pise.nepoznate nahodou Daniela Strazovca a Zanetu?
Odpovedať
ahojte dievcata, aj jaj vam v prvom rade zelam vela stastia v novom roku 2009, nech sa vam splnia vsetky tuzby. :-) kuratko, my sme mali v svadbu v inke. ak ta zaujima nieco konkretne, napis do ip ;-)
Odpovedať
ahojte dievcence...aj ja sa pridavam...vsetko dobre.... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-)
Odpovedať
lomnicka, pekny obrazok. venujes sa digiscrapbooku?
Odpovedať
@vivere dakujem... eee...fotografii...a bavi ma robit taketo vecicky...digisrapbook by som asi nedokazala... ;-) teda ak si myslim, ze ten digiscrapbook je to, co si myslim... =-) :-N :-)
Odpovedať
lomnicka, urcite dokazala ;-) ak myslis na tie vselijake ramiky a kolaze s fotkou, tak myslis spravne ;-) ja som si najprv myslela, ze je to tazke, kedze u mna iba otvorit photoshop bol maximalny vykon :-) ale zaklad sa da pochopit za par minut, potom uz len ucit sa nove, lepsie a narocnejsie veci :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojik, este by som sa vas vsetkych tu chcela opytat na restauraciu Brick, co je oproti poliklinike...mate niektora s nou skusenosti...ak ano, tak ake??? rozmyslame nad miestom svadobnej hostiny,a le este stale nie sme rozhodnuty...uz sa nam zvysil aj pocet hosti...40. dakujeeem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kocky ;-) ahoj lomnicka ;-) si ta pamatam z cias ked som ja planovala svadbu :-) babulky viete mi poradit ako cenovo vychadza svadba v prestige a v olympii (neplanujem druhu, ale sestra sa mi ide vydavat) 8-)
Odpovedať
@vivere tak porad, pls, kde a ako a kam sa mrknut..ps je celkom moj kamarat...mas nejake linky na tutorialy? @kuratkott celkom casto chodila som vlani na polikliniku, ale tam (ak myslime na rovnake m miesto) tak tam je teraz jedalen, take ze prides a na tacku si das teple jedlo a napapas sa...ale mozem sa mylit..nechcem robit paniku... @skybaby no jo..ved som tu medzi tymito krasnymi peknymi mladymi rybickami kocicami ako taky stary kapor obrostlý machom... :-S ale aspon na chvilku si s niekym pokecat robi mojej dusicke dobre..a babulky su tu zlate...ved ako inak 8-) ako sa ti dari?
Odpovedať
@skybaby v olympii, co ja viem, tak tam varia celkom dobre...som tam bola len na stuzkovej...so svadbou neviem...a v prestigi sa mi paci pristup personalu..ale tiez so svadbou nemam skusenost..ale su tu babule, co mali teraz dakedy svadbu...ale neviem, ktore...pa..pa..pardoooon...
Odpovedať
lomnicka, vecer ti hodim linky do ip. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no lomnicka ja tiez veru nie som najmladsia :-D , s deturencami sa nam zatial nedari, ale hadam pridu lepsie casy ;-) babulky ktore ste mali svadbu v prestige a olympii piiiste ako to vychadza cenovo a ine skusenosti
Odpovedať
skybaby, ja si zasa teba pamatam z cias, ked som ja zacinala planovat svadbu ;-) ked som este trnavsku temu len obkukavala x-) drzim vam palceky s detickami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby. Nevedela by mi nahodou niektora poradit dobru kapelu z okolia TT?, cca traja ludia ( DJ nechcem) velmi pekne dakujem
Odpovedať
Ahojte, chcela by som sa vás opýtať či máte niekto skúsenosti so svadbou v Kostole na Kopánke a so svadobnou hostinou v Modranke v PEMINE???? :-N ĎAKUJEM
Odpovedať
pinggy, aku kapelu? modernu? ci folklor? borabora, v kostole na kopanke som bola na jednej svadbe gratulovat. ak by som mala moznost volby, asi by som si ho nevybrala. aj ked pan farar bol fajn, taky ludsky, nie strojeny.
Odpovedať
@borabora to myslis ten kostol, ktory je blizko konecnych zastavok autobusu tusim 2 a 10?...tam pri tom trojuholniku? taky hnedy a vedla je tusim pohostinstvo? akje to ten tak - zazila som bola gratulovat na svadbe - pan farar tam bol stary pan (onehdá); na fotenie dobry svetly... @vivere dakujem... @pingy kapelu neviem...
Odpovedať
Ahojte:-) Ako sa máte? borabora- neviem aká je svadba v kostole na Kopánke. Farár tam je starý. Volá sa Študent. Ale či by som si ho vybrala na svadbu tak to ozaj neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte v Novom roku. Ja by som si rozhodne, akby som tú možnosť mala, vzalakostol naKOpánke. Pán farár, aj keď je starší, je skvelý a mladý duchom. Má rád mladých ľudí, má rád svadby, páčia samu vyzdobené kostoly, urobí vám obrad, aký si želáte, dokonca pred začiatkom obradu vás čaká pred kostolom a víta...
Odpovedať
Ahoj Miška. Miška ja som myslela či by som si vybrala ten kostol. Jeho určite. Ja som ho aj mala zajednaného, ale potrebovala som aj prekladatela. Tak som potom menila. Ale ako človek je super.
Odpovedať
tiez sa mi pan farar zdal velmi prijemny a ako miska napisala "mlady duchom". ale kostol ako budova... e-e
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, to je OK. Na druhej strane, Hrubý je peknýsám o sebe zvonka aj z vnútra. Univerzitný to isté. Na špeciálne povolenie zosobášia aj v Aničke. Špecificky pekné sú kostoly v obciach.Ak sa vyzdobí, je každý kostol pekný...
Odpovedať
Profilova fotka
Kapelu,no asi skorej nieco modernejsie, ale sem tam aby zahrali aj nejaky ten valcik
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neviem ako tento rok ale po minule roky v Univerzitnom kostole, teda v katerdrale sv. jana Krstitela sobase robit nechceli.
Odpovedať
pinggy... uhmm... mne jedine zisiel na um fs trnafcan alebo fs lipka, vraj vedia urobit super zabavu, ale su to folklorne subory, takze to asi nie je to, co hladas... este je skupina kometa, o ktorej viem, zial kontakt neviem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?