Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka: ano, my sme mali v tej cene aj vyzdobu zaratanu a este aj prestieranie. ja teda neviem, mozno zdvihli ceny...
Odpovedať
Profilova fotka
smejulienka: dnes som bola v hoteli prestige aby som zistila tie ceny a je to tak,ako hovoris...900sk na osobu stoji jedlo a 150 na osobu vyzdoba...takze 1050 na osobu aj s vyzdobou..myslim, ze sa to fakt oplati...nemas nejake fotky tej saly?ako ste to mali vyzdobene?bola by som ti velmi vdacnaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, a maju volny tvoj termin? tak to je super ;-) fotky vyzdoby inak maju aj na svojej stranke... http://www.hotelprestige.sk/index.php... a inak, ted ma napadlo, ze ked som chcela svedske stoly, hned mi pani prevadzkarka povedala, ze by to bolo drahsie...ale sak, neeeeva ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka: to prevadzkarka v prestige ? nemali sice volny termin 18.4., co sme chceli..ale o tyzden neskor...ale zarezervoval sme si to aj tak..no popzerame este aj inde...
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ta pani prevadzkarka v Prestige...ze kebyze chcem ako dalsie chody uz len svedske stoly, tak sa to prejavi zvysenim tej ceny na osobu...o 100-200 korun.. a kde inde by si este chcela ist pozriet?
Odpovedať
Profilova fotka
este kastiel v jaslovskych bohuniciach...neviem,ci mam ist este pozriet ZOS alebo Olympiu...
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, to aj podla toho, kolku ludi chces mat...
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka: tak okolo 50...normalen lutujem, ze sme to nezacali vybavovat skor..dobre robis, ze to vybavujete v takom predstihu...aj ked to mame az za pol roka, uz je toho dost poobsadzovaneho...
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to...aj mne sa to zdalo az mooooc skoro na vybavovanie...ale nakoniec som aj tak zo 6tich sal mala uz 2 obsadene...skoro rok dopredu.. a 50ludi vmestis aj do tej Olympie...ale musi sa nechat, ze Prestige je v porovnani s nou ci Zoskou na trosku inej urovni... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to si tiez myslim :-D inak kolko mas rokov ak mozem vediet?lebo mne vela ludi hovori, ze som dost mlada na vydavane..tak ale ked sa lubime a chceme byt spolu navzdy...tak preco nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, tak u nas to je tiez tak :-D ja budem mat 1.septembra nabuduci rok 25, a svadba hned piateho...a priatel, ten bude mat 29...ale vobec na to nevyzera :))) a ani spolu nie sme strasne dlho...ale jednoducho to tak citime..to je daco vovnutri nas... :-N a vy ste na tom vekovo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som teraz mala 22 a priatel ma 24..a zachvilu spolu budeme 2 roky...z toho uz rok a pol spolu byvame :-) a myslim, ze po svadbe sa skoro nic nezmeni..len si tak oficialne slubime, ze spolu budeme naveky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to je peeeekneee ;-) aj u nas to bude tak, ze v januari to budu 2 roky, co sme par...len spolu nebyvame...kazdy sme na opacnej strane Trnavy, ja Druzba, on Prednadrazie :))) ale uz mame vyskusane spolocne varenie aj pozeranie telky...takze to su zaklady na spolocne byvane...a bolo to bezproblemove :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a po svadbe planujete aj nejaky bytik alebo domcek?my by sme si chceli postavit dom..len sa bojim hypoteky..ako to bude..zadlzime sa na cely zivot..ale inak sa to v tejto dobe asi neda,ked nie sme milionari :-(
Odpovedať
Profilova fotka
noooo...priatel uz byva na byte...ehm...s jeho mamou :-D tak zatial by som byvala tam, dokym si bud nenajdeme pre seba byt, pre nu byt...alebo nedame dokopy dom, co maju v Modranke...len by potreboval taku 2milionovu rekonstrukciu...takze hypoteky sa ani my urcite nevyhneme...ale ja este studujem...do 2010...takze az ked sa zamestnam...uff, toto beriem ako dalekuuuuuuuuu buducnost :-) vy uz robite obaja?
Odpovedať
Profilova fotka
ja robim aj studujem :-) a priatel ten len robii :-) takze uz rozmyslame o niecom svojom..momentalne byvame u nasich..nie je tu zle, ale myslim, ze by nam bolo lepsie, keby sme byvali sami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak...to si asi kazdy par mysli...konecne sa osamostatnit :))) no sranda to bude byvat so svokrou...ale ona je nastasticko zlataaaaaa...dufam, ze sa to po svadbe nezmeni :-p ale postavit si dom dakde tu v TT...no vela stastia...uz len ten pozemok tu najst a kupit za rozumnu cenu...to teda nie je lahka robota, ti poviem.. :-S a kde studujes? asi daco externe, co?
Odpovedať
Profilova fotka
nechceme priamo v tt, lebo to by nas vyslo naozaj dost draho..v okoli tt..a studujem marketing, na ucmke..externe, lebo inak by som nestihala..a ty kde studujes? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja studujem architekturu na STU v Blave...ted uz som nastasticko na druhom stupni, takze uz to nie je taky zabijak ako pominule roky... :-) praveze mi to skor pride, ze mam nejak az moc vela volneho casu :-D tak podte do Modranky, budeme susedky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo, v Modranke by som brala :-D, len tam je to asi tiez dost drahe..tie pozemky.. my sme tak rozmyslali nad ciferom, vlckovcami, zavare..neviem este :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no...asi tu nepojde o rozhodnutie, ktora z tychto dedin sa najviac, ale skor o to, kde sa najde pekny a cenovo pristupny pozemok, tak tam sa pojde :))) a hej, mas pravdu...aj Modranka uz je draha... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
presne taak :-D ale mame v zalohe aj siladice, to je za surovcami,ak vies, kde to je...tam mame jeden celkom pekny pozemok...jediny hacik je v tom, ze je to asi 12km od tt...inak je to tam peknee,taky klud :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ehm, no, pravdupovediac, musela som to tu pozriet na mape, ze kde to je :-D ale 12km este nie je az take hrozne...a mas to blizko do Serede, mozes si ist kupovat lacne napolitanky :))))) takze ty teraz len pozeras saly? take veci, ze kamera, foto..hudba, to ece nist?
Odpovedať
Profilova fotka
foto a kamera idem zajtra...foto chcem urcite bohunickeho..dufam, ze bude volne.. :-N aa nevies o nejakom dobrom DJovi?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, mam tu kontakt na jedneho...vyzera byt ok, len na mna drahy...a to len preto, lebo ja mam uz zivu hudbu...a tak uz DJovi necem davat nejakych 10tis..alebo kolko...ale vyzera f pohodke...ti poslem IP o chvilku...a ideme sa asi cez vikend stretnut s inym...som zvedava, co to bude za tyyypka :-D nooo...a s tym Bohunickym...to ti tiez drzim palce, ten tiez byva velmi rychlo obsadeny....
Odpovedať
Ahojte :-D Ako sa máme? Miška si tu?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, Luci, až teraz som prišla a zase odchádzam, mám veľa práce.
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka, uz mam aj Bohunickeho zajednaneho :-) mal este kopu volneho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaale co?? hmm, tak to je fakt zaujimaveee :))) tak super teda ;-) a kolko pyta? ci to je tajne? :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?