Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Ahojte včetci :-D konečne sa tá stránka pretočila na 119 8-) Smejulienka máte krásne foto a šaty si mala ako princezná. ach ja tak strašne nerada používam slovo "mala" lebo je po všetkom a zostanú už len spomienky. :-(
Odpovedať
Dominika....si túúúúúúúúúúúú?
Odpovedať
Profilova fotka
no luci, hovor mi o tom... ja by som sa najradsej vydavala kazdu sobotu. manzel sa tesi, ze to mame za sebou, len ja som smutna :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neviete mi poradit? ako je to, ked mam auto pisane na svoje meno a tym padom v technickom je moje stare meno za slobodna. to si musim so vsetkymi dokladmi ist vybavit aj novy technicak? a kde sa to v TT vybavuje? tiez na poliklinike?
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, ano som tu :-) kukam vas..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja odpadnem!!! dajte si topky.sk a ten chlap ,co je " akoze" s Durianovou je moj skoro-šef... teda bude od noveho roka...!! he he he.. ale podla mna stretli len preto, ze durianova dnes moderuje v blave pre nich akciu... takze scenar.,.... a ked poznam jeho prac. dobu, tak on je schopny rokovat aj o 11 tej v noci,.... aj nas porade nas drzal do 11tej v noci... ale ktovie... ak, tak ma konecne marianna niekoho normalneho... he he
Odpovedať
dominika ako sa máš? a čo tvoja mála fazuľka?
Odpovedať
Dobré ránko :-D Ako sa máme? Ahoj Miška :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, mam sa fajn, dakujem za opytanie..... babusko sa ma snad tiez fajn.. :-) myslim ze sa nestazuje v brusku :-) uz sme si boli dokonca aj zacvicit trosku, tak snad sa mu to pacilo.. a teraz mu malujeme detsku izbicku :-)
Odpovedať
Dominika a akú farbu dávate? Nejakú neutrálnu?
Odpovedať
Profilova fotka
davame zelenuuu :-) mne sa zelena velmi paci. a navyse co je vseobecne zname, tak aj ukludnuje :-)
Odpovedať
Už máte aj niečo kúpené? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute baby... pochopili by ste takuto svadobnu fotku? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
vecicky na oblecenie pre babatko este nekupujeme... ale kupili sme celu detsku izbu - postielku, prebalovaciu komodu a skrinu, pretoze na takyto set sa nam zdala super cena, tak sme ju kupili, bolo by skoda nekupit to, pretoze je to bezne hrozne drahe... a kobercek sme kupili do izbicky este... a v podstate nic viac zatial... ale postupne uz sa to zacne...babusko bude potrebovat kopec veci a keby som ich mala kupovat na poslednu chvilu vsetky naraz, tak by som si mohla zobrat rovno hypoteku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky! Tak ako? Ja nie moc dobre... v pondelok idem na predoperacne vysetrenia. brrrr... a aj s drahym sme mali byt tento vikend sami dvaja, ale sme sa vcera nejak posekali, tak som mu povedala, ze nech cez vikend porozmysla , co vlatne chce, inak sa budeme tocit furt okolo toho isteho problemu, ktorý by probelmom ani nemusel byt, keby uvazoval trochu inak... ach jaj, vobec neviem, co budem sama cely vikend robit, este aj Kika ide k tatinovi..asi ho cely prespim, alebo co.....
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: jej, si nespominala, ze uz mate kupeny nabytok? a zelena farba je aj mne sympaticka.. hlavne taka jemna, ale suseda ma naopak totalne syto zelenu v detskej, tiez mauu este len mimco a je to velmi pekne..
Odpovedať
Profilova fotka
a este som chcela :-D si tu pisem sama zo sebou :-D , ze .-.. vcera som bola na tych brusnych tancoch, dokelu, sa nezda ale niektore pohyby su fest tazke... napr. otacat sa v pace do prava-lava ( nie kruzit 8..) a do toho robit pohup a ukrok do strany.... alebo akoby salsovy krok dopredu dozadu a tiez do toho otacat boky.... uff.. normalne makacka... a ked sme robili asi 4 min. v kuse "africke šimi" , co je take to trasenie ritkou vypucenou a pritom sa vselijako presuvame, tak som mala normalne dost!!! normalne to chce kondicku
Odpovedať
cerler ----- ako sa hovori proti gustu ziadny disputat... mno co uz...
Odpovedať
Profilova fotka
katrin a kam chodis na brusne tance? ja som tiez chodila, je to uzasna vec... :-) mam aj taku krasnu mincovu satku, velice strnga :-) mame kupeny nabytok, nehovorila som ti? ani som si to nejak neuvedomila... tesim sa.. no my mame tiez taku sytejsiu zelenu ale je velice pekna.. :-)
Odpovedať
ahojte :-) dominika a kde si chodila na tie tance? ja by som tiez chcela len neviem kde su tu v trnave nejake kurzy. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nelly.. brusne tance byvaju v Pohode... pozri: http://www.pohodacentrum.sk/img/Aerob... a dokonca sa aj dnes cvici o 8mej vecer ;-) je to fakt super, ja som sa vzdy na tej hodine velmi odreagovala..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chodila tam..
Odpovedať
jej super, to som nevedela, ze tam su, ja tam chodim do fitnesu cvicit, to je jeden krat do tyzdna asi. a ked som uplny zaciatocnik? zvladnem to?
Odpovedať
Profilova fotka
samozrejme ze to zvladnes, uplne v pohodicke.. tam sa zabavis, neboj, je to fajn.. ;-) keby som mohla tak aj ja idem... :-)
Odpovedať
a chodi tam vela bab? aj musim mat nejake speci oblecko? ;-)
Odpovedať
a uz viete co budete mat? ale som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vtedy ked som chodievala ja, tak tam chodievali od malinkych deticiek az po starsie panicky... je to oblubene, to ano, takze urcite tam nebudes sama.. :-) este nevieme co budeme mat, ale za par tyzdnov pojdeme na ultrazvuk a potom budeme snad uz vediet, ked nam to ukaze.. :-) (ultrazvuk nerobia vzdy u lekara - iba 3krat za tehotenstvo je bezne+tie pociatocne na urcenie tehotenstva..) :-)
Odpovedať
diky za info a co by ste chceli? moje kolegyne cakaju a jedna chcela dievcatko a caka chlapca a druha presne naopak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemas zaco... my chceme zdravucke a krasne babatko, je uplne jedno ci to bude dievcatko alebo chlapcek, aj to aj to budeme rovnako lubit :-) a rovnako sa z neho tesit :-)
Odpovedať
jasne, hlavne nech je zdravucke.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?