Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Eli, mne stačí počuť slovo školenie a osypem sa. 4 týždne - bŕŕŕ. Ahoj, Luci. Som rada, že konečne sem chodíš pravidelne... Lomnicka, kde si? Katrin, kde si?
Odpovedať
Ahoj Miška. Práca ma zmenila. Už nevstávam okolo 11. Teraz som už hore o 6:00. A o 7:00 sedím už v práci. Ako sa máš. Už ti je lepšie?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, je mi fajn. Ale aby som to nezakríkla.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! No ja sem teraz chodim malo, som doma a cez mobil mi net nejde dobre... po par minutach vzdy spadne... hodila som sa na PN, ale uz som OK, aj by som mohla ist do roboty,ale sa mi nesce... ;-) Tak sa tu atk ponevieram, vegetim, Kika si vychutnava, ze ju rano vyprevadzam do skoly, lebo inak chodim tak ako Lucka, o 7.00 uz zarezávam... Dnes mi zahlasila, ze by som mohla byt castejsie chora :-D ta mi teda dopraje. Tak pracujte aj za mna:-)) Vsetky Vás pozdravujem.
Odpovedať
ahojte planujeme svadbu na smolenickom zamku,chcela som sa spytat ci mi neviete poradit ako sa tam riesi menu pre hosti a ake su priblizne ceny.vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Klaa, a máš už zahovorený termín? Na Smolecnikom zmku je čakacia doba 12-14 mesiacov, ak to chceš v sobotu, ak v iný deň, tak pol roka. Menu a oatatné veci sa riešia so správcom pánom VOlnerom. telefóny a kontakt nájdeš na internete Vyjdú ti v ústrety, ale budeš mať dlhé zásnuby... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute vsetky... nejak to tu mrtve... co ste vsetky chore :( ja som sa len chcela pochvalit, ze sme konecne boli na fare - popytat sa na bud. rok po terminoch... docela v poho... termin si mozeme povedat ktorýkolvek - samozrejme sobotnajsi... :) a ohlasit sa mame 3 mesiace pred terminom na poucenia... tak sa nieco zase pohlo :))) pekny den - vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. konecne uz som aj ja online. konecne nam doma zaviedli net :-D . inac, spravila som si svadobny album, tak mozte pozriet, ak chcete. ako sa vsetky mate?
Odpovedať
Smeji ja už som pozerala... vitaj medzi nami, manželkami :-) . Bola si naozaj krásna nevesta a tie šaty... wwwaaaawww :-) . Užila si si to??
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem leni. jasne, ze som si to uzila. dakujem za pochvalu. saty boli obrovske, ale ku podivu sa mi v nich super tancovalo :-)
Odpovedať
no tak je potom všetko OK.... ja už ani neviem, že bola svadba.... tak to nejak splynie v tom každodennom zhone, že až hrúza :-( ale na svadobné foto sa dívam často.... tak aspoň takto spomínam :-) musím fičať domov za manželom..... zajtra budeš tu?? ak hej, tak popíšeme zajtra... pekný večer. pa
Odpovedať
Profilova fotka
ani leni, budem tu, kedze som este stale nezamestnana od mojho prichodu z Anglicka. hladam na nete pracu, ale nedari sa. :-( eli, ty mas tusim novu pracu. kde robis?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj smeji :-) krasne fotky, vsetko krasne,gratulujem :-) a drz sa pri hladani prace :-) paa ahoj leni :-) dufam,ze sa mas ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hani. dakujem ;-)
Odpovedať
smeji kuk IP
Odpovedať
smeji naaadherne fotky :-) ta kytica - no nadhera, a tie saty - maximalne dokonale. velmi ti to svadcalo ;-) zenichovi samozrejme tiez - fesacisko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smeji: no aka si bola kraasna, teda teda... a akeho fesaciska mas muzika :-)) dobre si si vybrala :-) Bud rada, ze si chvilku doma, ja mam zas obdobie odporu k praci, len stale rozmyslam , ako by som sa odtialto vyparila, ale uz to nejako vydrzim, niekedy bud tyzden , alebo ten dalsi mam ist na tu laparoskopiu, tak potom si doma polezkam :-)) Inak, ked sme pri operaciach... ocino lezi v MT, idu ho dnes, al. zajtra operovat, ma nbieco pri stitnej zlaze, hadam to nebude nic.. uff.. ale horsie je na tom moja najlepsia kamoska... Ma 32 rokov, manzel 36 a v nedelu mu nasli nalez v mozgu.. bo dezorientovany a ukrutne ho bolela hlava... dovtedy nic... najprv si mysleli , ze ma boreliozu, ale potom CT ukazalo nieco.. nejaky utvar... predvcerom bol aj na magent. rezonancii v BB a tam to potvrdili, vraj to vyzera byt zhubne.. dnes mu robia biopsiu... ludia, neviem si predstavit, ze by sa mu nieco stalo!!! Taky mlady, vecne vysmiaty chalan, nadherne kudrlinkove kucerave vlasy, vesela kopa.. poznam ho roky... a teraz toto... Ivka, kamoska, je hotova... a to v decembri potratila.. akoby to nestacilo, teraz toto... a este k tomu zajtra nastupuje v noevk praci, zacala studovat na VS, cize casu nema vobec, chudatenko moje.. to fakt neprajem nikomu... ako blesk z jasneho neba. Budem jej drzat palce.
Odpovedať
ahoj hani, ty sa ako máš v novej práci??? ja sa okrem práce mám OK. Stále premýšľam nad výpoveďou :-(. Som "zničen, zdrven, znechucen" :-) katrin tak to je fakt smutné... nešťastie nechodí po horách, ale po ľudoch.... bohužiaľ.... aj z vlastnej skúsenosti hovorím :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam baby za vsetky vase chvaly :-D eli, Katrin21: muzikovi odkazem, ze je fesacisko :-D katrin: to je hrozne. ja som sa vcera dozvedela skoro rovnaku spravu o jednej znamej - mladej zeny :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no hej.. smeji... je to des... ja normalne neviem, co jej mam chudatenku povedat ! Vies, v takej situacii clovek chce nejako pomoct, ale ako? Ci hovorit o inom, aby sa rozptýlila, alebo o tom, co robit v takej situacii... no fakt neviem... cokolvek aj tak nezmeni to, co je.... len dufam, ze to dobre dopadne... je to proste sok.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda je sok... myslim si, ze nam zostava len stat pri nich a ukazat im, ze sme tu vzdy pre nich, ked budu potrebovat pomoc. no a vsemozne ich podporovat a presviedcat ich o tom, ze to dobre dopadne. lebo ked sa oni vzdaju, tak im iet pomoci. musime vsetci spolu bojovat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. je tu niekto? nejako to tu ide dole vodou :-D No, aspon jedna dobra sprava je, ze ocina mi vcera operovali a op. dopadla dobre, uz len cakat na vysledky :-p. Ja idem zajtra na krv, a objednat sa tiez na operaciu. Inak vsetko po starom, zas tu vybavujem v praci nejake veci, inak klid. Za mojou malou dcerou dnes rano nedosla mama, takze Kika mi pred chvilou volala, ze starka tam este nie je a to som jej vynimocne nenachystala ranajky, ze nech jaj starka spravi chleba vo vajicku,.. chudatko, tak si dala croissant a na desiatu uz nieco nachystane mala.. tak sa musela sama vychystat, zamknut a ist... nie ze by to nezvladla, len bola vystrasena, lebo nebola na to pripravena... ach jaj... esteze ju vediem stale k samostatnosti, az sa niektore moje kamosky rovnako starých detí cuduju.. sama sa uci, sama chysta do skoly, vie sa ucesat uz asi dva roky, a pod... dokonca by si vedela spravit aj tie ranajky, len uz na to neni cas( teda jasne , ze nie chleba vo vajci, ale roztek s maslom a tak...) Takze mala take sokove rano dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Kati. Ber to pre malú ako liečbu šokom. To ju oba posilní. A nemyslím, že je vystrašená z toho, že by bola na to sama, ale hlavne zo svojej odvahy a skutkov. Podľa mňa jej kúp malú čokoládku (naozaj malú) a povedz, že ty si vždy vedela, že zvláda nečekané udalosti. To ju maximálne posilní. Niekedy je niečo takéto lepšie ako dlhodobo dieťa pripravovať, vysvetľovať a cvičiť. čo tvoja nechuť k práci? Už prešla? A ahoj, Lucka!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... katrin, suhlasim s miskou, ze by som malej kupila cokoladku a pochvalila ju, ako to vsetko sama rano zvladla... urcite bude mala na seba pysna.
Odpovedať
Profilova fotka
Smeji - fajn fotečky. Len sa strašne málo smejete a pritom máš taký nick... Bolo vám zima, alebo ste si uvedomovali vážnosť situácie? Alebo si vyberala iba tie vážne fotky. A pritom na tých dvoch s úsmevom vám to fakt svedčí ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
baby ste zlate, ved som jej hned aj do telefonu povedala, ze je sikulka... len uz som pocula, ako jej je do placu... ale v podstate aj ked som ja doma, tak ja jej len nachystam veci do skoly na oblecenie a vsetko ostatne ju necham robit samu a hovorim jej, nech si sleduje hodiny, lebo o pol osmej musi sit z domu... a dnes mi volala asi o 3 pol... ale uz bola oblecena aj ucesana, len tie ranajky nemala, tak bola vystrasena... ale vzdy mam doma tie kroisanty CHipicao, takze prinajhorsom si da tie, alebo jogurt s rozkom... no ved jupochvalim aj ked dojdem domov ..:-)) Inak, ma taku novinku, asi idem chodit na brusne tance... som teraz volal do tej tancnej skoly, co ich oraganizuje a mali tolko zaujemcov, ze museli rozdelit skupinu, tak sa mam dojst dnes pozriet.. tak sa tesim!! len si asi nemam co obut.. doprcic, musim ist kupis nejake balerinky...teda cvicky... len neviem, ci mi bude vyhovat pre zaciatocnicky.. lebo nejaky pohybovy zaklad mam, ale ved uvidim dneska, ci sa nebudem nudit a ked, tak su asi 4 urovne... jupí , sa tesim !!!
Odpovedať
Profilova fotka
miska: inak ten odpor k praci ma nepresiel, aj teraz zvazujem, ze by som zdrhla... ale riaditel tu dnes neni...ale zajtra rano idem na krv a tak, tak sa ulejem aspon zajtra :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
miska, dakujem. nasmiali sme sa az az pri foteni. len tam nie su vsetky fotky v albume... asi som vyberala skor tie vaznejsie. a zima? bola neuveritelna... bolo asi 5 stupnov vonku a ja som sa musela tvarit na tych schodoch napriklad, ze je 40 stupnov a opalujem sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smeji: ale mala si krááásny kozustek :-))) ja som sa 1x vydavala v marci a nasnezilo... a mala som len taku pelerinku zo satenu.. no nic moc...
Odpovedať
Profilova fotka
to by ste neverili, ze som si bola v piatok vecer pred svadbou vyzdvihnut moje saticky v salone a dovtedy som bola pevne presvedcena, ze ja tu zimu vydrzim pri foteni. len v piatok davali predpoved pocasia na sobotu a hlasili ozaj strasnu zimu a dazd, tak som si prisla do salonu pre tie moje saty a ze skusim sa len tak mrknut, ake kabatiky tam maju. a mali tam tento moj, krasny bielulinky, teplucky, tak som si ho hned zobrala aj so satami... proste nahoda. ale bola som rada pri tom foteni, ze som ho mala. skoro sme zmrzli... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?