Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahojte kočky:-) Dominika: len si krásne užívaj pohodu domáceho prostredia...pre nového človiečika je potrebná dobrá atmosféra a maminá pohoda bez stresov. Robota ti neutečie. To viem 100%. Vzdelávať sa dá aj pri dieťati. Nemám rada, ak si ľudia myslia, že mať dieťa je handicap. Koľké ženy urobili kariéru aj popri dieťaťi a ešte omnoho rýchlejšie, ako tie čo sedeli od rána do noci v kancelárii. Hádam svoje dieťa neporodíš na kancelárskom stole, len aby si nebola mimo diania. A vôbec si nemyslím, že stagnuješ. Naopak. Práve v tejto chvíli ti mnohé môžu závidieť (ja). Žiadne peniaze sveta nenahradia zdravie dieťaťa. Tieto slová neberte v zlom, ale každá má radosť s nejakej veci (Hanka-nová práca a byt, ja- nová práca) je to radosť s ktorou sa chce človek podeliť. Tak prečo si to kaziť. karin: ty si to tak chápeš, miška aj ja.
Odpovedať
prepáčte za chyby ale píšem na franc. klávesnic,i kde je všetko inakšie :-D
Odpovedať
ahoj luci.... tusim si dlho nebola... ako ako? dufam ze dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Dominka; mas tiez uplnu moju podporu ;co sa tyka kariery som ja od 14 popri skole robila na nic ine som nemyslela ,len na moju karieru a uspech byt vo svojej praci perfektna a pokial mozno najlepsia ,aby ma obdivovali a darilo sa mi ;myslela som ,ze som stastna a az ked som stretla mojmo manzelika zamilovala sa a zostala otazka,kedze je prof.sportovec a kazdym rokom sa stahujeme do ineho statu, ostat doma robit si karieru byt stastna za seba ,hladkat si ego a ostat sama ,alebo nasledovat kroky manzelove a byt stastni obaja spolu... zit plnohodnotny zivot sa da aj bez kariery ja som si tiez upratala hodnoty a zo zaciatku to bolo pre moje sebavedomie tazke, ale po case som zistila, ze som stastna- kludna-vyrovnana ako kedy kolvek pred tym a moja rodina a najblizsi to len ocenuju,vraj jak som sa strasne zmenila k lepsiemu ;-) teraz pracujem ,ked si pracu najdem v tom akom state na tych"par"mesiacov ; robim len to co ma bavi,momentalne v rusku,vizazistku a vlasovu stylisku,ziadna kariera -proste moje hoby!! a ked si takto ty -tvoj manzel stastni je to v absolutnom poriadku,mnohi ti mozu len zavidiet ,ze si to mozes vobec dovolit!!!!! 8-) teraz je najdolezotejsie tvoje zdravie a maleho bambulaka, :-) 8-) ale je to tiez len moj osobny nazor ,skusenost a nemam nic ani proti karieristkam :-D :-p
Odpovedať
michala: no toto zvyknem povedať teda veľmi veľmi zriedka, ale tie krátke šaty sa mi teda absolútne nepáčia. Majú strašne nepekný strih sukne. A ani svadobná kytica nevesty sa kvetinárke teda moc nepodarila. U mňa teda nič moc. hani: veľa veľa veľa úspechov. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beju: mne sa paci len ten napad, ze je sukna vpredu kratsia a roztvorena, ale nepaci sa mi ako je to usite, lebo aj ked trochu zafuka lieta to na vsetky strany a strasne krici, ze je to doma site, resp. ze krajcirka nie je uplne 100%-tná odbornicka... napad je to dobry, kyticka mi nevadi... najprv ma tiez ta nevesta zaujala, je to tu uz od minuleho tyzdna, ale rusi ma ta rozlietana sukna.... inak by som to vazne brala... apson nie je taka tuctova, ako 99% ostatných neviest ( teda nie ze by ste ostatne neboli pekne, ale proste tato je originalna :-))) ) ;-)
Odpovedať
Inak fakt teraz baby, keby som sa mala vydávať ešte raz, normálne by som si vybrala krátke šaty, alebo také čo akurát zakrývajú kolená. V prípravnom albume mám jeden pekný model a musím povedať, že sa posledný čas tu bolo zopár veľmi pekných neviest v krátkych, resp. polodlhých šatách, ale tieto sa mi teda absolútne nepáčia. Súhlasím s tebou katrin. :-)
Odpovedať
Ale proti v kusu v konečnom dôsledku žiadny dišputát.
Odpovedať
cauky babulky.... to by clovek neveril ako jeden telefonat vie dvyhnut naladu... skacem od radosti, skoro som susedom prerazila strop... ked som sa pochvalila kamoskam, isli vyskocit z koze so mnu. rodice nadceny. a manzel mi kupil bukretu a buchol sampano... ze super poobedie a vecer :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Elanor, necháááápem. Si v očakávaní? Alebo manžel vyhral na lotte? Tak prezraď!!!!
Odpovedať
miska - kuki IP ;-) :-D
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
čaute baby... ja mám zas nejaké nestíhačky :-( elanor pochváľ sa aj nám... :-) vidím, že sa tu preberala tak trochu téma kariéra vs dieťa.... ja keby som si bola istá, že môžem zostať doma, že ma spoľahlivo manžel uživí nielen počas materskej ale aj pred ňou, tak by som tiež zostala doma.... ja mám prácu takú, že nervy a stres sú každodenným mojim spoločníkom a veru neviem, ako to budem riešiť keď by som bola tehotná..... asi sa zo mňa stane salamista :-D
Odpovedať
Profilova fotka
norika: podvedz aj mne :-)) inak, baby, aj vam vcera nesla táto stránka??? celý den mi nesla zobrazit.. teda do 15 tej, potom neviem ;-) ako sa dnes mate? Ja som bola v stredu min, tyzden u lekara a povedal mi, ze na lavom ( zdravom) vajecniku sa akurat tvori folikul, ze by som mala mat ovulaciu, tak uvidime, ci sa nam nieco podarilo cez vikend zarobit.. to by som skákala od radosti zas ja :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
vcera som sa bola pomojkat os susedkynym trojmesacným Adamkom, a bolo to take zlate.. jaj, keby nam to tak vyslo... ked nie, idem zaciatkom novembra na operaciu tej cysty ;-( a potom budeme skusat zas az od noveho roka...
Odpovedať
ahojte:-) katrin21- držím vám palce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka diky :-) si zlata.. a tebe sa ako paci v novej praci? Ja mam teraz zase take hluche obdobie, po tych stresoch s organizovania oslav sa mi to tak zda, ze teraz niet od coho pichnut... ale teraz o 10tej idem tlmocit a aj zajtra cele doobedie od 9tej. Kde to vlastne teraz robis? A co manzelik?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucia.viragova a Lucinka :-) ste zlate ako ste to pekne napisali.. - ja nie som doma kvoli tomu, aby som nemusela chodit do prace a len sa ulievam - tiez je mi uz dlho.. ale som doma kvoli tomu ze cakam miminko, po ktorom som tak tuzila, a v minulosti sa mi vypomstilo, ze som do prace chodila.. tak som opatrna a nechcem aby sa take veci opakovali.. nic nema vacsiu hodnotu ako to, aby bolo babatko zdrave a ja tiez..a k tomu je treba mat aj klud a pohodu.. a uz asi dost k tejto teme.. no je pravda ze kazdy moze mat iny nazor - je to asi tym, ze ma v zivote ine hodnoty. Katrin drzim ti palceky, nech sa vam podari.. :-) ze by sme spolu kocikovali? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: akurat som na to dnes myslela, ze keby to vyslo, tak budeme spolu kocikovat :-)))) ale to by musela byt fest nahoda, aby to na prvý prvučičký krát vyšlo... tak sa nechám prekvapit. ale myslim na ot stale, aké by to bolo krásne mat s Dankom bábatko :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, urcite vam to vyjde. ak nie na prvykrat tak na druhy urcite :-) nam to sice vyslo asi tak na šiesty :-) , ale vidis vyslo a v ten mesiac som to ani velmi necakala.. :-) ja vam budem strasne moc drzat palce, moc moc ;-) snad to pomoze.. aaale, vies co ma napadlo?? napisem ti co nam pomohlo...teda aspon si myslim ze to zabralo, fakt!! vyskusajte to. do IP.
Odpovedať
ahojte :-) dominika: aj mne daj typ ;-) a kedy mas termin?
Odpovedať
dominika aj ja chcem tip :-) :-) sa to tu inak tuším trošku mení na modrého koníka :-D :-D :-D
Odpovedať
Dobré ránko :-D áááá dnes som prvá :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, Luci, nie s prvái, len ja som nechcela od Dominiky recept na tehotensto, tak som nepísala... Luci, ale nepíšeš nič o sebe. A to ma napríklad zaujímalo, lebo máš predsa manžela cudzinca a to spolužitie musí byť zaujímavé...
Odpovedať
ahoj Miška mám sa dobre, ale nechcem to tu preháňať, aby to nenabudlo dojem, že sa chválim :-D Neviem čo by som také napísala. Tak to máš pravdu, že to spolužitie je zaujímavé hlavne ak ideme niečo vybavovať...kvantum papierov...rozdielna strava, ale inak pohoda a ty sa máš ako?
Odpovedať
ahojte: luci a kde su svadobne fotky hmmm? :-) hod sem nejake :-)
Odpovedať
ahoj nelly :-D čakám ešte máme mať jednu svadbu vo Francúzsku 22 novembra tak sem dám potom všetko naraz.
Odpovedať
to fakt =-) a budes mat aj svadobne saty atd.?
Odpovedať
budem mať popolnočné... to nám pripravila Olivova mama. Bude nás 100 a len 7 slovákov :-) tak som zvedavá ako to dopadne. a ty sa máš ako? materská ešte nič :-D
Odpovedať
čaute baby... mne nejak nejde pridať príspevok :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?