Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! tak nakoniec akcie dopadli nad ocakavanie, a konferovanie mi islo dobre.bola som pochvalena, tak sa tesim :-)) lenmed: a co preboha robite v Kazachstane??? teda som si domyslela, ze min.jeden z vas tam pracuje , ale ktorý a na com?? to sa len tak nevidi...
Odpovedať
@lenmed aj som tak šípila, že týmto smerom vetry dujú :-D si zlata, že si sa s nami/teda vlastne so mnou zvedavou babou/ podelila o tuto infosku...a tak ako pisala dominika...je jedno kde ste..hlavne nech je vam dobre a nech sa lubite az do skonania sveta (ci tak nejak sa to hovori) babule, mna ta hlava furt boli..a je to stale hosrie a horsie...|-| 8-( :-S :-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: daj si ibik - rozumej obuprofen, ale aspon 400... mne to vzdy pomoze...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj jaj... ze obuprofen... to som cela ja :-D ibuprofen som myslela, ale ved to vies :-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky.. dobre ranko vam prajem.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, DOminika! jeej, akurat tu spoza oblaku vykuklo nachvilu slnko... ale to bude asi fakt len na chvilu....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati... no ja mam zastrete... prestahovala som sa aj s perinou do obyvacky.. v noci som malo spala.... tak oddychujem pod perinkou..
Odpovedať
@katrin ja nemozem ibik...tak som si o 4 rano dala paralen, alenem pomaha.. @dominika jaaa, by som sa teiz suchla do postielky...
Odpovedať
helo :) jaj dnes som strasne leniva...
Odpovedať
Profilova fotka
el, a ty pracujes? ci nie? nemam uz prehlad, ked ste tu tak skupinovo popodavali vypovede...
Odpovedať
Profilova fotka
nikto nepise.. tak idem spat.. dobruuuuuuuuuu
Odpovedať
domi - momentalne som home, a hladam work :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
a od stredy mozno moznu to work budem mat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja už 4 dni bojujem s teplotami a zápalom hrdla. To viete, zmena počasia... Jarmok som prežila tak, že som bola dosť často v kontakte s mestským úradom a prosila ich o stíšenie hudby. Vyhoveli mi zakaždým a v nedeľu to už znelo ako príjemný podmaz. Náš kocúr sa odsťahoval k svokre, lebo sa išiel zblázniť a pes prevracal dve noci, čo bol taký vystresovaný. Večere som mala nabité programom - stretnutie s ˇľuďmi, čo žijú v zahraničí a sú tu raz za 5 rokov, potom som bola na odovzdávaní cien mesta Trnavy a na koncerte košickej filharmónie s Cigánskymi diablami. A v pondelok som bola pred chorobou... Eli, máš IP. Domi, ako? Fazulka rastie?
Odpovedať
Profilova fotka
michala, rastie spolu s bruškom.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: a nechcela si ty ist spat? inak, teraz som si spomenula, ze dnes v noci sa mi snivalo, ze som si adopotovala novorodeniatko.. nepamatam si ako a preco, ale zrazu som ho mala, bol to tusim chlapec ( alebo nie?? ) a ja som pre neho nic nemala, ale strasne som ho lubila, bol taky strasne malilinky!! a zhanala som mu plienky ( uz netusim co stoja) a viem, ze mi ponukli v obchode za 1500 !! a som sa otocila, ze musia byt inde lacnejsie, taky velky balik... ( ked bola kika mala sta taky od 600 do 800).. a potom som isla kupovat olejcek, kefku na vlasy, platene plienky a osusku, decku... no proste vsetko... ale taka som bola stastna!!! a potom som sa zobudila... :-(((( mne uz asi fakt hrabe z tej tuzby po bábetku a z tho ako sa okolo rodia same deti....
Odpovedať
ahojte, ktorej sa tak strasne uz nechce pracovat ako mne? ;-(
Odpovedať
turistka mnééééééééééééééééé :-D :-D :-D ale však víkend za dverami, tak sa utešujem :-D
Odpovedať
katrin mne sa zas posledné 3 noci sníva o vraždách a samých negatívnych veciach... sa mi snívalo, že môjho manžela niekto bodol nožom, či čo.... no hrúza... fuj... radšej by som snívala o bábätku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna uz je aj pred dverami :-)) dcera ma v nedelu 8 rokov, tak budem chystat oslavu.. polovica ludi, co som chcela, aby dosli tak asi nemoze, tak to bude blbe...
Odpovedať
katrin niekedy oslava v menšom kruhu je lepšia, než plánovaná veľká oslava.... netráp sa tým. kto chce prísť, príde.... hlavne nech si to dcéra užije :-)
Odpovedať
však už len to mi pomáha ;-) sa mi zdá že tento pracovný týždeň nemal 4 dni, ale 8 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: lenze ja som nechcela robit nejaku velku oslavu, ale asi nedojdu Kikini krstní a oni maju dve deti, tak by sa kIka zabavila.... ani segra nedojde s rodinou... tak neviem... co uz... baby, mna tak strasne boli hlava....lomnicka, to asi skocilo z teba na mna !!!! :-.))
Odpovedať
katrin jááj, tak to je blbé.... tak možno radšej odlož oslavu o týždeň.... či eeehhh?? turistka ja mám tiež ten pocit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: no ved uvidim, ale ved nejako bude... pomaly pojdem domenkov, tak pekny vikend vsetkym !
Odpovedať
aj ja pomaly prchám... želám všetkým pekný víkend.... pekne do perín s dobrou papanicou, dobrými DVD a oddychujeme, oddychujeme a oddychujeme... čaute
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka- tak tak ja za mojim muzickom pojdem aj na kraj sveta-teda -hm-tusim to aj sme-heh :-D ,no duju vetry-duju a dnes je tu riadna kosa ,ale ten sneh nepadal-aj ked mozno by sa dnes aj udrzal :-S katrin- manzelik je prof.sportovec,dufam ze staciii :-D :-p ;-) domi- ty mas v brusku fazulku??? :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule ja uz idem s manzelom na veceru- tu je uz pol deviatej, prajem krasny vikend!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
@katrin nooo...chvilu mi je dobre, chvilu mam pocit, ze mi vyletia oci, chvilu, ze mi niekto prerezava hlavu motorovou pilou, chvilu, ze budem utekat na wc..no utekat..plazit sa po 4... oslava...tak vsetko najlepsie..krasny vek..sice puberta za dverami, ale aj tak musi prist... @dominika ako pekne hovoria babule, ze fazulka... @lenmed ze sneh...brrrr...a to mi pisala kamoska z australie, ze sa vyhrieva na plazi... @ljenocka to poznam..take horory sa aj mne zadaria...naposledy sa mi snivalo nieco, co som uz zabudla a na vcera rano sa mi snivalo, ze v mojom sne boli vsetci ludia,ktorych som kedy vo svojom zivote stretla, lebo, ze som bola pred umretim...a tak sa zakazdym, ked sa zobudim tesim, ze som sa zobudila... @michala aj ja som chcela diablov vidiet...nuz,musela som odcestovat...a liec sa...
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, babatko mam v brusku, uz ma aj nozicky a rucicky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?