Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahoj domi :) vcera sme boli celi den s manzeom.... prechodili sme mesto krizom krazom. najviac sa mi aj tak pacil prechd krala cez mesto, to bolo fajn, konecne nieco ine ako len stanky s handrami a cucom... :-D dnes ideme zasepoobede s kamosmi popozerat a pak niekam zapadneme a trosku poklebetime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vy sa mate... jarmocite, ja som v praci... ale neva, bola som na jarmoku vcera - no nic moc ako po ine roky... akurat tie remesla su zaujimave... a co mi padlo do oka - hodvabne satky roznych farieb... a vecer sme si trocha posedeli s kamosmi - prisli na par dni z londyna :-) tak aspon trocha zmeny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
-lomnicka- ved to nevadi :-) ja sa len tesim ,ze sa im predavaju a-ze sa tak pacia ;-) -Dominika- ahoj ako sa ti-vam dari?? ja som tu len dlho nebola asi 2 mes.som nemala net :-S -all- ale cez to vsetko, ked si nahodou spomeniete dajte vediet ,rada si pozriem ako pristanu aj inym nevestickam :-) -aa -jarmocenie by som si dopriala veru aj ja ,vsetky tie nezdrave dobroty by som si dala,len ja uz som v rusku-heh -takze vam len doprajem-prijemne dni oddychu a jedenia to ktomu patri :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
risk - fakt sú otrasné , teda podľa obrázku. Neboj, dopadne to dobre a časom sa budeš na tom iba smiať.
Odpovedať
Profilova fotka
Michala týmto ti chcem podakovať,že si mi pomohla.Si ozaj dobrý človek a je mi lepšie ked viem,že už môžem vdaka tvojím šatkám spavať :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kočky, tak ako po jarmoku?
Odpovedať
Ahojte baby... no vidím, že vy ste jarmokovali o dušu... :-D :-D ...aj keď teda poooriadna kosa teda bola ]-( ja som už nejakých 9 rokov v trnave na jarmoku nebola..... baby, neviete o niekom, kto sa eštelen na svadbu chystá a zháňa pre svojho drahého vestu aj s franc.kravatou??? Ja tú našu budem predávať... ak by ste o niekom vedeli, tak ho nasmerujte na mňa....
Odpovedať
Profilova fotka
no veru pekne sa nam ochladilo...a ten dazd.. inak ahojte... Luci, mame sa fajn, dakujem za opytanie... ako sa dari vam? a vy se v Rusku? tam mate asi tiez peknu zimu.... ja si sedim zabalena v dekach na gauci.. :-D ale budem musiet ist nieco aspon nakupit..
Odpovedať
jéééjda, domi, ja ti tááááák tichúčko závidím, že si doma, zabalená v deke na gauči..... ja by som hneď išla tiež :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no jo... nechcelo by sa mi pracovat v tomto pocasi :-D ale provokujem, ze? :-D ale nie, prepac... ale je mi fajn, to je pravda.. :-)
Odpovedať
nie, v pohode.... :-) ja mám len dnes absolútnu depku na svoje zamestnanie, kolegov, kolektív, firmu, klientov... proste na všetko. dnes to tu neznášam do špiku kosti a aby mi ľúto nebolo, tak dnes mám najviac roboty ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) Leni aj ja som prisla teraz domov, bola som v novej praci na stretnutie s konatelom, bol to velmi prijemny pan, po anglicky vedel uplne super, ale ked zacali oni medzi sebou po korejsky fuuuuuuuuuu :-D :-D a to som bola odhodlana rano ze sa budem ucit aj po korejsky :-D :-D bola som na protitetanovke, no nic to nebolo, ale uz ma nejak zacina pobolievat zadok :-p inak sa musim postazovat na elektrarne, kurnik...manzel vybavil pripojenie, minuly utorok som zaplatila poplatok a poslala im zmluvu,elektriku stale nemame, otec dneska volal riaditelovi jednej divizie, co je jeho znamy, nech to posuri a on povedal,ze nemame nahlasenu sadzbu a zálohy, pritom muz povedal,ze to nahlasoval, tak som tam volala a dozvedela som sa akurat,ze so mnou sa bavit nebude,lebo je zmluva pisana na manzela, ako toto v zivote nepochopim, ale vytiahla som z nej,ze sadzba je nahlasena, ale ze uz mi nic viac nepovie,nech zavola muz, no ako toto som este nevidela,keby ako manzelovi sa nieco stalo,tak ako koniec, alebo co....no a to sa este nevyjadrujem,ze manzel tam bol,ked nam odpajali "stavebnu" elektriku a hovori tomu panovi,ze nech len odpise stav a odteraz uz platime my, novy majitelia....kdezeeeeeeeee,ani pocut, normalne odpojil elektromer a pome vybavovat odznova....takuto byrokraciu som este nevidela,ked takto mrhaju casom sa nedivim,ze je potom ta elektrika taka draha a ja nemozem ist ani upratovat na byt,lebo neni svetlo, ani kotol, ani bojler nam nezapoja, aj ked plyn uz mame, lebo nie je elektrika.... :-( :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
hanka mňa udivuje jedna vec na našom byrokratickom systéme - OK, povieš manželovi, že nech zavolá on... .a ako ten vševediaci pánko z elektrární na druhom konci drátu vie, že nevolá Pišta Traktorista, ale tvoj manžel??? to ako cez telefon zisti jeho DNA alebo čo??? Veď to môžeš strčiť sluchátko kolegovi a nech sa tvári, že je tvoj manžel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je tiez pravda, uz volal manzel, ze sa ho iba pytali na to, co im povedal aj minule...ach zurim ]-( a som sama doma, idem dat nieco na jedenie, lebo rano som do seba nevedela nic dostat :-D a drz sa leni, nenervac, aj ked viem,ze to je tazke,lebo u mna uz posledne mesiace ored vypovedaou boli asi na urovni zuriveho byka, normalne som musela mat na jazyk zbrojny pas,aky som ho mala nabruseny :-D :-D :-D ale u mna je super,ze sa tesim do novej prace, bude to tam asi dost narocne,podla toho co dnes hovorili, ale mna by nebavilo sa vyvalovat doma a cakat, kto sa o mna postara, mam rada vyzvy v praci, preto ma uz ta stara nebavila, lebo to bola nudaaaaaa :-p
Odpovedať
ja teda nudu práve nemám, hani.... ja som tiež akčný človek, neviem si predstaviť byť v práci a nudiť sa.... len keby tí ľudia naokolo mňa neboli takí..... no.... proste no takí........ ja mám prácu zaujímavú, na to sa sťažovať nemôžem, len je jej strašne a veľa a štve ma strašne nespravodlivosť, že na inom oddelení, ktoré nosí všetky veci mne na kontrolu zase pribudne ďalšia baba - už sú tam 4... a ja??? ja som na svojom oddelení sama a to už 4 roky.. a keď poviem, že nestíham, tak sa na moju hlavu vznesie hrba poznámok, že my nemám toľko zmlúv, aby som mala ešte jedného človeka ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to mas potom fakt hrozne :-| viem co to je, ked sa niecoho dovolavas u nadriadenych a ti len skusaju dokial vydrzis... :-| stale sa vsetci tvaria,ze nic nerobis a ked odides tak ti len vyvolavaju, lebo zrazu zistia, ze nie ten,kto ma okolo seba stale komentare robi, ale ten kto sedi ticho a robi svoju robotu... |-|
Odpovedať
hani - presne tak.... zrazu, keď som preč, tak si nevedia s prepáčením ani prdnúť bezo mňa... v piatok som prišla do práce o deviatej, lebo som si išal vybavovať nové doklady.... samozrejme všetci zvyknutí, že ja krava už o 6,30 sedávam v robote, tak mi v panike volali, že kde som, či ako neprídem alebo čo.... lebo oni niečo potrebujú.....
Odpovedať
Profilova fotka
drzim ti palce, Leni ;-)
Odpovedať
ďakujem, hani :-)
Odpovedať
ahojte :) tak ako s vam pacil jarmok?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj super sa mi pacilo, manzel to ignoruje, ale bola som s nasimi a parada, dala som si klobasku a burciak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) Nemam velmi kedy pisat, len som citala, co pisete vy.. Hani, za tu elektriku nemozu elektrarne, ale Zapadoslovenska energetika, to je " nas" klient, ktoremu my predavame vyrobenu elektriku... ale mas pravdu, ze je to chaos, aj tu v SE je strasna byrokracia... Ja mam dnes " velky den". Caka ma tá akcia pre 467 ludi, cele to mam uvadzať ,pritom dohliadat , ci je vsetko OK, autobusy sme dali kordinovat jednemu chalanovi, tak aspon tam byt nemusim.. a vecer ma caka druha varka ludi, uz len 120.. a zajtra 2x po 160... takze veselo.. najviac mam obavy z toho, ze kedy pridem domov, pocitam ze tak o 20.00, .... a zajtra tiez... tak moi drzte palce, aby to vyslo vsetko tak, ako ma, je to moja prva akcia. :-)) dominika: aj ja chcem by doma v deke !!!! ( s vendulkou naveky vhupneme do deky.. :-)))
Odpovedať
katrin tak držím všetky palce, ktoré mám :-D drž sa...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) Katka, drz sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) bude toho fakt dost... majte sa krasne a nech uz je menej zima !!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, drzim ti palce aj ja.. neboj, ty to zvladnes ;-)
Odpovedať
Baby, kedy dám to stretko??? síce ja budúci týždeň nemôžem, lebo som v prahe... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, inak nakoniec vcera elektriku zapli :-) teda dosiel pan a zapol hlavny istic...tak nechapem naco ta skoro 2-tyzdnova prestavka :-S este zaciatkom tyzdna pridu zapojit kotol a boiler a byvameeeeeeeeeee x-) x-) x-)
Odpovedať
ljenocka som za - stretkooooooooo :-D :-D :-D no nic ja uz som ticho, mam dnes dobru naladu :-D :-D :-D
Odpovedať
máš nejakú dobrú náladu elanor... čo je jej príčinou?? :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?