Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
eli: a v akych mestach hladas pracu? ja by som robil najradsej v TT. nechce sa mi stravit zvysok zivota v autobuse v kolone na ceste do Blavy
Odpovedať
ahoj hani ďakujem :-) ... inak to bolerko bolo fungl nové - to mi strčila do rúk len tak by the way, že zoberte si aj toto, že je to nové a je to jedno z väčších, tak skúste.... tak som skúsila a bolo super :-D ver, že aj ja som zvedavá na ofikoš foto.... fotili sme sa nakoniec v smoleniciach /ukecal nás fotograf s kameramanom/ a potom sme si odbehli z hostiny ešte aj k hradbám a to už sme mali obaja /ženích aj ja/ trošku popité, takže to boli také haluzné fotečky, že som ženíchovi vyskočila na chrbát a tak :-D :-D . Tak som zvedavá, čo z toho bude.... som už písala aj fotografovi, že ako to vyzerá, ale zatiaľ sa neozval... tak trpezlivo - netrpezlivo čakám :-D jéééj, tú dovolenku ti tíško závidím... hneď by som išla domov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni: dakujeeeeeeeeem za foto menoviek. su nadherneeeeeeee. teda, si ma vazne inspirovala. len nezober tu fotku z albumu. a vsetko si kupovala v BA? a ako si tam prichytila tu maslicku? prilepila si to?
Odpovedať
smeji no mašličku som kúpila tuším cez net - keď som objednávala ostatné veci... je to tuším 0,6 mm stužka... myslím, že sa dá kúpiť aj v galantérke.... no potom som zobrala kopec trpezlivosti, guličky a navliekala som.... nešlo to jednoducho, ale dalo sa.... no a potom som si natrihala príslušné kúsky /kúsok stužky s jednu guličkou/ a z vnútornej strany tej menovky som to zalepila lepiacou páskou.... bolo to easy.... môžeš si tam dať i dve guličky.... je to na tebe... :-D
Odpovedať
smeji... zatial tak sebcky v Trnave, ale kedy sa dlho nedarilo tak asik skusim aj tu BA, ale tez sa mi nevidi predstava tych kolon
Odpovedať
ahooooj hani, dlho ta nebolo vidno, ako sa mas?
Odpovedať
@ljenocka mne si hovorila, ze ste boli v budmericiach... :-N alebo zle počujem? :-N aj to sa mohlo stať... :-N no neva.. kedze nebolo casu, tak som skusila len jedny...v MR...som sa kukala cez sklo dnu, ked som na teba v sobotu cakala...a tak som tam nabehla vcera... @smejulienka aj ja by som chcela robit v tt-e, pretoze ani mne sa nechce nervacit v kolonach... @hani zdravim aj ja.. @elanor o akej kamoske to tocite?
Odpovedať
@smeji nie...na mna sa podoba velmi vela ludi :-D :-D :-D
Odpovedať
lomnicka to sme sa asi nepochopili... boli sme v smoleniciach... tie máme "po ceste" ... budemerice by sme už vôbec nestíhali :-) a bola si určite fešanda v tých šatách :-) :-) . Len sa nechceš pochváliť :-) baby aj ja chcem prácu v TT.... aj keď ja to mám i do TT ďaleko :-( musím nejak vydržať tu.... do materskej.... snáď.... :-D
Odpovedať
lomnicka... kedy sa tu rozoberalo nieco o falosnych ludoch, tusim niekedy v juni abo juli. tak som sa trosku postazovala. zacina to niekde tu: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
@elanor uz som v obraze... :-) @ljenocka tak som zle pocula...akurat hrala aj hudba... satocky...no jo..boli nadherne a celkom mi sedeli...a mali vleckuuuu...a take ja mozem.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: a kde si bola skusat? ja som tiez mala v plane, cez dovolenku - mala som kopu casu, len sa mi akosy do toho nechcelo ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cerler ak mas este chut skusat, ja s tebou rada pobeham... :-) ;-) aj by som dala fotku, ale nemala som fotak...velmi tuzim po malej zapalkovej skatulke, ktoru supnes do vrecka a ides... 8-)
Odpovedať
dobreee rano, dievcence... :-) zelam vam pekny den, aj ked mozno sprrrchne... ;-)
Odpovedať
lomnicka dobré ránko...myslíš, že bude pršať??? hlásia krásny víkend... sa teším :-D :-D ale najradšej by som už išla domov.... neznááááášam túto prácu ]-(
Odpovedať
tu v tt-e je zamracene od vcera poobedia...a vecer padlo zopar kvapiek...co podla mojho draheho stacilo na popolievanie mojich kvetiniek na zahone...ani netusi, ako velmi sa myli... 8-) verim, ze cez vikend bude pekne...ideme na hody...ako hvori moja mamicka, budeme jest velkou lyzicou... :-)
Odpovedať
fíha a kde sú hody?? viem, že v smoleniciach... my sme tento rok povedali, že hody rušíme... po dvoch 60-tkach, dvoch svadbách, jednej birmovke toho máme v rodine až až až až :-D
Odpovedať
čaute baby... nikde nikto??? ja idem dnes po práci pre foto, tak som zvedavá jak malé dieťa :-D
Odpovedať
@ljenocka aj ja som zvedava ako male dieta... :-) odchadzam o chvilku...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ja uz mozem : dala som vypoved! :-D :-D :-D :-D :-D nasla som si minuly tyzden novu pracu a dnes som to tu ukoncila, sef je rozumny a som tu uz len do konca septembra, huraaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
teda Hani..... ty šokuješ :-D :-D :-D . Ale ak si našla lepšiu prácu, treba ísť..... ja ti fandím! :-D aká bola dovča?? všetko nasťahované??
Odpovedať
Profilova fotka
dovlenka super, okrem oblecenia a nejakych hygienickych potrieb ano, ale nam vypli elektriku :-/ mali sme doteraz stavebnu a musime cakat na "normalnu" :-/ z prace sa zatial tesim, hlavne zo slubovaneho platu, ale uvidim, co to nakoniec bude :-) ale hadam pohoda x-) kedy ides pre tie fotky? :-)
Odpovedať
no tak budem držať palce, nech je to fajn :-D o piatej sa mám stretnúť s fotografom.... tak večer pokukám a uvidím.... dúfam, že sa mi podarí niečo zavesiť aj na net.... fúha, dala som si pohár šampanského a nejak mi ihrajú očká :-))))). a prsty na klávesnici :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, úpzeram,ze fotky este nie su, tak hadam preto, ze sa nimi kochach a nestihas vyvesit ;-) x-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak skúste mrknúť do IP, mali by ste tam nájsť odkaz na naše fotečky.... komu neprišlo, nech sa hlási :-D
Odpovedať
ahoj ljenocka, dakujeeem za odkaz len mi ta stranka nejako strajkuje ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
vivere, skús chviľočku počkať.... album som teraz mazala a nahrádzala novým, lebo nijak inak mi nešli nejaké fotky vymazať.... tak počkaj tak 15 min. a potom mi daj vedieť, či ti to išlo...
Odpovedať
jaj tak. tak pockam ;-) ospravedlnujem sa, v predch. prispevku som zabudla ciarku ;-)
Odpovedať
vivere, skús teraz....
Odpovedať
@ljenocka paraaada...dakujem... uz som jukla... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) a gratuluuuujem... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?