Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm... takze preto sa rano necitim uplne fit... a ranajkujem az neskor, aby som to neyvratila?... zeby fakt ten stres za vsetko bol zodpovedny... :-S mozno aj preto sa mi nedari otehotniet... vv piatok idem na kontrolu - preventivku... no som zvedava, zevraj uz nerobia pravidelne vysetrenia z krcka maternice... no uvidime, som strasne na nervy z tychto vysetreni - nejem, nespim :-S ale inak dnes super den :-) zrovna som zjedla poriadny kus udeneho a sup bezim na stavbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna naposledy z klimy seklo v krizoch a tak poriadne, ze som tyzden marodovala - svinska bolest.. a pocit nevladnosti...
Odpovedať
michala no mne práve ide tiež roztrhnúť pľúca.... kašlem jak tuberák.....v robote máme klimu, ale vypiname ju a zapiname na striedačku.... cerler stres je stará známa sviňa..... a veru, kĽudne môže byť dôvodom na neotehotnenie.....
Odpovedať
lomnicka tu inscenaciu poznam... takze sa mam nehat insipovat? :-D mno ved uvidim, ked to bude aktualne. jedna kamoska zase mala skoro setko zakazane. neviem isto, asi bola na rizikovom....
Odpovedať
@elanor ja osm jedla cele tehotenstvo segedinak...drahy sa ma ani nemusel pytat, ze co ma varit, elbo vedel, ze mu poviem segedinak...a francuzske zemiaky, tkore som milovala, tak mi z nich bolo raz tak zle, ze odvtedy som tusim francuzske zemiaky ani nejedla ani nevarila...a to je uz nejaky ten rok...a zjedla som za 4..hlavne na zaciatku...to sa aj moj tatinko cudoval, ze kam to do mna ide...som sa najedla jak drevorubac a po hodine som bola hladna ako dvaja drevorubaci...to som este netusila, ze to ma zaklad niekde v podbrusku... :-D ale posledny trimester som zas toho vela nezjedla...akorenene a pikantne som nejedavala...a ked sa stuplik narodil, tak potomsom drzala dietu..nesmela som ovocie, aby stuplik nemal hnacky z mlieka, ziadne strukoviny, to by stuplika naduvalo, nehovoriac o kari a tak podobne... inspirovat? no...tie chlpy by som nejedla...a kopyta? tie tiez asi nie... :-p @ljenocka nepoznam nikoho, kto by po svadbe neochorel...to je pred svadbou vypatie, na svadbe sa organizmus este vzpruzi a potom, ked je vystaveny tak na nehosadne bars jaky bacil a uchyti sa, elbo organizmus nema silu bojovat... @michala ja chcem esteeeee...stuplik ti kupila slubenu tycinku...myslim, ze ja ti kupim kartoooon...to bruchoma stale pichaaa...idem si lahnut...slubenu foto poselm neskor...ak by som zabudla, pripomen, prosim... @dominika aj ja som si davala slofiiika...a straaasne rada... idem babulky...majte saaaaa...
Odpovedať
Ahojte kočky... :-D po dlhej dobe sem píšem. V prvom rade chcem gratulovať :-D :-D :-D ljenocka: všetko všetko všetko všetko všetko všetko všetko všetko všetko všetko všetko len to naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj .............................. lepšie v manželstve x-) dominika: gartulujem ti k malej fazulke :-D dúfam, že všetko dobre dopadne a teraz tie veci reálneho života elanor: na profesii sme dve. aj ja hľadám prácu a je to krásne na nervy :-( miška: tie výstrihy bola ťažká obeta :-D :-D
Odpovedať
lucia ďakujem, ďakujem, ďakujem :-) čo máš nového??? si tu dlhšie nebola....
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, bola to obeť, teraz si to trochu vynahradzujem. Ako sa inak mávaš?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak uz sme doma od lekara.. vsetko je v poriadku :-) aj srdiecko nam uz bije. je to krasne :-) aj prvu fotecku mame, aj tehotensku knizku :-) tak som strasne stastna.. :-) dakujem ze ste mi drzali palceky.. ;-) papaa, idem asi driemat v noci som zase buntošila...
Odpovedať
@luciane vyhadzujte ma z klube nezamestnanych 8-) @michala brucho nempovolilo... @dominika super, oficialne gratulujem... zelam vam krasny den...
Odpovedať
dominika no obrovská gratulácia :-) :-) :-) :-) budeme držať palce aj naďalej :-) lomnicka aj tebe krásny deň...
Odpovedať
Dobré ránko ako sa mám? neviem to všetko teraz definovať. v utorok po svadbe sme sa dozvedeli, že dedko má metastázy po celom tele a teraz sa len čaká kedy zomrie. šancu už nemá dávajú mu morfium. Nič nestíham. Ešte som sem ani foto nedala. tak je to celé na..... ale myslím, že teraz sú na rade tie veselšie správy :-D dominika: gratulujem lomnička: nastupuješ do práce, a kam? miška: náhrada sú kratšie sukne? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby, dakujem vam :-) kiss :-)
Odpovedať
@lucia prave ze, nie..prave ze si hladam pracu...sem tam na profesii, sem tam sa pytam znamych, sem tam nazriem na urad prace... to s dedkom, to mi je velmi luto... fotky das, ked bude volnejsia chvilka... @miska to s luciinym napadom, ze kratsie sukne, to je dobry napad.... ;-)
Odpovedať
lucia je mi to ľúto s dedkom... my sme mali takéto problémy pred svadbou s babkou.... povedali, že má rakovinu, metastázy a keď ju otvorili, tak zistili, že s najväčšou pravdepodobnosťou to vôbec nebol zhubný nádor.... takže nás vystrašili, ale snáď to dobre dopadne.... ty sa drž....
Odpovedať
domi .... jedno velke gratulujeeeeeeeem ;-) drzim palec (a nie len jeden), nech ti pekne rastie brusko a nech si zo dna na den krajsia a stastnejsia ;-)
Odpovedať
elanor: ako to skončilo všetko s tvojou "ex" kamarátkou (myslím tú čo ťa stále provokovala s prsteňom)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, dakujem vam strasne krasne.. :-) vsetkym babulkam.. :-*
Odpovedať
dominika: teraz by si mala začať rozmýšlať aké foto podávaš do modrého koníka, ale dúfam že na trnaváčky nezanevreš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, gratulujem. HoĎ foto do albumu, nech sa pokocháme... Luci, ja a kratšie sukne? Ešte pár kg a mám zakáľací lístok. Ja musím upútať šarmom a inteligenciou a občas výstrihom, hoci pri košíkoch e (f) nepotrebujem ani výstrih a páni sa musia snažiť pozerať mi do očí. ;-) . S dedkom mi je ľúto, ale máte aspoň čas nato pripraviť a dedko tiež, hoci je to smutné a bolestivé. Lomnicka, tak dajme pokračovanie. A vezmem foťák, lebo foto z mobilu nič moc a tebe to fakt SEKLO. neviem, či si ostatným prezradila, čo sme robili. Eli, ty o sebe nič nepíšeš. Leni, organizmus sa ti bude dávať minimálne 6 týždňov dokopy, tak to vydrž. A pri rannom zvracaní si spomeň na mňa, že nie si v tom sama.
Odpovedať
Michala, lomnička čo ste robili vy tajnostkárky??? čo ste boli skúšať svadobné šatičky??? :-D :-D :-D
Odpovedať
@michala nie, neprezradila som... @ljenocka na to sa len chystame... :-) vcera nebol cas...ale jedny som skusila...a boli perfektne...s vleckou...boli nadherne... :-)
Odpovedať
lomnicka a kde si skúšala?? nemáš foto?? ja som zvedavá :-)
Odpovedať
luci... asi tak ze si o sebe mysli ze je neviem co. a ze len oni dvaja na celom svete su ti najstastnejsi, iba oni dva na svete sa lubia tou najcistejsou laskou a nikto iny. a ja spolu s jej sestrou a este jednou nasou kamosku jej nenormalne zavidime. len chudatko akosi zabudla nato ze jej v reale nemame co zavidiet... ako kom niet rady tomu niet pomoci takze...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky vsetky... velmi pekne vam dakujem za info o uradnych hodinach. vcera som ťam skocila a ta pani na farskom ma tak vystrasila, ze to nestihneme povybavovat, ze som hned dnes rano ficala na matriku pre papiere. my mame tych vybavovaciek trosku viac, lebo nie sme z Trnavy, ale chceme tam mat svadbu a este aj ja nie som pokrstena. tak dufam, ze to vsetko stihneme povybavovat. lebo ta pani mi povedala, ze ak to nebudeme mat schvalene, svadba sa nemoze konat. ddominika: gratulujeeeeeeeeeeeeeem.. ja som to uz tusila, ze si tehulka, ale ked si to takto vypustila navonok, tak sa tesim o to viac. leni: takyze vyuz mate po tom.. tak parada. aspon opadli z teba vsetky stresy. my mame od dnesneho dna presne mesiac do svadby. prisla som z Anglicka a teraz som uspesne nezamestnana, takze mam aspon cas na vzbavovanie svadobnych priprav. elanor: ahojky. hlasim sa do klubu nezamestnanych a brazdiacich po profesii.. uz si bola aj na nejakom pohovore? ja sa chystam zajtra. teda moc sa mi nechce, ale co mi ine zostava. babz: poradte mi prosim, kde zozeniem vizitkovy papier na menovky na stoly. dnes som obehla celu trnavu a nic som nenasla. potrebujem take nieco smotankove a zlate. chcela by som, aby to bolo take perletove. uz som z toho zufala. kde ste to ponachadzali vy? lomnicka: nebola si nahodou minuly vikend fotit svadbu v kostole v Smoleniciach? ja ta sice poznam iba z fotky, ale ta fotografka sa mi straaasne na teba podobala. cely obrad som ju hypnotizovala, ci si to ty. :-)
Odpovedať
miska.... ak ces nieco vediet, kludne sa pytaj ;-)
Odpovedať
smeji po pohovoroch chodim uz cez 2 mesiace - a nic... 8-( :-| :-(
Odpovedať
smeji ja som papier kupovala v BA.. tiež bol problém, nakoniec som našla a urobila som docela pekné menovky... dám ich do prípravného albumu... tak sa inšpiruj :-D ale perleťový asi nezoženieš.... ja som pozerala po všelijakých a veru nič....
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute :-) nechce sa mi to tu citat, ale dufam, ze sa mate vsetky ok a mate v pohode den, ja dovolenkujem a popravde som sa az teraz dostala k pc (kedze mi pripomina pracu, obchdzam ho...) :-D leni, kukla som fotky, no parada x-) hlavne sa mi straaaaasne pacilo (okrem zenich a a nevesty) to kratucke krajkove bolerko bomba x-) x-) som zvedava na oficialne foto :-) kde ste nakoniec boli fotit? majte sa idem sa este vyvalit k bazenu, aj ked kupat sa uz velmi neda |-| chcelo by to solarny ohrev :-D :-D :-D pa paaaaaaaa :-) nori, drzim palce ;-) aj smejke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem hani :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?