Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@elanor nahravam si ten serial, pretoze aj mojmu potomstvu sa paci... @dominika tiez som pred mesiacom rozsirila rady nezamestnanych a hladam pracu.. ked som bola tehu, tak som mala pocit, ze vsetci naokolo mna su tehu...to je taky prirodzeny syndrom...kupis si auto opla a mas pocit, ze vsetci maju opla a tak... tehulkovanie som si uzivala...zelam vsetkym tehulkam, aby si to uzili tak ako ja...ked na tot ak pomyslim, takmam pocit, ze som tehulkovanie prespala...vlastne, mala som prevrateny rezim...v noci som bola hore a cez den som spala...:-) @ljenocka pardon..asi som prehliadla...mne tancuju pismenka pred ocami...pardon... babatko?...to potom si povieme na zakusku...inak tie zo svadby mi chutiiiiliiii... :-p neostali vam este nejake? idem si uvarit kavicku :-D @katrin21 babatko? to si povieme na zakusku...
Odpovedať
@a.horvathova mojapúolovicka sice hovorieva, ze bude aj horsie, ale ja tvrdim, ze bude dobreeeee... ;-) pocitaj s trochou casoveho sklzu, ale nepripustaj si nic...hlavne si to uzivaj...skus poverit ludi roznymi vecami, neries vsetko sama, aby si aj pri obrade nestala s mobilom na uchu a nekoordinovala... drzim ti velmi palceky...kde a o kolkej to mate?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, aj ja si to chcem uzivat... aj som si myslela ze ake to bude super - urcite bez tazkosti, ved som to tak velmi chcela.. a kdezeeeee, tak ma trapia nevolnosti ze az.. vo dne v noci.... snad sa to zmeni casom... uz sa toho neviem dockat :-)
Odpovedať
Mame to Sladkovicove v kostole o 16:00. Pokusim sa uzit si to ved snad to bude prvy a poslednykrat.Aspon dufam. x-)
Odpovedať
Tak Dominika ale ty cakas babo,nie?Ja som iny pripad mi to este odkladame,pritom by som to chcela stihnut do 30-ky ale ked aj domcek treba dat do poriadku aj stromcek treba zasadit tak neviem kedy stihneme babo a este sa aj obavam toho ci vobec mozme mat spolu babo.
Odpovedať
Profilova fotka
ano cakam babo... vytuzene babo.. tak sa tesime.. a preco by ste nemohli mat spolu babo? urcite mozte. prajem vam vela stastia na svadbe... a nestresuj sa, uzivaj si to, ja by som si to rada zopakovala..
Odpovedať
@dominika nezazila som, neviem..ale mudre knihy hovoria, ze prvy trimester, potom bude dobre...samoska rozne vysetrenia, ale da sa to zvladnut...no a posledny mesiac, hlavne dva tyzdne su tak trocha narocnejsie...opuchnute nohy a pocit, ze si ako sud..ale to prejde...to je len tych par dni... ja som sa so stuplikom vkuse rozpravala a bolo mi jedno, ze si niekto mysli, ze trpim samomluvou...furt mi mlela huba..asi preto sa teraz mojmu potomkovi usta nezavru cely den... :-D ked tu tak pisem, tak normalne sa tesim, ze pojdeme na zmrzku, ked skonci skolka... a inak zmenit sa zmeni vsetko..od zakladov..hodnotovy rebricek, rezim, rozmyslanie..vsetko..len den a noc sa stale budu striedat... @elanor a na to papanie som ti chcela len tolko, ze treba jest vsetko co ti chuti...vytvoris tak dobry zaklad na tvorbu mlieka...ja som si vtedy pripadala ako zuza kronerova v inscenacii "zhrnajova nevesta", kde akoze zila zo vzduchu, lebo jej manzel bol zgrlos..a ked ju to uzprestalo bavit, tak pdarovala voly a muzovi povedala, ze ich zjedla...ze tak dlho hladovala, ze ich zjela aj s kopytami a rohmi a kozou...tiez som malapocit, ze zjem aj zelezo... @a.horvathova dik..drzim palceky inak tvoja profilova foto je kde fotena? vyzera to ako v modranke?
Odpovedať
@a.horvathova aj domcek bude, aj stromcek bude, aj babo bude..hlavne klud... babule, ideeeem trocha poriesit zopar veci...papa...nazriem sem tam...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, urcite to prejde po prvom trimestri :-) (ale si to pekne nahovaram... :-D ) ale tak ked si na to zvyknem, bude to lepsie. Inak ked si spomenula tu zmrzku, dala by som si.. mnam.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
papaaaaaaaaaaaaa lomnicka
Odpovedať
je dominika super :-) aj my by sme chceli len nejako to nejde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nelly.. pojde to neboj.. tiez som sa kazdy mesiac trapila a lutovala ze to zase nevyslo, a zrazu je to tu... to pride, coskoro.. ja som to pravdupovediac v tom obdobi ani nejak velmi neocakavala...a hups.. :-) a snazite sa uz o babo ako dlho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja mam aj nejake gyn. problemy, takze to moc ruzovo nevidim. dost dlho.
Odpovedať
Dakujem za povzbudzujuce slova a Dominika Tebe gratulujem a prajem Vam velmi pekne a hlavne zdrave babatko. :-) A Nelly drzim Van palce aby to vyslo ked uz tak velmi potom tuzite.
Odpovedať
Babenky, neviete kolko trva kym nam vydaju na farnosti sobasny list?
Odpovedať
Profilova fotka
budem vam Nelly drzat palceky..... a.horvathova, dakujem ti velmi pekne.. :-) no my sme si pre sobasny list isli tyzden po svadbe, a to tiez len preto ze sme boli od nedele po svadobnej noci na svadobnej ceste do dalsej nedele.. :-)
Odpovedať
Ja len koli tomu,lebo do stredy budem mat dovolenku ale asi si nestihnem vybavit nove doklady ked sa caka skoro tyzden na sobasny list.Neva vsak si potom nejak zariadim lebo dovolenky mi moc nezostane a potrebujeme aj na vianoce ked mame celozavodnu dovolenku.
Odpovedať
ja som bola pre sobasny list v stredu, takze na 4 den. diky dominika.
Odpovedať
dominika.. drzim vam palceky, nech pekne rastiete ;-) lomnicka, myslim, ze a.horvathova je fotena v gabriela-mercedes v galante. a.horvathova, my sme mali sobasny uz v pondelok po svadbe, ale bolo to v malej obci. nelly, aj ja vam drzim palceky.
Odpovedať
Profilova fotka
vivere.. dakujem ti pekne.. ;-)
Odpovedať
viviere....Ano mas postreh.Budem mat odtial saty pozicane.Asi si tam bola aj ty ked to spoznas z tej malej fotky...
Odpovedať
uz som si pozrela tvoj album.Bola si velmi pekna nevesta a zenich tiez simpaticky.A citam ze saty z Galanty z Galaxie.... ;-)
Odpovedať
no jasneee :-) :-) tiez mam take fotky :-D
Odpovedať
vidím, že ste sa rozpísali, kým som bola na obede :-D ja som si práve kúpila vitamíny na plánovanie tehotenstva :-D ... tak sa chcem trošku "pripraviť", prečistiť a skúsime to :-D a.horvathova presne tak, ako píše lomnička - pover ľudí rozdielnymi úlohami, aby si toho mala menej.... aj keď stále budeš mať toho veľa, ale pomôžu aj drobnosti :-) lomnicka myslím, že mamina dávala ešte aj do mrazničky, tak možno ak sa podarí tá káva a nejak by som to vykúmala, tak by som doniesla, ale uvidím :-D dominika inak mne je stále poslednú dobu na vracanie, ani neviem z čoho.... takže ťa tak trošku chápem.... ale tehotná nie som, tak neviem, čo to má znamenať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, budem drzat palce k babusku :-) , nech sa coskoro podari... je dobre brat kyselinu listovu najme.. a ja este beriem B vitamin.. inak dala by som si taku marlenku.. :-D a zmrzlinu.. idem asi driemat... ako takmer kazde poobedie.. :-)
Odpovedať
dominika vďaka za tip.... my sa začneme asi pokúšať tak za 2 mesiace, tak ešte mám čas... a tichúčko ti závidím, že si môžeš ísť dať šlofíka :-D dobrú noc obom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je dobre brat to uz dopredu.. najvyssi cas :-) dakujeme za dobru noc od teba.. ;-) papaa
Odpovedať
Profilova fotka
leni, to znamená reakciu organizmu na stres. Ja napríklad už roky zvraciam ráno. To by som mala rekordné tehotenstvo. ;-) Ešte k tým farským úradom. V trnave sú 4 - evanjelický, Tulipán, Kopánka a mesto. Pod ten posledný spadajú všetky kostoly okrem hore spomenutých. Takže tam vybavíte všetko, čo potrebujete.
Odpovedať
dominika no však som si povedala, že uškodiť to neuškodí a bodaj by to pomohlo :-) michala fakt?? ja som to nikdy nemala, ale poslednú dobu ma v deň čo deň napína na vracenie... nejak to vždy zakamuflujem, že nevraciam, ale aj tak ma napína..... potom sa v kúpeľni "nadrapujem" jak kura a len hekám a hekám :-D inak z klimatizácie v Malom Ríme som trošku dosť ochorela :-S . asi ako som bola spotená, tancovala, potom si sadla, dekolt odhalený, tak som najprv prišla o hlasivky, teraz mám mega herpes pod nosom a je mi dosť biedne.... mamu vraj bolia zuby..... ono sa to nezdá, ale tá klíma vie narobiť riadnu šarapatu..... ale vôbec som ju necítila, keď bola pustená.... až následky z nej cítim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
TO chce tréning a zbytočne to nezadržiavať, potom je to horšie. Ja to už viem vcelku "sofistikovane". Klíma je sviňa, ja to riešim acylpyrínom, šatkou okolo krku a ponožkami - všetko na noc. Zatiaľ to funguje. Už nejakých 6 rokoch som denne v klíme, tak som sa musela naučiť bojovať. Nie s tým žiť, to sa nedá. Zo začiatku som mala tśrašné alergické reakcie - dusila som sa, bola som zhlienená, potom som kašľala, až mi išlo pľúca rozrthať. Potom som sa začala brániť. Akurát ako prvé padli za obeť moje obľúbené výstrihy... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?