Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ljenocka, som tu tak sporadicky a neviem, ako budes mat dovolenku. tak ti chcem povedat, ze vam drzim palceky, aby vam vsetko dobre dopadlo, aby ste sa citili dobre a aby vam vyslo pocasie ;-) a netvarte sa prilis vazne, je to celkom zabava :-) potom prejdu aj krce v bruchu, pripadne ine prejavy nervozity :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: skoda, ze to mate az v Orešanoch... myslela som ze v meste .... no co uz, tak sa budem tesit na fotky?.)))
Odpovedať
vivere ďakujem :-D, si zlatá ... budeme sa snažiť byť vychechtaní :-D katrin fotečky určite potom pošlem :-)
Odpovedať
ahojte, nema prosim vas niekto skusenost s foto Klčo v trnave, ake robia fotky. dakujem a pekny den ;-)
Odpovedať
ahoj turistka, su dievcata, ktorym robili foto, mrk albumy z tohto leta, myslim, ze tam bola niektora nevesta z tt, ktorej robili foto. moj osobny nazor, radsej sme volili ineho fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
ja nepoznam....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kočky. hani, všetko OK. :-) turistka - Klčo nerobí zlé fota, najlepší je v klasike, ale berie veľa zákazok, trpí tým atmosféra, lebo je v časovom strese, a tiež jeho fotky sú v malom rozlíšení. Podľa mňa "lepšie oko" majú 4F a AT. Sú to Trnavčania a sú viac pohodovejší a kreatívnejší v pózach, prostredí, pozadí a podobne. No a ešte je tu pár skvelých nadšencov, ktorí to robia zo zíbavy, sú vynikajúci, ale o nich sa odzvieš iba z počutia. leni, všetko bude OK. Katrin, tak to ma prekvapuje. Niečim takým, čo by sa mohlo stať a dopreu sa toho báť, trpia skôr ženy. Zrejme chce plánovať s tebou budúcnosť a analyzuje a dopredu si robí horové scenáre. Takže to, čo sa stalo, je vlastne pozitívne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) Miska, tomu sa povie optimizmus ;-) mate niekto skusenosti alebo poznate osobneho trenera/ku v TT? und wieviel kostet diese Spass? :-N
Odpovedať
ahoj hani... trénera v TT neporadím.... len viem, že kolegyňa napr. má trénera tu v BA.... podotýkam, že to nebolo v žiadnom extra super fitnescentre /typu Golem v auparku alebo NTC/..... klasické fitko a ceny sú takéto za trénera: osobný tréning, tréningový plán a jedálny lístok - dve služby v jednom balíčku alebo tri služby za cenu jedného: * 4 tréningy pod dohľadom osobného trénera + tréningový plán na ďalšie 2 týždne len za.........................2.580,- Sk / 85,64 € * 4 tréningy pod dohľadom osobného trénera + jedálny lístok na ďalšie 2 týždne len za.......................... 2.950,-Sk /97,92 € * 4 tréningy pod dohľadom osobného trénera + tréningový plán na ďalšie 2 týždne + jedálny lístok na ďalšie 2 týždne len za ....................... 3.400,-Sk / 112,86 €
Odpovedať
Profilova fotka
aha a to 4 treningy je asi na 2 tyzdne, ako 2x do tyzdna, ze? a co znamena treningovy plan na dalsie 2 tyzdne? to ako mi povie plan a ja mam cvicit dalsie 2 tyzdne sama? =-) :-) esteze to mam doma, ale manzel ma nechce trenovat a nechcem mu povedat, aby mi niekoho zohnal, lebo to chcem na "tajnasa" :-D :-|
Odpovedať
podľa mňa 2x do týždňa a tým pádom tých napr. 2 580 máš na 2 týždne cvičenia s trénerom a počas týchto tréningov ti ukáže čo a ako a potom ti zostaví plán na ďalšie dva týždne + jedálniček.... ale viem, že kolegyňa má tuším na každom cvičení trénera.... fúha.... to sa ale asi nedoplatí....... myslím si, že je to na dohode, že keď nejakého nájdeš, tak povieš, že ho chceš napr. na 1,5 mesiaca intenzívne a on ti spraví cenu.... si teda myslím........ :-) chceš byť krásna jak štestí a štíhlá jak laň?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no asi je to vzdy na dohode :-) ale tie ceny nie su az take horibilne...sak to poznas ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no horibilné sú, to máš pravdu :-| ja som včul začala brať jablčný ocot v tabletkách a mám taký pocit, že spolu so stresom, čo teraz mám som také 3 kilá zhodila.... na škodu mi to nie je, ale ten stres by nemusel byť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pisala, ze nie su horibilne....chcela by som to skombinovat so squashom....ale este uvidim, to je taka hudba buducnosti....to len tak premyslam, ze jedneho dna...ked sa blizi ta zima... :-N hravas squash? ja len tenis...asi sa tazko hlada partak... :-N
Odpovedať
no mne sa to na 4 tréningy zdá dosť.... cvičíš s ním podľa mňa len hodinu, takže ten tréner berie cca za hodinu 650 SKK.... čo ja viem.... mne sa to zdá dosť.... :-S ja som vyskúšala tuším takmer všetko - tenis, squash, in - line, badminton, behanie, posilku, aerobic, spinning, tae-bo... a ani si nespomeniem čo všetko ešte :-D asi najviac ma chytil spinning..... squash je OK na vybehanie sa, ale mne hrozne vadilo, že som to nevedela poriadne hrať a tým pádom ma to nejak moc nebavilo....
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som tiez absolvovala co pises, len navyse mozno powerjogu...okrem toho squashu...spinning ma nebavil moc, lebo sa tam len sedi....ten squash by ma podla mna bavil, lebo je to ako rychly tenis, to by slo... ja to beriem, ze s trenerom cvicis nejaky polrok a potom uz sama, ked sa to "naucis"....podla mna on by ta mal len oducit zlozvykom a naucit spravne cvicit...lebo teraz ked cvicim doma, tak ma zvykne potom boliet chrbat a tak...ale to mozno preto, ze ho konecne rozhybem po celodennom sedeni v praci :-D
Odpovedať
jasné... je to pravda.... tréner ťa má zhodnotiť a skonzultovať s tebou, že čo potrebuješ bud spevniť, alebo kde zhodiť a podľa toho zostaviť cvičenie a aj ten jedálny lístok.... .a je už len potom na tebe, aby si to dodržiavala :-D inak akurát sme minule s kolegami preberali, že je hrúza, ako málo sa hýbeme.... fakt... sadneš na MHD alebo do auta, vystúpiš čo najbližšie pri práci, sadneš si v práci na zadok, do obchodu podľa možnosti čo najbližšie pri práci, na obed podľa možnosti čo najblžšie pri práci a potom zase šup ho do auta alebo MHD a domov...... doma šup ho pred telku, lebo sme unavení...... :-| ..... ajajajajaj..... no chrúza, chrúzovitá :-D a potom sa divím, že roka na rok mám väčšiu konfekčnú veľkosť..... asi to nebude zlým číslovaním :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni, to bude tým,že ti stárne pračka a miesto poriadnehovyprania ti šaty zbeháva. Ja to dôverne poznám. Mám ju 7 rokov už mi šaty zmenšila o niekoľko veľkostí. :-)
Odpovedať
michala jáááááj, no vidíš to.... konečne som to odhalila :-D :-D :-D tak dnes sa vidíme :-D . teším sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ono to chce naozaj len rozhybat, ja som si fakt minule tak pripadala ako ten Forest Gump (ja viem, ze sa budes na mne smiat, ale fakt som pochopila, ako sa citil) - bola som vonku so psom, je tomu asi 2 tyzdne, bolo naozaj krasne pocasko a len tak som sa vliekla a vtom mi tak prijemne zavial vanok do tvare a chcelo sa mi utekat, tak som zacala a utekat a bezala sooooom, 3 x viac, ako som vladala inokedy, az domov som dobehla....a odvtedy mam normalne kazdy den nutkanie na nejaky pohyb,aj ked spravim aspon 100 brusakov na posteli, alebo si zacvicim podla DVD, ale najradsej idem behat a pritom beh som vzdy nemala rada....asi mi hrablo, ale ostala som posadnuta pohybom (aj ked pozeram telku, robim brusaky, alebo slapem na rotopede), asi uz moje telo povedalo dost vysedavaniu :-D :-D :-D :-D drzi ma to uz 2 tyzdne, tak som zvedava kolko mi to este vydrzi :-D :-D a vecer jem normalne len vlocky s 1/3 jogurtu (predtym som nejedavala nic a necitila som sa dobre), ale nie ze by som musela, ale mam na to jednoducho chut...uz sa asi telo vzburilo zivotnemu stylu :-D :-D :-D
Odpovedať
ja mávam tiež také obdobia, že som závislá na pohybe.... ale čo keď tie obdobia trvajú tak krátko :-D :-D :-D a potom zas prídu tie iné obdobia, kedy ležím na gauči a je mi dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nu dufam, ze sa mi podari take zahnat :-p ale uz ma to neminie za chvliku povinny pohyb - 5-te bez vytahu, to je posilka, s takym nakupom z tesca... :-D :-D :-D
Odpovedať
fúúúha, tak to áno :-)... ale zas budeš ten pohyb mať zadarmo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej to ano :-D :-p
Odpovedať
ahojte babulky.. @michala a ljenocka vy mate dnes rande? kedy a kde? @hanka som prave vcera bola v jednej tanečnej škole...pre stuplika potrebujem nejaku pohybovu aktivitu...a tak som dumala, ci sa aj ja nedam na takuto srandu, ze hadam by som aj nieco zhodila... babulky, poradte mi, aku farbu (nemyslim odtien, ale znacku, nazov, druh), ktory by som mohla prasknut stuplikovi do detskej...do kuchyne som si precitala, že existuje nejaka paru priepustna a protiplesnova a tak...
Odpovedať
lomnicka ahoooj.... no ja dnes chystám do MR, tak sa chcem zastaviť za Michalou a poriešiť ešte nejaké svadobné drobnôstky :-D ty myslíš nejakú proti plesniam, že??? my sme celý dom vymaľovali jednou značkou a je to farba vodou umývateľná, takže ak sa aj trošku zašpiní, dá sa to pekne umyť.... samozrejme nie že šupneš na to vedro vody a drhneš :-D :-D .. ale proste zoberieš hubku a utrieš.... mám ti zistiť aká je to značka, názov??? ale neviem, či teda je protiplesňová a priepustná......
Odpovedať
@ljenocka ak by ti to nerobilo v tomto predstadobnom strese problem, potesi...aspon nazov...ostatne si zistim, ak nebudes mat cas... teda asi 5 minut som dumala, ze co je to MR...uz mi to docvaklo...a nedame kavu? a velmi by ti a michale prekazalo, keby som sa nahodou nachomejtla?
Odpovedať
lomnicka napísala som už drahému, tak ti potom dám vedieť, dúfam, že si spomenie :-) . ale on to kupoval, tak snáď hej... jéééžiško, vieš ako by som bola rada, keby si sa nachomejtla a keby sme dali kávičku??? hrozne rada.... ale zatiaľ je verzia, že vyrážam z BA, musím zobrať z BA svokru /je dnes na návšteve v nemocnici za svojou mamou/, takže do TT pôjde ona so mnou a ona sa určite bude ponáhľať domov :-( ...... keby som nebrala ju, tak absolutely no problem...... ale možno sa to ešte zmení a pôjde busom domov..... keby sa to zmenilo, tak určite by som dala vedieť a dali by sme kafíčko a pokecali :-D
Odpovedať
@ljenocka dik.. pohodaa...
Odpovedať
lomnicka inokedy by som svokre povedala, že nech ide busom, ale teraz má také blbé obdobie, keďže má mamu v nemocnici a chodí pravidelne na injekcie k doktorovi a berie nejaké prášky na ukľudnenie, tak jej chcem trošku viac pomôcť ako obvykle, tak som jej sĺúbila, že ju zoberiem domov, nech sa netrmáca busom..... - to len tak na vysvetlenie :-| .... a dúfam, že príde len s pozitívnymi správami z nemocnice... :-S inak veru zo dňa na deň mám väčšie a väčšie bruchabolenie.... mám problém do seba niečo dostať..... stále premýšľam, čo ešte treba.... už vrčím na každého kto čo i len spomenie slovo "svadba" :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?