Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@lubiduch ;-) :-) inak, dobré ránko, všetkým...dnes tu budem opať veľmi sporadicky...musím niečo odovzdať a včera sa mi to tak nechcelo robiť...tak musím dnes... ach jo...
Odpovedať
ahoj lomnickááá.... ako sa mávaš? aká bola dovča???
Odpovedať
@ljenocka pocasie na jednotku s hviezdickou..uplne ine to bolo, ako ked sme chodili na dovcu len s drahym...uz sme boli vsetci traja...take, ze vykotit sa na plaz a opalovat sa bez pohnutia, tak to nehrozilo, lebo stuplik bol furt vo vode a ked aj nebol, tak prelizky a tak...uzivala si to..nasla si kamaratku a bolo..a sme malý krocik od toho, aby sme vedeli plavat bez nafukanych naramkov(neviem ako sa to vola)..plava s jednym do 3/4 vypustenym..bez neho ide pod vodu, takze suim, ze je to psychicka podpora, tak sme jej to navliekali... :-) ako by jeden povedal, teraz by sompotrebovala dalsiu, ale neda sa...chichi... ty ako moja..uz sa to blizi...mám v kalendári napísané... ;-)
Odpovedať
to je super, že ste sa mali dobre... :-) aj nám bolo super... hned by som sa vrátila.... noo, u nás sa všetko nejak bortí :-( . Zdravotné problémy rodinných príslušníkov /a dosť dosť vážne/, takže nálada v rodine pod bodom mrazu. obávame sa, aby sme ešte do svadby nešli na pohreb... tuk, tuk, tuk, aby som to nezakríkla :-( no a boli sme sa najesť s rodičmi v Malom Ríme, aby sme ochutnali víno a jedlo. narazili sme asi na čašníka, ktorý mal zlý deň, lebo teda príjemný moc nebol..... nechce sa mi to ani rozpisovať. prevádzkarka nám povedala, že výzdobu a také veci si máme dohodnúť najskôr dva týždne pred svadbou a v robote som si našla po dovolenke odkaz, že mi už volala a naháňala ma, že nech si to prídem dohodnúť.... tak neviem.... som z nich nejaká v rozpakoch :-( . čašník sa nakoniec ponúkol, že však oni výzdobu spravia s kolegyňou, aj keď mám svoju vlastnú... tak neviem, čo mám spraviť..... no a vo štvrtok idem na skúšku make-upu, musím si dohodnúť skúšku šiat, ešte zavolať kaderníčke a upresniť termín.... s fotografom - goffom sme už mali sedenie, tak ešte zavoláme kameramanovi a tak.... ale poviem ti pravdu, že mám fakt strach z tých rodinných "udalostí", aby nám nepokazili celú svadbu, na ktorú sa už tak dlho tešíme :-(
Odpovedať
@ljenocka vsetko bude dobreee...s kludom, s usmevom...zavolaj prevadzkarke, popytaj sa, pouvazuj, poobracaj ozubene kolieska tak, aby do seba pekne zapadli... drzim palceky... :-)
Odpovedať
lomnicka dakujem.... ani sa mi veriť nechce, že takto o mesiac už bude po tom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
breee raaano...boze po 2 mesiacoch zase v praci, hrozny pocit.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako sa mate????? pozeram ze su tazke navraty do prace po dovolenkach.. VERIIIIM, aj ja som to prezivala zaciatkom jula....
Odpovedať
Profilova fotka
no tazke tazke...o to tazsie ze je to po 2 mesiacoh...uz som celkom zvykla na nicnerobenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no lubi, to ti naozaj verim, fuuha, po2 mesiacoch by som mala ja aj ja hororovy nastup do prace :-D
Odpovedať
@ljenocka neboj, vsetci vyzdravia a ked aj nie tak celkom, minimalne aby si posedeli a pokukali, ze kto sa im to tam vydaaava ja som riesila to iste v marci dedkovi diagnostikovali rakovinu a odoperovali mu 3/4 zaludka, tak si vies predstavit, co to u nas bolo a zlast, ked tato cast rodiny, co patri k nemu robila 50ludi. ale nakoniec vsetko dobre dopadlo a dedko bol na svadbe............... sice netancoval, ale vydrzala z do pol tretej, a povedal, ze si pripadal ako v nebicku, ze take to tam bolo krasne tak nevesaj hlavu, bude to ok
Odpovedať
a to sa nevraciate do prace po piatich rokoch...moje mile..o mne sa moj zamestanavatel dozvedel tri dni pred mojim nastupom spat...vobec o mne nevedel...vsetci ludia, s ktorymi som dovtšedy komunikovala z firmy odisli, pravda, zmenili sa aj majitelia a tak...a to som mala este absolvovat jeden pobyt v zahranici...som si vzala neplatene volno, rpetoze na dovolenku som narok nemala...tak to su ine fukoty..a potom lietanie po uradoch a papierovacky a same lietanie a hento sa da vybavit tu, hento musis ist tam, kde mas trvale bydlisko, a toto sa neda, tak hladas ine riesenie, a to este chcem zariadit, ako som uz bola byvala spominala, dcere detsku a tak lietam po obchodoch a do blavy a hore a dole, no mam plne kecky, lebo nechcem vziat hned prve, co mi pride pod ruku, len preto, ze je to to jedine, co tu maju.....a to este pomahaj drahemu vo firme s hentym tamtym, toto najdi, toto urob, tam chod a ozaj, nezabudni, ze treba mat navarene a oprate a nakupene a ozehlene..a to o dva dni odchadzame s mojimi rodicmi na dovolenku, takze pobalit, neviem si predstavit, ako sa 4 dospeli a jedno dieta v autosedacke naspakujeme do auta na 500 km...sa zblaznim..sa mi klepu ruky aj nohy ako to pisem...a je mi do placu...lenze jedna zenska zvladne aj autobus utiahnut, ked treba...takze taham...a opat padam na hubu.. idem si dat melon, cosom si kupila za nkrestanske peniaze...16sk/kg...aj sa mi v krku otoci...ale nech... :-p :-N :-D :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lomnicka -MORAŽ (to je po chorvátsky vydrž). Ja to poznám a chápem a ak by som mala byť jediná, tak ťa aj poľutujem. CHúďatko moje, čo sa to na teba zosypalo? Neboj, zas bude dobre!!!
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka tak to ti nezavidim....ale chapem ked sa toho nakopi naraz vela...Potom uz len vhodny time management zriadit...ale aj tak niekedy skrachuju uplne vsetky plany...a u mna v poslednej dobe stale castejsie :-D a co inac robis (zamestnanie myslim)..ak to neni tajne
Odpovedať
@michala uvedomujem si, ze nie som jedina na koho sa moze vsetko zosypat...a ze su aj horsie veci...mas ip @lubiduch som bez prace... |-| kedze mi moj zamestnavatel po skonceni rodicovskej dovolenky nedokazal ponukut moje povodne miesto, ani adekvatnu pracu tomu, co som robila, dohodli sme sa, ze spolu nebudeme spolupracovat...
Odpovedať
ahoj lomnicka... no prečítala som si príspevok zo včera.... no máš toho požehnane.... ale tak, ako píše michala, bude zas dobre, neboj..... asi každý máva také obdobia, že sa všetko na neho zosype.... a potom zas sú lepšie obdobia..... tak hlavu hore :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ljenocka a ostatne baby, ak tu niekto je... Mna caka pomala ale ista zmena prac. pozicie, mam byt hovorca a veci s tym spojene... a uz som dostala prvu ulohu : zmapovat vsetky oznacenia v zavode ( budovy, cesty prijazdove, tabule, zastavy(!), prac.uniformy, prilby..) akoze "veeeelmi" zaujimave.... a mam to vsetko zmapovat a napisat rozmery a do 11 augusta poslat, lebo sa idu davat zhotovitelovi poziadavky na nove s novym logom.... taka blbost! neznasam takeho blbosti... a hned od septembra budem zas chystat obrovsky event ku Dnu Energetikov ( 3 okt.), salu pre niekolko 100 ludi, pozvanky, program, hostia.. menu.... v zivote som to nerobila, ani neviem, na co vsetko mam mysliet... no co uz... a popritom budem stale aj tlmocit.... takze fakt " skvele"... a sefa budem mat az v Blave.... a kedze zajtra chcem mat dovolenku, tak tie tabule musim zmapovat este dnes... a zavod ma X budov-... tak sa tesim... mam na to doobedie... Lomnicka: hlavu hore... bude aj lepsie... ono to tak byva, bud sa na teba sype vsetko, alebo ani pes nestekne :-D
Odpovedať
ahoj lomnicka, nezufaj, bude to dobre. musi byt, lebo ked prejde narocne obdobie, potom je vzdy dobre ;-)
Odpovedať
ahoj vivere, ako ide manželský život?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: myslela som ze na to je zakon, aby ti pocas materkskej drzal pracovne miesto sef...takyto pristup ma zvycajne nasiera (pardon)...moja teta musela ist po pol roku do prace, lebo jej povedali ze inac uz pre n budu drzat len miesto pokladnicky alebo dokladacky tovarov (to bola predtym veduca)...preto sa aj bojim mat dieta, aby som nemusela ostat na materkskej, s drahym sme to vyriesili ze sa po pol roku materkskej vystriedame a po roku pojde dieta k babkam... :-) katrin: co sa tyka tej oslavy ne rozmyslala si nad cateringom? co viem, vacsina ak nie vsetky firemne party robievaju cateringove spolocnost, alebo aspon poradia co vsetko treba zariadit...
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch: no jasne, mame dokonca na to jednu agenturu, s ktorou su podpisane zmluvy, treba len prejst menu, pozvanky a pod,,, a obvolat si ludi... akurat som hovorila s clovekom, ktory to robil doteraz a prepusatju ho, neni pochotný mi ani len odovzdat sanony s vysvetlenim, co je co.. je tak nesraty, ze ide prec.. takze zacnem doslova od nuly... teda zatial to mam len ako pridanu pracovnu napln,na svojej pozicii,.. tak uvidime... s tym prac, miestom je to tak, ze ti ho drzia pol roka, 3 roky ta len nesmu prepustit... ale mozu ti dat inu pracu... ibaze Lomnicka je uz doma dlhsie ako 3 roky.... vy to mate super vymyslene, ze kazdy po pol roku... super! len mne by to napr. neslo, lebo priatel podnika...
Odpovedať
Ahojte buduce nevesticky a vsetky ostatne Trnavacky! Tie cerstvo vydate, ake mate, prosim Vas, skusenosti s vybavovanim dokladov po sobasi? Trva to teraz naozaj 30 dni? Volala som na policiu a zahlasili mi, ze na pas aj obciansky sa caka mesiac ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... ked tu citam o prepustani... ja som pred rokmi tiez prisla o pracu, vo firme kde som robila 7 rokov a boli so mnou spokojny... a nemali za mna nahradu... marodovala som na anginu a coviem este na co len 2 týzne a po nastupe po marodke som dostala vypoved... a dodnes neviem dovod... bola som z toho znicena... a doma asi rok a pol, ale odreagovala som sa, oddychla, nebola som v strese a nasla som si na prilepsenie pracu pomimo... a potom aj normalnu pracu, s ktorou som dodnes velmi spokojna... az hriech tu verne o tom hovorit, ze do prace chodim rada :-) takze lomnicka: uzi si krasne dovolenku a ono urcite pride nieco lepsie...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala strasne rada moju doterajsiu pracu...fakt super kolektiv, firemne dovolenky, party a tak..slusne platili...Ale musela som tam skoncit, lebo som si nasla daco ine. Tam nastupujem v septembri. Velmi sa toho nastupu bojim, mala bz to bzt prva taka vaynejsia praca...aj ked stale len popri skole...ale musela som nieco take najst kvoli praxi, bey nej bz som po skole mala akurat tak velku smolu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky... dnes som posledny den v praci... a dovolenka az 2 tyzdne... :-) :-) :-)
Odpovedať
babulky, diky...nejak to zvladnem... @cerler aj ja som mala pracu,ktora ma velmi bavila a rada som do nej chodila a rada som ju robila...potom prisla zmena vedenia, ktora sa do mna v jednom kuse navazala a ponizovala ma,t ak som z hodiny na hodinu odisla, napisala som ziadost o rozviazanie prac pomeru a dopocutia...a potom zase som mala zaujimavu, aj ked nervnu pracu...no a dopadlo to tak ako som pisala... uzi si...my ideme so stuplikom a mojimi rodicmi na tyzden do tatier...vobec netusim, co mam zbalit... @lubiduch pokial je zamestnankyna tehotna a pokial je na materskej a rodicovskej dovolenke, zamestnavatel ta nemoze prepustit..po ukonceni rodicovskej dovolenky (inak nechapem, ktory tupec dal tomuto obdobiu nazov dovolenka), ta zamestnavatel musi prijat naspat do zamestnania na tvoje povodne miesto...ak tvoje miesto nie je k dispozicii, pripadne ho zrusili, musi ti ponuknut adekvatne pracovne miesto...ak pre teba nema miesto, alebo ta nechce, mas narok na odstupne vo vyske dvoch mescnych platov (volakedy bolo v zakonniku, ze ak je to zo zdravotnych dovodov, ze nemozes vykonavat svoju povodnu pracu, tak az 9 mesiacov, ale toto neviem, ci este je v zakonniku)...mna po navrate chcel priajt, ale netusil na aku poziciu, alebo by bol rad, keby som odisla sama bez odstupneho, ktore mi odmietal vyplatit...mne neponukol ani moje miesto, ani miesto, ktore sa vyrovna tomu mojmu...ponukol mi miesto, ktore vobec ale vobec nesplnalo to, co som volakedy vo firme robila... takze sme sa rozlucili...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: aj my sa chystame do tatier a troska viac na sever slovenska az k polskym hraniciam - okolie cerveneho klastora... su tam plte a nejaku turu absolvujeme... tak beriem aj teplejsie a take lahsie veci... pocasie v tychto obl. je premenlive... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lomnivcak, je som 12,13 vo Svite. Kde sa budeš nachádzať ty v tom čase?
Odpovedať
@michala nooo..možno niekde na túúúre, možno niekde na lanovke, možno na ubytovni :-D ubytovanie máme v starej lesnej...takže niekde v okoli...ale tentoraz nerobim žiadne vysokohorske túry po červenej, ani sa nevyberiem na popradské pleso (hoci je tam krásne)...samej sa mi nechce (z toho som už vyrástla) a štuplík je na to ešte štuplík a rodičia, tí sú vo veku, kedy si ideme oddýchnuť a nalogať sa čerstvého vysokohorského luftu...takže aj ja si dávam klíďanko, hoci viem, že ma to možno bude mrzieť, lebo vysoké milujem... @cerler keby sme boli titítkom (poz.autora - autom), tak to je dobrý nápad na výlet...
Odpovedať
ahoj ljenocka, no zvykame si, teda uz sme si asi zvykli, ved to nebolo az take narocne :-) inak celkom pohoda. akurat dnes rano ma moj drahy trosku vytocil, tvaril sa, akoby celu noc v bani robil a potom z neho vyliezlo, ze je pondelok a jemu sa nechce..... ]-( no niekedy rano, ked vidim ten znechuteny vyraz.... juuuj, ublizovala by som :-) a ty ako? uz sa vam to krati... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?