Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahoj dominika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky.. tak ako? aj vy sa tesite ze je uz piatok?? :-D kto by sa netesil, ze? :-D som si bola rano na policii pre novy vodicak... aj OP uz mam...ten europsky...je skaredy...
Odpovedať
dominika noo, všetci na tých "scan" fotkách vyzerajú jak odsúdenci na doživotie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, tie fotky su tam otrasne..by ste sa ma zlakli.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co budete robit cez vikend?
Odpovedať
no ja upratovať, žehliť, prať a baliť :-) ako vôbec hlásia na víkend? má byť pekne, či ani nie?
Odpovedať
Profilova fotka
caute, zda sa mi ze cez vikend ma byt tak "krasne" ako cely tento tyzden... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no presne tak ako hovori e.lle ... otrasne pocasie, ale nevadi..hlavne ze je vikend.. :-) a volno.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika tvoj manžel robí v jednej predajni aut, ze? ja robim v lizingovke a poznam ho :-) trnava je ozaj mala, dokonca robim z jeho rodinou známou x-) x-)
Odpovedať
ja už čakám na dnes na 15,00 jak na spasenie..... opustím tieto otrasné priestory, nepríjemných kolegov, arogantných neplatičov a dva týždne nič z toho neuvidím ...
Odpovedať
Profilova fotka
leni, ano je to on :-) kolko Vas to vyslo? mozes aj do IP... my mame cez viken futbalovy turnaj, je to taka mila zalezitost, stravime den vonku, ciganska, vinko...jajaj :-N keby bolo pekne... ahoj, domi :-)
Odpovedať
hani, no my sme mali rezerovaný ten Eftalia Resort v Alanyii a ten nás vyšiel 23 na osobu /vrátane poistenia, letištných poplatkov.../ - ale máme to zarezerované už 1,5 mesiaca a koľko stojí tento hotel v side neviem, lebo povedali, že oni znášajú cenový rozdiel... takže koľko v skutočnosti stojí, neviem.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
cauky babulky... ja mam dneska tolko roboty, ze neviem co prv... bleeeee
Odpovedať
Profilova fotka
no podla mojich doterajsich "analyz" je to trosku vyssia cena (23 bez letiskovych atd.) ale tak na LM by to vyslo asi tak isto... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
e.lle, ano ano, pracuje v predajni aut.. tak vy sa poznate.. teeeda :-D pekne.. :-) hani, auoj..
Odpovedať
ozaj, zajtra ma svadbu lucia.viragova, som zvedava na fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj nelly, no to bude tusim napoly francuzske nie? 8-) som zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mojich informácií to bude celkom exotické, lebo po Luckinej svadbe je opäť svadba napoly francúska.
Odpovedať
Profilova fotka
kto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo kto?
Odpovedať
ahojte babulky...hlasim prichod... stretko bolo, ci nebolo? a bude nejake, by som, sa dovalila... :-N vcera som citla, co ste tupopisali o tretej rano..ale pisat sa mi uz nechcelo...fajne temy ste preberali... @sissik ahojcek...somr ada, ze si sa ozvala... @delina teda ze mesacny rozdiel...aj ste so sissik na mk, alebo len tu? a ako sa citite? by som si to zopakla, ale mam akosik dost respekt... @dominika pekny album..pekne fotocky...pekny par...zajalo ma,akos i bola ucesana a ten zavoj ako si mala upevneny...to mi musis potom podrobne popisat...to sa mi paci...nariaseny a aj taky dlhy hladky...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, lomnicka, ako bolo? Stretko žiadne nebolo, aspoň ja som to nezaregistrovala. myslím, že sa cez leto ani nebudeme vedieť dať dokopy. Sissik sem len nakukla, inak je stále na mk. A delina detto. hňuk. Ja som sa vybrala na svadbu lucky a prišla som o hodinu skôr, miesto o štvrtej na tretiu, Tak som to otočila a teraz ti tu vypisujem. Normálne som si pamätala tretiu hodinu... A to som chcela vidieť 2 jazykovo duáolne svadby po sebe. A samozrejem vám lucku nafotiť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. lomnicka, ten zavoj jeden aj druhy bol iba na hrebienku... malo je takych krasne spravenych ako bol ten moj kratky...bol inak robeny ten vrch pri hrebienku. a mne sa zase vsetko nepaci..tento bol vynimocny.. :-) a inak dakujeme.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
michala...nemam uz lepsie fotky tej mojej vyzdoby..jedine na tej jednej co mam v albume je to vidiet ten kraj..
Odpovedať
@michala bolo fajn..pocasie dva tyždne ukazkove... tak som zmeskala sobas...eeeeee...fnuk fnuk...kto sa najblizsie vydava/zeni? @dominika vazne nadhera..mne sa tiez hned tak nieco nepaci..a cim som starsia, tym je to "veselsie" =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lomnicky, no, ja som sa tam vrátila, mala som to od svokry 2 minúty. Lucka aj Zuzka boli krásne a obe boli dokonalé nevesty. Takto sa totiž má chodiť na sobáš do kostola. Dlhé rukávy, dlhé šaty a závoj. Lucka bola v smotanových bohato zdobených šatách, Zuzka v bielych so striebornou výšivkou. Obe mali sobáš slovensko-francúzsky. Obe majú sympatických manželov. Ten Luckýn - Olivier - dokonca čítal sľuby v slovenčine. Obe mali kňazov, ktorý bravúrne komunikovali a konali obrad v oboch jazykoch. Úplne plynule prechádzali z jednej reči do druhej. Luckyni svadobčania boi tak fotenia chtiví, že zablokovali Zuzke vstup do kostola. Aj tak sa to celé asi o 15 minút posunulo. Teraz sa určite všetci dobre bavia na hostinách.
Odpovedať
@michala a foto mas nejake? vies, som nedockavec :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mám, len ich musím stiahnuť do PC a potom zašlem. Asi dnes navečer.
Odpovedať
@michala jaaaaj..to sa niekto ma...2 minuty :-) dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
Vieš, Lucku som viac nestihla pofotiť, lebo som klebetila s jednou pani medzi svadbami, prvá som jej gratulovala a potom bol problém ju zachytiť osamote. A Zuzku som na začiatku nestihla, lebo som jej naprávala vlečku. A potom ju obkolesila celá rodina a nedostala som sa k nej normálne. Nabudúce sa budem musieť tváriť ako profesionálny fotograf. A zaobstarať si niečo drahšie a výkonnejšie na fotenie. Inak, Fotografi, ktorých mala Zuzka prišli slávnostne oblečení - tak to má byť. To bolo prvý kát, koho so tak videla. Ostatní chodia buď slušne, alebo to absolútne podcenia - rifle, tričká a podobne. Títo boli slávnostne nahodení. FAkt super.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?